Νέα

Οικοι Ανοχης ΡΕΘΥΜΝΟ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Κωστή, στα στουντιος πάμε για πολλούς λόγους, ένας από αυτούς είναι ότι θέλουμε να πληρώνουμε και να κάνουμε την ανωμαλία μας χωρίς να δίνουμε λογαριασμό

Σωστος εισαι αδερφε απλα το ειπα γιατι εχει τοσες γυναικες και προθυμες που δεν ειναι πουτανες.
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
Ρε μαγκες τι να τα κανετε τα studio και τα μπουρδελα στο Ρεθυμνο με τοσες πολλες γυναικες μαζεμενες..κριμα ειναι

αμα θες να ξεκαυλώσεις;;; θα είσαι στο περιμένε και στο ψάξιμο;;;
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους...

Αν και ηρακλειωτης θα ερθω ρεθυμνο με ενα φιλο την αλλη εβδομαδα...στο venus πηδας ακομα ή το κοψανε και εκει?

Οποιος ξερει ας βοηθησει....το παιδι παντρευεται και δεν μπορει να κατσει ηρακλειο!
 

McDoe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Αν έχει κανείς παραπάνω πληροφορίες για το καινούριο studio στο ρεθυμνο, θα χαρω να τις ακούσω.
Επίσης λίγο πιο ακριβή περιγραφή για το που βρίσκεται θα βοηθούσε.
Δεν είμαι απο ρέθυμνο και το studio δεν φενεαι να έχει σελίδα στο internet, ;ή τουλάχιστον δεν την βρήκα.

Ευχαριστώ.
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Καλησπέρα σε όλους.
Αν έχει κανείς παραπάνω πληροφορίες για το καινούριο studio στο ρεθυμνο, θα χαρω να τις ακούσω.
Επίσης λίγο πιο ακριβή περιγραφή για το που βρίσκεται θα βοηθούσε.
Δεν είμαι απο ρέθυμνο και το studio δεν φενεαι να έχει σελίδα στο internet, ;ή τουλάχιστον δεν την βρήκα.

Ευχαριστώ.

Ξανα πέρασα χθες απο το studio αλλά ήταν κλειστό. Μήπως ξέρει κάποιος τι γίνεται? Δεν πιστεύω να έχουν face control
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
To studio άνοιξε ξανά. Η Τστσά μου είπε ότι είχαν κάτι προβλήματα με την άδεια κ τις υπηρεσίες γενικά.
Ξεπεράστηκαν όμως κ τώρα δουλεύει κανονικά.
Πώς μπορούμε να το προσθέσουμε στη λίστα με τα studio?
 

McDoe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
rimondi ευχαριστώ για τα ωραία νέα.  :grin:
Μου φενεται απίστευτο να ανοίγει studio στο ρεθυμνο.

Δουλέυει κανονικά τώρα δηλαδη? Τα κορίστσια τα έχεις δεί? :tits2:
Υπηρεσίες και τιμές ξέρεις?

Όταν πάω θα κάνω Post με ότι πληροφορίες συλλέξω.
Ακόμα δεν το έχω εντοπισει όμως. Καταλαβα στο περίπου που είναι..
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Λοιπόν την τελευταία φορά που πήγα ήταν μία κοπέλα απο Ρουμανία. ¨Ανετη στο δωμάτιο , ευγενέστατη πολύ εξυπηρτική κ με  αρκετή διάθεση για κουβέντα. ¨Οχι ψεκάστε , σκουπίστε , τελειώσατε.
  Βέβαια δεν ήταν καμία καλλονή. Μέτρια απο εμφάνιση  αλλά απ ότι ξέρω θ αλλάζουνε συχνά με τις κοπέλες που δουλεύουνε στο venus.
Από τιμές το απλό είναι στα 40, με  69 στα 50 ,ελεύθερο στοματικό στα 60 ενώ αν θέλεις διπλό κ υδρομασαάζ ανεβαίνει στα 160.

Α, βγάλανε κ αφίσες για να το διαφημίσουνε , οπότε είναι πιο εύκολο να το βρει κάποιος.
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Πέρασα σήμερα και είχε ένα μεγάλο ΚΛΕΙΣΤΟ στην πόρτα. Ξέρει κανεις κάτι;
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Λοιπόν το ξεκαθάρισα: το μαγαζί δουλεύει απο τις 12 το μεσημέρι μέχρι τα μεσάνυχτα.
Τωρα έχει την Ελενη μια σερβα που έχει δουλέψει σε Πολλα σπίτια της βορείου Ελλάδας και γνωρίζει πολυ καλά ελληνικά. Απο εμφάνιση κοντουλα με πολυ καλά βυζια. Τα προγράμματα όπως τα είπαν και οι προηγούμενοι 40 το απλό, 50 το 69 και 60 αυτό με ελεύθερο στοματικό το οποίο και πήρα!!!
Πολυ καλή συνεδρια και έμεινα ικανοποιημένος!!!
Αυτό που ειναι πιο εντυπωσιακό απ' όλα ειναι ολος ο οίκος ανοχής που ειναι ολοκαίνουργιος και πολυ καθαρός. Ίσως το καλύτερο μπουρδελο που έχω συναντήσει σε όλη την Ελλάδα!!!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Με 40ρια,50ρια και ουτω καθεξής δεν μιλαμε για οίκο ανοχής ρε παιδες.Ειναι στην κατηγορια studio το μαγαζί
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Το  studio είναι πεντακάθαρο κ έχει τη δυνατότητα να κάνεις το ντουσάκι σου. Τώρα που ιδρώνουμε πιο πολύ  αυτό είναι απαραίτητο. Οι τιμές δεν είναι κ τ'οσο απαγορευτικές .
Στα Χανιά πληρώνουμε  30€ αλλά θέλουμε κ δύο ώρες δρόμο πήγαιν ελα.

Η Ελένη που δουλέύει είναι μια χαρά κοπέλα αλλά επειδή είναι μόνο μία κάποια στιγμή θα πρέπει να δούμε κ κάποια άλλη. Μην βαρεθούμε κιόλας.
Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το έχουν καταχωρήσει σε κάοποια ιστοσελίδα όπως αυτήν.
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Επικαιροποιημένη ενενημέρωση για όσους αναζητούν οίκο ανοχής στο Ρέθυμνο.

Studio 1 Τηλ.2831103923

Όνομα κοπέλας Ηβα.
 

Συνημμένα

  • Ηβα 012.jpg
    Ηβα 012.jpg
    278,2 KB · Εμφανίσεις: 333

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Οι παραπάνω φωτογραφίες είναι αναδημοσίευση φωτό πού προέρχονται από το studio 1, φιλτραρισμένες ώστε να είναι πιο ευδιάκριτες.

Τελευταία ενημέρωση από studio 1 13-7-2017 16:53
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Φωτό από studio 1 πριν το φιλτράρισμα.
 

Συνημμένα

  • 800x790.png
    800x790.png
    536,6 KB · Εμφανίσεις: 170
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Ξερει κανεις για την παρακατω αγγελια στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Δεν είμαι επγγελματιας. Μου αρέσει πολύ το σεξ και μου αρέσει να περνάω καλά. Είμαι ψηλή μελαχρινή καθηγήτρια από Θεσσαλονίκη και θα βρίσκομαι στο Ρέθυμνο για 2 χρόνια λόγω μεταθεσης.θέλω να ζήσω όμορφες στιγμές στο νησί με γεναιοδωρους ανδρες. Ενδιαφέρομαι για ένας με έναν και ομαδικό έως 5 άτομα
69861........
Sofia#......... #info
Sofia.......@gmail.com
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Αν όντως ισχύει Ενδιαφέρον!


Ξερει κανεις για την παρακατω αγγελια στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Δεν είμαι επγγελματιας. Μου αρέσει πολύ το σεξ και μου αρέσει να περνάω καλά. Είμαι ψηλή μελαχρινή καθηγήτρια από Θεσσαλονίκη και θα βρίσκομαι στο Ρέθυμνο για 2 χρόνια λόγω μεταθεσης.θέλω να ζήσω όμορφες στιγμές στο νησί με γεναιοδωρους ανδρες. Ενδιαφέρομαι για ένας με έναν και ομαδικό έως 5 άτομα
69861........
Sofia#......... #info
Sofia.......@gmail.com
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΟΠΟΥ *******κanesex.com  KAI sofia.........αdamopou@
Ξερει κανεις για την παρακατω αγγελια στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Δεν είμαι επγγελματιας. Μου αρέσει πολύ το σεξ και μου αρέσει να περνάω καλά. Είμαι ψηλή μελαχρινή καθηγήτρια από Θεσσαλονίκη και θα βρίσκομαι στο Ρέθυμνο για 2 χρόνια λόγω μεταθεσης.θέλω να ζήσω όμορφες στιγμές στο νησί με γεναιοδωρους ανδρες. Ενδιαφέρομαι για ένας με έναν και ομαδικό έως 5 άτομα
69861........
Sofia#......... #info
Sofia.......@gmail.com
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom