Νέα

Οι παντρεμένοι γαμάνε σε μπουρδέλα ή στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas.live
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Παλικάρια , τα πράγματα είναι απλά
Ως παντρεμενος δεν ψάχνω έρωτα η αγάπη αλλα σεξουαλικη ικανοποίηση
Κάποιος το ανέφερε πριν , τι θα πω στην γυναίκα μου έλα να σου σκίσω την κωλοτρυπιδα η έλα να σε χύσω στο πρόσωπο .
Η εξωσυζυγική σχέση έχει και υποχρεώσεις και θα πρεπει εκτός από την κοινή συννενόηση να μην μαθευτεί να είσαι και πολύ προσεκτικός με μην στο κιν κτλ ( κάτι που δεν το έχω καθόλου )
Ενώ με στα CG η Ρδελα-studio μιλάμε για μπιστολια , ούτε μην , ούτε γκρίνιες.
Εννοείτε πάντα με την μέγιστη υγιεινη ασφάλεια.

Δηλαδη τυπε θες νας μας πεις οτι εισαι παντρεμενος και τοσα χρονια που πηδας την γυναικα σου και σαν γκομενα και σαν συζηγο πριν δεν της εχεις πει ποτε θελω να σε παρω απο πισω και ελα να σε χυσω στο προσωπο , με μια γκομενα τα εχεις και αυτα γινονται απο τον 1ο μηνα....εσενα σου φαινονται εξωγηινα  :think:  :S :S :S
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
κωστα επειδη μ αρεσουν τα φιλια και η γλυφοκωλαδα(&μουνι) σε αυτον τον τομεα χανω στα ρδελα αλλα ξεχαρμανιαζω.δυστηχως οι γυναικες μετα το γαμο αλλαζουν πολυ ο αντρας λιγοτερο σε αυτον το τομεα θεωρω ειναι κατασκευαστικο το θεμα δεν εξηγειται αλλιως...

φιλε καστρατο κρατηθηκα καποια χρονια γενικα ειμαι ανθρωπος ηθικος και δεν θελω να κανω οτι δεν μ αρεσει να μου κανουν αλλα εφαγα φλασια μεσα μου ειπα δεν ειναι δυνατον 36χρ. να τον κανω λαστιχο για να ηρεμησω σεξουαλικα.την πρωτη φορα που πηγα σε ρδελο με βερα εβαλα την κοπελα να κανει στοματικο και να τελιωσω....ειχα ξεχασει πως ηταν εφυγα και παραπαταγα...
Λογικό και αποδεκτό.Οπως πολύ λογικά και σωστά ήταν ότι έγραψες σχετικά με την αλλαγή της γυναίκας.(αν και από την άλλη ρε φίλε δεν ξέρω αν μπορούσα να φερθώ σεξουαλικά στην γυναίκα -πρωην-μου όπως και σε μία πουτανα) Ίσως κάπου επειδή μας αρέσει το "ανώμαλο και το ανήθικο"και δεν το θέλουμε απο την γυναίκα μας και την μάνα των παιδιών μας κάπου χάνουμε την μπάλα?? :think: :respect:
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Λογικό και αποδεκτό.Οπως πολύ λογικά και σωστά ήταν ότι έγραψες σχετικά με την αλλαγή της γυναίκας.(αν και από την άλλη ρε φίλε δεν ξέρω αν μπορούσα να φερθώ σεξουαλικά στην γυναίκα -πρωην-μου όπως και σε μία πουτανα) Ίσως κάπου επειδή μας αρέσει το "ανώμαλο και το ανήθικο"και δεν το θέλουμε απο την γυναίκα μας και την μάνα των παιδιών μας κάπου χάνουμε την μπάλα?? :think: :respect:
Η απάντηση για τον Iakovos που με ρώτησε
Στο ίδιο μήκος κύματος είμαστε φίλε ...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Η απάντηση για τον Iakovos που με ρώτησε
Στο ίδιο μήκος κύματος είμαστε φίλε ...


Τυπε δεν εισαι παντρεμενος και αμφιβαλλω αν ειχες ποτε σχεση στη ζωη σου οταν λες οτι παω με πουτανες γιατι δεν μπορω να χυσω τη γυναικα μου στη  μαπα γιατι το θεωρω ανηθικο και προστυχο.

Ο Καστρατος ειναι ντωπο-κλωνος και λεει την μια πιπα μετα την αλλη .  :S :S :S
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Τυπε δεν εισαι παντρεμενος και αμφιβαλλω αν ειχες ποτε σχεση στη ζωη σου οταν λες οτι παω με πουτανες γιατι δεν μπορω να χυσω τη γυναικα μου στη  μαπα γιατι το θεωρω ανηθικο και προστυχο.

Ο Καστρατος ειναι ντωπο-κλωνος και λεει την μια πιπα μετα την αλλη .  :S :S :S
κάνεις στην γυναίκα σου Αυτά που κάνεις στην πουτανα?
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Τυπε δεν εισαι παντρεμενος και αμφιβαλλω αν ειχες ποτε σχεση στη ζωη σου οταν λες οτι παω με πουτανες γιατι δεν μπορω να χυσω τη γυναικα μου στη  μαπα γιατι το θεωρω ανηθικο και προστυχο.

Ο Καστρατος ειναι ντωπο-κλωνος και λεει την μια πιπα μετα την αλλη .  :S :S :S
Δηλ για εσένα πρέπει όλοι να συμφωνούν μαζί σου.Διαφορετικα η κλώνοι θα είναι η θα λένε πίπες.. Μήπως πρέπει όχι μόνο να διαβάζεις το τι γράφουμε αλλά και να τα καταλαβαίνεις κιόλας?? :idiot: :uglystupid: :uglystupid:

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
κάνεις στην γυναίκα σου Αυτά που κάνεις στην πουτανα?

Tυπε συνηθως παντρευεσαι με καποια που εχεις πριν σχεση.
Με μια που εχεις σχεση και απο τον κωλο την παιρνεις και στη μαπα τη χυνεις, δηλαδη οταν παντρευεσαι ολα αυτα ξαφνικα ειναι ανηθικα και προστυχα και τα βρισκεις μονο σε πουτανες  :think: :S :S :S

Με τη γυναικα σου τι νομιζεις οτι κανεις απλο ιεραποστολικο sex με κλειστα τα φωτα για να μην την δεις και σε δει γυμνο  :think:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Tυπε συνηθως παντρευεσαι με καποια που εχεις πριν σχεση.
Με μια που εχεις σχεση και απο τον κωλο την παιρνεις και στη μαπα τη χυνεις, δηλαδη οταν παντρευεσαι ολα αυτα ξαφνικα ειναι ανηθικα και προστυχα και τα βρισκεις μονο σε πουτανες  :think: :S :S :S

Με τη γυναικα σου τι νομιζεις οτι κανεις απλο ιεραποστολικο sex με κλειστα τα φωτα για να μην την δεις και σε δει γυμνο  :think:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Που να ξέρει ρε τύπε;Τον έχεις ικανό να έχει παέι με γυναίκα;
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Tυπε συνηθως παντρευεσαι με καποια που εχεις πριν σχεση.
Με μια που εχεις σχεση και απο τον κωλο την παιρνεις και στη μαπα τη χυνεις, δηλαδη οταν παντρευεσαι ολα αυτα ξαφνικα ειναι ανηθικα και προστυχα και τα βρισκεις μονο σε πουτανες  :think: :S :S :S

Με τη γυναικα σου τι νομιζεις οτι κανεις απλο ιεραποστολικο sex με κλειστα τα φωτα για να μην την δεις και σε δει γυμνο  :think:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
έχω ακούσει από πατρεμενους που λένε ότι η γυναίκα τους δεν παίρνει πίπα,και μια φίλη που είχα μου είχε πει ότι δεν μπορεί να παίρνει πίπα στον αντρα της κ μετά να φιλάει τα παιδιά της
.για μένα λάθος γιατί το καβλι είναι του αντρα της,και καποιεςβμου έχουν πει ότι δεν παίρνουν πίπα Πότε γιατί συχενονται.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
  έχω ακούσει από πατρεμενους που λένε ότι η γυναίκα τους δεν παίρνει πίπα,και μια φίλη που είχα μου είχε πει ότι δεν μπορεί να παίρνει πίπα στον αντρα της κ μετά να φιλάει τα παιδιά της
.για μένα λάθος γιατί το καβλι είναι του αντρα της,και καποιεςβμου έχουν πει ότι δεν παίρνουν πίπα Πότε γιατί συχενονται.

Σιγα μην πει η αλλη τυπε σε εσενα οτι δεν κανει πιπα τον αντρα της. :S :S :S

https://[URL unfurl="true"]www.patrasevents.gr/imgsrv/f/full/1339195.jpg[/img[/URL]]

Το σηκωνει η ημερα σημερα.
 

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
νομιζω πλεον το φτηνό σεξ κερδίζει έδαφος, πχ μπουρδέλο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
275
Πόντοι
21
Οι παντρεμένοι γαμάνε πάνω απ όλα την χούφτα τους, και έπειτα αν περισσέψει κανένα φράγκο επισκέπτονται και καμιά πουτάνα να πάνε τα φαρμάκια κάτω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Τυπε δεν εισαι παντρεμενος και αμφιβαλλω αν ειχες ποτε σχεση στη ζωη σου οταν λες οτι παω με πουτανες γιατι δεν μπορω να χυσω τη γυναικα μου στη  μαπα γιατι το θεωρω ανηθικο και προστυχο.

Ο Καστρατος ειναι ντωπο-κλωνος και λεει την μια πιπα μετα την αλλη .  :S :S :S
Ο κλασικός Ελληναρας
Θα σου φέρω την ληξιαρχικη πραξη γαμου
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Ο παντρεμένος θα πάει εκεί που θα βρει αυτά που δεν κάνει η γυναίκα του τώρα μπουρδέλο θανε στούντιο δεν παίζει ρολο
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Ο παντρεμένος θα πάει εκεί που θα βρει αυτά που δεν κάνει η γυναίκα του τώρα μπουρδέλο θανε στούντιο δεν παίζει ρολο

Τυπε οσοι παντρεμενοι πανε με πουτανες ειναι επειδη η γυναικα τους ειναι φακλανα και γενικα πλεον δε βλεπεται ή αν κρατιεται καλα απλα την βαρεθηκαν και πλεον δεν τους καβλωνει

Αυτα τα παω με πουτανες γιατι δεν κανω με την γυναικα μου οτι κανω με αυτες ειναι πιπες.  :S :S :S

Εχεις σχεση με μια γκομενα 2 χρονια τουλαχιστον πριν παντρευτεις εχει καταπιει κουβαδες απο το σπερμα σου αλλα μετα τον γαμο ξαφνικα δεν την χυνεις στη μαπα γιατι την ντρεπεσαι ή για να μην πει οτι εισαι ανωμαλος.
Το bou ειναι μαγικο.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Τυπε οσοι παντρεμενοι πανε με πουτανες ειναι επειδη η γυναικα τους ειναι φακλανα και γενικα πλεον δε βλεπεται ή αν κρατιεται καλα απλα την βαρεθηκαν και πλεον δεν τους καβλωνει

Αυτα τα παω με πουτανες γιατι δεν κανω με την γυναικα μου οτι κανω με αυτες ειναι πιπες.  :S :S :S

Εχεις σχεση με μια γκομενα 2 χρονια τουλαχιστον πριν παντρευτεις εχει καταπιει κουβαδες απο το σπερμα σου αλλα μετα τον γαμο ξαφνικα δεν την χυνεις στη μαπα γιατι την ντρεπεσαι.
Ναι οκ.  :S :S :S
  ίσως νάνε κ έτσι !αλλά το ξένο είναι ποίο γλυκο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom