Νέα

Οι παντρεμένοι γαμάνε σε μπουρδέλα ή στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas.live
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.630
Πόντοι
2.836
Εάν είσαι δεσμευμένος ποσο μάλλον παντρεμένος με παιδιά κιόλας είναι επικίνδυνο να γαμας στα μπουρδελα για πολλούς λόγους, άσε την εργαζόμενη σκέψου το χώρο σεντόνια νιπτήρες, κρεβάτι ακόμη κ πατώματα. Η καλύτερη λύση είναι εσκορτ άντε κ στου εάν στο επιτρέπει το οικονομικό. Ανέφερα πριν άσε την εργαζόμενη γιατί πριν χρονια έχω πάει σε στούντιο κ κόλλησα μύκητες λογικά από τη πίπα χωρίς σκούφο, είχα σχέση λοιπόν τότε κ έτρεχα φαρμακεία να βρω lomexin, σκέψου είπα ότι χτύπησα το πόδι μου στη μπάλα ούτε δουλειά δε πήγα μια βδομάδα, με σκοπό να μη γαμησω τη δικιά μου να μη δει καν το πουλι μου. Σκέψου ν κολλήσεις το πιο απλό μύκητες Κλάιν κρεμουλα 5 μέρες, εάν σπίτι όμως έχεις γυναίκα τι κανεις ;;
εάν όμως η σύζυγος "έχει πονοκέφαλο" πολύ συχνά μέχρι που να μας κόψει εντελώς το σεξ, τουλάχιστον έχουμε το πλεονέκτημα ότι δεν θα δει το πουλάκι μας αν συμβεί ατύχημα όπως αυτό που λες :wink:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.630
Πόντοι
2.836
Το τραγικο ειναι οτι πολλοι παντρεμενοι γαμανε πιο πολυ εξω παρα μεσα στο σπιτι τους!
κοίτα, ακόμα κι αν η σύζυγος δεν μας κόψει το σεξ (όπως συμβαίνει σε πολλά ζευγάρια), πόσοι άντρες υπάρχουν που θέλουν να πηδάνε μόνο τη σύζυγο και καμιά άλλη για όσο ακόμα τους κάνει κούκου;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: vladgr

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
η φυλης με τα στουντιο ειναι παρομοια σε καθαριοτητα και κατα τη αποψη μου τα στουντιο λιγο πιο καθαρα απο τη φυλης γιατι στη φυλης σε μερικα δεχονται λαθρομεταναστες ενω στουντιο δε δεχονται ΠΟΤΕ λαθρομεταναστες,καλα μεταξουργειο δε το συζητω μεσα στη βρωμια,το 98 τοις εκατο ειναι λαθρομεταναστες εκει,οποτε δε ειναι το ιδιο σε καθαριοτητα τα στουντιο με τα μπουρδελα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


για να ρωτας χαχα,αμα δε ηταν καποιου επιπεδου δε θα ειχαμε εσενα εδω να ρωτας και το νημα θα ηταν αδιαφορο.
Συμφωνώ
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.318
Πόντοι
736
κοίτα, ακόμα κι αν η σύζυγος δεν μας κόψει το σεξ (όπως συμβαίνει σε πολλά ζευγάρια), πόσοι άντρες υπάρχουν που θέλουν να πηδάνε μόνο τη σύζυγο και καμιά άλλη για όσο ακόμα τους κάνει κούκου;
Τότε ρε φίλε είσαι παντρεμένος στα χαρτιά μόνο, δε σε νοιάζει εάν σε πάρει γραμμή , άρα δεν υπάρχει λόγος ν κρύβεσαι εκτός κ αν φοβάσαι που σου πάρει κ τα σοβρακα από κανένα διαζύγιο , αλλά εάν έχει συνέχεια πονοκέφαλο κ κομμένο το σεξ μάλλον δε το χορταίνει αλλου κ έχετε κ οι δυο χεσμενη τη φωλιά σας
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.630
Πόντοι
2.836
Τότε ρε φίλε είσαι παντρεμένος στα χαρτιά μόνο, δε σε νοιάζει εάν σε πάρει γραμμή , άρα δεν υπάρχει λόγος ν κρύβεσαι εκτός κ αν φοβάσαι που σου πάρει κ τα σοβρακα από κανένα διαζύγιο , αλλά εάν έχει συνέχεια πονοκέφαλο κ κομμένο το σεξ μάλλον δε το χορταίνει αλλου κ έχετε κ οι δυο χεσμενη τη φωλιά σας
πλάκα πλάκα αυτό είναι πρόβλημα, αν μου βγει καμιά τρελή διατροφή από μελλοντικό διαζύγιο δεν θα έχω λεφτά για τα κορίτσια.
Κα'ναν δικηγόρο καλό στα διαζύγια ξέρουμε; :wink:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.338
Πόντοι
506
συμφωνεις αλλα ειπες οτι τα στουντιο με τα μπουρδελα ειναι παρομοια σε καθαριοτητα οχι αυτο δε ισχιει τα στουντιο ειναι καλυτερα σε καθαριοτητα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.407
Like
13.632
Πόντοι
3.506
κοίτα, ακόμα κι αν η σύζυγος δεν μας κόψει το σεξ (όπως συμβαίνει σε πολλά ζευγάρια), πόσοι άντρες υπάρχουν που θέλουν να πηδάνε μόνο τη σύζυγο και καμιά άλλη για όσο ακόμα τους κάνει κούκου;

Ακριβως στην πρωτη περιπτωση αναφερομουν ως τραγικη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom