Νέα

Οι παντρεμένοι γαμάνε σε μπουρδέλα ή στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas.live
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (2).jpg
    αρχείο λήψης (2).jpg
    6,8 KB · Εμφανίσεις: 31

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Ερωτεύτηκα ρε φίλε τι να κάνω ....
Πάντως γράφτηκαν 2 σωστά πράγματα εδώ μέσα
1ον Αν είναι στο αίμα σου να ξένο πηδάς , θα ξένο πηδάς !!! Ο κόσμος να έρθει ανάποδα θα βρεις και τον χρόνο και τον χώρο .
2ον Οποίος δεν το κάνει και δεν καταπιέζεται είναι μάγκας ( δεν ξέρω κάποιον απλά το λέω ....)
Αγαπητέ φίλε alafroiskiotos και εγώ χωρισμένος είμαι.Και επειδη πολύ σωστά είπες ότι αν είναι στο αίμα σου να το θα το κάνεις.Οντως και ντρέπομαι που το λέω αλλά αυτός ήταν και ο λόγος που με με χώρισε..Αλλα από την άλλη ρε φίλε πως μπορείς να ζήσεις μια ζωή (αν και τότε δεν έχεις προσωπική ζωή)
συνέχεια καταπιεσμένος? :s&m_3: >:( :helpplea:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Κορυφαιο που ειχα διαβασει εδω και ειχα γελασει με τη ψυχη μου. Παντρεμενος, ειχε αφησει τη γυναικα του σε Χοντο να ψωνιζει, (νομιζω αυτο στη πλατεια Αμερικης που ειναι κλειστο τωρα), κι ετρεχε μες το αγχος να πηδηξει σε μπουρδελο η στουντιο εκει κοντα.
αυτα ειναι μικροπραματα αλλος την ειχε αφησει στο μαιευτηριο πουεψαχνε τον
ερωτα σε μπουρδελα και εκανε ερωτικη εξομολογηση σε κριτικη
γελανε και μετα γελαγε και η καραφλα του ρε τι ναυαγια ειν αυτα
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Αγαπητέ φίλε alafroiskiotos και εγώ χωρισμένος είμαι.Και επειδη πολύ σωστά είπες ότι αν είναι στο αίμα σου να το θα το κάνεις.Οντως και ντρέπομαι που το λέω αλλά αυτός ήταν και ο λόγος που με με χώρισε..Αλλα από την άλλη ρε φίλε πως μπορείς να ζήσεις μια ζωή (αν και τότε δεν έχεις προσωπική ζωή)
συνέχεια καταπιεσμένος? :s&m_3: >:( :helpplea:
φίλε πως κατάλαβε  ότι πήγαινες με άλλες,σε μπουρδελα πήγαινες? Τι ηλικία χώρισες και πόσο είσαι Τώρα?
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Ερωτεύτηκα ρε φίλε τι να κάνω ....
Πάντως γράφτηκαν 2 σωστά πράγματα εδώ μέσα
1ον Αν είναι στο αίμα σου να ξένο πηδάς , θα ξένο πηδάς !!! Ο κόσμος να έρθει ανάποδα θα βρεις και τον χρόνο και τον χώρο .
2ον Οποίος δεν το κάνει και δεν καταπιέζεται είναι μάγκας ( δεν ξέρω κάποιον απλά το λέω ....)
[/quote
Ερωτεύτηκα ρε φίλε τι να κάνω ....
Πάντως γράφτηκαν 2 σωστά πράγματα εδώ μέσα
1ον Αν είναι στο αίμα σου να ξένο πηδάς , θα ξένο πηδάς !!! Ο κόσμος να έρθει ανάποδα θα βρεις και τον χρόνο και τον χώρο .
2ον Οποίος δεν το κάνει και δεν καταπιέζεται είναι μάγκας ( δεν ξέρω κάποιον απλά το λέω ....)
φίλε πιστεύω ότι το 90% τον αντρον ξενογαμανε,ας πούμε οι φίλοι σου στης συζητήσεις σας δε σου λένε ότι γαμανε κ αλλού?
Ελάχιστοι πάνε μόνο με τη γυναίκα τους η με τη κοπέλα τους.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
φίλε πιστεύω ότι το 90% τον αντρον ξενογαμανε,ας πούμε οι φίλοι σου στης συζητήσεις σας δε σου λένε ότι γαμανε κ αλλού?
Ελάχιστοι πάνε μόνο με τη γυναίκα τους η με τη κοπέλα τους.
Συμφωνώ όχι μόνο απόλυτα αλλά και πολύ περισσότερο.Απλως οι περισσότεροι το παίζουν σιγανοπαπαδιτσες..για πολλούς λογικούς  και αποδεκτούς λόγους..
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Αγαπητέ φίλε alafroiskiotos και εγώ χωρισμένος είμαι.Και επειδη πολύ σωστά είπες ότι αν είναι στο αίμα σου να το θα το κάνεις.Οντως και ντρέπομαι που το λέω αλλά αυτός ήταν και ο λόγος που με με χώρισε..Αλλα από την άλλη ρε φίλε πως μπορείς να ζήσεις μια ζωή (αν και τότε δεν έχεις προσωπική ζωή)
συνέχεια καταπιεσμένος? :s&m_3: >:( :helpplea:
φίλε πως κατάλαβε η γυναίκα σου ότι γαμουσες και αλλού? Σε μπουρδελα πήγαινες? Τι ηλικία χώρισες και πόσο είσαι Τώρα?
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Αγαπητέ φίλε alafroiskiotos και εγώ χωρισμένος είμαι.Και επειδη πολύ σωστά είπες ότι αν είναι στο αίμα σου να το θα το κάνεις.Οντως και ντρέπομαι που το λέω αλλά αυτός ήταν και ο λόγος που με με χώρισε..Αλλα από την άλλη ρε φίλε πως μπορείς να ζήσεις μια ζωή (αν και τότε δεν έχεις προσωπική ζωή)
συνέχεια καταπιεσμένος? :s&m_3: >:( :helpplea:

Φιλε σε χωρισε επειδη δεν βγαζεις πολλα φραγκα
Αν εβγαζες χοντρο πακετο σιγα μην σε χωριζε για ενα μπουρδελογαμισι
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Όπου βρούνε ρε παιδιά. .....τι ερωτήσεις ειναι αυτές ;
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
φίλε πως κατάλαβε η γυναίκα σου ότι γαμουσες και αλλού? Σε μπουρδελα πήγαινες? Τι ηλικία χώρισες και πόσο είσαι Τώρα?
Ντροπή.που τα λέω αλλά.γαμαγα επί πληρωμής οτι γυναίκα έβρισκα.Μπουρδελα ..πιατσοβιες .cg Υποψιν ότι και η αναζήτηση  στα άκρα πληρωμένου sex θεωρείται εθισμός.Με αποτέλεσμα να περιφρονώ την πρώην μου και να μην "κοιμάμαι"(κάνω έρωτα)για μεγάλο χρονικο διάστημα μαζί της.. Εεε λογικό είναι να με καταλάβει ότι ξενοπηδουσα.Τωρα είμαι κοντά στα 50 και είμαι γύρω στα 12 χρόνια χωρισμένος.Επισης ένας λόγος που σας "άνοιξα την καρδιά μου"είναι και σαν κάποιο λόγο σαν συμβουλή προς όλους τους παντρεμένους ότι ναι μεν καλό και το ξενοδοπηδημα  αλλά πάνω από όλα το σπίτι μας η γυναίκα μας και τα παιδιά μας.Συγνωμη αν έγινα καυστικος-γραφικός αλλά θεώρησα ότι έπρεπε να είμαι ειλικρινής απέναντι σας. :hi: ΔΗΜΉΤΡΗΣ. :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: MrJ

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Φιλε σε χωρισε επειδη δεν βγαζεις πολλα φραγκα
Αν εβγαζες χοντρο πακετο σιγα μην σε χωριζε για ενα μπουρδελογαμισι
Απάντησα φίλε για ποιο λόγο με χώρισε Φαντάσου πόσο λάθος ήμουν που παρόλο την αρκετά έως πολύ ΑΡΚΕΤΑ οικονομική μου δυνατότητα δεν με άντεξε.. Ίσως σε κάποιες περιπτώσεις να μην μετράνε τα φράγκα αλλά η αξιοπρέπεια..!!




 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Σωστός! Να μην παραμελεί κάνεις την γυναίκα Του χωρίς sex.
Ντροπή.που τα λέω αλλά.γαμαγα επί πληρωμής οτι γυναίκα έβρισκα.Μπουρδελα ..πιατσοβιες .cg Υποψιν ότι και η αναζήτηση  στα άκρα πληρωμένου sex θεωρείται εθισμός.Με αποτέλεσμα να περιφρονώ την πρώην μου και να μην "κοιμάμαι"(κάνω έρωτα)για μεγάλο χρονικο διάστημα μαζί της.. Εεε λογικό είναι να με καταλάβει ότι ξενοπηδουσα.Τωρα είμαι κοντά στα 50 και είμαι γύρω στα 12 χρόνια χωρισμένος.Επισης ένας λόγος που σας "άνοιξα την καρδιά μου"είναι και σαν κάποιο λόγο σαν συμβουλή προς όλους τους παντρεμένους ότι ναι μεν καλό και το ξενοδοπηδημα  αλλά πάνω από όλα το σπίτι μας η γυναίκα μας και τα παιδιά μας.Συγνωμη αν έγινα καυστικος-γραφικός αλλά θεώρησα ότι έπρεπε να είμαι ειλικρινής απέναντι σας. :hi: ΔΗΜΉΤΡΗΣ. :hi:
σωστός, Να μην παραμελεί την γυναίκα Του χωρίς sex!
Άντρες είμαστε και έχουμε ορμές!
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Απάντησα φίλε για ποιο λόγο με χώρισε Φαντάσου πόσο λάθος ήμουν που παρόλο την αρκετά έως πολύ ΑΡΚΕΤΑ οικονομική μου δυνατότητα δεν με άντεξε.. Ίσως σε κάποιες περιπτώσεις να μην μετράνε τα φράγκα αλλά η αξιοπρέπεια..!!
και εσύ φίλε μου γιατί δεν άλλαξες κάπως  οταν σε κατάλαβε και συνεχιζες, (δε σε κατακρίνω απλά φοράω φιλικα)
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Στην πουτανα Στο bourdelo η στο Studio,κάνουμε διαφορετικά πράγματα.
1)μας παίρνει πίπα
2)μας γλείφει αρχιδια
3)την παίρνουμε από το κολο
4)την γαμαμε  άγρια  με σφυροκοπηματα
5)την παίρνουμε σε όποια στάση θέλουμε

Αν είμαστε παντρεμένοι η έχουν.ε σχέση,δεν τα δέχονται τα παραπάνω.
Εμείς έχουμε μάθει στα παραπάνω  πηγαίνοντας στα μπουρδελα.  Και για αυτό πηγαίνουν οι αντρες στα μπουρδελα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
και εσύ φίλε μου γιατί δεν άλλαξες κάπως  οταν σε κατάλαβε και συνεχιζες, (δε σε κατακρίνω απλά φοράω φιλικα)
Γιατί όπως σου είπα φίλε Κώστα είχα "εθιστεί"στο πληρωμένο sex Ισως γιατί εκεί έβρισκα απολαύσεις που όχι μόνο δεν θα έβρισκα (έτσι πίστευα)στην πρώην μου γυναίκα αλλά και οτι το βασικότερο  στον πληρωμένο έρωτα κοιτάς μόνο την δική σου απόλαυση -ικανοποιηση.Ενω στο συζυγικό sex πρέπει να ικανοποιήσεις και την σύντροφό σου.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Γιατί όπως σου είπα φίλε Κώστα είχα "εθιστεί"στο πληρωμένο sex Ισως γιατί εκεί έβρισκα απολαύσεις που όχι μόνο δεν θα έβρισκα (έτσι πίστευα)στην πρώην μου γυναίκα αλλά και οτι το βασικότερο  στον πληρωμένο έρωτα κοιτάς μόνο την δική σου απόλαυση -ικανοποιηση.Ενω στο συζυγικό sex πρέπει να ικανοποιήσεις και την σύντροφό σου.

Αυτα να τα ακουσουν οι γκομενες που γκρινιαζουν οτι τις γαμαμε σαν πουτανες

 

GERONTOMAGGAS

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2012
Μηνύματα
23
Κριτικές
4
Like
148
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές ,
Από προσωπική εμπειρία γνωρίζω ότι οι γυναίκες μετά τα 40 και αφού έχουν ήδη τεκνοποιήσει αποφεύγουν με κάθε τρόπο το συζυγικό σεξ , ίσως και λόγω ορμονών - κλιμακτηρίου -εμμηνόπαυσης κλπ. Ο αντρας όμως εξακολουθεί να έχει αυξημένη λίπμιντο και σεξουαλικές επιθυμίες σε πολύ μεγαλύτερες ηλικίες , τις οποίες είναι φυσικό να προσπαθούν να ικανοποιήσουν με διάφορους τρόπους.Επειδή όμως οι εξωσυζυγικές σχέσεις εγκυμονούν πολλούς κινδύνους για διάλυση της οικογένειας , την οποία οι περισσότεροι από εμάς δεν την επιθυμούν με κανένα τρόπο , η εύκολη λύση είναι ο έρωτας επί πληρωμή , είτε σε studio,είτε σε οίκους μασάζ , είτε με call girls,είτε σε μπουρδέλα , αν τα οικονομικά μας είναι πιο περιορισμένα . Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ , αν και η γυναίκα μου είναι κατά 15 χρόνια νεώτερη μου, πολυ καλοφτιαγμένη και εξακολουθώ να την αγαπώ και να την ποθώ υπερβολικά. Ετσι καταφεύγω στην λύση του μασάζ και σπανιότερα σε ορισμένα επιλεγμένα  από άποψη καθαριότητας και ποιότητας μπουρδέλα και έχω βρεί την ψυχική ηρεμία μου.
Καλά να περνάτε .
 
  • Like
Αντιδράσεις: MrJ

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom