Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
22
Like
210
A6CC8DB9-AD09-4509-8C44-46DAC69B620C.jpeg

Kisses
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Η καλύτερη στο αυταρχικό...Χρυσα Αστερισαου....παντρεύτηκε όμως πλεον
 

KINKYCHRIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
90
Πόντοι
1
Οπα τι εχουμε εδώ ; Διαφημιση η Μεσαλινα ; ΟΚ τέρμα το concept Αλεξάνδρα και Σια . Ειχα γράψει ότι θα αργήσουμε να δουμε πολύ την Αλξεξάνδρα , μάλλον θα αργήσουμε πάρα πάρα πολύ παιζει και να μη την ξανδουμε..... Ολο το χαρτί θα το μαζεψουν 3 γκομενες
Εχει κανείς φίλος δοκιμάσει να μας πει εμπειρίες και ειδικά σαν υποτακτικη μια και γράφει ότι είναι switch
 

stankard

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Με αυτά που ζητάει δεν νομίζω να πάει κάποιος...
E ναι ειδικά σε τέτοιους καιρους δε γινεται να ζηταει παραπάνω απο τη Λόλα ! Λίγο συνεση δε θα εβλαπτε
Αν και έχω την αίσθηση ότι στο ποσό που ζητάει μάλλον παρέχονται και άλλες υπηρεσίες που δεν παρέχονται απο τη Λόλα....
 

Tzovenos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Χαλάρωσε ρε φιλαρακι λιγο πλακίτσα καναμε δε σε βρισαμε . Καλά κανεις και το γουσταρεις αλλά όντως θέλει προετοιμασία αυτό και άμα γουσταρεις στειλε pm να σε πω και που θα πας
Αν θέλεις φιλαράκι επειδή γουστάρω facefarting, και βλέπω υπάρχει περίπτωση να ξέρεις, στείλε μου pm αν μπορείς για το που θα πάω. Ευχαριστώ πολύ
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Αν θέλεις φιλαράκι επειδή γουστάρω facefarting, και βλέπω υπάρχει περίπτωση να ξέρεις, στείλε μου pm αν μπορείς για το που θα πάω. Ευχαριστώ πολύ
Και εσύ κλάσιμο ; Αρειανέ τι έγινε ; Είσαι ο μύστης της κλανιάς ; :assshake:
:assshake:
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
η απάντηση στο ποια κυρία βαράει περισσότερο εξαρτάται και από το πόσο αντέχει ο υποτακτικός μέχρι να χρησιμοποιήσει τη λέξη ασφαλείας.
Το δικό μου κωλαράκι είχε γίνει πιο μελανιασμένο και κόκκινο από την κυρία Έρικα. Αυτό έγινε κυρίως γιατί είχαμε συμφωνήσει να τρώω μερικά χτυπήματα και μετά τη λέξη ασφαλείας. Για 8-10 μέρες είχα ακόμα σημάδια και αισθανόμουν το ξύλο που έφαγα όταν καθόμουν.
Καλό ξύλο είχα φάει και από τις κυρίες Θεανώ και Αλεξάνδρα, πιο δυνατά χαστούκια στο πρόσωπο κατά τη γνώμη μου δίνει η κυρία Αλεξάνδρα.
Αν θες να τις φας καλά πήγαινε στην κυρία Έρικα και πες της ότι θες να φας ξύλο, πίστεψέ με θα φας πολύ ξύλο, κλωτσιές, σφαλιάρες, μαστίγωμα κτλ.
Είναι περίπτωση η έρικα
 

tonos2244

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
υπαρχει καμια κυρια που το παιζει αυταρχικη να μην εχει χερι μικρου παιδιου και να χτυπαει και καλα ασχημα?ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom