Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Domina Αφροδίτη στο χώρο της ( δεν μου άρεσε σαν χώρος ). Είναι Καλή στην επικοινωνία , με ρώτησε τη θέλω , είναι φιλική αλλά δεν σου βγάζει αφέντρα ( όπως έχουν πει και άλλοι ).Στα θετικά σέβεται τα όρια που βάζει ο πελάτης , στα αρνητικά ο χώρος . Αυτά .
 

Strapon love 2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Στο ξεφτιλισμα καλή η Όλγα;στο λεκτικό ενοοω. Σε κάνει πουτανα; Επίσης εμφανισιακά;καλή;
Φιλε με βάση τις λιγες εμπειρίες που έχω θεωρώ ότι ειναι πολύ καλή. Για το εμφανισιακό μπες εδώ www.dominaolga.com ότι βλεπεις ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα . Οι φωτογραφίες ειναι χωρις φιλτρα
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Ουδέν μονιμότερον του προσωρινού...
Ταιριάζει το άσμα "πάμε (και πάει) γι' άλλες πολιτείες"
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
671
Like
6.262
Πόντοι
1.046
την εχω γαμησει δυο φορες μπροστα στον σκλαβο αντρα της
 

MessalinaDom

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Τις καλησπέρες μου σκλαβάκια!
https://*****/erotikes-gnorimies/switch-domina-sub-μεσσαλινα/
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
2
Like
5.397
Πόντοι
1.056
την εχω γαμησει δυο φορες μπροστα στον σκλαβο αντρα της

Πόσο χρονών είναι;
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
την εχω γαμησει δυο φορες μπροστα στον σκλαβο αντρα της
το εχεις ξαναπει και παλιωτερα σε αλλο θρεντ αν και δεν καταλαβαινω τον λογο που το ξαναναφερεις
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Οπα τι εχουμε εδώ ; Διαφημιση η Μεσαλινα ; ΟΚ τέρμα το concept Αλεξάνδρα και Σια . Ειχα γράψει ότι θα αργήσουμε να δουμε πολύ την Αλξεξάνδρα , μάλλον θα αργήσουμε πάρα πάρα πολύ παιζει και να μη την ξανδουμε..... Ολο το χαρτί θα το μαζεψουν 3 γκομενες
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
157
Like
216
Πόντοι
21
Οπα τι εχουμε εδώ ; Διαφημιση η Μεσαλινα ; ΟΚ τέρμα το concept Αλεξάνδρα και Σια . Ειχα γράψει ότι θα αργήσουμε να δουμε πολύ την Αλξεξάνδρα , μάλλον θα αργήσουμε πάρα πάρα πολύ παιζει και να μη την ξανδουμε..... Ολο το χαρτί θα το μαζεψουν 3 γκομενες
Ποιες ειναι αυτές ;
 

MessalinaDom

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Ποιες ειναι αυτές ;

Οπα τι εχουμε εδώ ; Διαφημιση η Μεσαλινα ; ΟΚ τέρμα το concept Αλεξάνδρα και Σια . Ειχα γράψει ότι θα αργήσουμε να δουμε πολύ την Αλξεξάνδρα , μάλλον θα αργήσουμε πάρα πάρα πολύ παιζει και να μη την ξανδουμε..... Ολο το χαρτί θα το μαζεψουν 3 γκομενες
3;;;; καλημερα!
 

TreuerHund

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! . Εχω έρθει πρόσφατα από Γερμανία. Έχω μεγάλη εμπειρία σε Γερμανία και Ολλανδία. Σε παλαιότερα ταξίδια μου στην Ελλάδα εχω δει την Κυρία Λόλα σε show της και ειχα εντυπωσιαστεί και έχω επισκεφτεί και την Κυρία Θεανώ. Επίσης για όσους γνωρίζουν και εχουν εμπειρία στο εξωτερικό με Κυρίες καταλαβαίνουν τη διαφορά στον επαγγελματισμό.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Δεν εννοω την τριάδα που ήταν υπο την Αλεξάνδρα .... εννοω ότι πολύ απλά φεύγοντας η Αλεξάνδρα απο το τοπίο μια τριάδα αρκετά γνωστών και με χρόνια παρουσία στο χωρο αφεντρών κερδίζει σε έσοδα δε θέλει πολύ σκέψη για να καταλαβει καποιος ποιες εννοω . Η Αλεξάνδρα σαφως το είχε παει σε άλλο επίπεδο και φεύγοντας αφήνει κενό που δυσκολα θα καλυφυεί απο κάτι αντίστοιχο
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους! . Εχω έρθει πρόσφατα από Γερμανία. Έχω μεγάλη εμπειρία σε Γερμανία και Ολλανδία. Σε παλαιότερα ταξίδια μου στην Ελλάδα εχω δει την Κυρία Λόλα σε show της και ειχα εντυπωσιαστεί και έχω επισκεφτεί και την Κυρία Θεανώ. Επίσης για όσους γνωρίζουν και εχουν εμπειρία στο εξωτερικό με Κυρίες καταλαβαίνουν τη διαφορά στον επαγγελματισμό.
Δηλαδη με άλλα λογια μας λες ότι αυτές που συνάντησες στην Ελλάδα δεν ήταν επαγγγελματίες ;;;;
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.793
Κριτικές
31
Like
7.373
Πόντοι
3.886
Ρε μάγκες μια Πάολα π έχει αγγελία στο κανεσεξ και λέει ότι δούλευε φυλής 104 κ Κατεχάκη 8.. Είναι καλή στο αυταρχικό;
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
107
Like
320
Πόντοι
21
Ρε μάγκες μια Πάολα π έχει αγγελία στο κανεσεξ και λέει ότι δούλευε φυλής 104 κ Κατεχάκη 8.. Είναι καλή στο αυταρχικό;
Εκτός ότι είναι μεγάλη σε ηλικία δεν λέει τίποτα γαμψά νύχια ότι χειρότερο
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
107
Like
320
Πόντοι
21
Η καλύτερη για εμένα είναι η έρικα ,ακούραστη με στραπάρει δύο ώρες ,είναι εγκεφαλική αφέντρα για αυτό στα mind games και στα role play δεν παίζεται ,στο δέσιμο που μου έχει κάνει με σκοινιά και ταυτοχρόνως μασάζ προστάτη και έλεγχο οργασμού απογειώθηκα από την καύλα,έχει ψυχή η τύπισσα και έχει και όμορφα πόδια πάντα στην πένα ,καθαρή χωρίς να κρατάει ώρα το γουστάρει και αυτό την κάνει ξεχωριστή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom