Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
713
Πόντοι
81
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.766
Κριτικές
30
Like
7.333
Πόντοι
3.886

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
713
Πόντοι
81
που / πως τη βρισκουμε , πλζ πμ οποιος γνωριζει
Αμα εσυ σε ενα φορουμ που γράφει απο το πρωι μεχρι το βραδυ για την Ερικα ζητας να μαθεις πως να τη βρεις τοτε μάλλον κάτι δεν κανεις καλά .....
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
984
Κριτικές
2
Like
481
Πόντοι
26
Αμα εσυ σε ενα φορουμ που γράφει απο το πρωι μεχρι το βραδυ για την Ερικα ζητας να μαθεις πως να τη βρεις τοτε μάλλον κάτι δεν κανεις καλά .....
ναι βαλε μου απουσια ... εσυ που το κανεις καλα θα πεις η΄ πεταχτηκες για να πιστεψεις οτι εχει αξια κατι που γραφεις?
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Εδώ την κυρία την έχει δοκιμάσει κάποιος ? Δεν έχω καταφέρει να βρω κάτι.
Έχω κάνει επικοινωνια μέσω viber (μόνο έτσι θέλει, λέει). Απλή εκδιδόμενη είναι που πραγματοποιεί φετίχ κατόπιν εξτρα αμοιβής. Υπάρχει βασική τιμή (και όχι μικρή) που περιλαμβάνει και κανονικό σεξ και μετά το κάθε ένα φετίχ χρεώνεται έξτρα. Το κάθε φετίχ ξεχωριστά, όχι το bdsm πρόγραμμα γενικά, αφού τέτοιο "πρόγραμμα" ουσιαστικά δεν υπάρχει. Νομίζω είναι ό,τι πιο ακριβό και άσχετο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
713
Πόντοι
81
ναι βαλε μου απουσια ... εσυ που το κανεις καλα θα πεις η΄ πεταχτηκες για να πιστεψεις οτι εχει αξια κατι που γραφεις?
Ρε φιλε καλα απο εδω δεν εβγαλες ακρη αλλα δε σκεφτηκες εκεινο το μαλακογκουγκλ μπας και ξερει κατι ; ;;
Ετσι στο χαλαρό ας απουμε μην κουραστεις πολύ....

https://*****/erotikes-gnorimies/domina-erica/
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
Ειναι μια καλή επιλογή και το κατέχει το αντικείμενο, νομίζω θα περάσεις καλά
Αδερφε η αληθεια ειναι οτι περασα πολυ καλα. Εμφανισιακα ειναι και στα γουστα μου. Μελαχρινη με πολυ ωραιο προσωπο το οποιο εχει ενα πολυ επιβλητικο βλεμμα. Ακουραστη με το μαστιγιο και ειχε τεχνη με το strap on. Ευτυχως υπηρχε χημεια μεταξυ μας οποτε θα κοιταξω να την επισκεφτω ξανα σχετικα συντομα!
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
Έχω βρεθεί μαζί της ,χοντρούλα και δυστυχώς δεν υπήρξε χημεία μεταξύ μας,μόνο με την ντομιναρού και την έρικα έχω περάσει τέλεια
Το χοντρουλα ειναι σχετικο. Μετα απο κουβεντα που ειχαμε εχει χασει λεει αρκετα κιλα τελευταια. Βεβαια δεν εχω μετρο συγκρισης. Η χημεια βεβαια ειναι σχετικη
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Το χοντρουλα ειναι σχετικο. Μετα απο κουβεντα που ειχαμε εχει χασει λεει αρκετα κιλα τελευταια. Βεβαια δεν εχω μετρο συγκρισης. Η χημεια βεβαια ειναι σχετικη
Πολλά τα κιλά δεν θέλω χοντρές με πατσοκοιλιές,η πρώτη μου αφέντρα η ντομιναρού για εμένα είναι η καλύτερη αλλά δυστυχώς σταμάτησε,γνώρισα και την έρικα και της είχα σούρει αρκετά επειδή πήγαινε θεσσαλονίκη και δεν καταλάβαινα τον λόγο μέχρι που την γνώρισα και κόλησα μαζί της, βεβαίως αν επιστρέψει η ντομιναρού θα τρέξω μα την ξαναδώ
 

kwstas.argyroy

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
21
Like
34
Πόντοι
0
Είμαι νέος στο forum,διαβάζω ότι γράφεται και στα περισσότερα συμφωνώ,έχω λίγες εμπειρίες μόλις με τέσσερις αφέντρες
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
713
Πόντοι
81
Πολλά τα κιλά δεν θέλω χοντρές με πατσοκοιλιές,η πρώτη μου αφέντρα η ντομιναρού για εμένα είναι η καλύτερη αλλά δυστυχώς σταμάτησε,γνώρισα και την έρικα και της είχα σούρει αρκετά επειδή πήγαινε θεσσαλονίκη και δεν καταλάβαινα τον λόγο μέχρι που την γνώρισα και κόλησα μαζί της, βεβαίως αν επιστρέψει η ντομιναρού θα τρέξω μα την ξαναδώ
Θα περιμένεις πάρα μα πάρα πολύ απ ότι φαινεται οπότε μάλλον θα πρεπει να αράξεις με την Ερικα. Η Ολγα χοντρή δεν ειναι , δεν ειναι και τοσο λεπτή όσο η Ερικα αυτό σιγουρα ,να την πεις λιγο γεμάτη θα συμφωνησω οποιος θέλει να έχει και μια εικονα της δεν εχει παρα μπει στο site της εκει υπαρχουν video . Το ότι δεν πέρασες καλά δε λεει κάτι ,εσυ δεν περασες καποιοι άλλοι φαινεται ότι περνάνε , ετσι ειναι αυτά
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.766
Κριτικές
30
Like
7.333
Πόντοι
3.886
Λέω να πάω φυλης 104 για αυταρχικό και είμαι ανάμεσα σε Νόνη κ Ζωή...Ποια είναι καλύτερη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom