Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Aitherovamon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2013
Μηνύματα
37
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
10
Στείλε στον admin να την βάλει.

Από πρόσωπο τι λέει; Επίσης κατάλαβες αν κάνει και άλλα προγράμματα ή μόνο αυταρχικά;

Στο πρόσωπο δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Στις υπηρεσίες όμως, αν και δεν έχω μέτρο σύγκρισης (πρώτη μου φορά) είναι εξαιρετική. :s&m_1: Νομίζω ότι μόνο αυταρχικά κάνει.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.134
Πόντοι
14.565
Ψάχνω μία έκφυλη και εμφανίσιμη αφέντρα (ανεξάρτητη) κυρίως για strap on.

Προς το παρόν έχω δοκιμάσει αυτήν:www.freelist.gr/ad.php?adId=120959-6&cityId=155&subcatId=65]http://www.freelist.gr/ad.php?adId=120959-6&cityId=155&subcatId=65[/url] έμεινα αρκετά ικανοποιημένος άλλα θα ήθελα και κάτι καλύτερο τουλάχιστον σε εμφάνιση. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;
Αν θες γράψε τίποτις.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Τα καλυτερα αυταρχικα τελευταια ηταν με τη Μαντονα απο Κασσανδρας και Βριλησσου και με τη Νταρια απο Κροκεων. Η Μαντονα παιζει με κωλογλυφαδες, μπαλες, ωραιο δαχτυλιασμα και δυνατο γαμησι με ενταση. Η Νταρια εχει παρα πολυ προστυχο τροπο σε ολα της. Πως σε πιανει, πως σε βαζει να της γλυφεις τα ποδια, πως στεκεται, πως γαμαει. Κραταγε το στυλο και γαμουσε στο ορθιο, και η ματια της αρκουσε για να χυσω.

Μπορει να επιβεβαιωσει κανεις αν η εν λογω Νταρια απο το Κροκεων 6 ειναι αυτη που ειναι και στο Κατεχακη 8 δηλαδη αυτη εδω
 

tight80

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Οι παρακάτω είναι πολύ καλές στο αυταρχικό και πηδάνε δυνατά με στραπόν:

Εύα (Πιπίνου 118)
Μαντόνα (Κασάνδρας)
Αφροδίτη (Κηφισού 30)
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Οι παρακάτω είναι πολύ καλές στο αυταρχικό και πηδάνε δυνατά με στραπόν:

Εύα (Πιπίνου 118)
Μαντόνα (Κασάνδρας)
Αφροδίτη (Κηφισού 30)

Να υπενθυμισουμε βεβαια οτι αυταρχικο δεν ειναι μονο το strapon και επισης οποιος ασχολειται με αυταρχικο δεν παει να παει οτι γουσταρει και strapon
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Η Λόλα είναι fetish persona, έχει φωτογραφηθεί κατ' επανάληψη και τον περίσσότερο χρόνο είναι εξωτερικό. Είναι αρκετά χρόνια που είχα session μαζί της, ήταν όμως αξέχαστο
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Άποψη για την Ηλέκτρα έχετε;

 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είναι για πέταμα, αλλά δεν με ενθουσίασε κιόλας, ίσως λόγω του νεαρού της ηλικίας της. Παρ' ότι δεν έκανε κάτι λάθος, είχα διαρκώς την αίσθηση ότι έκανα εγώ κουμάντο και αυτό οπωσδήποτε δεν είναι στα υπέρ όταν πας για αυτά τα προγράμματα. Σε γενικές γραμμές είναι όμορφη, δεν είναι ξεπέτα, θα έλεγα "τίμια επιλογή", αλλά όχι κάτι παραπάνω.
 

Επισκέπτης
Παίζει μια bodybuilder αφέντρα Αθήνα, ξέρει κανείς κατι για αυτήν???
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Δεν είναι για πέταμα, αλλά δεν με ενθουσίασε κιόλας, ίσως λόγω του νεαρού της ηλικίας της. Παρ' ότι δεν έκανε κάτι λάθος, είχα διαρκώς την αίσθηση ότι έκανα εγώ κουμάντο και αυτό οπωσδήποτε δεν είναι στα υπέρ όταν πας για αυτά τα προγράμματα. Σε γενικές γραμμές είναι όμορφη, δεν είναι ξεπέτα, θα έλεγα "τίμια επιλογή", αλλά όχι κάτι παραπάνω.
Ευχαριστ'ω αγαπητέ για την απάντηση...
Πρόσφατα έμαθα οτι είναι φίλη του κολλητού μου...και ότι είναι καλό παιδί....ίσως αυτό να μην συνάδει με τον ρόλο της...
Ίδωμεν...
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Είσαι σίγουρος ότι γύρισε η Κασσάνδρα? Αυτό είναι μεγάλο νέο, την κοπέλλα την καραγουστάρω είναι μούναρος. Επιβεβαίωσε αν μπορείς γιατί αν ισχύει φεύγω σούμπιτος να την βρώ
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Είσαι σίγουρος ότι γύρισε η Κασσάνδρα? Αυτό είναι μεγάλο νέο, την κοπέλλα την καραγουστάρω είναι μούναρος. Επιβεβαίωσε αν μπορείς γιατί αν ισχύει φεύγω σούμπιτος να την βρώ
τουλάχιστον έτσι ενημέρωσε μέσω του fb.
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες εμένα δεν μου φαίνεται και πολύ σοϊ να πας σε μπουρδέλο ή τέλος πάντων σε στούντιο για αυταρχικό. Δεν μπορώ να καταλάβω πως μία κοπέλλα που είναι ιερόδουλη και στην ουδία υποτάσσεται στις επθυμίες του πελάτη που την πηδάει, την επόμενη στιγμή να μεταμορφώνεται σε "αφέντρα" και να σου κάνει πρόγραμμα. Εχω κατά καιρούς δοκιμάσει διάφορες αφέντρες οι οποίες όμως εξειδικεύονται σε αυτό και δεν κάνουν τίποτα άλλο. Δεν μπορεί οποιαδήποτε να το παίζει αφέντρα, απλά και μόνο επειδή ο πελάτης έχει πάντα δίκιο. Αυτό ή το έχεις μέσα σου και το γουστάρεις ή δεν το έχεις και δεν μπορεί να σου βγεί με τίποτα. Επειτά είναι λίγο ξενέρα να κάνεις εσύ το session και άλλοι να περιμένουν στα σαλόνια για να τελειώσεις. Πάντως είναι και τι θα σου κάτσει. Εχω πάει με αφέντρες που αξίζουν κάθε ευρώ που παίρνουν και άλλες που είναι εντελώς απαράδεκτες. Πολύ καλές περπτώσεις ήταν η Ορνέλλα και η Κασσάνδρα από το Same Place, αλλά νομίζω ότι η Κασσάνδρα έχει φύγει. Επίσης στον ίδιο χώρο είχα γνωρίσει μία νεαρή που μου ηλέκτρισε τις ρώγες με ένα μηχάνημα και ανέλπιστα μου χάρισε έναν απίστευτο οργασμό. Εξαιρετική επίσης, ίσως η καλύτερη όλων η Λόλα, ακόμα θυμάμαι να γλύφω την τρομερή κολάρα της...
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Ρε μάγκες εμένα δεν μου φαίνεται και πολύ σοϊ να πας σε μπουρδέλο ή τέλος πάντων σε στούντιο για αυταρχικό. Δεν μπορώ να καταλάβω πως μία κοπέλλα που είναι ιερόδουλη και στην ουδία υποτάσσεται στις επθυμίες του πελάτη που την πηδάει, την επόμενη στιγμή να μεταμορφώνεται σε "αφέντρα" και να σου κάνει πρόγραμμα. Εχω κατά καιρούς δοκιμάσει διάφορες αφέντρες οι οποίες όμως εξειδικεύονται σε αυτό και δεν κάνουν τίποτα άλλο. Δεν μπορεί οποιαδήποτε να το παίζει αφέντρα, απλά και μόνο επειδή ο πελάτης έχει πάντα δίκιο. Αυτό ή το έχεις μέσα σου και το γουστάρεις ή δεν το έχεις και δεν μπορεί να σου βγεί με τίποτα. Επειτά είναι λίγο ξενέρα να κάνεις εσύ το session και άλλοι να περιμένουν στα σαλόνια για να τελειώσεις. Πάντως είναι και τι θα σου κάτσει. Εχω πάει με αφέντρες που αξίζουν κάθε ευρώ που παίρνουν και άλλες που είναι εντελώς απαράδεκτες. Πολύ καλές περπτώσεις ήταν η Ορνέλλα και η Κασσάνδρα από το Same Place, αλλά νομίζω ότι η Κασσάνδρα έχει φύγει. Επίσης στον ίδιο χώρο είχα γνωρίσει μία νεαρή που μου ηλέκτρισε τις ρώγες με ένα μηχάνημα και ανέλπιστα μου χάρισε έναν απίστευτο οργασμό. Εξαιρετική επίσης, ίσως η καλύτερη όλων η Λόλα, ακόμα θυμάμαι να γλύφω την τρομερή κολάρα της...
Σήμερα επέστρεψε....
Ποια είναι η Λόλα;
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Δεν την ξέρω αλλά μου φαίνεται λίγο προς τρίτη ηλικία. Για Δανάη που διαφημίζεται στο free list έχει ακούσει κανείς τίποτε?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
άλλος ρώτησε περί Μυστήριας, αλλά πήγαινε και αν δεν σε δέσει κόμπο , σου πλερώνω την συνεδρία . :S

επίσης, αν επικοινώνησες (φεύγω σούμπιτος κλπ που είπες ) τότε θα σε ενημέρωσαν για Δανάη και φημολογούμενη επιστροφή Κασσάνδρας



Δεν την ξέρω αλλά μου φαίνεται λίγο προς τρίτη ηλικία. Για Δανάη που διαφημίζεται στο free list έχει ακούσει κανείς τίποτε?
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Η Λόλα είναι fetish persona, έχει φωτογραφηθεί κατ' επανάληψη και τον περίσσότερο χρόνο είναι εξωτερικό. Είναι αρκετά χρόνια που είχα session μαζί της, ήταν όμως αξέχαστο

Η Λολα ειναι ελλαδα φυσικα.
Αυτες τις πιπες τις διεδιδε το same μπας και πουλησει τα μπαζα που φερνει κατα καιρους..πρεπει να σαι βιτσιοζος για να πληρωσεις για δαυτες.ειμαστε αλλα οχι και τοσο.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
φέρνει και καμιά καλή που και που ...


URL]]
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
περασμενα μεγαλεια..δεξια η Λολα(με τα κοκκινα)
τραβηγμενη προ 5ετιας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom