Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Afentra Ornella

Αφέντρα
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Η εμφανιζομενη τελικα σαν Ορνελα τι ειναι αερας κοπανιστος ? γιατι αν ηταν επαγγελματιας σιγουρα θα εδινε στοιχεια.
Τι μας λες? Σιγά μην σου δώσω και το E9 μου δημόσια. Με ρώτησες κάτι και δεν απάντησα?  :jerking:
 

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
Προσοχή παιδια! κυκλοφορούν στην αγορά επαγγελματίες αφέντρες που είναι τρανς και δεν το λένε (οι καριόληδες) την έχω πατήσει και ήταν για εμένα δυσάρεσετη εμπειρία.
Μπορείς να μου πεις αφέντρα τραβεστι;;  Με ενδιαφέρει...
 

Afentra Ornella

Αφέντρα
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Απίστευτο τι διαβάζει κανείς εδώ μέσα! :uglystupid:

Τις καλύτερες στο αυταρχικό τις βρίσκετε σε στούντιο και οίκους ανοχής? :jerking:


Πως μπορεί να είναι κάποια κοπέλα ιερόδουλη και να είναι ταυτόχρονα και αυταρχική? :new_shocked: Αν είναι δυνατόν δηλαδή! :jerking:

Εγώ ξέρω πως οι ιερόδουλες είναι σκλάβες του έρωτα. Πηδιούνται, κάνουν τσιμπούκια, , πισωκολλητά, τα πίνουν, τον τρώνε κλπ. Στα δικά μου παιχνίδια αυτά τα κάνουν μόνον οι αρσενικές τσουλίτσες που λειτουργούν και σαν σκλάβες.
Μην φανταστεί κανένας και βιαστεί να μου πει πως έχω και κάποιο πρόβλημα με αυτές τις κοπέλες, απλά η δουλειά τους είναι να πηδιούνται και όχι να δίνουν εντολές και να πηδάνε εκείνες. Βεβαία με λίγη καλή θέληση και για τα φράγκα, όλα μπορούν να τα κάνουν, αλλά σίγουρα δεν τις εκφράζουν αυτά τα παιχνίδια, δεν τα νοιώθουν, δεν τ' αγάπανε και σίγουρα όσους τους τα ζητούν δεν τους εκτιμούν ιδιαίτερα και θα τα κάνουν μηχανικά, μόνο και μόνο για να μην χάσουν τον πελάτη. Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ , απλά λέω αυτά που πιστεύω και νομίζω πως ισχύουν.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Πως μπορεί να είναι κάποια κοπέλα ιερόδουλη και να είναι ταυτόχρονα και αυταρχική? :new_shocked: Αν είναι δυνατόν δηλαδή! :jerking:
Εγώ ξέρω πως οι ιερόδουλες είναι σκλάβες του έρωτα. Πηδιούνται, κάνουν τσιμπούκια, , πισωκολλητά, τα πίνουν, τον τρώνε κλπ. Στα δικά μου παιχνίδια αυτά τα κάνουν μόνον οι αρσενικές τσουλίτσες που λειτουργούν και σαν σκλάβες.

Χμμμ. Σου υπενθυμιζω οτι πριν 2 χρονια η Ευα στο SamePlace ειχε φερει μια αφεντρα η οποια παραληλα δουλευε ως απλη ιεροδουλος σε studio της Πειραιως και ειχε γινει μεγαλος χαμος με αυτο το θεμα. Επομενως μην απορεις. Εισαι μικρη ακομα και εχεις δρομο να διαβεις ακομα...Τα παντα ειναι θεμα marketing. Μια απλη ιεροδουλος ενος studio μπορει να "μεταμορφωθει" σε αφεντρα σε ενα αλλο χωρο...
 

Afentra Ornella

Αφέντρα
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Χμμμ. Σου υπενθυμιζω οτι πριν 2 χρονια η Ευα στο SamePlace ειχε φερει μια αφεντρα η οποια παραληλα δουλευε ως απλη ιεροδουλος σε studio της Πειραιως και ειχε γινει μεγαλος χαμος με αυτο το θεμα. Επομενως μην απορεις. Εισαι μικρη ακομα και εχεις δρομο να διαβεις ακομα...Τα παντα ειναι θεμα marketing. Μια απλη ιεροδουλος ενος studio μπορει να "μεταμορφωθει" σε αφεντρα σε ενα αλλο χωρο...
Μπα πάλι μπροστά μου εσύ?  :tits:
Μπορεί να είμαι μικρή σε ηλικία, αλλά δεν είμαι ούτε χαζή, ούτε άσχετη μεγάλε.  :s&m_3:
Τέλος πάντων δεν ξέρω για πια λες, ούτε ξέρω για κανλένα χαμό, ούτε έχω ακούσει τίποτε και  δεν είμαι σίγουρη πως αυτό που λες είναι πραγματικότητα.  Σε περίπτωση που έχεις δίκιο, δεν γνωρίζω κάτω από ποιες προϋποθέσεις ήταν στον συγκεκριμένο χώρο αυτή που λες, αν ηταν παράλληλα πρίν ή μετά και στ‘ αλήθεια δεν με ενδιαφέρει καθόλου.
Επίσης δεν είπα ότι μπορεί κάποια με κυριαρχικό χαρακτήρα  που θέλει να βγάλει λεφτά,  πως δεν μπορεί να γίνει πουτάνα. Είναι το μόνο εύκολο και καλά θα κάνει να γίνει άμα το γουστάρει.  Αφέντρα πάντως δεν μπορεί να γίνει καμία αν δεν το έχει από φυσικού της. Αυτό που αναρωτιέμαι  περισσότερο είναι,  πως είναι δυνατόν εκεί που πάνε οι άντρες να γαμήσουν, κάποιοι άλλοι να πηγαίνουν για να πηδηχτούν. Με λίγα λόγια πως μπορούν  άντρες που λένε πως είναι σκλάβοι, να έχουν στο μυαλό τους πως μια Αφέντρα μπορεί να είναι πόρνη και όχι Κυρία, μια που μιλάμε για εγκεφαλικά παιχνίδια.  Επίσης, απορώ, πως μπορούν κάποιοι να πηδάνε τις Αφέντρες, που λίγο πριν τους έσκιζαν τον κώλο και αυτές να τον τρώνε σαν να μην συμβαίνει τίποτε. Καλά. Ισως εγώ να την έχω δει έτσι παράξενα και να πιστεύω πως άλλη η δουλειά του ναύτη και άλλη του καντηλανάφτη.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Μπα πάλι μπροστά μου εσύ?  :tits:
Μπορεί να είμαι μικρή σε ηλικία, αλλά δεν είμαι ούτε χαζή, ούτε άσχετη μεγάλε.  :s&m_3:
Τέλος πάντων δεν ξέρω για πια λες, ούτε ξέρω για κανλένα χαμό, ούτε έχω ακούσει τίποτε και  δεν είμαι σίγουρη πως αυτό που λες είναι πραγματικότητα.  Σε περίπτωση που έχεις δίκιο, δεν γνωρίζω κάτω από ποιες προϋποθέσεις ήταν στον συγκεκριμένο χώρο αυτή που λες, αν ηταν παράλληλα πρίν ή μετά και στ‘ αλήθεια δεν με ενδιαφέρει καθόλου.
Επίσης δεν είπα ότι μπορεί κάποια με κυριαρχικό χαρακτήρα  που θέλει να βγάλει λεφτά,  πως δεν μπορεί να γίνει πουτάνα. Είναι το μόνο εύκολο και καλά θα κάνει να γίνει άμα το γουστάρει.  Αφέντρα πάντως δεν μπορεί να γίνει καμία αν δεν το έχει από φυσικού της. Αυτό που αναρωτιέμαι  περισσότερο είναι,  πως είναι δυνατόν εκεί που πάνε οι άντρες να γαμήσουν, κάποιοι άλλοι να πηγαίνουν για να πηδηχτούν. Με λίγα λόγια πως μπορούν  άντρες που λένε πως είναι σκλάβοι, να έχουν στο μυαλό τους πως μια Αφέντρα μπορεί να είναι πόρνη και όχι Κυρία, μια που μιλάμε για εγκεφαλικά παιχνίδια.  Επίσης, απορώ, πως μπορούν κάποιοι να πηδάνε τις Αφέντρες, που λίγο πριν τους έσκιζαν τον κώλο και αυτές να τον τρώνε σαν να μην συμβαίνει τίποτε. Καλά. Ισως εγώ να την έχω δει έτσι παράξενα και να πιστεύω πως άλλη η δουλειά του ναύτη και άλλη του καντηλανάφτη.

Βρε μικρος που ειναι ο (μπουρδελο)κοσμος που ζουμε. Εγω παντως δεν σε αποκαλεσα χαζη ουτε ασχετη. Αληθεια εσυ ομως που εισαι Dom τι δουλεια εχεις σε αυτο το site? Τεσπα. Αυτο δεν εχει και τοση σημασια. Σε διαβεβαιω οτι αυτο που αναφερω ειναι πραγματικοτητα. Το ονομα της "αφεντρας" ηταν Dominique. Ηταν στο SamePlace και παραληλα δουλευε και ως απλη ιεροδουλος στην Πειραιως. Στο γνωστο ποδολατρικο φορουμ ειχε γινει πανικος με αυτο το θεμα. Επομενως αυτο απανταει στην ερωτηση σου "Πως μπορεί να είναι κάποια κοπέλα ιερόδουλη και να είναι ταυτόχρονα και αυταρχική?" Συγνωμη, οι "αφεντρες" δεν γουσταρουν να γαμιουνται? Εσυ δεν γουσταρεις δηλαδη? Συγνωμη αλλα την παραμυθα των επαγγελματιων doms δεν την χαφτω. Επιπλεον εσενα ποιος σου ειπε οτι οσοι γουσταρουν αυταρχικο γουσταρουν και απαραιτητα να τους γαμαει η "αφεντρα"? Ξερεις πολυ καλα οτι αυτο δεν ειναι κανονας. Επιπλεον θα σου πω οτι σε studio εχω κανει ποδολατρεια και εχω περασει καλυτερα και απο οτι με επαγγελματιες. Γιατι να σκαω 150ρια οταν μπορω να την βρω και με 50ρι? Λοιπον καλα θα κανετε εσεις οι επαγγελματιες του "αυταρχικου" χωρου να αφησετε την παραμυθα περι "Κυριων" κλπ και μην ζοριζεστε τοσο και μην πουλατε "μουρη" περι bdsm και "κανονων" κλπ γιατι ολα αυτα ειναι εφε και καποιοι το καταλαβαινουν. Επισης εν μεσω κρισης καλο θα ηταν να κατεβασετε τις τιμες σας διοτι λιγο αν ψαξει κανεις μπορει να βρει μια απλη πουτανα σε στουντιο που κανει τα ιδια και καλυτερα με ενα 50ρι.
 

kaulanwmalos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παντως λεω θα την δοκιμασω...!δεν παιρνει και πολλα.70 την ωρα σε δικο της χωρο. εσυ που βρισκεις με 50???
 

Afentra Ornella

Αφέντρα
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Βρε μικρος που ειναι ο (μπουρδελο)κοσμος που ζουμε. Εγω παντως δεν σε αποκαλεσα χαζη ουτε ασχετη. Αληθεια εσυ ομως που εισαι Dom τι δουλεια εχεις σε αυτο το site? Τεσπα. Αυτο δεν εχει και τοση σημασια. Σε διαβεβαιω οτι αυτο που αναφερω ειναι πραγματικοτητα. Το ονομα της "αφεντρας" ηταν Dominique. Ηταν στο SamePlace και παραληλα δουλευε και ως απλη ιεροδουλος στην Πειραιως. Στο γνωστο ποδολατρικο φορουμ ειχε γινει πανικος με αυτο το θεμα. Επομενως αυτο απανταει στην ερωτηση σου "Πως μπορεί να είναι κάποια κοπέλα ιερόδουλη και να είναι ταυτόχρονα και αυταρχική?" Συγνωμη, οι "αφεντρες" δεν γουσταρουν να γαμιουνται? Εσυ δεν γουσταρεις δηλαδη? Συγνωμη αλλα την παραμυθα των επαγγελματιων doms δεν την χαφτω. Επιπλεον εσενα ποιος σου ειπε οτι οσοι γουσταρουν αυταρχικο γουσταρουν και απαραιτητα να τους γαμαει η "αφεντρα"? Ξερεις πολυ καλα οτι αυτο δεν ειναι κανονας. Επιπλεον θα σου πω οτι σε studio εχω κανει ποδολατρεια και εχω περασει καλυτερα και απο οτι με επαγγελματιες. Γιατι να σκαω 150ρια οταν μπορω να την βρω και με 50ρι? Λοιπον καλα θα κανετε εσεις οι επαγγελματιες του "αυταρχικου" χωρου να αφησετε την παραμυθα περι "Κυριων" κλπ και μην ζοριζεστε τοσο και μην πουλατε "μουρη" περι bdsm και "κανονων" κλπ γιατι ολα αυτα ειναι εφε και καποιοι το καταλαβαινουν. Επισης εν μεσω κρισης καλο θα ηταν να κατεβασετε τις τιμες σας διοτι λιγο αν ψαξει κανεις μπορει να βρει μια απλη πουτανα σε στουντιο που κανει τα ιδια και καλυτερα με ενα 50ρι.

Ουπςςςςςς  

:new_shocked:

Άνοιξες πολλά θέματα altgreek και θα προσπαθήσω να πω δυο λόγια πάνω σε αυτά. Νομίζω όμως πως δεν θα πιάσουν τόπο σε έναν άνθρωπο που όπως μου είπες κάπου, δεν έχεις έρθει στον χώρο που λειτουργώ και απ΄ ότι βλέπω σου αρκείσαι στο "ράδιο αρβύλα", που σημαίνει πως αναμεταδίδεις ότι ακούς ή ότι διαβάζεις. Παρόλα αυτά, έχεις δική σου, τεκμηριωμένη άποψη.  ΜΠΡΑΒΟ!!! :bounce-glasses:

Όπως είπα, δεν την ξέρω την Κυρία που αναφέρεσαι και δεν είναι δουλειά μου να συζητώ και να κουτσομπολεύω για το τι κάνει η κάθε μια. Η οποιαδήποτε γυναίκα, για να αποφασίσει να εργαστεί σε οίκο ανοχής  ή ακόμα και αυτές οι γυναίκες που γυρνούν πορνοταινίες και εκτίθενται, σίγουρα θα έχουν σοβαρούς λόγους. Ο σοβαρότερος είναι φυσικά το χρήμα και φαντάζομαι λιγότερο, ότι τους αρέσει. Είναι γεγονός πως  αυτές που είναι Dominatrix δεν κάνουν sex. Έτσι  τα χρήματα που βγαίνουν από τις συνεδρίες , είναι σαφώς λιγότερα από αυτά που χρειάζονται κάποιες κυρίες και είναι προφανές πως οι ανάγκες τους είναι πολλές. Άλλες γυναίκες θεωρούν πως το Domination είναι πολύ πιο δύσκολο από το "ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε" και γι αυτό το αποφεύγουν έστω και αν "το έχουν", ή αν το κάνουν πληρώνονται έξτρα.
Το ότι, κάποια Κυρία δεν κάνει σεξ σαν επαγγελματίας Mistress, δεν σημαίνει ότι στην προσωπική της ζωή είναι ανέραστη ή ότι το έχει ράψει.  Απλά όσοι αναζητούν μια Dominatrix δεν επιθυμούν να την πηδήξουν, αλλά  να υποταχθούν σε αυτήν. Υποταγή και ελεύθερη σχέση δεν συμβαδίζουν.  Αν δεν καταλαβαίνεις δεν θα μπω στην διαδικασία εξηγήσεων. Μπορείς να αναζητήσεις τις απαντήσεις σε πολλά site στο internet.
Πουθενά δεν είπα πως "οσοι γουσταρουν αυταρχικο γουσταρουν και απαραιτητα να τους γαμαει η "αφεντρα".  Αυτές είναι υποθέσεις δικές σου και δεν με αντιπροσωπεύουν. Όσο για το κόστος ούτε και γι αυτό έχω άποψη. Η κάθε μια επαγγελματίας σε οποιοδήποτε χώρο  κοστολογεί αυτό που κάνει όσο γουστάρει και  ο καθένας τα δίνει εκεί που θέλει.
 

facesitting19831

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
231
Like
2
Πόντοι
1
Πουθενά δεν είπα πως "οσοι γουσταρουν αυταρχικο γουσταρουν και απαραιτητα να τους γαμαει η "αφεντρα".

Ετσιιι!! τρανταχτω παραδειγμα ΕΓΩ (καμαρωνω) χαχα 3 χρονια στο BDSM, 1 χρονο με αφεντρα και ακομα παρθενος  :rockon:
Οσο για εσας Κυρια Μου απαντηστε και σε κανενα μυνημα που σας αποστελουμε (δεν μιλω για αυτο το site)  ;)
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Φιλαράκι έχει γαμώ τα avatar. Αυτό θέλω κι εγώ και δε με νοιάζει τίποτε άλλο!!!!
 

facesitting19831

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
231
Like
2
Πόντοι
1
Ξέφυγε το ς.
Έχεις... Εσύ έχεις. Δεν παίζεσαι.

Τέτοιες στάσεις με τέτοια μουνιά, παίζουν; Κι ας τα μην τα γαμήσεις...

Το ψιλιαστικα αλλα ειπα να ρωτησω  :grin: οσο για την φωτο, το αγαπημενο μου φετιχ !!!!!
 

Συνημμένα

  • 2 (2).jpg
    2 (2).jpg
    26,6 KB · Εμφανίσεις: 56

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Φίλε πού θα βρούμε κάτι τέτοιο;
Να μας τρελάνει...
Μουνάρα....
 

facesitting19831

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
231
Like
2
Πόντοι
1

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Το καλο και το κακο ειναι ενοιες σχετικες, αρα και ειδικα στο αυταρχικο δεν υπαρχει η εννοια του καλυτερου και του χειροτερου!

Εχοντας χρονια εμπειρια στον χωρο (απο τα 18 μου) θα πω οτι αυτο που μετραει στο αυταρχικο ειναι 1) τι σου βγαζει ο αλλος και 2) το επιπεδο ασφαλειας που σου προσφερει. Θα μου πειτε πως ναι ολα αυτα ισχυουν και στο σεξ γενικοτερα απλα αν στο σεξ ισχυουν μια φορα στο αυταρχικο ισχυουν Χ 1000.

Οπως ειπα και σε καποια κοπελα πριν λιγες μερες δεν ειμαι απο τους "υποτακτικους" 24/7 απλα ειναι η ευχαριστηση μου το hobby μου και ειμαι ενας ανθρωπος που οταν γαμαει ΓΑΜΑΕΙ και κανει την γυναικα πουτανα αλλα οταν γαμιεται ΓΑΜΙΕΤΑΙ σαν πουτανα και αυτο με ηρεμει (οτι και ενα πειτε οι διαφοροι εδω μεσα)....

Η αφεντρα η καταληλη αφεντρα ειναι αυτη η οποια μπορει να δημιουργησει περιβαλλον ασφαλειας, ανεσης και απολυτης ισοροπιας...Εγω τα καλυτερα σεσσιον τα εχω κανει με την Ευα οταν ακομα δουλευε γιατι τωρα εχει σταματησει εαν δεν κανω λαθος μιας και εχω καιρο να το κανω.... Η Ορνελλα καινουργια στον χωρο ειναι μια αλλη φαση ειναι μια πολλα υποσχομενη κοπελα η οποια ακολουθει τα βηματα της Ευας και μπορει να την φτασει πιστευω ευκολα ξερει να σε "παιζει" βασικο αλλα ξερει και να σε κανει πουτανα της επισης βασικοτερο!
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992

johnjohn46

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
ρε παιδια επειδη εδω μπαινει ο καθενας και γραφει διαφορα...με την αφεντρα ορνελα εχει παει κανεις ?εμφανιζεται σε διαφορα site και δειχνει αξιολογη αλλα μηπως ειναι μουφα και εμφανιστει καμμια τραβεστι αφεντρα ?
αν εχει κανεις εμπειρια ας την γραψει εδω...
συγνωμη αφεντρα ορνελα αλλα πολλα συμβαινουν....
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
δεν είναι τραβεστί φίλε, πήγαινε άφοβα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom