Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τπτ ποιο ωραιο απο το real τα αυταρχηκα κατα 99% θα ειναι μαπα! απο την στιγμη που δινεις την πισω πορτα σου βαλε κρεας μεσα και οχι πλαστικο! τα πλαστικα ειναι για τις κρυφοπουστες!
 

thanasakos35

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μακραν η καλυτερη αφεντρα ειναι η λολα.η χειροτερη ειναι η lady afrodyte
 

Afentra Ornella

Αφέντρα
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
ornela60.jpg
ornela51-p.jpg
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
γυναικάρα είναι φίλε  ;). Χοντρή θα την έλεγες αν γουστάρεις ανορεκτικές
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Κι εγω με αυτα που βλεπω στις φωτογραφιες δεν πειθομαι να παω στην Αφεντρα Ορνελια, φαινεται γεματη. Η Λολα ηταν πανεμορφη και φυσικα οχι ανορεξικια. Τα καλυτερα αυταρχικα τελευταια ηταν με τη Μαντονα απο Κασσανδρας και Βριλησσου και με τη Νταρια απο Κροκεων. Η Μαντονα παιζει με κωλογλυφαδες, μπαλες, ωραιο δαχτυλιασμα και δυνατο γαμησι με ενταση. Η Νταρια εχει παρα πολυ προστυχο τροπο σε ολα της. Πως σε πιανει, πως σε βαζει να της γλυφεις τα ποδια, πως στεκεται, πως γαμαει. Κραταγε το στυλο και γαμουσε στο ορθιο, και η ματια της αρκουσε για να χυσω.
Και οι 2 τους φορανε καυλιαρικες κλειστες γοβες που αρμοζουν σε αφεντρα καλυτερα απο τα κλασικα πεδιλα που φορανε οι πιο πολλες κοπελες.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Η Νταρια εχει παρα πολυ προστυχο τροπο σε ολα της. Πως σε πιανει, πως σε βαζει να της γλυφεις τα ποδια, πως στεκεται, πως γαμαει. Κραταγε το στυλο και γαμουσε στο ορθιο, και η ματια της αρκουσε για να χυσω.

Την Δαρια την Ρουμανα απο Κροκεων 6 λες? Δειχνει καλο νιμου. Δεν εχω παιξει μαζι της. Τη συνιστας?
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
το τονίζω εξαρχής, δεν έχω προσωπική εμπειρία μαζί της, μιας κ δεν τυγχάνω φαν των αυταρχικών, αλλά εξ ακοής αλλά και φημών και όσων γράφονται μια καλή αφέντρα είναι η μπέττυ του Φ104...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
το τονίζω εξαρχής, δεν έχω προσωπική εμπειρία μαζί της, μιας κ δεν τυγχάνω φαν των αυταρχικών, αλλά εξ ακοής αλλά και φημών και όσων γράφονται μια καλή αφέντρα είναι η μπέττυ του Φ104...

Kαι εγω, τετοια εχω διαβασει !!!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Η Μπέττυ έχει και αυτή μπουτάρες όμορφες, δυνατές, γεμάτες  :lheel:
 

giannisp99

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Woowww εγώ αντίθετα μου άρεσε αυτό που είδα από την κ.Ορνέλα. Γυναίκα με την πραγματική σημασία της λέξης.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Η Σύλβια από το Πειραιώς 193 πρέπει να κάνει καλό αυταρχικό.
Η φάτσα της και μόνο παραπέμπει σε έκφυλες καταστάσεις!!
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Κι εγω με αυτα που βλεπω στις φωτογραφιες δεν πειθομαι να παω στην Αφεντρα Ορνελια, φαινεται γεματη. Η Λολα ηταν πανεμορφη και φυσικα οχι ανορεξικια. Τα καλυτερα αυταρχικα τελευταια ηταν με τη Μαντονα απο Κασσανδρας και Βριλησσου και με τη Νταρια απο Κροκεων. Η Μαντονα παιζει με κωλογλυφαδες, μπαλες, ωραιο δαχτυλιασμα και δυνατο γαμησι με ενταση. Η Νταρια εχει παρα πολυ προστυχο τροπο σε ολα της. Πως σε πιανει, πως σε βαζει να της γλυφεις τα ποδια, πως στεκεται, πως γαμαει. Κραταγε το στυλο και γαμουσε στο ορθιο, και η ματια της αρκουσε για να χυσω.
Και οι 2 τους φορανε καυλιαρικες κλειστες γοβες που αρμοζουν σε αφεντρα καλυτερα απο τα κλασικα πεδιλα που φορανε οι πιο πολλες κοπελες.

Η Μαντόνα υπάρχει κάπου;
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Κανείς για Μαντόνα;
 

Aitherovamon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2013
Μηνύματα
37
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
10
Ψάχνω μία έκφυλη και εμφανίσιμη αφέντρα (ανεξάρτητη) κυρίως για strap on.

Προς το παρόν έχω δοκιμάσει αυτήν:www.freelist.gr/ad.php?adId=120959-6&cityId=155&subcatId=65]http://www.freelist.gr/ad.php?adId=120959-6&cityId=155&subcatId=65[/url] έμεινα αρκετά ικανοποιημένος άλλα θα ήθελα και κάτι καλύτερο τουλάχιστον σε εμφάνιση. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Ψάχνω μία έκφυλη και εμφανίσιμη αφέντρα (ανεξάρτητη) κυρίως για strap on.

Προς το παρόν έχω δοκιμάσει αυτήν:www.freelist.gr/ad.php?adId=120959-6&cityId=155&subcatId=65]http://www.freelist.gr/ad.php?adId=120959-6&cityId=155&subcatId=65[/url] έμεινα αρκετά ικανοποιημένος άλλα θα ήθελα και κάτι καλύτερο τουλάχιστον σε εμφάνιση. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;
Αν δε σου κάνει κόπο, δώσε και καμιά πληροφορία παραπάνω να έχουμε γνώση οι υπόλοιπο0ι...
 

Aitherovamon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2013
Μηνύματα
37
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
10
Αν δε σου κάνει κόπο, δώσε και καμιά πληροφορία παραπάνω να έχουμε γνώση οι υπόλοιπο0ι...

Φίλε μου, θα ήθελα να γράψω και κριτική άλλα μάλλον δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.. :(
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Φίλε μου, θα ήθελα να γράψω και κριτική άλλα μάλλον δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.. :(

Στείλε στον admin να την βάλει.

Από πρόσωπο τι λέει; Επίσης κατάλαβες αν κάνει και άλλα προγράμματα ή μόνο αυταρχικά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom