Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
Ελλάδα μακράν η Ντόμινα Λόλα παίζει μόνη της σε αυτό το ταμπλό (για τους γνώστες).

Κ απότι είδα, έχει χιλιοειπωθεί κ σε άλλα σάιτ (πιο εξειδικευμένα από το παρόν).

Τώρα μπουρδέλα και αυταρχικό κ 70-80 ευρώ κ να χύσεις κ να σου πούνε ξέρεις μεγάλε...τελείωσες κ μπιρι μπιρι...κ κάντην με ελαφρά πηδηματάκια,
γιατί έξω περιμένει κόσμος να μου τον φορέσει...για μένα προσωπικά δε λέει, αλλά οκ γούστα είναι αυτά.

Την συνάντησα Αθήνα και έπαθα χοντρή πλάκα...

Κορμάρα, φατσάρα, γαμώ τα παιδιά.

Μπράβο σου κοπέλα μου   :rockon:
πως μπορουμε να την βρουμε την συγκεκρημενη?
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Το καλυτερο αυταρχικο παιζει στο φυλλης 104 και για μενα Μπετυ και Αντζελα,σταθερες αξιες χρονια τωρα.
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Γειά χαρά σε όλους τους συναγωνιστές. Τελευταίως έπεσε στην αντίληψη μου μία αγγελία (νομίζω από το addmyads) από μία αφέντρα Αλκμήνη. Στις φωτός φαίνεται ωραιότατο μωρό. Πήρα τηλ και μου είπε 100 ακατέβατα σε ξενοδοχείο. Λόγω αψιλίας είπα να το αφήσω για αργότερα, ψάχνοντας όμως βρήκα ότι η εν λόγω κυρία δουλεύει σε κάποιο studio Paris στην Λεωφόρο Αθηνών. Αν έχει κανείς καμιά ιδέα τι παίζει και αν αξίζει, ας βοηθήσει. Στο μεταξύ διάλεξα την Λίνα, που δεν είναι θεά, αλλά πάντως το κατέχει το άθλημα...
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Γειά χαρά σε όλους τους συναγωνιστές. Τελευταίως έπεσε στην αντίληψη μου μία αγγελία (νομίζω από το addmyads) από μία αφέντρα Αλκμήνη. Στις φωτός φαίνεται ωραιότατο μωρό. Πήρα τηλ και μου είπε 100 ακατέβατα σε ξενοδοχείο. Λόγω αψιλίας είπα να το αφήσω για αργότερα, ψάχνοντας όμως βρήκα ότι η εν λόγω κυρία δουλεύει σε κάποιο studio Paris στην Λεωφόρο Αθηνών. Αν έχει κανείς καμιά ιδέα τι παίζει και αν αξίζει, ας βοηθήσει. Στο μεταξύ διάλεξα την Λίνα, που δεν είναι θεά, αλλά πάντως το κατέχει το άθλημα...
Τι εστί Λίνα φίλε μου????
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Γειά χαρά σε όλους τους συναγωνιστές. Τελευταίως έπεσε στην αντίληψη μου μία αγγελία (νομίζω από το addmyads) από μία αφέντρα Αλκμήνη. Στις φωτός φαίνεται ωραιότατο μωρό. Πήρα τηλ και μου είπε 100 ακατέβατα σε ξενοδοχείο. Λόγω αψιλίας είπα να το αφήσω για αργότερα, ψάχνοντας όμως βρήκα ότι η εν λόγω κυρία δουλεύει σε κάποιο studio Paris στην Λεωφόρο Αθηνών. Αν έχει κανείς καμιά ιδέα τι παίζει και αν αξίζει, ας βοηθήσει. Στο μεταξύ διάλεξα την Λίνα, που δεν είναι θεά, αλλά πάντως το κατέχει το άθλημα...

Με ποιό όνομα δουλεύει η Αλκμήνη στο συγκεκριμένο studio?
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Εγώ την βρήκα ως Αλκμήνη, στο κινητό πάντως έκλεινε ραντεβού σε ξενοδοχείο, ενώ στο εν λόγω στούντιο φαίνεται να εργάζεται. Ως προς την Λίνα είναι γεματούλα για τα γούστα μου, αλλά ξέρει τι κάνει..
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Η Λίνα είναι πάρα πολύ καλή σ'αυτό που κάνει.Η κοπέλα το κατέχει,δεν είναι ψεύτικη κ δήθεν!
Το γουστάρει και το απολαμβάνει.

.....και Ελληνίδα!
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
Ξέρει κανείς τίποτα για κάποια mistress di?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.736
Κριτικές
61
Like
40.303
Πόντοι
22.785
Παρ όλο πού δέν έχω πλέον καλές σχέσεις μέ τό ΦΥΛΗΣ 104...... Εχω νά πώ τό έξείς........

Μακράν τό καλήτερο studio , σέ ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ....... μέ ήγέτη τήν κορασσσσίδα Μπέτυ !!!!
 

Lucky_Luke68

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2014
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
μιλατε για αυταρχικο, να σε δεσουν
και να σε στραποναρουν...

αυταρχικο, να τη δεσεις εσυ, να την πλακωσεις στα σκαμπυλια
και να της τον φορμαρεις και λιγο αγρια, δεν παιζει ????

:fuck2:


 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Conan

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.736
Κριτικές
61
Like
40.303
Πόντοι
22.785
μιλατε για αυταρχικο, να σε δεσουν
και να σε στραποναρουν...

αυταρχικο, να τη δεσεις εσυ, να την πλακωσεις στα σκαμπυλια
και να της τον φορμαρεις και λιγο αγρια, δεν παιζει ????

:fuck2:

Αν θέλετε περαιτέρω πληροφοριες άγαπητέ στό τηλ.  2108821147  !!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Παρ όλο πού δέν έχω πλέον καλές σχέσεις μέ τό ΦΥΛΗΣ 104...... Εχω νά πώ τό έξείς........

Μακράν τό καλήτερο studio , σέ ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ....... μέ ήγέτη τήν κορασσσσίδα Μπέτυ !!!!

ΈΧΗΣ περάση με την κορασίδα...?  :) :rockon: :rockon: :rockon:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
μιλατε για αυταρχικο, να σε δεσουν
και να σε στραποναρουν...

αυταρχικο, να τη δεσεις εσυ, να την πλακωσεις στα σκαμπυλια
και να της τον φορμαρεις και λιγο αγρια, δεν παιζει ????

:fuck2:

γαμησε τα, αυτο κυνηγαμε ολοι !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom