Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 415K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.217
Πόντοι
6.265
"Αυτισμος" εχει γινει παγκοσμιο meme ως προσβολη (με βαση το 4chan) για τετοιου ειδους καθυστερημενα θρεντ. Anyway, καθυστερηση. Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι αυτοι που γραφουν οτι τους τρωνε τις γκομενες οι μικροπωλητες στην Ομονοια και το Μοναστηρακι δεν ειναι καθυστερημενοι... Και οι χιλιαδες αλλες μαλακιες που εχουν γραφτει εδω μεσα... Γκρινια και μιζερια με 100% βαση την αγαμια και την αναμενομενη αποτυχια στις γυναικες με τα μυαλα που κουβαλανε...

Περα απο αυτο, τι μου λες? Οτι επειδη ολοι ειναι μαλακες και μαλακισμενες πρεπει να γινω κι εγω ετσι? Τι επιχειρημα ειναι το και αυτες τα ιδια λενε? Οποτε ας γινουμε κι εμεις ελλεϊνες?!?! Εχεις αλλαξει πολυ απο παλια και αυτα που γραφεις παραπανω ειναι αντικειμενικα πιπες... Λυπαμαι πολυ. Καμια "ελλεϊνιδα" δε σου χρωσταει ουτε την κωλοτρυπιδα της ουτε αναφορα με ποιον εχει γαμηθει, ποσες φορες, τι χρωμα ειχε και απο ποιες τρυπες. Το μονο που μπορεις (και πρεπει πριν αρχισεις το απροφυλακτο σεξ με τη νεα μόνιμή σου σχεση) να απαιτησεις ειναι εξετασεις ΣΜΝ και τελειωσε.
Χρησιμοποίησες στην παράθεσή σου δικό μου απόσπασμα,οπότε εμένα προσέβαλλες,έχοντας φάει και μια αναφορά(προσβολή ασθενών και εξύβριση όλων των σχολιαστών του νήματος).Αφού λοιπόν το 4chan το έχει ως βρισιά,βάλτο στο εικόνισμά σου.Είναι άποψή μου ότι γράφω και αν πιστεύεις ότι είναι πίπες,είναι η δική σου άποψη.Βέβαια δεν μπορώ να γωρίζω τι θα έλεγες αν διαπίστωνες αυτά που έγραψα,καθώς στην απ'έξω όλοι χαίστες είμαστε,αλλά αλλάζουμε άρδην όταν μας αγγίξει ένα θέμα.Αλλά δεν είδα να παραθέτεις κάτι...Μόνο κριτική σε δικά μου λεγόμενα.Όταν,λοιπόν,αποκτήσεις εμπειρία και άποψη,τότε να έρθεις να μου το παίξεις κόκορας.Μέχρι τότε πάνε πιές ένα φρέντο εσπρέσσο που δεν έχει και θερμίδες,αν είναι γραμμένο στο 4chan.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.217
Πόντοι
6.265
Συμφωνω. Δεν μας νοιαζει τι ταμπου εχει ο καθε ανθρωπος ή με ποιον ή ποια γαμιεται αλλα οχι να πανε και με το καθε βρωμιαρη... Μεχρι και καποιες πουτανες στο μεταξουργειο εχουν πατησει ποδι... Το ιδιο και ισχυει και με αυτους που πανε ακαποτα με την καθε βρωμιαρα...
Ο καθένας κάνει ότι θέλει Νικ.Αλλά να έχει ευθύνη των πεπραγμένων του.Εμένα δεν με εκνευρίζει το τι έχει κάνει ο καθένας,καθώς και εγώ δεν έχω κάνει λίγα στη ζωή μου.Με θυμώνει η κουτοπονηριά και η διάθεση για φόρτωμα.Καλά έκανες κυρά μου και πηδιόσουν με μαύρους.Αλλά θέλω να το ξέρω γιατί για εμένα έχει σημασία.Όπως και εγώ θα αναφέρω ότι έχω κάνει για να ξέρει και εκείνη.Κάποιος άλλος μπορεί να μην έχει πρόβλημμα.Άλλος μπορεί να έχει.Δεν γίνεται να είσαι αρεστός σε όλους,άλλωστε.Αλλά μην το παίζεις παρθένα,μόνο και μόνο για να βολευτείς.Και δεν ισχύει μόνο για γυναίκες αυτό,αλλά και για εμάς τους άνδρες,για να μην ξεχνιόμαστε.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ταπεινοί και άβγαλτοι συναγωνιστές,η αλήθεια είναι πολύ πιο ζοφερή απο ότι την αντιλαμβάνεστε.Ο μαύρος ή και ο ασιάτης εραστής δεν είναι σώνει και καλά ικανότερος απο εμάς τους λευκούς,καθώς δεν είναι όλοι οι αράπηδες ψωλαράδες (για πακιδες,απλά γελάμε).Αυτό που τις εξιτάρει είναι το απαγορευμένο αγαθό,το οποίο σε στιγματίζει και σε βάζει σε πειρασμό.Με λίγα λόγια είναι περισσότερο για τη αμαρτία,παρά για το όλο πήδημα.Όσο για αυτό που λέτε περί γριών και εν γένει λούμπεν τριχωτών κορασίδων,άσχημων και πεταμένων που πηδιόνται με αράπηδες ίσχυε εν μέρει κάποτε.Πολύ παλιά.Όλες αυτές κατέφευγαν σε μαύρος,γιατί πολύ απλά ο μέσος λευκός δεν τις πλησίαζε.Μιλάμε για 30+ χρόνια πίσω και για Αμέρικες και Ευρώπες.Εν Ελλάδι,στην πιο συντηριτικοφανή κοινωνία μας,λόγω έλλειψης μεταναστών εκείνες τις εποχές οι γυναίκες αυτού του τύπου,είτε δεν γαμιόνταν με κανέναν,είτε με ζιγκολό,είτε με κάποιο άλλο ναυάγιο.Αλλά δεν ίσχυε σε καμία περίπτωση αυτό που λένε ότι παντρεύονταν παρθένες κτλ.Είναι μύθος.Η μειοψηφία των κορίτσιων δεν είχαν ερωτικό σύντροφο πριν τον γάμο,αριθμός που μειώθηκε με γεωμετρική πρόοδο τα επόμενα χρόνια.Πλέον,στην έκφυλη,ντεμεκ προοδευτική τουρκομπαρόκ κουλτούρα μας,η μέση Ελληνίδα έχει ξεσαλώσει και έχει πολλούς περισσότερους ερωτικούς συντρόφους απο τον μέσο Έλληνα.Και οι αράπηδες είναι διαθέσιμοι,έχοντας το αβαντάζ του μύθου περί προσόντων.Φυσικά και γαμιούνται με αραπάδες.Ξεκωλιάζονται,ξεμουνιάζονται και μετά πάνε στα παιδιά τα δικά μας και το παίζουν παρθένες,γιατί δεν θέλουν να παρεξηγηθούν.Έζησαν το εξωτικό τους όνειρο,έκαναν πράγματα  που θεωρούσαν αμαρτωλά,αλλά δεν έχουν το θάρρος να το πουν.Και πάει μετά ο μέσος χαλβάς και βλέπει μια κωλοτρυπίδα δίευρο και όταν πάει να την ξεκωλιάσει του πετάει ένα "δεν έχω ξανακάνει πρωκτικό" (ενώ έχει πάρει την μισή Αφρική) και ο άλλος την πιστεύει...Οι Πάκιδες είναι άλλο καπέλο.Ακόμα θεωρούνται βρωμιάρηδες,όχι ότι δεν είναι,οπότε είναι για πιο τελειωμένες καταστάσεις.Σε κάθε πεερίπτωση,πάντως,ακόμα και σε πιο προηγμένα κράτη,το να έχει πάει κάποια λευκή με μαύρο θεωρείται ακόμα ταμπού και είναι λόγος να σπάσουν σχέσεις,αν όχι γάμοι.
και εσυ να κόψεις λιγο τσόντες
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Ο καθένας κάνει ότι θέλει Νικ.Αλλά να έχει ευθύνη των πεπραγμένων του.Εμένα δεν με εκνευρίζει το τι έχει κάνει ο καθένας,καθώς και εγώ δεν έχω κάνει λίγα στη ζωή μου.Με θυμώνει η κουτοπονηριά και η διάθεση για φόρτωμα.Καλά έκανες κυρά μου και πηδιόσουν με μαύρους.Αλλά θέλω να το ξέρω γιατί για εμένα έχει σημασία.Όπως και εγώ θα αναφέρω ότι έχω κάνει για να ξέρει και εκείνη.Κάποιος άλλος μπορεί να μην έχει πρόβλημμα.Άλλος μπορεί να έχει.Δεν γίνεται να είσαι αρεστός σε όλους,άλλωστε.Αλλά μην το παίζεις παρθένα,μόνο και μόνο για να βολευτείς.Και δεν ισχύει μόνο για γυναίκες αυτό,αλλά και για εμάς τους άνδρες,για να μην ξεχνιόμαστε.


Να μην ξεχναμε ομως οτι δεν ειναι μονο τα ΣΜΝ που πρεπει να μας απασχολουν αλλα και οι φυματιωσεις που εχουν καποιες φυλες για γνωστους λογους!
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Χρησιμοποίησες στην παράθεσή σου δικό μου απόσπασμα,οπότε εμένα προσέβαλλες,έχοντας φάει και μια αναφορά(προσβολή ασθενών και εξύβριση όλων των σχολιαστών του νήματος).Αφού λοιπόν το 4chan το έχει ως βρισιά,βάλτο στο εικόνισμά σου.Είναι άποψή μου ότι γράφω και αν πιστεύεις ότι είναι πίπες,είναι η δική σου άποψη.Βέβαια δεν μπορώ να γωρίζω τι θα έλεγες αν διαπίστωνες αυτά που έγραψα,καθώς στην απ'έξω όλοι χαίστες είμαστε,αλλά αλλάζουμε άρδην όταν μας αγγίξει ένα θέμα.Αλλά δεν είδα να παραθέτεις κάτι...Μόνο κριτική σε δικά μου λεγόμενα.Όταν,λοιπόν,αποκτήσεις εμπειρία και άποψη,τότε να έρθεις να μου το παίξεις κόκορας.Μέχρι τότε πάνε πιές ένα φρέντο εσπρέσσο που δεν έχει και θερμίδες,αν είναι γραμμένο στο 4chan.
:jerking:
Οποτε εξεφρασα αποψη ή δεν εξεφρασα? :jerking: Δηλαδη δεν μπορω να εκφρασω αποψη απαντωντας σε καποιον? :jerking: Αυτο δεν αποτελει αποψη απλα και μονο επειδη βρισκεται κατω απο απαντηση σε σενα: "Καμια "ελλεϊνιδα" δε σου χρωσταει ουτε την κωλοτρυπιδα της ουτε αναφορα με ποιον εχει γαμηθει, ποσες φορες, τι χρωμα ειχε και απο ποιες τρυπες. Το μονο που μπορεις (και πρεπει πριν αρχισεις το απροφυλακτο σεξ με τη νεα μόνιμή σου σχεση) να απαιτησεις ειναι εξετασεις ΣΜΝ και τελειωσε."? Δεν το ηξερα... Ξαναδηλωνω οτι λυπαμαι που κατηντησες ετσι, ειμαι περιεργος τι σε αλλαξε απο παλια. :coffee: Τωρα που θα σε πω καραγκιοζη, σε παρακαλω μη με αναφερεις ξανα επειδη προσεβαλλα τον ελληνικο και τουρκικο πολιτισμο, οκ?
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.217
Πόντοι
6.265
:jerking:
Οποτε εξεφρασα αποψη ή δεν εξεφρασα? :jerking: Δηλαδη δεν μπορω να εκφρασω αποψη απαντωντας σε καποιον? :jerking: Αυτο δεν αποτελει αποψη απλα και μονο επειδη βρισκεται κατω απο απαντηση σε σενα: "Καμια "ελλεϊνιδα" δε σου χρωσταει ουτε την κωλοτρυπιδα της ουτε αναφορα με ποιον εχει γαμηθει, ποσες φορες, τι χρωμα ειχε και απο ποιες τρυπες. Το μονο που μπορεις (και πρεπει πριν αρχισεις το απροφυλακτο σεξ με τη νεα μόνιμή σου σχεση) να απαιτησεις ειναι εξετασεις ΣΜΝ και τελειωσε."? Δεν το ηξερα... Ξαναδηλωνω οτι λυπαμαι που κατηντησες ετσι, ειμαι περιεργος τι σε αλλαξε απο παλια. :coffee: Τωρα που θα σε πω καραγκιοζη, σε παρακαλω μη με αναφερεις ξανα επειδη προσεβαλλα τον ελληνικο και τουρκικο πολιτισμο, οκ?
Καραγκιόζης σημαίνει μαυρομάτης και τα δικά μου,όσο ακόμα υπάρχουν είναι πράσινα.Και έφαγες και άλλη αναφορά,τσάμπα κιόλας,καθώς με συνέκρινες με τον λαϊκό μας ήρωα,ο οποίος δεν ξέρω αν είναι βρισιά σύμφωνα με το 4chan...Όσο για τα πράσινα άλογα και τις τρύπες τους,εύχομαι,αν δεν το έχεις κάνει ήδη,να σου κατσικωθεί μια τέτοια για να σε δώ εκεί στα δύσκολα τι θα λές.Εν πάσει περιπτώσει,επειδή είναι καλοκαίρι,αν έχεις να πείς κάτι σημαντικό πες το.Οι βλακείες δεν θα απαντώνται απο εδώ και πέρα,καθώς η ενέργειά μου είναι πολύτιμη να την σπαταλάω σε πράγματα άνευ σημασίας.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Καραγκιόζης σημαίνει μαυρομάτης και τα δικά μου,όσο ακόμα υπάρχουν είναι πράσινα.Και έφαγες και άλλη αναφορά,τσάμπα κιόλας,καθώς με συνέκρινες με τον λαϊκό μας ήρωα,ο οποίος δεν ξέρω αν είναι βρισιά σύμφωνα με το 4chan...Όσο για τα πράσινα άλογα και τις τρύπες τους,εύχομαι,αν δεν το έχεις κάνει ήδη,να σου κατσικωθεί μια τέτοια για να σε δώ εκεί στα δύσκολα τι θα λές.Εν πάσει περιπτώσει,επειδή είναι καλοκαίρι,αν έχεις να πείς κάτι σημαντικό πες το.Οι βλακείες δεν θα απαντώνται απο εδώ και πέρα,καθώς η ενέργειά μου είναι πολύτιμη να την σπαταλάω σε πράγματα άνευ σημασίας.
Τελευταιο: η βρισια "νουμερο" σηκωνει αναφορα ως προσβολη της επιστημης των μαθηματικων αραγε? :think:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
"Καμια "ελλεϊνιδα" δε σου χρωσταει ουτε την κωλοτρυπιδα της ουτε αναφορα με ποιον εχει γαμηθει, ποσες φορες, τι χρωμα ειχε και απο ποιες τρυπες.

Αυτό που δεν πιάνεις είναι ότι στ'αρχίδια μας όλα αυτά,μιας και από τη στιγμή που έχει πηδηχθεί με μαύρο,μαγκρέπ,κ.λ.π. απλά πλέον δεν υφίσταται για εμάς σαν γυναίκα.

Προσωπικά κρίνω την επιλογή της,όπως κρίνω την 20χρονη wannabe μενεγάκη που θα πηδηχθεί με τον παππού καναλάρχη.

Και δε θα μας θέσετε εσείς οι αλληλέγγυοι :effemine: νεοταξίτες κόπροι,νόρμες για το πως θα σκεφτόμαστε.
Ελευθερία άποψης δεν έχουμε δημοκράτες του κώλου;
Εκτός αν είμαστε σε κανένα κολχόζ και δεν το ξέρουμε.

 

Επισκέπτης
Αυτό που δεν πιάνεις είναι ότι στ'αρχίδια μας όλα αυτά,μιας και από τη στιγμή που έχει πηδηχθεί με μαύρο,μαγκρέπ,κ.λ.π. απλά πλέον δεν υφίσταται για εμάς σαν γυναίκα.

Προσωπικά κρίνω την επιλογή της,όπως κρίνω την 20χρονη wannabe μενεγάκη που θα πηδηχθεί με τον παππού καναλάρχη.

Και δε θα μας θέσετε εσείς οι αλληλέγγυοι :effemine: νεοταξίτες κόπροι,νόρμες για το πως θα σκεφτόμαστε.
Ελευθερία άποψης δεν έχουμε δημοκράτες του κώλου;
Εκτός αν είμαστε σε κανένα κολχόζ και δεν το ξέρουμε.
:wanker: :wanker: :wanker:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Αυτό που δεν πιάνεις είναι ότι στ'αρχίδια μας όλα αυτά,μιας και από τη στιγμή που έχει πηδηχθεί με μαύρο,μαγκρέπ,κ.λ.π. απλά πλέον δεν υφίσταται για εμάς σαν γυναίκα.

Προσωπικά κρίνω την επιλογή της,όπως κρίνω την 20χρονη wannabe μενεγάκη που θα πηδηχθεί με τον παππού καναλάρχη.

Και δε θα μας θέσετε εσείς οι αλληλέγγυοι :effemine: νεοταξίτες κόπροι,νόρμες για το πως θα σκεφτόμαστε.
Ελευθερία άποψης δεν έχουμε δημοκράτες του κώλου;
Εκτός αν είμαστε σε κανένα κολχόζ και δεν το ξέρουμε.
:2funny:
Γεα, ράιτ. Γιαυτο εχουν γραφτει 150 σελιδες πανω στο θεμα, ακριβως επειδη σταρχιδια σας... Ειμαι 100% σιγουρος οτι οσο "αντρας" το παιζεις τωρα εδω, αλλο τοσο σκυλακι και ρεζιλι που χαλαει την πιατσα (εκφραση λακι) εισαι εκει εξω κυνηγωντας ακριβως αυτες τις τελευταιες που και καλα σνομπαρεις...
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Σε κάθε πεερίπτωση,πάντως,ακόμα και σε πιο προηγμένα κράτη,το να έχει πάει κάποια λευκή με μαύρο θεωρείται ακόμα ταμπού και είναι λόγος να σπάσουν σχέσεις,αν όχι γάμοι.

:hi:
Εχω σουτάρει γκομενα που ειχε πάει με Αραβα πριν απο εμένα
Οταν ειδε την αντιδραση μου, ειπε πως εκανε λάθος που μου το ειπε και στον επομενο δεν θα το πει :priest:
Χρειάζεται πολύ καλο backround check πριν δεις σοβαρά κάποια :S
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Αυτό που δεν πιάνεις είναι ότι στ'αρχίδια μας όλα αυτά,μιας και από τη στιγμή που έχει πηδηχθεί με μαύρο,μαγκρέπ,κ.λ.π. απλά πλέον δεν υφίσταται για εμάς σαν γυναίκα.

Προσωπικά κρίνω την επιλογή της,όπως κρίνω την 20χρονη wannabe μενεγάκη που θα πηδηχθεί με τον παππού καναλάρχη.

Και δε θα μας θέσετε εσείς οι αλληλέγγυοι :effemine: νεοταξίτες κόπροι,νόρμες για το πως θα σκεφτόμαστε.
Ελευθερία άποψης δεν έχουμε δημοκράτες του κώλου;
Εκτός αν είμαστε σε κανένα κολχόζ και δεν το ξέρουμε.

Καποια που έχει πάει με μαυρο, ειναι για εμενα σαν να εχει κάνει κτηνοβασια :vomit:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
:2funny:
Γεα, ράιτ. Γιαυτο εχουν γραφτει 150 σελιδες πανω στο θεμα, ακριβως επειδη σταρχιδια σας... Ειμαι 100% σιγουρος οτι οσο "αντρας" το παιζεις τωρα εδω, αλλο τοσο σκυλακι και ρεζιλι που χαλαει την πιατσα (εκφραση λακι) εισαι εκει εξω κυνηγωντας ακριβως αυτες τις τελευταιες που και καλα σνομπαρεις...

Το θέμα έχει 150 σελίδες γιατί εμένα π.χ.προσωπικά με νοιάζει να μη καταντήσει η χώρα σε 20-30χρόνια σε σκατί απόχρωση,εξαιτίας των απόψεων που κουβαλάτε μερικοί και χρειαστώ καμιά κελεμπία για να την επισκεφτώ.

Η χώρα έχει ΣΑΦΗ φυλετικά και εθνικά χαρακτηριστικά,που διατηρήθηκαν στο μεγαλύτερό τους βαθμό,με αγώνες και αίμα και δεν θα ρθείτε εσείς οι μπαφοκουλτουριάρηδες προοδευτικοί του πρωκτού, να την παραδώσετε αμαχητί σε αυτούς που οι πρόγονοί μας πολεμούσαν από την αρχαιότητα.

Όσο για τα μπάζα που γαμάνε οι μαύροι και οι μαγκρέπ,δεν θα καταδεχόμουν να τους κάνω ούτε golden shower.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.643
Κριτικές
1
Like
30.345
Πόντοι
8.006
Το θέμα έχει 150 σελίδες γιατί εμένα π.χ.προσωπικά με νοιάζει να μη καταντήσει η χώρα σε 20-30χρόνια σε σκατί απόχρωση,εξαιτίας των απόψεων που κουβαλάτε μερικοί και χρειαστώ καμιά κελεμπία για να την επισκεφτώ.

Η χώρα έχει ΣΑΦΗ φυλετικά και εθνικά χαρακτηριστικά,που διατηρήθηκαν στο μεγαλύτερό τους βαθμό,με αγώνες και αίμα και δεν θα ρθείτε εσείς οι μπαφοκουλτουριάρηδες προοδευτικοί του πρωκτού, να την παραδώσετε αμαχητί σε αυτούς που οι πρόγονοί μας πολεμούσαν από την αρχαιότητα.

Όσο για τα μπάζα που γαμάνε οι μαύροι και οι μαγκρέπ,δεν θα καταδεχόμουν να τους κάνω ούτε golden shower.
Δηλαδη για την Πενταγιωτισσα μας, που την γαμαει μαύρος τζαμαϊκανός δεν χαλαλίζεις ούτε κατουρημα?
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346

λακι=αυτός που σου γαμάει τη ζωή
και θα συνεχίσει να το κάνει για πάντα ...


όπως γάμαγε τη ζωή των ιδεολογικών σου προγόνων , τον τελευταίο αιώνα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom