Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 420K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Πιπινάκια ή σοβαρές γκόμενες που να γυρνάνε με μαύρους,δεν έχω δει ΠΟΤΕ και ΠΟΥΘΕΝΑ.
Α,μόνο στο Μόναχο,πέτυχα έναν ποδοσφαιριστή της Μπαγερν με ωραία γκόμενα,αλλά αυτός είχε και καμιά 10μύρια στην τράπεζα,οπότε λογικό..

Εγώ γιατί είχα δει στο σόνυ σέντερ στο βερολίνο,
αράπακλα με μουνάρα ξανθιά 1,75+ χωρίς τα ψηλοτάκουνα , προδιαγραφών πορνοστάρ ;

Βέβαια ο αράπακλας είχε 600SL.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Εγώ γιατί είχα δει στο σόνυ σέντερ στο βερολίνο,
αράπακλα με μουνάρα ξανθιά 1,75+ χωρίς τα ψηλοτάκουνα , προδιαγραφών πορνοστάρ ;

Βέβαια ο αράπακλας είχε 600SL.

Λάκη άμα είχε 600SL,μπορεί να ήταν κανένας ποδοσφαιριστής Premier League.
Aυτοί βρίσκουν.

Η πλειοψηφία των μαύρων βολεύεται με τα μπάζα που δε θα πηδούσαμε ΠΟΤΕ εμείς.
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Once you go black, you never go back η νοοτροπια της μεσης Ελεινιδας γυναικας. "Διατυπωση φιλης"
Εγω φταιω που δεν την μαχαιρωσα καποιο βραδυ υστερα απο βαρυ πιωμα.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Οι Eλλεηνιδες προτιμούν τα FLOPPY DI(S)CKS

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μέγεθος χωρίς καλή στύση,μαλακή στύση...

Αυτό το πρόβλημα έχουν οι μαύροι.....

πχ Δείτε στύση NACHO VIDAL που έχει και θηρίο και συγκρίνετε με μαύρους....όπως Shane diesel
Και θα καταλάβετε.....
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Once you go black, you never go back η νοοτροπια της μεσης Ελεινιδας γυναικας. "Διατυπωση φιλης"
Εγω φταιω που δεν την μαχαιρωσα καποιο βραδυ υστερα απο βαρυ πιωμα.
Ευτυχως γιατί δεν ξέρω αν εχει wifi στον Κορυδαλλό!!!
Ασε που θα έβαφε η κελεμπία απο τα αίματα και πως θα την καθάριζες!!!!
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Εγω ξερω να πω οτι αυξανονται οι βρωμιαρες ηλικιας 17-23 που βγαινουν με πακιστανια... Και τα πακια ειναι γυρω στα 30 συνηθως...  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Εγω ξερω να πω οτι αυξανονται οι βρωμιαρες ηλικιας 17-23 που βγαινουν με πακιστανια... Και τα πακια ειναι γυρω στα 30 συνηθως...  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
Χάρισμα τους φιλε......

Τα σκουπίδια με τα σκουπίδια.....


 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Once you go black, you never go back η νοοτροπια της μεσης Ελεινιδας γυναικας. "Διατυπωση φιλης"

Εγω ξερω να πω οτι αυξανονται οι βρωμιαρες ηλικιας 17-23 που βγαινουν με πακιστανια... Και τα πακια ειναι γυρω στα 30 συνηθως...  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Για να μην δημιουργούνται τζάμπα εντυπώσεις,γράψτε και για τι μουνάρες μιλάμε..

Γιατί εγώ βλέπω μόνο ή κάτι τέτοιες

http://images.watchit.gr/?h=480&w=600&src=[URL unfurl="true"]http://www.newsit.gr/files/Image/2016/06/03/po4.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.amna.gr/photos/201606/03-2331434.jpg[/img[/URL]]

ή κάτι τέτοιες

[img]http://[URL unfurl="true"]www.whatsonsanya.com/ent_images/264447c072d4a4fe4433b3e8_Kirstie_Mouncey_2.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.eurweb.com/wp-content/uploads/2015/07/big-white-girl.jpg[/img[/URL]]
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Εγω ξερω να πω οτι αυξανονται οι βρωμιαρες ηλικιας 17-23 που βγαινουν με πακιστανια... Και τα πακια ειναι γυρω στα 30 συνηθως...  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
ΤΙ ειπες βρωμοστομε? Υπαρχουν τετοια γιδια και δεν τα εχω παρει χαμπαρι? Που τα ειδες τουτα τα αισχη?
Τιποτα αναρχοαπλυτες ,παλιοαυτονομες απο αυτες που τρωνε τσιχλες απο τα πεζοδρομια θα λες..

Ευτυχως γιατί δεν ξέρω αν εχει wifi στον Κορυδαλλό!!!
Ασε που θα έβαφε η κελεμπία απο τα αίματα και πως θα την καθάριζες!!!!
Το "μαχαιρωμα" επροκειτο για γαμησακι συντεκνε.Επρεπε να της βγαλω τα ματια οξω να καταλαβει τι μαλακια ειπε.
Εχω 4G ! :)
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Οι αναρχοαπλητες μπορει να πανε με μαυρους εφοσσον εχουν φραγκα. Οι αναρχοαπλητες πανε ταξιδακια Ευρωπη και γαμιουνται με αναρχοαπλυτους Βορειο προαστιτες. Δεν πανε με βρωμιαριδες και πακια και κυκλοφορουν με σκισμενα ρουχα και τσαντες αξιας τουλαχιστον 100 ευρω το κομματι.


Αυτες που εχω δει ok δεν της λες εμφανισημες, δεν της λες και αναρχοαπλητες. Κατι μπαζακια 17 με 20 ετων τα λες τα οποια δεν ειναι πανω απο 75 κιλα αλλα ειναι ακαλαισθητα και ατσουμπαλα. Πριν 3 βδομαδες στην πλατεια στο μοναστηρακι Πακι ειχε πιασει συζητηση με κοπελα εμφανισιμη παρακαλω (οχι μουναρα) και αυτη ειχε γραψει τις φιλες της, τα οποια ηταν τριμπαζα για παρτυ του. Μετα τις συνοδεψε μεχρι τον ηλεκτρικο και γυρισε πισω για να πει την εμπειρια του σε κατι αλλα πακια τριμπαζα 40αριδες και να γελασουν μαζι πινοντας Amstel περιπτερομπυρα. Για το Πουτσο η φαση!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
81
Like
7.288
Πόντοι
6.265
Ταπεινοί και άβγαλτοι συναγωνιστές,η αλήθεια είναι πολύ πιο ζοφερή απο ότι την αντιλαμβάνεστε.Ο μαύρος ή και ο ασιάτης εραστής δεν είναι σώνει και καλά ικανότερος απο εμάς τους λευκούς,καθώς δεν είναι όλοι οι αράπηδες ψωλαράδες (για πακιδες,απλά γελάμε).Αυτό που τις εξιτάρει είναι το απαγορευμένο αγαθό,το οποίο σε στιγματίζει και σε βάζει σε πειρασμό.Με λίγα λόγια είναι περισσότερο για τη αμαρτία,παρά για το όλο πήδημα.Όσο για αυτό που λέτε περί γριών και εν γένει λούμπεν τριχωτών κορασίδων,άσχημων και πεταμένων που πηδιόνται με αράπηδες ίσχυε εν μέρει κάποτε.Πολύ παλιά.Όλες αυτές κατέφευγαν σε μαύρος,γιατί πολύ απλά ο μέσος λευκός δεν τις πλησίαζε.Μιλάμε για 30+ χρόνια πίσω και για Αμέρικες και Ευρώπες.Εν Ελλάδι,στην πιο συντηριτικοφανή κοινωνία μας,λόγω έλλειψης μεταναστών εκείνες τις εποχές οι γυναίκες αυτού του τύπου,είτε δεν γαμιόνταν με κανέναν,είτε με ζιγκολό,είτε με κάποιο άλλο ναυάγιο.Αλλά δεν ίσχυε σε καμία περίπτωση αυτό που λένε ότι παντρεύονταν παρθένες κτλ.Είναι μύθος.Η μειοψηφία των κορίτσιων δεν είχαν ερωτικό σύντροφο πριν τον γάμο,αριθμός που μειώθηκε με γεωμετρική πρόοδο τα επόμενα χρόνια.Πλέον,στην έκφυλη,ντεμεκ προοδευτική τουρκομπαρόκ κουλτούρα μας,η μέση Ελληνίδα έχει ξεσαλώσει και έχει πολλούς περισσότερους ερωτικούς συντρόφους απο τον μέσο Έλληνα.Και οι αράπηδες είναι διαθέσιμοι,έχοντας το αβαντάζ του μύθου περί προσόντων.Φυσικά και γαμιούνται με αραπάδες.Ξεκωλιάζονται,ξεμουνιάζονται και μετά πάνε στα παιδιά τα δικά μας και το παίζουν παρθένες,γιατί δεν θέλουν να παρεξηγηθούν.Έζησαν το εξωτικό τους όνειρο,έκαναν πράγματα  που θεωρούσαν αμαρτωλά,αλλά δεν έχουν το θάρρος να το πουν.Και πάει μετά ο μέσος χαλβάς και βλέπει μια κωλοτρυπίδα δίευρο και όταν πάει να την ξεκωλιάσει του πετάει ένα "δεν έχω ξανακάνει πρωκτικό" (ενώ έχει πάρει την μισή Αφρική) και ο άλλος την πιστεύει...Οι Πάκιδες είναι άλλο καπέλο.Ακόμα θεωρούνται βρωμιάρηδες,όχι ότι δεν είναι,οπότε είναι για πιο τελειωμένες καταστάσεις.Σε κάθε πεερίπτωση,πάντως,ακόμα και σε πιο προηγμένα κράτη,το να έχει πάει κάποια λευκή με μαύρο θεωρείται ακόμα ταμπού και είναι λόγος να σπάσουν σχέσεις,αν όχι γάμοι.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ξεκωλιάζονται,ξεμουνιάζονται και μετά πάνε στα παιδιά τα δικά μας και το παίζουν παρθένες,γιατί δεν θέλουν να παρεξηγηθούν.Έζησαν το εξωτικό τους όνειρο,έκαναν πράγματα  που θεωρούσαν αμαρτωλά,αλλά δεν έχουν το θάρρος να το πουν.
Και? Διαβαζοντας τον αυτισμο του παροντος νηματος πιστευεις οτι εχουν αδικο? 100% δικιο τους δινω...
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
81
Like
7.288
Πόντοι
6.265
Και? Διαβαζοντας τον αυτισμο του παροντος νηματος πιστευεις οτι εχουν αδικο? 100% δικιο τους δινω...
Αν υπήρχε ένα αντίστοιχο γυναικείο site και έλεγαν για άνδρες που πάνε με μαύρες,δεν μπορείς να φανταστείς τι θα έλεγαν...Πόσο μάλλον να πείς ότι έκανες και κάτι αμαρτωλό,για έναν άνδρα,όπως να έχεις πάει με διεμφυλικό ή με άλλον άνδρα.Οι γυναίκες είναι πολύ πιο αυστηρές με αυτά και καλά κάνουν.Και γιατί να το παίξει κάποιος απο εμάς του ανωτέρου επιπέδου,όταν η σύντροφός του πηδιόταν με μαύρους και έκανε πράγματα που δεν κάνει μαζί του;Γιατί να μην τσαντιστώ επειδή έκανε σεξ με δαύτους και δεν μου το είπε,καθώς παίζουν και θέματα υγείας;Και στην τελική μιλάμε για απόκρυψη της αλήθειας.Όταν πράττεις,έχεις ευθύνη των πράξεών σου,ανεξάρτητα απο φύλο,χρώμα και θρησκεία.Όμως εδώ μπαίνουμε στην νοοτροπία της ελλεϊνίδας που αναλύεται σε άλλο νήμα.Δεν μου φαίνεται αυτιστικό όλο αυτό,αν και άλλο πράγμα είναι ο αυτισμός και άλλο η νοητική στέρηση και προτείνω να ψάξεις λίγο παραπάνω τις προσβολές σου,καθώς εξευτελίζεσαι πολλαπλώς.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Εγώ....ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ

και δεν με αγγίζει τίποτα από όλα αυτά...

Ούτε για τα αρχίδια μου δεν είναι αυτά...

 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Αν υπήρχε ένα αντίστοιχο γυναικείο site και έλεγαν για άνδρες που πάνε με μαύρες,δεν μπορείς να φανταστείς τι θα έλεγαν...Πόσο μάλλον να πείς ότι έκανες και κάτι αμαρτωλό,για έναν άνδρα,όπως να έχεις πάει με διεμφυλικό ή με άλλον άνδρα.Οι γυναίκες είναι πολύ πιο αυστηρές με αυτά και καλά κάνουν.Και γιατί να το παίξει κάποιος απο εμάς του ανωτέρου επιπέδου,όταν η σύντροφός του πηδιόταν με μαύρους και έκανε πράγματα που δεν κάνει μαζί του;Γιατί να μην τσαντιστώ επειδή έκανε σεξ με δαύτους και δεν μου το είπε,καθώς παίζουν και θέματα υγείας;Και στην τελική μιλάμε για απόκρυψη της αλήθειας.Όταν πράττεις,έχεις ευθύνη των πράξεών σου,ανεξάρτητα απο φύλο,χρώμα και θρησκεία.Όμως εδώ μπαίνουμε στην νοοτροπία της ελλεϊνίδας που αναλύεται σε άλλο νήμα.Δεν μου φαίνεται αυτιστικό όλο αυτό,αν και άλλο πράγμα είναι ο αυτισμός και άλλο η νοητική στέρηση και προτείνω να ψάξεις λίγο παραπάνω τις προσβολές σου,καθώς εξευτελίζεσαι πολλαπλώς.
"Αυτισμος" εχει γινει παγκοσμιο meme ως προσβολη (με βαση το 4chan) για τετοιου ειδους καθυστερημενα θρεντ. Anyway, καθυστερηση. Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι αυτοι που γραφουν οτι τους τρωνε τις γκομενες οι μικροπωλητες στην Ομονοια και το Μοναστηρακι δεν ειναι καθυστερημενοι... Και οι χιλιαδες αλλες μαλακιες που εχουν γραφτει εδω μεσα... Γκρινια και μιζερια με 100% βαση την αγαμια και την αναμενομενη αποτυχια στις γυναικες με τα μυαλα που κουβαλανε. Προσπαθουν να φορτωσουν την αγαμια τους σε οοολους τους αλλους, την κοινωνια, τις γυναικες, το φεμινισμο, το Θεο, τον Αλλαχ, τους μαυρους, καφε, κιτρινους, κοκκινους, πρασινους, ξυπολυτους μικροπωλητες...

Περα απο αυτο, τι μου λες? Οτι επειδη ολοι ειναι μαλακες και μαλακισμενες πρεπει να γινω κι εγω ετσι? Τι επιχειρημα ειναι το και αυτες τα ιδια λενε? Οποτε ας γινουμε κι εμεις ελλεϊνες?!?! Εχεις αλλαξει πολυ απο παλια και αυτα που γραφεις παραπανω ειναι αντικειμενικα πιπες... Λυπαμαι πολυ. Καμια "ελλεϊνιδα" δε σου χρωσταει ουτε την κωλοτρυπιδα της ουτε αναφορα με ποιον εχει γαμηθει, ποσες φορες, τι χρωμα ειχε και απο ποιες τρυπες. Το μονο που μπορεις (και πρεπει πριν αρχισεις το απροφυλακτο σεξ με τη νεα μόνιμή σου σχεση) να απαιτησεις ειναι εξετασεις ΣΜΝ και τελειωσε.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
καλα εσυ οτι και να διαβαζες πάλι 100% δίκιο θα τους εδινες
Καλα εσυ ο,τι (ο,τι και οχι οτι) και να εγραφα παλι θα διαφωνουσες απο το τσουξιμο της πουτσας που εχεις φαει παλια. ;)
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Αν υπήρχε ένα αντίστοιχο γυναικείο site και έλεγαν για άνδρες που πάνε με μαύρες,δεν μπορείς να φανταστείς τι θα έλεγαν...Πόσο μάλλον να πείς ότι έκανες και κάτι αμαρτωλό,για έναν άνδρα,όπως να έχεις πάει με διεμφυλικό ή με άλλον άνδρα.Οι γυναίκες είναι πολύ πιο αυστηρές με αυτά και καλά κάνουν.Και γιατί να το παίξει κάποιος απο εμάς του ανωτέρου επιπέδου,όταν η σύντροφός του πηδιόταν με μαύρους και έκανε πράγματα που δεν κάνει μαζί του;Γιατί να μην τσαντιστώ επειδή έκανε σεξ με δαύτους και δεν μου το είπε,καθώς παίζουν και θέματα υγείας;Και στην τελική μιλάμε για απόκρυψη της αλήθειας.Όταν πράττεις,έχεις ευθύνη των πράξεών σου,ανεξάρτητα απο φύλο,χρώμα και θρησκεία.Όμως εδώ μπαίνουμε στην νοοτροπία της ελλεϊνίδας που αναλύεται σε άλλο νήμα.Δεν μου φαίνεται αυτιστικό όλο αυτό,αν και άλλο πράγμα είναι ο αυτισμός και άλλο η νοητική στέρηση και προτείνω να ψάξεις λίγο παραπάνω τις προσβολές σου,καθώς εξευτελίζεσαι πολλαπλώς.


Συμφωνω. Δεν μας νοιαζει τι ταμπου εχει ο καθε ανθρωπος ή με ποιον ή ποια γαμιεται αλλα οχι να πανε και με το καθε βρωμιαρη... Μεχρι και καποιες πουτανες στο μεταξουργειο εχουν πατησει ποδι... Το ιδιο και ισχυει και με αυτους που πανε ακαποτα με την καθε βρωμιαρα...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Καλα εσυ ο,τι (ο,τι και οχι οτι) και να εγραφα παλι θα διαφωνουσες απο το τσουξιμο της πουτσας που εχεις φαει παλια. ;)
η κατανοηση γραπτου λόγου δεν ηταν ανεκαθεν το φορτε σου,ανακαλυψες διαφωνια εκει που δεν υπάρχει,τεσπα η ειδικοτητα σου στα τσουξιματα και η αντοχη του νγκώλου σου (όχι κώλου ηλίθιε)  αδιαμφισβητη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom