Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 420K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Δηλαδη για την Πενταγιωτισσα μας, που την γαμαει μαύρος τζαμαϊκανός δεν χαλαλίζεις ούτε κατουρημα?

Αν η επόμενη τουαλέτα ήταν 100χλμ μακριά θα το σκεφτόμουν λίγο  :grin:

Σοβαρά τώρα,ας κάνει ότι γουστάρει,δε με νοιάζει.

Ας έχω όμως και εγώ το δικαίωμα να διαμορφώνω άποψη από την επιλογή συντρόφου,που κάνει κάποιος.
Για μένα,πάντα έλεγε ΠΟΛΛΑ για το ποιόν του.

Και ας έχω το δικαίωμα να εναντιώνομαι σε όλο αυτή την interρacial μόδα που έχουν επιβάλλει ο κοπρονεοταξίτες για να μπασταρδοποιηθούμε..

 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Το θέμα έχει 150 σελίδες γιατί εμένα π.χ.προσωπικά με νοιάζει να μη καταντήσει η χώρα σε 20-30χρόνια σε σκατί απόχρωση,εξαιτίας των απόψεων που κουβαλάτε μερικοί και χρειαστώ καμιά κελεμπία για να την επισκεφτώ.

Η χώρα έχει ΣΑΦΗ φυλετικά και εθνικά χαρακτηριστικά,που διατηρήθηκαν στο μεγαλύτερό τους βαθμό,με αγώνες και αίμα και δεν θα ρθείτε εσείς οι μπαφοκουλτουριάρηδες προοδευτικοί του πρωκτού, να την παραδώσετε αμαχητί σε αυτούς που οι πρόγονοί μας πολεμούσαν από την αρχαιότητα.

Όσο για τα μπάζα που γαμάνε οι μαύροι και οι μαγκρέπ,δεν θα καταδεχόμουν να τους κάνω ούτε golden shower.
Δεν ζεις εδω, πουλακι μου?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
Πού ήσουνα όταν μας αποκάλυπτε για τον μαύρο τζαμαικανό Απόλλωνα, ο οποίος τωρα τελευταια αρχισε και ζηταει ακαποτο πρωκτικο και την χυνει και μεσα?
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Πού ήσουνα όταν μας αποκάλυπτε για τον μαύρο τζαμαικανό Απόλλωνα, ο οποίος τωρα τελευταια αρχισε και ζηταει ακαποτο πρωκτικο και την χυνει και μεσα?

Αυτό που παίρνεις στα σοβαρά άτομο που στη μια σελίδα μας το έπαιζε άνετη που μάλιστα "τα έχει βρει με τον εαυτό της" και στην επόμενη ρωτούσε δίαιτες τον Λαδάκη,έγραφε τι τρώει κάθε μέρα και ότι έχει personal trainer,να το κοιτάξεις.

Είναι σαν μια κοντή τριαντάρα που ήξερα και ήταν τόσο συμφιλιωμένη με το ύψος της που μέχρι και στο περίπτερο πήγαινε με 12ποντα.
Αλλά κατά τα άλλα,ήταν άνετη και καθόλου κομπλεξικιά με το ύψος της.





 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ερωτω αν ζεις Ελλαδα. Αφου γραφεις οτι θα θες να την επισκεφτεις στο μελλον υπεθεσα οτι δεν ζεις Ελλαδα...

Δε ζω στην Ελλάδα.
Σου έγραψα να περάσεις στο παρασύνθημα γιατί το παρέθεσες σαν κάτι αξιίμεμπτο.
Πολλοί εδώ μέσα,δε ζουν Ελλάδα.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Είναι σαν μια κοντή τριαντάρα που ήξερα και ήταν τόσο συμφιλιωμένη με το ύψος της που και μέχρι στο περίπτερο πήγαινε με 12ποντα.
Αλλά κατά τα άλλα,ήταν άνετη και καθόλου κομπλεξικιά με το ύψος της.

Έλα ρε ...
Υπάρχουν κομπλεξικές γυναίκες και ειδικά ελληνίδες ;
Ξαφνιάζομαι !


Νόμιζα ότι αυτά τα έλεγαν μόνο μισογύνηδες φασίστες, για να τις ... δυσφημίσουν.
Τύποι σαν τον tsambo , τουλάχιστον έτσι λένε ...


 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Δε ζω στην Ελλάδα.
Σου έγραψα να περάσεις στο παρασύνθημα γιατί το παρέθεσες σαν κάτι αξιίμεμπτο.
Πολλοί εδώ μέσα,δε ζουν Ελλάδα.
Α, ναι. Μας παρουσιαζεις τη συγχρονη Ελλαδα σαν υπο εξαφανιση και εν μεσω μεγαλου πολεμου (με οποιονδηποτε φανταζεσαι, δεν αναλυω αυτο). Θαυμαζεις τους προγονους που εχυσαν το αιμα τους για να διατηρηθει η Ελλαδα χωρις προσμιξεις και καλα. Αλλα παρολαυτα, παροτι ειμαστε σε πολεμο, εισαι στο εξωτερικο και αραζεις? Λιποτακτης σα να λεμε? :rockon: Οι προγονοι που εχυσαν το αιμα τους θα ηταν ιδιαιτερως περηφανοι. :coffee:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Έλα ρε ...
Υπάρχουν κομπλεξικές γυναίκες και ειδικά ελληνίδες ;
Ξαφνιάζομαι !


Νόμιζα ότι αυτά τα έλεγαν μόνο μισογύνηδες φασίστες, για να τις ... δυσφημίσουν.
Τύποι σαν τον tsambo , τουλάχιστον έτσι λένε ...

Μπορεί να ήταν κι αυτός μέσα στα 1000pm,ονειρευόμενος να χουφτώσει λίγο ξύγκι.

1000 pm,Λάκη... :uglystupid:

Έχει τύχει να το σκεφτώ στο ξεκάρφωτο αρκετές φορές τον τελευταίο καιρό και ακόμη δεν μπορώ να το χωνέψω. :-



 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Α, ναι. Μας παρουσιαζεις τη συγχρονη Ελλαδα σαν υπο εξαφανιση και εν μεσω μεγαλου πολεμου (με οποιονδηποτε φανταζεσαι, δεν αναλυω αυτο). Θαυμαζεις τους προγονους που εχυσαν το αιμα τους για να διατηρηθει η Ελλαδα χωρις προσμιξεις και καλα. Αλλα παρολαυτα, παροτι ειμαστε σε πολεμο, εισαι στο εξωτερικο και αραζεις? Λιποτακτης σα να λεμε? :rockon: Οι προγονοι που εχυσαν το αιμα τους θα ηταν ιδιαιτερως περηφανοι. :coffee:

Τραλαρό ... τραλαρά ...


Οι Ξάνθος , Σκουφάς και Τσακάλωφ ... ζούσαν στην Ελλάδα ...
:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
81
Like
7.288
Πόντοι
6.265
:hi:
Εχω σουτάρει γκομενα που ειχε πάει με Αραβα πριν απο εμένα
Οταν ειδε την αντιδραση μου, ειπε πως εκανε λάθος που μου το ειπε και στον επομενο δεν θα το πει :priest:
Χρειάζεται πολύ καλο backround check πριν δεις σοβαρά κάποια :S
Δεν ήταν λάθος δικέ μου.Καλά έκανε και σου το είπε για να ξέρεις.Η μαλακία είναι ότι δεν θα το πεί στον επόμενο και μπορεί να τον κουκουλώσει.Και θα παντρευτεί κάποια που πηδιότανε με πάκια και "άραβες".Όμως,επειδή υπάρχουν πολλοί καλοθελητές,ο άλλος κάποια στιγμή θα το μάθει και θα έχει την αντίδραση που περέγραψα παραπάνω.Τώρα οι διάφοροι φιλελεύθεροι και προχωρημένοι σαν τον Τσάμπο δεν θα έχουν πρόβλημα να τους γαμάνε τις γυναίκες και μέσα στο σπίτι τους.Οπότε δεν χρειάζεται να ασχοληθούμε περισσότερο με beta.Και ξαναλέω ότι όλοι κρινόμαστε απο τις επιλογές μας.Λόγου χάρη,κάποιος μπορεί να πειραματιζόταν και να έκανε κάτι με τραβεστί και μάλιστα με κάθε δυνατή προφύλαξη κτλ.Αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι έκανε σεξ με κάποιον διεμφυλικό,έστω και μια φορά.Ακόμα και οι παρτούζες είναι εκφυλιστική συμπεριφορά,άσχετα αν πετάμε τη σκούφια μας.Αλλά δεν το παίζεις οσία και παρθένα ούτε πουλάς φούμαρα σε κάποιο άλλο άτομο που βλέπεις σοβαρά.Άλλωστε είμαστε ότι προστάζουν οι πράξεις μας,στην πραγματικότητα και όχι η παπάτζα που πουλάμε.Αυτό είναι το πρόβλημα σήμερα.Ότι δεν λέμε αλήθειες και αντί να πηγαίνουμε μπροστά,πάμε αιώνες πίσω.Είμαι σίγουρος ότι αν κάποια είχε το θαρρος να πεί ότι πήγε με μαύρο,επειδή το γούσταρε το μουνί της,δεν θα είχαμε και τόσο πρόβλημα,καθώς θα λέγαμε ότι είναι ντόμπρα και άλλα τέτοια.Αλλά να έχει κάνει τα αίσχη και να το παίζει Ματίνα Μανταρινάκη είναι άνω ποταμών και προσβάλλει την νοημοσύνη του μέσου ανθρώπου.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Α, ναι. Μας παρουσιαζεις τη συγχρονη Ελλαδα σαν υπο εξαφανιση και εν μεσω μεγαλου πολεμου (με οποιονδηποτε φανταζεσαι, δεν αναλυω αυτο). Θαυμαζεις τους προγονους που εχυσαν το αιμα τους για να διατηρηθει η Ελλαδα χωρις προσμιξεις και καλα. Αλλα παρολαυτα, παροτι ειμαστε σε πολεμο, εισαι στο εξωτερικο και αραζεις? Λιποτακτης σα να λεμε? :rockon: Οι προγονοι που εχυσαν το αιμα τους θα ηταν ιδιαιτερως περηφανοι. :coffee:


Η δική μου Ελλάδα,ναι,τείνει υπό εξαφάνιση.
Η δική σου,ζει και βασιλεύει μέσω των ΜΚΟ,της ρεπούση,του φίλη και άλλων τομαριών.

Ναι,είμαι ρίψασπις τύπε,επειδή ήρθα να δουλέψω στο εξωτερικό,αντί να αμπελοφιλοσοφώ και να πίνω μπάφους στα Εξάρχεια.  :uglystupid:

Όμως να θυμάσαι,όταν η Ελλάδα μας χρειαστεί,εμείς τα αεροπλάνα θα τα πάρουμε με αντίθετη κατεύθυνση από ότι θα τα πάρετε εσείς.

 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
81
Like
7.288
Πόντοι
6.265
Η δική μου Ελλάδα,ναι,τείνει υπό εξαφάνιση.
Η δική σου,ζει και βασιλεύει μέσω των ΜΚΟ,της ρεπούση,του φίλη και άλλων τομαριών.

Ναι,είμαι ρίψασπις τύπε,επειδή ήρθα να δουλέψω στο εξωτερικό,αντί να αμπελοφιλοσοφώ και να πίνω μπάφους στα Εξάρχεια.  :uglystupid:

Όμως τύπε,όταν η Ελλάδα μας χρειαστεί,εμείς τα αεροπλάνα θα τα πάρουμε με αντίθετη κατεύθυνση από ότι θα τα πάρετε εσείς.
Ρε τύπε τι ασχολείσαι;Χέστον.Αξία δίνεις.Άσε τα πολιτικά και έλα να πούμε για τις αραπογαμημένες καριόλες.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Μπορεί να ήταν κι αυτός μέσα στα 1000pm,ονειρευόμενος να χουφτώσει λίγο ξύγκι.

1000 pm,Λάκη... :uglystupid:

Έχει τύχει να το σκεφτώ στο ξεκάρφωτο αρκετές φορές τον τελευταίο καιρό και ακόμη δεν μπορώ να το χωνέψω. :-


Να τα πιστέψεις.
Μου έλεγε άτομο , ότι βγήκε με 40αρα μέτρια ... δημόσιο υπάλληλο ...
γνωριμία από fb ... πρώτη συνάντηση ...


Του είπε να την πάει στην παραλιακή ... σε ακριβό μαγαζί σε γνωστή ... μαρίνα ...


Με το που πάνε , ώρα καφέ ... η τύπα
παραγγέλνει ένα ποτήρι σαμπάνια Veuve Clicquot
και μία ποικιλία ... ΣΥΝΟΛΟ 40€ (τα δικά της).

Ο τύπος πήρε έναν καφέ των 7€.

Όταν ήρθε ο λαγαριασμός, η τύπα πήγε να ... αλλάξει ταμπόν ...

ΠΛΗΡΩΣΕ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ.


Δεν κανόνισαν τίποτε, δεν έπεσε χούφτωμα ... δεν ξαναβγήκαν ...


ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ;;;;


ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ... ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ...





το ότι του είπα ότι αν και πλήρωσε
πάλι τη χούφτα του γάμησε ....


δεν το έλαβε υπόψη ... μάλλον ...
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Η δική μου Ελλάδα,ναι,τείνει υπό εξαφάνιση.
Η δική σου,ζει και βασιλεύει μέσω των ΜΚΟ,της ρεπούση,του φίλη και άλλων τομαριών.

Ναι,είμαι ρίψασπις τύπε,επειδή ήρθα να δουλέψω στο εξωτερικό,αντί να αμπελοφιλοσοφώ και να πίνω μπάφους στα Εξάρχεια.  :uglystupid:

Όμως τύπε,όταν η Ελλάδα μας χρειαστεί,εμείς τα αεροπλάνα θα τα πάρουμε με αντίθετη κατεύθυνση από ότι θα τα πάρετε εσείς.

με συγκινησες  :'( :'( :'(  υπαρχουν αληθινοι πατριωτες  τελικα
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Η δική μου Ελλάδα,ναι,τείνει υπό εξαφάνιση.
Η δική σου,ζει και βασιλεύει μέσω των ΜΚΟ,της ρεπούση,του φίλη και άλλων τομαριών.

Ναι,είμαι ρίψασπις τύπε,επειδή ήρθα να δουλέψω στο εξωτερικό,αντί να αμπελοφιλοσοφώ και να πίνω μπάφους στα Εξάρχεια.  :uglystupid:

Όμως τύπε,όταν η Ελλάδα μας χρειαστεί,εμείς τα αεροπλάνα θα τα πάρουμε με αντίθετη κατεύθυνση από ότι θα τα πάρετε εσείς.
Συμφωνα με τα λεγόμενά σου η Ελλαδα σε χρειαζεται ΤΩΡΑ. Το γραφεις οτι τεινει υπο εξαφανιση. Αλλα εσυ περα βρεχει. Ή μηπως δεν σε χρειαζεται τωρα? :think: Αποφασισε, ειτε ΘΑ σε χρειαστει στο μελλον και μας λες πιπες τοση ωρα ειτε σε χρειαζεται τωρα και εισαι οντως ριψασπις... Ή μηπως οργανωνεις την επανασταση στο εξωτερικο οπως γραφει το υπερτρολλ απο πανω? Αν ισχυει το τελευταιο, θα με κρινει η ιστορια. :hi:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Έλα ρε ...
Υπάρχουν κομπλεξικές γυναίκες και ειδικά ελληνίδες ;
Ξαφνιάζομαι !


Νόμιζα ότι αυτά τα έλεγαν μόνο μισογύνηδες φασίστες, για να τις ... δυσφημίσουν.
Τύποι σαν τον tsambo , τουλάχιστον έτσι λένε ...


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom