Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 420K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
το δικο μου νικ παντως δεν οφειλεται στον Αλεξ! ειμαι ανεξαρτητη  :2funny:
ξέρεις παει απο στόμα σε στόμα...το έχουν παρει όλες οι χοντρές στο σάιτ...είναι ο άνθρωπος τους,πίνουν νερό στην υγεια του...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Εγω έβγαλα φίδια ό,τι δεν μου αρεσει? Εκεινη εβαλε ψευτικες φωτο και μας δουλευε. Μια φορα ψευτρα για παντα ψευτρα. Αυτη ειναι η δικη μου θεση. Τωρα δεν πιστευω τιποτα.

για σενα τι λες, να ισχυσει το μια φορα ψευτης για παντα ψευτης?
κυριε "αφου το πιστοποιει ο αλεξ71 ληξις" ?

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ. αν ειχες ιχνος τσιπας θα ξαναγραφες τον σεπτεμβριο αν οχι ποτέ μετα απο αυτα τα ξεφτιλισματα.
εγινες η αρσενικη ζαβαρα με τα μουφα ειδυλλια και γνωριμιες. συγχαρητηρια.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ο χρόνος είναι βαρύς για όλους αλλά πολύ περισσότερο  για τις γυναίκες.όλες τους θα πληρώσουν  το τίμημα του και με το παραπάνω.ενώ εμείς ακόμα και 70και80μας θα μετράμε σαν άντρες..γιατί ο άντρας δεν γερνάει αλλά ωριμάζει σαν το καλό κρασί ....είμαστε νικητές αδέρφια απλά δεν το έχουμε  καταλάβει ήδη.από την μέρα που γεννηθήκαμε και είδε το πρώτο φως η πούτσο μας ήρθε  και η νίκη  :orchestra:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Άσχετο με Ελλεηνίδες αλλά σχετικό με τους μαύρους  :grin:

Ήμουν Άμστερνταμ πριν κανα μήνα, και στο πρωινό του ξενοδοχείου σκάνε μύτη δυο πιπινάκια ξανθά (νομίζω αμερικανάκια ήταν). Πάνε, σερβίρονται, κάθονται, και μετά από κανα 5λεπτο σκάνε δυο πιτσιρικάδες αράπηδες. Τύποι έπαθα σοκ απο το πως τους κάρφωσαν οι πιτσιρίκες, αδού σηκώθηκαν και από τις θέσεις τους και πήγαν δίπλα τους στο μπουφέ και κόζαραν άγρια. Οι πιτσιρικάδες στον κόσμο τους, χαμπάρι δεν πήραν.

Μου έκανε εντύπωση το περιστατικό, κυρίως επειδή τα παλικαράκια δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, ο ένας μάλιστα με γυαλάκια, ήσυχα παιδάκια. Τελικά μεγάλη ιστορία το να έχει βγει βρώμα για τη φυλή σου πως έχει μεγάλη πούτσα...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Άσχετο με Ελλεηνίδες αλλά σχετικό με τους μαύρους  :grin:

Ήμουν Άμστερνταμ πριν κανα μήνα, και στο πρωινό του ξενοδοχείου σκάνε μύτη δυο πιπινάκια ξανθά (νομίζω αμερικανάκια ήταν). Πάνε, σερβίρονται, κάθονται, και μετά από κανα 5λεπτο σκάνε δυο πιτσιρικάδες αράπηδες. Τύποι έπαθα σοκ απο το πως τους κάρφωσαν οι πιτσιρίκες, αδού σηκώθηκαν και από τις θέσεις τους και πήγαν δίπλα τους στο μπουφέ και κόζαραν άγρια. Οι πιτσιρικάδες στον κόσμο τους, χαμπάρι δεν πήραν.

Μου έκανε εντύπωση το περιστατικό, κυρίως επειδή τα παλικαράκια δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, ο ένας μάλιστα με γυαλάκια, ήσυχα παιδάκια. Τελικά μεγάλη ιστορία το να έχει βγει βρώμα για τη φυλή σου πως έχει μεγάλη πούτσα...
πολλές τσόντες βλέπεις και εσυ..
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Άσχετο με Ελλεηνίδες αλλά σχετικό με τους μαύρους  :grin:

Ήμουν Άμστερνταμ πριν κανα μήνα, και στο πρωινό του ξενοδοχείου σκάνε μύτη δυο πιπινάκια ξανθά (νομίζω αμερικανάκια ήταν). Πάνε, σερβίρονται, κάθονται, και μετά από κανα 5λεπτο σκάνε δυο πιτσιρικάδες αράπηδες. Τύποι έπαθα σοκ απο το πως τους κάρφωσαν οι πιτσιρίκες, αδού σηκώθηκαν και από τις θέσεις τους και πήγαν δίπλα τους στο μπουφέ και κόζαραν άγρια. Οι πιτσιρικάδες στον κόσμο τους, χαμπάρι δεν πήραν.

Μου έκανε εντύπωση το περιστατικό, κυρίως επειδή τα παλικαράκια δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, ο ένας μάλιστα με γυαλάκια, ήσυχα παιδάκια. Τελικά μεγάλη ιστορία το να έχει βγει βρώμα για τη φυλή σου πως έχει μεγάλη πούτσα...


μηπως φοραγαν φανελα cavs lebron james?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Άσχετο με Ελλεηνίδες αλλά σχετικό με τους μαύρους  :grin:

Ήμουν Άμστερνταμ πριν κανα μήνα, και στο πρωινό του ξενοδοχείου σκάνε μύτη δυο πιπινάκια ξανθά (νομίζω αμερικανάκια ήταν). Πάνε, σερβίρονται, κάθονται, και μετά από κανα 5λεπτο σκάνε δυο πιτσιρικάδες αράπηδες. Τύποι έπαθα σοκ απο το πως τους κάρφωσαν οι πιτσιρίκες, αδού σηκώθηκαν και από τις θέσεις τους και πήγαν δίπλα τους στο μπουφέ και κόζαραν άγρια. Οι πιτσιρικάδες στον κόσμο τους, χαμπάρι δεν πήραν.

Μου έκανε εντύπωση το περιστατικό, κυρίως επειδή τα παλικαράκια δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, ο ένας μάλιστα με γυαλάκια, ήσυχα παιδάκια. Τελικά μεγάλη ιστορία το να έχει βγει βρώμα για τη φυλή σου πως έχει μεγάλη πούτσα...

Έχω πάει πολλές φορές,με πιο πρόσφατη πριν κανά δίμηνο και όπως και στη Γερμανία,
αν έβλεπα λευκες με μαύρους ή ήταν μπάζα/χοντρές ή 50άρες..
Πιπινάκια ή σοβαρές γκόμενες που να γυρνάνε με μαύρους,δεν έχω δει ΠΟΤΕ και ΠΟΥΘΕΝΑ.
Α,μόνο στο Μόναχο,πέτυχα έναν ποδοσφαιριστή της Μπαγερν με ωραία γκόμενα,αλλά αυτός είχε και καμιά 10μύρια στην τράπεζα,οπότε λογικό..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom