Νέα

Οι απίστευτα γελοίες δικαιολογίες όταν μας απατούν ή απατάμε.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Εγώ ρε παιδιά τι να σας πω, μια ζωή παντρεμένος είμαι.  :cheesy: Το αν με κεράτωσε η δικιά μου? Τίποτα δεν αποκλείω, αν και δε νομίζω αλλά λέμε τώρα. Εγώ θα σας πω για μια σερβιτόρα, μια από τις αρκετές εξωσυζυγικές σχέσεις που είχα. Η γκόμενα είχε τσιμπηθεί τόσο πολύ μαζί μου που με έπαιρνε τηλέφωνο σε άσχετες φάσεις, μου άφηνε σημάδια στο λαιμό, μου έλεγε διάφορα ψέματα για να με αγχώνει κλπ. Οι δικαιολογίες για την αργοπορία μου ήταν πάντα ένας φίλος μου ο οποίος έμενε κοντά της και έλεγα τάχα ότι ήμουν στο σπίτι του ή ήμασταν για ποτό κλπ. Χαζές δικαιολογίες του στυλ να πω ότι πήγα στο Παρίσι για δουλειά και θα γυρίσω το βράδυ, όχι, δεν έχω πει.  :) Έχω δείξει όμως με το ύφος μου ότι hey, λέω ψέματα.... Οι γυναίκες αν δεν έχουν απτές αποδείξεις, σε απαλλάσσουν λόγω ελλιπών στοιχείων... :sunglasses: :2funny:

Χα, φίλε μου, λυπάμαι που θα στο πω, αλλά οι γυναίκες ξέρουν οτι ο άντρας τους έχει ξενογαμήσει πριν καν το σκεφτεί ο ίδιος (αν συμβιώνετε, φυσικα).

Π
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
ημουν σε σχεση παλια που το ειχαμε ψιλογαμησει.
ριχναμε κερατο ο ενας στον αλλο 3 φορεσ κ τα ειπαμε πια στο τελος.
καναμε ενα γαμηση τοτε αλλο πραγμα. εχυσα 7 φορες μεχρι που δεν ειχα τιποτα να βγαλω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.691
Κριτικές
1
Like
29.398
Πόντοι
8.006
Σχώρα με που παρεμβαίνω, στα αρχίδια μου κι όλας τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του, αλλά όταν αναφέρεσαι στις 10 εντολές και επικαλείσαι την οργή του θεού να εφαρμόζεις και τις 10. Μην σταματάς στο Νο 9.

Υπενθυμίζω:
10: "ουκ επιθυμήσεις την γυναίκα του πλησίον σου."
Αυτο που με εντυπωσιαζει στις δεκα εντολες ειναι οτι αφορουν αντρες μονο. Για γυναικες ο θεούλης δεν μπηκε στον κοπο να δωσει εντολη "ουκ επιθυμησεις τον ανδρα της πλησίον σου". Σεξιστής και ο θεούλης. Ούτε καν μπορούσε να διανοηθει οτι μια γυναικα θα ξενοκοιταγε.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Η καύλα είναι παράξενο πράγμα και σίγουρα θα έχετε πιάσει τους εαυτούς σας να ξεστομίζετε απίστευτα γελοίες και αφελείς δικαιολογίες για το πού ήσασταν, πού θα πάτε κλπ. Οι δε γυναίκες είναι 100 φορές χειρότερες, μπορείς να ακούσεις εκπληκτικά σενάρια δεδομένου να δικαιολογήσουν που ήταν ή πού θα πάνε.
Με αφορμή μία περίπτωση που αναφέρθηκε σε άλλο thread (ότι φίλος είχε περάσει πολύ ώρα στο μπαλκόνι μέχρι η τύπισσα να στείλει τον άντρα της που είχε έρθει ξαφνικά να πάει για σουβλάκια), θα ήθελα εδώ με καθαρό μυαλό να αναφέρουμε όλες τις περιπτώσεις που οι γυναίκες/γκομενές μας, μας δούλεψαν κανονικά ψιλό γαζί με συνήθως απίστευτες δικαιολογίες και τεχνάσματα, αλλά - όπως συμβαίνει σε αυτές τις περιπτώσεις - το καταλάβαμε αργότερα - γιατί όπως έλεγε και ο Στηβ Τζομπς "you can't connect the dots looking forward; you can only connect them looking backwards"

ευτυχως δεν εχει χρειαστει να δικαιολογηθω..
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
422
Κριτικές
13
Like
583
Πόντοι
3.230
Αυτο που με εντυπωσιαζει στις δεκα εντολες ειναι οτι αφορουν αντρες μονο. Για γυναικες ο θεούλης δεν μπηκε στον κοπο να δωσει εντολη "ουκ επιθυμησεις τον ανδρα της πλησίον σου". Σεξιστής και ο θεούλης. Ούτε καν μπορούσε να διανοηθει οτι μια γυναικα θα ξενοκοιταγε.
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Τύπε
Τύπε μου λες να είναι αυτό το μυστικό μιας σεξουαλικα πετυχημένης σχέσης,να ξέρεις ότι η γυναίκα σου έχει ψωλοχηματα και από άλλους;;;;  :think:
ρε φιλε γοθσταραμε, γουστα ειναι αυτα.
τωρα εαν δε γουσταρεις εσυ οκ, δικο σ προβλημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom