Νέα

Οι απίστευτα γελοίες δικαιολογίες όταν μας απατούν ή απατάμε.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Εγώ ρε παιδιά τι να σας πω, μια ζωή παντρεμένος είμαι.  :cheesy: Το αν με κεράτωσε η δικιά μου? Τίποτα δεν αποκλείω, αν και δε νομίζω αλλά λέμε τώρα. Εγώ θα σας πω για μια σερβιτόρα, μια από τις αρκετές εξωσυζυγικές σχέσεις που είχα. Η γκόμενα είχε τσιμπηθεί τόσο πολύ μαζί μου που με έπαιρνε τηλέφωνο σε άσχετες φάσεις, μου άφηνε σημάδια στο λαιμό, μου έλεγε διάφορα ψέματα για να με αγχώνει κλπ. Οι δικαιολογίες για την αργοπορία μου ήταν πάντα ένας φίλος μου ο οποίος έμενε κοντά της και έλεγα τάχα ότι ήμουν στο σπίτι του ή ήμασταν για ποτό κλπ. Χαζές δικαιολογίες του στυλ να πω ότι πήγα στο Παρίσι για δουλειά και θα γυρίσω το βράδυ, όχι, δεν έχω πει.  :) Έχω δείξει όμως με το ύφος μου ότι hey, λέω ψέματα.... Οι γυναίκες αν δεν έχουν απτές αποδείξεις, σε απαλλάσσουν λόγω ελλιπών στοιχείων... :sunglasses: :2funny:
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
Εξάλλου το είχε πει και ο μέγας Κλιντον. Η πίπα δεν είναι σεξ! :2funny: :2funny: :2funny:
Τα δικά μου συγχαρητήρια σε σένα παίχτη που είσαι μεγάλο γατόνι! RESPECT! :hi:

Τύπε να 'σαι καλά σε ευχαριστώ... :hi: πολύ κουτοπόνηρα πλάσματα οι πουτάνες όμως...  :S :S :S
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
τυπε, όλα είναι σχετικα, να ξερεις...
πχ προσωπικα, ανα εφτανα τα 80 ποτε, θα προτιμουσα να θυμαμαι τα μουνια που γαμησα, παρα να θυμαμαι ποσο 'ντομπρος' και 'αξιοπρεπης' ημουν...
Για μενα, οσο γαμαω και δεν κλεβω κανεναν, μια χαρα αξιοπρεπης είμαι, και γαμωντας τιμω τα παντελόνια μου

Τι είναι αυτά που λες ρε λαμόγιο; Νομίζεις ότι η μόνη εντολή του Θεού είναι το "ου κλέψεις"; Το "ου μοιχεύσεις" και το "ου ψευδομαρτυρήσεις" σου λένε μήπως κάτι; Μην υποτιμάτε την οργή του Θεού.

Θα έχετε φρικτό τέλος και η ψυχή σας θα καεί στην κόλαση λαμόγια.  >:(
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Τι είναι αυτά που λες ρε λαμόγιο; Νομίζεις ότι η μόνη εντολή του Θεού είναι το "ου κλέψεις"; Το "ου μοιχεύσεις" και το "ου ψευδομαρτυρήσεις" σου λένε μήπως κάτι; Μην υποτιμάτε την οργή του Θεού.

Θα έχετε φρικτό τέλος και η ψυχή σας θα καεί στην κόλαση λαμόγια.  >:(

Το "ου ψευδομαρτυρήσεις" τί σχέση έχει;
 

Επισκέπτης
Αυτός είναι ο σκοπός του συγκεκριμένου thread. Να μαθαίνουμε όλοι πόσο φτηνές ξεκωλιάρες είναι. Είναι τρομακτικό, όσο διαβάζουμε περιπτώσεις, τόσο περισσότερο τις φέρνουμε σε αντιστοιχία με δικές μας, σε επίπεδο ανατριχίλας.
Και εγώ μία φορά έπαιρνα μία που υποτίθεται "ήταν σπίτι" και δεν απαντούσε στο σταθερό - όταν την ρώτησα μου είπε με θράσος "το είχα βγάλει από την πρίζα!"
Γελοίες, τελειωμένες, τα κάνουν με τόση ευκολία και με τόση φτήνια, που πραγματικά αξίζει να είσαι ακέραιος για να τους χώσεις ένα καθαρό χαστούκι όταν έρθει η ώρα (προσοχή, δεν μιλώ για βία, η βία προς τις γυναίκες είναι λάθος), απλά για μία ωραία δυνατή μπάτσα "μωρή ξεφτιλισμένη" αλά Φαίδων Γεωργίτσης
 

DIMA7373

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2016
Μηνύματα
149
Κριτικές
8
Like
411
Πόντοι
281
ειμουν με τυπισα παντρεμενη που μου ελεγε οτι ζει και αναπνεει για μενα!!!!
παραληλα γαμιοταν και με τον φιλο της τον αντρεα χαχαχαχαχαχα
την ειχα καταλαβει καιρο και της ελεγα οτι και κατι αλλο παιζει στη ζωη της αλλα αυτη χτυπιωταν οχι.της ελεγα να μην ντρεπεται και αν θελει ο αλλος να βρεθουμε να την γαμισουμε μαζι τιποτα αυτη θυμωνε κιολας γιατι μιλουσα ετσι!!!!!!!!!!!!
τελικα την κανω να ξερασει για τον αντρεα και μου ειπε την απιστευτη ατακα: ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΠΙΔΗ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΑΠΟΥΣΕΣ!!!! :happy: :happy: :happy:
 

Επισκέπτης
ειμουν με τυπισα παντρεμενη που μου ελεγε οτι ζει και αναπνεει για μενα!!!!
παραληλα γαμιοταν και με τον φιλο της τον αντρεα χαχαχαχαχαχα
την ειχα καταλαβει καιρο και της ελεγα οτι και κατι αλλο παιζει στη ζωη της αλλα αυτη χτυπιωταν οχι.της ελεγα να μην ντρεπεται και αν θελει ο αλλος να βρεθουμε να την γαμισουμε μαζι τιποτα αυτη θυμωνε κιολας γιατι μιλουσα ετσι!!!!!!!!!!!!
τελικα την κανω να ξερασει για τον αντρεα και μου ειπε την απιστευτη ατακα: ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΠΙΔΗ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΑΠΟΥΣΕΣ!!!! :happy: :happy: :happy:

Ναι! Όλο κάτι τέτοιες γελοίες και φτηνές δικαιολογίες! Και εγώ πρόσφατα άκουσα μία αντίστοιχη :-) Από την αηδία μου έρχεται εμετός κάθε φορά...
 

Επισκέπτης
ειμουν με τυπισα παντρεμενη που μου ελεγε οτι ζει και αναπνεει για μενα!!!!
παραληλα γαμιοταν και με τον φιλο της τον αντρεα χαχαχαχαχαχα
την ειχα καταλαβει καιρο και της ελεγα οτι και κατι αλλο παιζει στη ζωη της αλλα αυτη χτυπιωταν οχι.της ελεγα να μην ντρεπεται και αν θελει ο αλλος να βρεθουμε να την γαμισουμε μαζι τιποτα αυτη θυμωνε κιολας γιατι μιλουσα ετσι!!!!!!!!!!!!
τελικα την κανω να ξερασει για τον αντρεα και μου ειπε την απιστευτη ατακα: ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΠΙΔΗ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΑΠΟΥΣΕΣ!!!! :happy: :happy: :happy:

Αυτό φίλε Δημήτρη τις τρελαίνει! Όταν τους λες "ξέρω και το καταλαβαίνω ρε παιδί μου ότι μπορεί να ψιλοτσιμπάς και κάνα καυλί στην απέξω" τρελαίνονται! Και εγώ αυτή την προσέγγιση έχω. Δεν φαντάζεσαι πόσο βρισίδι τρώω και πόσο απολαμβάνω να τις βλέπω δήθεν να "τρελαίνονται"
 

DIMA7373

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2016
Μηνύματα
149
Κριτικές
8
Like
411
Πόντοι
281
ΧΑΧΑΧΑΧΑ την γυναικα για μενα πρεπει να την πας οπου θελει να ταξιδεψει αρκει να μην σε κανει ταξιδι αυτη εσενα.
αν ειναι οκ απεναντι μου και εγω θα ειμαι
αν αυτη πουλα ερωτες αγαπες και πρασινα αλογα εγω πουλαω και παγω σε εσκιμωο. :hi: :hi: :hi:
 

DIMA7373

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2016
Μηνύματα
149
Κριτικές
8
Like
411
Πόντοι
281
αααα το καλητερο ξεχασα στον αντρα της ελεγε οτι δεν γουσταρε και οτι ειχε προβλημα και απλα οταν ειχε καυλες τον ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ετσι μου ελεγε χωρις να το θελει και καλα !!!!!!οταν τα ακουγα αυτα ειταν σαν να ειμουν στον θεατρο και ειχε σεφερλη!!!
 

DIMA7373

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2016
Μηνύματα
149
Κριτικές
8
Like
411
Πόντοι
281
ΗΤΑΝ ΣΥΓΝΩΜΗ :spam: :spam: :spam:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Εμείς φοράμε παντελόνια.

Άσε ρε Σίσυ!

embedded-1498042470_1.jpg


Κι αυτοί παντελόνια φοράνε.

Συνάδελφοι σου.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Εχω παει την γκομενα με το αμαξι της για μια δουλεια στο χολαργό ενα πρωί κυριακής.Επειδή ξερω οτι θα κανει καμμια ωριτσα να ξεμπλεξει,κι επειδη δεν ξηγιοτανε ωραια εκεινη την περιοδο,κανω εκδρομη στο πορνοβούνι.Αμ ελα που η εκδιδομενη νεαρα εχει βαλει body lotion και μου τριβεται απο το σαλόνι?!Τελος των παντων,η ζημια ειχε γινει.Μυριζα πορνοπατσουλί και δεν με εσωζε τίποτα...ειχα 30 λεπτα αλλα δεν εφταναν να γυρισω σπιτι και να αλλάξω ρουχα.Τι κανουμε τώρα?Φευγω σφαιρα μεσογειων,μπαινω στα goody's,παραγγελνω καφε τυρόπιτα,2 γκριν μπεργκερ κοκα κολες και ενα κουτακι μπυρα.Φευγω,παω να παρω τη δικια μου και πριν φτασω στα 500 μετρα, ανοιγω συσκευασιες και τα αμολαω ολα απανω μου.Παντελονια πουκαμισα,καθισμα,πουτανα ολα.Ανοιγω το παραθυρο,αναβω και τσιγαρο και τρεμαμενος την παραλαμβανω.Φωνες,κακό,"τι εγινε εδω μεσα" μου λεει.Της απανταω μου πεταχτηκε ενα κωλομηχανακι απο ενα στενο,πατησα το φρενο αποτομα και εγινα σκατα.Ολα αυτα εδω τι ειναι μου λεει?Να...της λεω,σκεφτηκα να φαμε απ' εξω κατι,να εχουμε χρονο για κανα πηδουλο.Και με το αμαξι τι θα γινει μου λεει?καλα λες της λεω,παω να το πλυνω.Πηγα αφησα το αμαξι στο πλυντηριο και πηγα για μασαζακι.Όλοι ευτυχισμενοι  :grin:

Ρε φιλε, ζωγράφισες

Π
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706
Τι είναι αυτά που λες ρε λαμόγιο; Νομίζεις ότι η μόνη εντολή του Θεού είναι το "ου κλέψεις"; Το "ου μοιχεύσεις" και το "ου ψευδομαρτυρήσεις" σου λένε μήπως κάτι; Μην υποτιμάτε την οργή του Θεού.

Θα έχετε φρικτό τέλος και η ψυχή σας θα καεί στην κόλαση λαμόγια.  >:(

Σχώρα με που παρεμβαίνω, στα αρχίδια μου κι όλας τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του, αλλά όταν αναφέρεσαι στις 10 εντολές και επικαλείσαι την οργή του θεού να εφαρμόζεις και τις 10. Μην σταματάς στο Νο 9.

Υπενθυμίζω:
10: "ουκ επιθυμήσεις την γυναίκα του πλησίον σου."

 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom