Νέα

Οι απίστευτα γελοίες δικαιολογίες όταν μας απατούν ή απατάμε.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Το μυστικό για ένα επιτυχημένο κέρατο ειναι να κανεις οτι κανεις όλες τις υπόλοιπες μέρες...αν κάπου εκεί καταφέρεις και το χώσεις τότε εχεις υψηλά ποσοστά επιτυχίας ώστε μην συλληφθείς απο κανέναν.
Αν παρεκλείνεις του προγράμματος σου εκεί αρχίζουν οι ερωτήσεις και οι υποψίες..
Σωστός ο μπίλ
 

LoneRider

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
79
Like
79
Πόντοι
0
Διάλογος με πρώην μου
- Γιατί άργησες Γιώργο, που ήσουνα;
- Γαμιώμουνα
- ....
 

Επισκέπτης
Η δική μου εμπειρία λαλεί το εξής: που την στιγμήν που η γκόμενα σου αρκεύκει τζιαι μιλά με συμπάθειαν για άλλους άντρες, πέραν που τους συγγενείς της, σημαίνει ότι σκέφτεται να σε τζιερρατώσει ή παίζει το ματούι της. Σ' εμένα τι ελάλεν μια που είχα παλιά: "Μα φαίνεται πολλά καλόν κοπελλούιν τζιείνος", "Ο τάδε εν πολλά καλός στην δουλειάν του", "Εν ένας ήρεμος τζιαι έξυπνος άνθρωπος ο τάδε". Που την στιγμήν που σου λαλεί τέθκοια πράματα για άλλους, να ξέρεις ότι το τζιέρρατον εν κοντά. Παίζει το μάτι της, ασχολείται με άλλους, παρατηρεί, αναλύει τους άλλους, θέλει ξένον πράμαν να φάει. 
 

experia

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2017
Μηνύματα
193
Like
126
Πόντοι
1
μια συνηθης δικαιολογια των ελλε/νιδων ειναι, πχ.
μα τι λες; ο νικος δεν ειναι γκομενος.. αλλα ειναι ενας καλος φιλος μου..  :knockinb:
κι εμεις πρεπει να το πιστεψουμε τωρα.. :S
Φιλικά.Μιλάμε για πολύ καλό φίλο.
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Μετά το κέρατο που έφαγα συνέχισα να είμαι μαζί της... μεγάλη μαλακία είχα κάνει τότε γιατί μετά όσο κ να προσπαθούσε να μου αποδείξει ότι είναι εντάξει απέναντί μ δύσκολα την πίστευα.. αργότερα τα κέρατα που της έριξα δεν είχαν τελειωμό, όλα ήταν Call-girls που έπερνα πάντα στο ξενοδοχείο κ ποτέ στο σπίτι

Συγνώμη, αλλά μόνο ένας γεννημένος κερατάς θα μέτραγε τα CG για κέρατο. Σιγά μην ζητήσουμε και συγνώμη.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
16
Mαγκες πολλες εμπειριες μ αυτα....Και εχω κερατωσει....(οταν με προσβραλλει η γκομενα με μπολυ ασχημο τροπο,παω και κερατωνω)...
Αλλα η κορυφαια ήταν οταν πηδουσα μια,καθοταν πανω μου και ειχα τα βυζια της στα μουτρα μου.Χτυπαει το τηλ και ηταν ο γκομενος της...
Και τη του λεει το πουτανοκαριολο?????????/

Αγαπη μου ειμαι τουαλεττα,μ εχει πιασει μια διαρροια απο το πρωι......Και κουνιοταν στον πουτσο μου....
Η πουτανααα...Αηδιασα με τη δικαιολογια και μου πεσε φυσικα....
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Εγώ πάλι, καλοκαίρι του 2009, τα είχα ταυτόχρονα με δύο, η μία κορμάρα, η άλλη υπερτέλειο κρεβάτι. Ήταν και οι δύο φίλες, μέναν δύο τετράγωνα απόσταση η μία από την άλλη, τις κυκλοφορούσα κανονικά και τις δύο (η μία Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή, η άλλη Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο) και μάλιστα στα ίδια μέρη. Μου την έπεσαν και οι δύο ταυτόχρονα και σκέφτηκα πως δεν υπάρχει κανένας λόγος να διαλέξω και να αυτοπεριοριστώ. Κατ' αρχήν, το συνιστώ! Όλοι οι άντρες πρέπει σε τουλάχιστον μία φάση της ζωής τους να έχουν τουλάχιστον δύο ταυτόχρονες σχέσεις.

Στο θέμα μας: μια μέρα ήρθε στο μαγαζί μου βόλτα να με δει η μία και είχε την ίδια ιδέα και η άλλη. Ήταν 12 η ώρα το πρωί. Εκείνη τη στιγμή σκέφτηκα πως η μόνη μου ελπίδα να γλιτώσω το ξενύχιασμα ήταν να πω την αλήθεια, όπως την ένιωθα εκείνη τη στιγμή. Mε το πιο ειλικρινές μου ύφος και με λίγο ρομαντικό παράπονο στη φωνή, τις είπα "Είστε και οι δύο υπέροχες και όταν με προσεγγίσατε δεν ήθελα να αναγκαστώ να διαλέξω. Δεν ήθελα να σας πληγώσω και μάλιστα δεν το αξίζετε να νιώθετε πληγωμένες. Είστε υπέροχες. Σας αγαπώ και τις δύο κι δε θέλω να σας χάσω". Αυτά τα είπα σχεδόν όπως τα γράφω.

Αποτέλεσμα: ξύλο δεν έφαγα, ούτε καν με έβρισαν. Με ρώτησαν "και τώρα τι θα γίνει", αλλά δεν είπαν καν ότι θα πρέπει να διαλέξω μία από τις δύο. Τελικά, η μία είπε πως δε γίνεται να με μοιράζεται, η άλλη συμφώνησε και αποχώρησαν. Σκέφτηκα πως θα έπρεπε να ψάξω για καινούρια γκόμενα, όμως μόλις δύο ώρες μετά, η μία (η μουνάρα) με πήρε τηλέφωνο και ζήτησε να πάω από το σπίτι της "να βρούμε μια λύση". Τη βρήκαμε ενώ μου έπαιρνε πίπα στο ντους. Την ίδια μέρα, το βράδυ με πήρε τηλέφωνο και η άλλη, αλλά μου έκανε τη δύσκολη για να με τιμωρήσει και με άφησε να την πηδήξω αφού πέρασαν εφτά μετρημένες μέρες. Μετά, συνεχίστηκε έτσι για ενάμιση χρόνο. Σκέφτηκα πως η λύση θα ήταν να κάνουμε τρίο και ενώ η μουνάρα δέχτηκε, η άλλη, που την είχαν πάρει μια στρατιά άντρες, και είχε πάει και με γυναίκες, δεν ήθελε να κάνει σεξ με τη συγκεκριμένη (άκου τώρα). Οπότε, πήγαινα μία με τη μία, μία με την άλλη.

Το ηθικό δίδαγμα είναι: ότι κι αν είναι να πείτε, βοηθάει πολύ αν εκείνη τη στιγμή που το λέτε το νιώθετε κιόλας λες και είναι η πιο φυσική αλήθεια του κόσμου.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
".....λοιπόν όταν την στρίμωξα για τα καλά (με πολύ σατανικό τρόπο) κ της είπα ότι δεν θα αλλάξει τίποτα με ότι κ να είναι αυτό που θα ακούσω η απάντησή της ήταν ότι δεν σε κεράτωσα πίπα του πήρα μόνο, Banging Head Against a Wall τύποι σας τα λέω κ κλαίω από τα γέλια γιατί είναι μια ατάκα που δεν θα ξεχάσω ποτέ στη ζωή μ..."

παλι καλα που δεν σου ειπε οτι του καθαρισε τον πουτσο με σαλιο  :pipa2: 
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Εγώ πάλι, καλοκαίρι του 2009, τα είχα ταυτόχρονα με δύο, η μία κορμάρα, η άλλη υπερτέλειο κρεβάτι. Ήταν και οι δύο φίλες, μέναν δύο τετράγωνα απόσταση η μία από την άλλη, τις κυκλοφορούσα κανονικά και τις δύο (η μία Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή, η άλλη Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο) και μάλιστα στα ίδια μέρη. Μου την έπεσαν και οι δύο ταυτόχρονα και σκέφτηκα πως δεν υπάρχει κανένας λόγος να διαλέξω και να αυτοπεριοριστώ. Κατ' αρχήν, το συνιστώ! Όλοι οι άντρες πρέπει σε τουλάχιστον μία φάση της ζωής τους να έχουν τουλάχιστον δύο ταυτόχρονες σχέσεις.

Στο θέμα μας: μια μέρα ήρθε στο μαγαζί μου βόλτα να με δει η μία και είχε την ίδια ιδέα και η άλλη. Ήταν 12 η ώρα το πρωί. Εκείνη τη στιγμή σκέφτηκα πως η μόνη μου ελπίδα να γλιτώσω το ξενύχιασμα ήταν να πω την αλήθεια, όπως την ένιωθα εκείνη τη στιγμή. Mε το πιο ειλικρινές μου ύφος και με λίγο ρομαντικό παράπονο στη φωνή, τις είπα "Είστε και οι δύο υπέροχες και όταν με προσεγγίσατε δεν ήθελα να αναγκαστώ να διαλέξω. Δεν ήθελα να σας πληγώσω και μάλιστα δεν το αξίζετε να νιώθετε πληγωμένες. Είστε υπέροχες. Σας αγαπώ και τις δύο κι δε θέλω να σας χάσω". Αυτά τα είπα σχεδόν όπως τα γράφω.

Αποτέλεσμα: ξύλο δεν έφαγα, ούτε καν με έβρισαν. Με ρώτησαν "και τώρα τι θα γίνει", αλλά δεν είπαν καν ότι θα πρέπει να διαλέξω μία από τις δύο. Τελικά, η μία είπε πως δε γίνεται να με μοιράζεται, η άλλη συμφώνησε και αποχώρησαν. Σκέφτηκα πως θα έπρεπε να ψάξω για καινούρια γκόμενα, όμως μόλις δύο ώρες μετά, η μία (η μουνάρα) με πήρε τηλέφωνο και ζήτησε να πάω από το σπίτι της "να βρούμε μια λύση". Τη βρήκαμε ενώ μου έπαιρνε πίπα στο ντους. Την ίδια μέρα, το βράδυ με πήρε τηλέφωνο και η άλλη, αλλά μου έκανε τη δύσκολη για να με τιμωρήσει και με άφησε να την πηδήξω αφού πέρασαν εφτά μετρημένες μέρες. Μετά, συνεχίστηκε έτσι για ενάμιση χρόνο. Σκέφτηκα πως η λύση θα ήταν να κάνουμε τρίο και ενώ η μουνάρα δέχτηκε, η άλλη, που την είχαν πάρει μια στρατιά άντρες, και είχε πάει και με γυναίκες, δεν ήθελε να κάνει σεξ με τη συγκεκριμένη (άκου τώρα). Οπότε, πήγαινα μία με τη μία, μία με την άλλη.

Το ηθικό δίδαγμα είναι: ότι κι αν είναι να πείτε, βοηθάει πολύ αν εκείνη τη στιγμή που το λέτε το νιώθετε κιόλας λες και είναι η πιο φυσική αλήθεια του κόσμου.

'Οσο πήγαινες πότε με τη μία, πότε με την άλλη, δεν στα ζάλιζαν σε φάση "άστην αυτή, κράτα εμένα, κλπ"? Επίσης δεν έπαιζε ζήλεια από μέρους τους όλον αυτόν τον καιρό? Νομίζω η περίπτωση σου είναι η εξαίρεση, κι όχι ο κανόνας.
 

gotthard

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
39
Like
3
Πόντοι
0
σε άγριο καυγά με την γαρί, επάνω στα νεύρα μου της είχα πει πως έχω ήδη πάει με (18 νομίζω ήταν τότε) γυναίκες. Βέβαια λόγω της έντασης και των εναλλάξ κατηγοριών δεν με πίστεψε και ούτε καν το θυμήθηκε έπειτα.
 

keyfinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
162
Like
10
Πόντοι
1
Η δική μου εμπειρία λαλεί το εξής: που την στιγμήν που η γκόμενα σου αρκεύκει τζιαι μιλά με συμπάθειαν για άλλους άντρες, πέραν που τους συγγενείς της, σημαίνει ότι σκέφτεται να σε τζιερρατώσει ή παίζει το ματούι της. Σ' εμένα τι ελάλεν μια που είχα παλιά: "Μα φαίνεται πολλά καλόν κοπελλούιν τζιείνος", "Ο τάδε εν πολλά καλός στην δουλειάν του", "Εν ένας ήρεμος τζιαι έξυπνος άνθρωπος ο τάδε". Που την στιγμήν που σου λαλεί τέθκοια πράματα για άλλους, να ξέρεις ότι το τζιέρρατον εν κοντά. Παίζει το μάτι της, ασχολείται με άλλους, παρατηρεί, αναλύει τους άλλους, θέλει ξένον πράμαν να φάει.  
Φίλε μου, λαλείς την αυθεντικήν Τζυπριακήν διάλεκτο ή είναι τίποτα δικιά σου εφεύρεση αυτός ο τρόπος γραφής; Σπαζοκεφαλιάζουμε να σε καταλάβουμε, τουλάχιστον μαθαίνουμε τίποτα χρήσιμο;
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.283
Πόντοι
1.046
'Οσο πήγαινες πότε με τη μία, πότε με την άλλη, δεν στα ζάλιζαν σε φάση "άστην αυτή, κράτα εμένα, κλπ"? Επίσης δεν έπαιζε ζήλεια από μέρους τους όλον αυτόν τον καιρό? Νομίζω η περίπτωση σου είναι η εξαίρεση, κι όχι ο κανόνας.


Ήταν το θέμα που δε συζητούσαμε ποτέ. Ζήλια δεν είχα πολλή, μόνο μερικά στραβομουτσουνιάσματα. Σου λέω, κόντεψα να τις βάλω να κάνουν σεξ μεταξύ τους. Επίσης, πιστεύω πως ήταν τόσο άνετες γιατί έτσι μπορούσαν κι αυτές να κάνουν τις "λαδιές" τους, αν ήθελαν. Αν τις έκαναν, δεν το ψάχνω. Αν δεν είναι
ο κανόνας, δε διαφωνώ. Εγώ πέρασα όνειρο.

Δεν είπα την ιστορία για να δείξω τι κατάφερα (με τη βοήθεια της θεάς Τύχης, είναι η αλήθεια), αλλά για να δείξω τι είπα όταν με έπιασαν.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.973
Κριτικές
4
Like
7.360
Πόντοι
2.306
Εγώ πάλι, καλοκαίρι του 2009, τα είχα ταυτόχρονα με δύο, η μία κορμάρα, η άλλη υπερτέλειο κρεβάτι. Ήταν και οι δύο φίλες, μέναν δύο τετράγωνα απόσταση η μία από την άλλη, τις κυκλοφορούσα κανονικά και τις δύο (η μία Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή, η άλλη Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο) και μάλιστα στα ίδια μέρη. Μου την έπεσαν και οι δύο ταυτόχρονα και σκέφτηκα πως δεν υπάρχει κανένας λόγος να διαλέξω και να αυτοπεριοριστώ. Κατ' αρχήν, το συνιστώ! Όλοι οι άντρες πρέπει σε τουλάχιστον μία φάση της ζωής τους να έχουν τουλάχιστον δύο ταυτόχρονες σχέσεις.

Στο θέμα μας: μια μέρα ήρθε στο μαγαζί μου βόλτα να με δει η μία και είχε την ίδια ιδέα και η άλλη. Ήταν 12 η ώρα το πρωί. Εκείνη τη στιγμή σκέφτηκα πως η μόνη μου ελπίδα να γλιτώσω το ξενύχιασμα ήταν να πω την αλήθεια, όπως την ένιωθα εκείνη τη στιγμή. Mε το πιο ειλικρινές μου ύφος και με λίγο ρομαντικό παράπονο στη φωνή, τις είπα "Είστε και οι δύο υπέροχες και όταν με προσεγγίσατε δεν ήθελα να αναγκαστώ να διαλέξω. Δεν ήθελα να σας πληγώσω και μάλιστα δεν το αξίζετε να νιώθετε πληγωμένες. Είστε υπέροχες. Σας αγαπώ και τις δύο κι δε θέλω να σας χάσω". Αυτά τα είπα σχεδόν όπως τα γράφω.

Αποτέλεσμα: ξύλο δεν έφαγα, ούτε καν με έβρισαν. Με ρώτησαν "και τώρα τι θα γίνει", αλλά δεν είπαν καν ότι θα πρέπει να διαλέξω μία από τις δύο. Τελικά, η μία είπε πως δε γίνεται να με μοιράζεται, η άλλη συμφώνησε και αποχώρησαν. Σκέφτηκα πως θα έπρεπε να ψάξω για καινούρια γκόμενα, όμως μόλις δύο ώρες μετά, η μία (η μουνάρα) με πήρε τηλέφωνο και ζήτησε να πάω από το σπίτι της "να βρούμε μια λύση". Τη βρήκαμε ενώ μου έπαιρνε πίπα στο ντους. Την ίδια μέρα, το βράδυ με πήρε τηλέφωνο και η άλλη, αλλά μου έκανε τη δύσκολη για να με τιμωρήσει και με άφησε να την πηδήξω αφού πέρασαν εφτά μετρημένες μέρες. Μετά, συνεχίστηκε έτσι για ενάμιση χρόνο. Σκέφτηκα πως η λύση θα ήταν να κάνουμε τρίο και ενώ η μουνάρα δέχτηκε, η άλλη, που την είχαν πάρει μια στρατιά άντρες, και είχε πάει και με γυναίκες, δεν ήθελε να κάνει σεξ με τη συγκεκριμένη (άκου τώρα). Οπότε, πήγαινα μία με τη μία, μία με την άλλη.

Το ηθικό δίδαγμα είναι: ότι κι αν είναι να πείτε, βοηθάει πολύ αν εκείνη τη στιγμή που το λέτε το νιώθετε κιόλας λες και είναι η πιο φυσική αλήθεια του κόσμου.
Τυπε Ιακωβε καμία νέα Ράτσα φιδιών έχεις ανακαλύψει;
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Ήταν το θέμα που δε συζητούσαμε ποτέ. Ζήλια δεν είχα πολλή, μόνο μερικά στραβομουτσουνιάσματα. Σου λέω, κόντεψα να τις βάλω να κάνουν σεξ μεταξύ τους. Επίσης, πιστεύω πως ήταν τόσο άνετες γιατί έτσι μπορούσαν κι αυτές να κάνουν τις "λαδιές" τους, αν ήθελαν. Αν τις έκαναν, δεν το ψάχνω. Αν δεν είναι
ο κανόνας, δε διαφωνώ. Εγώ πέρασα όνειρο.

Δεν είπα την ιστορία για να δείξω τι κατάφερα (με τη βοήθεια της θεάς Τύχης, είναι η αλήθεια), αλλά για να δείξω τι είπα όταν με έπιασαν.

Άραξε μύστη, δεν σε αμφισβήτησα, σε πιστεύω, απλά είπα ότι ήσουν εξαιρετικά κωλόφαρδος που δεν παίχτηκε ζήλια, παρά μόνο στραβομουτσουνιάσματα. Πάντα τέτοια.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Θυμάμαι περίπτωση (πάνε χρόνια, αλλά τη θυμάμαι) με τα σουβλάκια....  Τι μου θύμησες τώρα!

Εγώ χωρίς γκόμενα, αλλά πήδαγα τη γκόμενα τύπου και "κάναμε παρέα οι τρεις μας".
Σε κάποια φάση, έχω πυρετό (αλήθεια).
Πέφτει τηλέφωνο (απ' το ζευγάρι) "να πάμε σε καμιά ταβέρνα ή σινεμά" κλπ.
-"Εγώ δεν μπορώ παιδιά, είμαι χάλια, άμα θέλετε ελάτε από δω να πάρουμε τίποτα απ' έξω".
Ήρθαν, εγώ δεν ήμουν για έξω, και ο τύπος μου λέει:
-"Να πάρω το μηχανάκι σου (ήταν από κάτω, στο πεζοδρόμιο) να πάω να πάρω σουβλάκια".
-"ΟΚ, πάρ'το" του λέω εγώ και του δίνω τα κλειδιά.
Φεύγει ο τύπος.
Επι τόπου στριμώχνω τη γκόμενα στά όρθια και την πήδαγα. Πέρασε κανα δεκάλετο.
"Ντριιιιν" το κουδούνι της κάτω πόρτας (πολυκατοικία, ήμασταν στον πρώτο).
Σταματάει το γαμίσι, και ρωτάω:
-"Ποιος είναι?" (Ήταν πολύ νωρίς για να έχει γυρίσει με σουβλάκια).
-"Ρε μαλάκα, το μπουρδέλο σου δεν παίρνει μπροστά. Τι να του κάνω?"
Δε θυμάμαι τι έγινε, μάλλον του είπα τι να κάνει απ' το θυροτηλέφωνο. Αλλά το δεκάλεπτο που το πολεμούσε από κάτω εγώ τον κάρφωνα στη δικιά του.
(Που ήταν και απίστευτος μούναρος).

Για τα σουβλάκια ρε γαμώτο!
Αξιος ρε τυπε και μπραβο και σορρυ που θα το πω αλλα ποσο παππους παιζει να εισαι,που δεν υπηρχαν ντελίβερυ τοτε?Η ιστορια σου πρεπει να 'ναι απο τα '80's
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Τύπε τυχερός είσαι εσύ, να σας πω κ εγώ το κορυφαίο που μου είχε τύχει...Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες.. λοιπόν έχουν περάσει πάρα πολλά χρόνια από τότε που έγινε το σκηνικό κ ήταν η πρώτη μ φορά που είχα κάνει τόσο μεγάλη σχέση... όλα ξεκίνησαν με την απότομη αλλαγή συμπεριφοράς της απέναντί μου, που δεν ήταν στροφή 180 αλλά 360 μοιρών... λοιπόν όταν την στρίμωξα για τα καλά (με πολύ σατανικό τρόπο) κ της είπα ότι δεν θα αλλάξει τίποτα με ότι κ να είναι αυτό που θα ακούσω η απάντησή της ήταν ότι δεν σε κεράτωσα πίπα του πήρα μόνο, :headbang: τύποι σας τα λέω κ κλαίω από τα γέλια γιατί είναι μια ατάκα που δεν θα ξεχάσω ποτέ στη ζωή μ... :S :S :S

Μετά το κέρατο που έφαγα συνέχισα να είμαι μαζί της... μεγάλη μαλακία είχα κάνει τότε γιατί μετά όσο κ να προσπαθούσε να μου αποδείξει ότι είναι εντάξει απέναντί μ δύσκολα την πίστευα.. αργότερα τα κέρατα που της έριξα δεν είχαν τελειωμό, όλα ήταν Call-girls που έπερνα πάντα στο ξενοδοχείο κ ποτέ στο σπίτι.. ένα περιστατικό που θυμάμαι ήταν, όταν ήμουν στο ξενοδοχείο κ γάμαγα ένα θεϊκό πλασματάκι στα τέσσερα χτυπάει το τηλέφωνο κ ήταν η πρώην μ, της απάντησα κ της είπα ότι είμαι στο σπίτι κ ότι πάει να σπάσει το κεφάλι μ από τον πόνο, ενώ της μίλαγα ταυτόχρονα γάμαγα την άλλη... μαγκίτες γαμάτε όσο πιο πολλές μπορείτε κ μην δένεστε με τις σκατοκαριόλες κ κουτοπόνηρες Ελλεϊνίδες... :S :S :S

ΥΓ. Τα συγχαρητήρια μου στον μύστη που άνοιξε το θέμα  :hi: :S :S :S 
Σε αυτο το ποστ λειπει ο τροπος που την τσακωσες,τυπε.Για δωσε τα φωτα σου
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Αξιος ρε τυπε και μπραβο και σορρυ που θα το πω αλλα ποσο παππους παιζει να εισαι,που δεν υπηρχαν ντελίβερυ τοτε?Η ιστορια σου πρεπει να 'ναι απο τα '80's

Ναι, ήταν 80'ς.  Σωστός είσαι που το κατάλαβες.
Τώρα, για το παππούς... Δεν είμαι (ακόμα) :woldman:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ναι, ήταν 80'ς.  Σωστός είσαι που το κατάλαβες.
Τώρα, για το παππούς... Δεν είμαι (ακόμα) :woldman:
Ωραια και μιας και μπηκαμε στο χρονοντουλαπο και ειχες μηχανακι στα 80's,ποσες πηδηξες που θελαν να τις μαθεις να οδηγανε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom