Νέα

Οι απίστευτα γελοίες δικαιολογίες όταν μας απατούν ή απατάμε.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Πιτσιρικάς, 25άρης τότε, γνωριζω milfόνι 45άρα στην παραλία με την αδερφή της.Το βράδυ πάω Κηφισιά που έμενε ,τη φορτώνω και πάμε Πεντέλη.Εκεί που μου παίρνει πίπα,χτυπάει τηλέφωνο,σταματάει την πίπα, συνεχίζοντας όμως να μου παίζει τον πούτσο με το χέρι και απαντάει στο τηλ.''Έλα μωρό μου,δεν θα αργήσω,για σουβλάκια βγήκα.Που πήγα;Στα Μελίσσια .Γιατί που αρέσουν τα σουβλάκια που φτιάχνουν στα Μελίσσια. Τί θες τώρα;''Κλείνοντας το τήλ. συνέχισε κανονικά την πίπα...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Εχω παει την γκομενα με το αμαξι της για μια δουλεια στο χολαργό ενα πρωί κυριακής.Επειδή ξερω οτι θα κανει καμμια ωριτσα να ξεμπλεξει,κι επειδη δεν ξηγιοτανε ωραια εκεινη την περιοδο,κανω εκδρομη στο πορνοβούνι.Αμ ελα που η εκδιδομενη νεαρα εχει βαλει body lotion και μου τριβεται απο το σαλόνι?!Τελος των παντων,η ζημια ειχε γινει.Μυριζα πορνοπατσουλί και δεν με εσωζε τίποτα...ειχα 30 λεπτα αλλα δεν εφταναν να γυρισω σπιτι και να αλλάξω ρουχα.Τι κανουμε τώρα?Φευγω σφαιρα μεσογειων,μπαινω στα goody's,παραγγελνω καφε τυρόπιτα,2 γκριν μπεργκερ κοκα κολες και ενα κουτακι μπυρα.Φευγω,παω να παρω τη δικια μου και πριν φτασω στα 500 μετρα, ανοιγω συσκευασιες και τα αμολαω ολα απανω μου.Παντελονια πουκαμισα,καθισμα,πουτανα ολα.Ανοιγω το παραθυρο,αναβω και τσιγαρο και τρεμαμενος την παραλαμβανω.Φωνες,κακό,"τι εγινε εδω μεσα" μου λεει.Της απανταω μου πεταχτηκε ενα κωλομηχανακι απο ενα στενο,πατησα το φρενο αποτομα και εγινα σκατα.Ολα αυτα εδω τι ειναι μου λεει?Να...της λεω,σκεφτηκα να φαμε απ' εξω κατι,να εχουμε χρονο για κανα πηδουλο.Και με το αμαξι τι θα γινει μου λεει?καλα λες της λεω,παω να το πλυνω.Πηγα αφησα το αμαξι στο πλυντηριο και πηγα για μασαζακι.Όλοι ευτυχισμενοι  :grin:
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Όποιος δεν έχει τα ΑΡΧΙΔΙΑ να πει στη γκόμενα ή στη γυναίκα του ότι ξενογαμάει δεν είναι άντρας αλλά γυναικούλα.  :-*
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
33
Like
3.603
Πόντοι
2.660
Ο μέγας σεξολόγος Θάνος Ασκητής πάντως έχει πει ότι ακόμη και στο κρεβάτι να σε βρει η γυναίκα σου με την ή τις άλλες, εσύ δεν θα το παραδεχτείς ποτέ.
"Αγάπη μου δεν είναι αυτό που νομίζεις"
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • images (7).jpg
    images (7).jpg
    15,5 KB · Εμφανίσεις: 25

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
444
Like
366
Πόντοι
21
Κατ'αρχάς καλημέρα σε όλους.
Δυο - τρεις παρατηρήσεις σχετικά με αυτά που έχουν λεχθεί ως τώρα.

α) Υπάρχει το εξής παλιό αλλά πάντα επίκαιρο γνωμικό: "Και σε μπουκάλι να το κλείσεις (το μουνί) θα το κάνει με τον φελλό", άρα κι εσείς να τις κερατώνετε αβέρτα.
β) Όταν κάποιος βρίσκεται σε μόνιμη σχέση,γάμο,αρραβώνα,το να πηγαίνει με cg,μασαντζούδες,κτλ, δεν συνιστά κέρατο αλλά τίμια εμπορική συναλλαγή καθώς ο ένας έχει τον ρόλο του εργαζόμενου (η εκδιδόμενη) που προσφέρει υπηρεσίες (προϊόν) και ο άλλος τον ρόλο του εργοδότη (αγοραστή του προϊόντος) έναντι χρηματικού αντιτίμου.Κάτι σαν να πηγαίνεις στο σούπερ μάρκετ δηλαδή για ψώνια.Το σούπερ μάρκετ δεν λογίζεται ως κέρατο φυσικά.
γ) Από την στιγμή που το μουνί χειραφετήθηκε οικονομικά το κέρατο έπεται ως φυσική εξέλιξη.
δ) Και μια δική μου τακτική (για ψυχολογικούς κυρίως λόγους),ανεξαρτήτως των αισθημάτων που τρέφω για το εκάστοτε έτερον ήμισυ το πρώτο πράγμα που κάνω είναι να το κερατώσω πολλάκις και κατ' εξακολούθηση,ακόμα κι αν δεν μου έχει δώσει αφορμή.Αυτό διότι κι αν ακόμα μάθω ότι κάποια στιγμή μου τα φόρεσε (πράγμα διόλου απίθανο) θα έχω την ηθική ικανοποίηση ότι είχα πράξει κι εγώ αναλόγως πολύ πριν απ'αυτήν.    
Αυτά και καλά να περνάτε.    
 

gix_s

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Εχω παει την γκομενα με το αμαξι της για μια δουλεια στο χολαργό ενα πρωί κυριακής.Επειδή ξερω οτι θα κανει καμμια ωριτσα να ξεμπλεξει,κι επειδη δεν ξηγιοτανε ωραια εκεινη την περιοδο,κανω εκδρομη στο πορνοβούνι.Αμ ελα που η εκδιδομενη νεαρα εχει βαλει body lotion και μου τριβεται απο το σαλόνι?!Τελος των παντων,η ζημια ειχε γινει.Μυριζα πορνοπατσουλί και δεν με εσωζε τίποτα...ειχα 30 λεπτα αλλα δεν εφταναν να γυρισω σπιτι και να αλλάξω ρουχα.Τι κανουμε τώρα?Φευγω σφαιρα μεσογειων,μπαινω στα goody's,παραγγελνω καφε τυρόπιτα,2 γκριν μπεργκερ κοκα κολες και ενα κουτακι μπυρα.Φευγω,παω να παρω τη δικια μου και πριν φτασω στα 500 μετρα, ανοιγω συσκευασιες και τα αμολαω ολα απανω μου.Παντελονια πουκαμισα,καθισμα,πουτανα ολα.Ανοιγω το παραθυρο,αναβω και τσιγαρο και τρεμαμενος την παραλαμβανω.Φωνες,κακό,"τι εγινε εδω μεσα" μου λεει.Της απανταω μου πεταχτηκε ενα κωλομηχανακι απο ενα στενο,πατησα το φρενο αποτομα και εγινα σκατα.Ολα αυτα εδω τι ειναι μου λεει?Να...της λεω,σκεφτηκα να φαμε απ' εξω κατι,να εχουμε χρονο για κανα πηδουλο.Και με το αμαξι τι θα γινει μου λεει?καλα λες της λεω,παω να το πλυνω.Πηγα αφησα το αμαξι στο πλυντηριο και πηγα για μασαζακι.Όλοι ευτυχισμενοι  :grin:

Ωραίος ρε φίλε, γελούσα σαν χαζός μόνος μου όταν σε διάβαζα...  :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτό το πορνοπατσουλί μεγάλο πρόβλημα πάντως ρε γμτ. Ειδικά σε στριπ το παίρνουν με το 5λιτρο...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Όποιος δεν έχει τα ΑΡΧΙΔΙΑ να πει στη γκόμενα ή στη γυναίκα του ότι ξενογαμάει δεν είναι άντρας αλλά γυναικούλα.

Προφανώς, ξέρεις κάτι για να το λες αυτό.
Προφανώς, έχεις υπάρξει σε σχέση, και ξέρεις.
Στη σχέση σου, ήσουν η γκόμενα ή η γυναίκα κάποιου που σε κεράτωνε ξενογαμώντας άλλες?
Τα λες από ζήλεια!
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Προφανώς, ξέρεις κάτι για να το λες αυτό.
Προφανώς, έχεις υπάρξει σε σχέση, και ξέρεις.
Στη σχέση σου, ήσουν η γκόμενα ή η γυναίκα κάποιου που σε κεράτωνε ξενογαμώντας άλλες?
Τα λες από ζήλεια!

Τα λέω γιατί λόγω της τιμιότητάς μου έχω χάσει γκόμενες από ελεεινά λαμόγια. Κάτι λαμόγια σαν εσένα με ανάγκασαν να στραφώ στα μπουρδέλα. Προτιμώ να είμαι ειλικρινής γιατί φοράω παντελόνια. Προτιμώ να είμαι ρουφιάνος παρά γυναικούλα.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
εμενα οταν με απατανε λενε οτι δε με ιδαν
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.461
Πόντοι
216
Επαιζα με μια γκομενα τυποι μου, η οποια ακουστε εδώ πατεντα που εκανε:

Πολύ συχνα, εβγαζε ότι δεν ειχε σημα το κινητο της, και παντα τονιζε πως 'δεν εχει σημα' πολλες φορες σπιτι της, η και γενικα.
Οκ, βλέποντας ότι μαλλον πρόκειται για κουτοπονηρο πλασμα, υποψιαστηκα οτι τραβαγε ένα μπλοκ, η κανα flight mode.
Ένα απόγευμα, με παιρνει, μου λεει 'παω σπιτι ν αραξω λιγο και τα λεμε για βραδυ'.
Ολως τυχαιως, εγω δεν ειχα το σταθερο της, αλλα ολως τυχαιως, το βρηκα στο 11880, καθως ηταν και ιδιοκτητο το τραρδι της.
Παιρνω δυο φορες, τιποτα, κανεις.
Μονο και μονο που μπηκα σε τετοιο λουκι, αποφασισα να μην της ξαναμιλησω ποτε.

Εάν είναι να στην κανει οποιοσδηποτε, θα στην κανει μια χαρα, και δεν θα χεις παρει πρεφα!
Το θεμα είναι να μην μπαινεις στην διαδικασια να σε νοιαζει η να χαλιεσαι!
Οπου φυγει εφυγε, και 'γεια σας'!

 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Τα λέω γιατί λόγω της τιμιότητάς μου έχω χάσει γκόμενες από ελεεινά λαμόγια. Κάτι λαμόγια σαν εσένα με ανάγκασαν να στραφώ στα μπουρδέλα. Προτιμώ να είμαι ειλικρινής γιατί φοράω παντελόνια. Προτιμώ να είμαι ρουφιάνος παρά γυναικούλα.

Δε μας χέζεις ρε νταλάρα, και συ και η τιμιότητα σου?
Κάτι τέτοιοι σαν κι εσένα χαλάνε την πιάτσα.
Και να ξέρεις, ρουφιάνος (που προτιμάς να είσαι), στην κατοχή, ήταν αυτοί:

420879-Dosilogoi.jpg


Και τι σημαίνει "με ανάγκασαν να στραφώ στα μπουρδέλα"?
Άμα δε γουστάρεις, κόφ'το.

Τίμιε!
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Συγκρίνεις τους προδότες της κατοχής με το ρουφιάνεμα των ελεεινών λαμόγιων που μας τρώνε τις γκόμενες με τα γλοιώδη ψέματα που τους λένε ενώ εμείς τις χάνουμε γιατί τους λέμε την αλήθεια; Πόσο γελοίοι μπορεί να είστε;  :jerking:
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Θα ξέρουν οι γυναίκες σας την αλήθεια ρε μουνιά και μετά θα παίζουμε όλοι στα ίσα. Τελειώσατε ρε λαμόγια.  :rockon:
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Και δεν χαλάμε φυσικά εμείς την πιάτσα. Εμείς φοράμε παντελόνια. Την πιάτσα τη χαλάτε εσείς γιατί είστε ψεύτες.  :vomit:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.461
Πόντοι
216
Και δεν χαλάμε φυσικά εμείς την πιάτσα. Εμείς φοράμε παντελόνια. Την πιάτσα τη χαλάτε εσείς γιατί είστε ψεύτες.  :vomit:

τυπε, όλα είναι σχετικα, να ξερεις...
πχ προσωπικα, ανα εφτανα τα 80 ποτε, θα προτιμουσα να θυμαμαι τα μουνια που γαμησα, παρα να θυμαμαι ποσο 'ντομπρος' και 'αξιοπρεπης΄ημουν...
Για μενα, οσο γαμαω και δεν κλεβω κανεναν, μια χαρα αξιοπρεπης είμαι, και γαμωντας τιμω τα παντελόνια μου
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Τύπε τυχερός είσαι εσύ, να σας πω κ εγώ το κορυφαίο που μου είχε τύχει...Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες.. λοιπόν έχουν περάσει πάρα πολλά χρόνια από τότε που έγινε το σκηνικό κ ήταν η πρώτη μ φορά που είχα κάνει τόσο μεγάλη σχέση... όλα ξεκίνησαν με την απότομη αλλαγή συμπεριφοράς της απέναντί μου, που δεν ήταν στροφή 180 αλλά 360 μοιρών... λοιπόν όταν την στρίμωξα για τα καλά (με πολύ σατανικό τρόπο) κ της είπα ότι δεν θα αλλάξει τίποτα με ότι κ να είναι αυτό που θα ακούσω η απάντησή της ήταν ότι δεν σε κεράτωσα πίπα του πήρα μόνο, :headbang: τύποι σας τα λέω κ κλαίω από τα γέλια γιατί είναι μια ατάκα που δεν θα ξεχάσω ποτέ στη ζωή μ... :S :S :S

Μετά το κέρατο που έφαγα συνέχισα να είμαι μαζί της... μεγάλη μαλακία είχα κάνει τότε γιατί μετά όσο κ να προσπαθούσε να μου αποδείξει ότι είναι εντάξει απέναντί μ δύσκολα την πίστευα.. αργότερα τα κέρατα που της έριξα δεν είχαν τελειωμό, όλα ήταν Call-girls που έπερνα πάντα στο ξενοδοχείο κ ποτέ στο σπίτι.. ένα περιστατικό που θυμάμαι ήταν, όταν ήμουν στο ξενοδοχείο κ γάμαγα ένα θεϊκό πλασματάκι στα τέσσερα χτυπάει το τηλέφωνο κ ήταν η πρώην μ, της απάντησα κ της είπα ότι είμαι στο σπίτι κ ότι πάει να σπάσει το κεφάλι μ από τον πόνο, ενώ της μίλαγα ταυτόχρονα γάμαγα την άλλη... μαγκίτες γαμάτε όσο πιο πολλές μπορείτε κ μην δένεστε με τις σκατοκαριόλες κ κουτοπόνηρες Ελλεϊνίδες... :S :S :S

ΥΓ. Τα συγχαρητήρια μου στον μύστη που άνοιξε το θέμα  :hi: :S :S :S  
Εξάλλου το είχε πει και ο μέγας Κλιντον. Η πίπα δεν είναι σεξ! :2funny: :2funny: :2funny:
Τα δικά μου συγχαρητήρια σε σένα παίχτη που είσαι μεγάλο γατόνι! RESPECT! :hi:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Εγώ πάλι, καλοκαίρι του 2009, τα είχα ταυτόχρονα με δύο, η μία κορμάρα, η άλλη υπερτέλειο κρεβάτι. Ήταν και οι δύο φίλες, μέναν δύο τετράγωνα απόσταση η μία από την άλλη, τις κυκλοφορούσα κανονικά και τις δύο (η μία Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή, η άλλη Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο) και μάλιστα στα ίδια μέρη. Μου την έπεσαν και οι δύο ταυτόχρονα και σκέφτηκα πως δεν υπάρχει κανένας λόγος να διαλέξω και να αυτοπεριοριστώ. Κατ' αρχήν, το συνιστώ! Όλοι οι άντρες πρέπει σε τουλάχιστον μία φάση της ζωής τους να έχουν τουλάχιστον δύο ταυτόχρονες σχέσεις.

Στο θέμα μας: μια μέρα ήρθε στο μαγαζί μου βόλτα να με δει η μία και είχε την ίδια ιδέα και η άλλη. Ήταν 12 η ώρα το πρωί. Εκείνη τη στιγμή σκέφτηκα πως η μόνη μου ελπίδα να γλιτώσω το ξενύχιασμα ήταν να πω την αλήθεια, όπως την ένιωθα εκείνη τη στιγμή. Mε το πιο ειλικρινές μου ύφος και με λίγο ρομαντικό παράπονο στη φωνή, τις είπα "Είστε και οι δύο υπέροχες και όταν με προσεγγίσατε δεν ήθελα να αναγκαστώ να διαλέξω. Δεν ήθελα να σας πληγώσω και μάλιστα δεν το αξίζετε να νιώθετε πληγωμένες. Είστε υπέροχες. Σας αγαπώ και τις δύο κι δε θέλω να σας χάσω". Αυτά τα είπα σχεδόν όπως τα γράφω.

Αποτέλεσμα: ξύλο δεν έφαγα, ούτε καν με έβρισαν. Με ρώτησαν "και τώρα τι θα γίνει", αλλά δεν είπαν καν ότι θα πρέπει να διαλέξω μία από τις δύο. Τελικά, η μία είπε πως δε γίνεται να με μοιράζεται, η άλλη συμφώνησε και αποχώρησαν. Σκέφτηκα πως θα έπρεπε να ψάξω για καινούρια γκόμενα, όμως μόλις δύο ώρες μετά, η μία (η μουνάρα) με πήρε τηλέφωνο και ζήτησε να πάω από το σπίτι της "να βρούμε μια λύση". Τη βρήκαμε ενώ μου έπαιρνε πίπα στο ντους. Την ίδια μέρα, το βράδυ με πήρε τηλέφωνο και η άλλη, αλλά μου έκανε τη δύσκολη για να με τιμωρήσει και με άφησε να την πηδήξω αφού πέρασαν εφτά μετρημένες μέρες. Μετά, συνεχίστηκε έτσι για ενάμιση χρόνο. Σκέφτηκα πως η λύση θα ήταν να κάνουμε τρίο και ενώ η μουνάρα δέχτηκε, η άλλη, που την είχαν πάρει μια στρατιά άντρες, και είχε πάει και με γυναίκες, δεν ήθελε να κάνει σεξ με τη συγκεκριμένη (άκου τώρα). Οπότε, πήγαινα μία με τη μία, μία με την άλλη.

Το ηθικό δίδαγμα είναι: ότι κι αν είναι να πείτε, βοηθάει πολύ αν εκείνη τη στιγμή που το λέτε το νιώθετε κιόλας λες και είναι η πιο φυσική αλήθεια του κόσμου.
Σ'εσένα είπα respect? Όχι... Ε RESPECT λοιπόν. :hi: :kneel: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom