Νέα

Ο Σρόιτερ έχει live πουτάνες στην tν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Προσωπικά επιμένω πως το θέμα του βιασμού (αν υπήρξε τέτοιος βέβαια) είναι πολύ σοβαρό για να το λοιδωρούμε.

Τώρα το θέμα με την Σάντρα είναι πως έχει καταντήσει μαϊντανός στην τηλεόραση.
Επειδή έχει ούτως ή άλλως "εκτεθεί" με την τσόντα, σου λέει "Ας βγω σε όποια εκπομπή σχετικά με τον αγοραίο έρωτα με καλούνε, τί έχω να χάσω;"
Τη σοβαρότητά σου έχεις να χάσεις κοπελιά μου!
Εκτός αν πιστεύεις πως οι ιερόδουλες την έχουν χαμένη από χέρι. Εγώ πάντως δεν το πιστεύω...
:thumbsup:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Η Ιεροδουλος ειναι περιεργο επαγγελμα και νταραβεριζεται με πολλα και ποικιλης νοοτροπιας και υφους ατομα .... Συνεπως λοιπον σε αυτο το επαγγελμα το ψεμμα επιββαλεται αναγκαστικα ....

Αυτο φανταζομαι εξυπακουεται !!!!!!!
Καθε λογικος το ξερει αυτο.
Τα ιδια λεμε με αλλον τρόπο. Απλα εσυ βγαζεις και το μελο!!!!!!!!
:rockon:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Και να πω και ενα κουτσομπολιο για την Γιαννακοπουλου ειναι παντρεμενη με τον ηθοποιο Μαξιμο Μουμουρη!α και ειναι γεννηθης το 1977!

Ναι ο χιπστεροπαπαρας που πασαρανε για εναλλακτικο γκομενο σε διαφορα καμμενα σηριαλ του μεγκα πριν κατι χρονια...
Αυτη παλι ειναι ενα μνημειωδες κομματοσκυλο που καθε φορα που βγαινει στην τηλεοραση περιφερει με παθος ηρωισμο και αυταπαρνηση το προγραμμα του Μπενυ Χιλ λες και ειναι το πρασινο βιβλιαρακι του Κανταφι.
Τωρα οσο για την Πιπιλη που αναρωτιεται γιατι πανε οι αντρες στις πουτανες χμμμ κατσε να σκεφτω  :think: :think: :think:

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝΕ  :grin:

τωρα συρσου ψοφα σε καμια γωνια ομορφα ησυχα και απλα κωλογρια  :)
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
kalhspera se olous ! ti na pw ,den eixa oute logo sthn tatjana na lew psemata oute omos eipa me anagasane na kano afti thn doulia me to zori  . ala den sas deini to dikioma na me kseftileisete etzi xoris na me kserete ... para polla pou exo pie sthn tatjana oute diksane kai deiksane afta pou thelane ... ala osi mhlate askima gia mena kai me kreinete edw ,giati den mou ta lete apo konta ? egw sto laixston vgika kai eipa arketa pou mas aforoun olous .... kai gia aftous pou lene ekana eleftero stomatiko me telioma sto stoma den einai alithia ok ...eleftero stomatiko nai ala pote teliotiko !!!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
kalhspera se olous ! ti na pw ,den eixa oute logo sthn tatjana na lew psemata oute omos eipa me anagasane na kano afti thn doulia me to zori  . ala den sas deini to dikioma na me kseftileisete etzi xoris na me kserete ... para polla pou exo pie sthn tatjana oute diksane kai deiksane afta pou thelane ... ala osi mhlate askima gia mena kai me kreinete edw ,giati den mou ta lete apo konta ? egw sto laixston vgika kai eipa arketa pou mas aforoun olous .... kai gia aftous pou lene ekana eleftero stomatiko me telioma sto stoma den einai alithia ok ...eleftero stomatiko nai ala pote teliotiko !!!!!
Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να απολογεισαι στον καθε τυχαρπαστο μεσα σε ενα φορουμ....
Αυτοι που ειναι πραγματικα διπλα σου και σε εκτιμουν και σε αγαπουν, σε κρινουν οπως πρεπει.... οι υπολοιποι ας λενε οτι θελουν !!!!!

Δεν εχεις να αποδειξεις τιποτα σε κανεναν
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
kai gia aftous pou grafoune gia to viasmo mou nai alithia einai me viasane ,kai oute eimai perifani gia afto ala dropi sas pou  to sroliasete ....den exetai niorfi pote kati tetgia kai aste ths ekspnades sas ...oute mouri mpolao giati girisa tainies oute prospatho na dikso kati diaforetika apo oti eimai ,ala ena exo na sas  pw eimai poli pior alithini kai kathari sthn psixi mou kai panto apo polous alous edw mesa !!! giati den krivome peiso apo ena onoma ,mhn krinis gia na mhn se krinone ....
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
kai gia aftous pou grafoune gia to viasmo mou nai alithia einai me viasane ,kai oute eimai perifani gia afto ala dropi sas pou  to sroliasete ....den exetai niorfi pote kati tetgia kai aste ths ekspnades sas ...oute mouri mpolao giati girisa tainies oute prospatho na dikso kati diaforetika apo oti eimai ,ala ena exo na sas  pw eimai poli pior alithini kai kathari sthn psixi mou kai panto apo polous alous edw mesa !!! giati den krivome peiso apo ena onoma ,mhn krinis gia na mhn se krinone ....
Μα καλη μου, γιατι βγηκες και τα ειπες ολα αυτα? Ειναι λογικο οτι θα σε σχολιαζανε. Αφου ειχες βιασθει οπως λες και λυπαμαι γιαυτο θα επρεπε να το κρατησεις για τον εαυτο σου και να μην το πεις στα καναλια. Αυτο ειναι κατι πολυ προσωπικο και δεν το λεμε παρα εξω. Εκτος κι αν δεν σε ενδιαφερει οτι θα σχολιαστει. Καταλαβαινω οτι μπορει να ενοχληθηκες η και να πληγωθηκες ακομα απο αυτα που διαβασες εδω. Ομως οταν βγαινουμε και μιλαμε δημοσια δεχομαστε και κριτικη. Το καλυτερο ειναι να αποφευγεις λοιπον τις δημοσιες συζητησεις γιατι δεν ξερεις τι θα πουν οι αλλοι αφου σε ενοχλει. Εγω παντως δεν ανεφερα κατι κακο για σενα.
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
dexomai kritikes vaglis ala den xreasete na vrisoune h na me mprosvalone..
 

KATHREPTOFILOS123

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα κυρα Σαντρα!
Ειμαι στην γειτονια του Αγ.Παντελημονα(γκετο)αρκετα χρονια πριν καν ερθεις Ελλαδα.
"Παιζει" στα νεανικα μου χρονια να εχω κρεβατωθει σε μπουρδελο 1500 φορες χονδρικα παντα με καποτα ομως.
Αρα εχω γερη γνωμη!
"Στην παρεα μου καποιοι πιο μεγαλοι πηδουσαν επι "στιψολιβανονερου" εποχης και στο προμοταρισμα ακουγαμε την φραση "κοντρα παξιμαδι".
Αρα εχω σφαιρικη αποψη!
Τωρα δεν παω γιατι νοικοκυρευτηκα και περναω καλα μπορω να πω.Στα οικονομικα λιγο μας πηδαει η "φτιαχτη" κριση αλλα δεν "σκυβω"!
Φοραω βαρια παντελονια!
Εκανα τον κυκλο μου,σας πληρωσα και μου κατσατε οπω οριζε η συμφωνια στην πορτα σας.
Τωρα απεχω γιατι τωρα κανω ερωτα,οχι σεξ με το ρολοι.
Σημερα που πλακωσαν οι αρρωστιες καλο θα ειναι να φορανε και καμια καποτα οι πελατες και να μην κανουνε ελευθερο στοματικο τα κοριτσια μεσα!
Φταιτε και εσεις και οι μαλακοπελατες γιατι περα απο το AIDS υπαρχουν και αλλες ασθενειες που κολλανε στο "φτερο" αν δεν φορεσει ο μουργος
που θα αποδεχτεις την καποτα.
Εχετε ευθυνη και οι δυο λοιπον.
Καλο θα ηταν να δουμε και τι μουρες των εξεταζομενων.
Εχει γινει η γειτονια κωλοχανειο πλεον αλλα εμεις εδω θα κατσουμε,δεν θα φυγουμε για να ερθουν οι τζαμπα μαγκες!
Τι γνωμη εχεις επ'αυτου του θεματος;τα λεω καλα;γιατι χτες ησουν πολυ σωστη και ξεχασες τα φαλτσα να αναφερεις οταν ελεγες το ποιημα!
Ολα μαθαινονται στην περιοχη μας εδω!
Χαιρετω!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.625
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.362
Πόντοι
14.565

KATHREPTOFILOS123

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Γαργαρααααααααααααααα!
Σενιορ Αντισθενη καλησπερα,αφαιρεσε τα τρια της Μονης προδρομου απο τον χαρτη(γιατι τρια ειναι κανονικα και οχι δυο)γιατι δεν θα ξανανοιξουν ποτε για διαφορου λογους,το μαθαμε απο ειδικο τσατσο,τελευταια μερα λειτουργιας τους ηταν η Μ.Πεμπτη.
Βαλτα απο τωρα στα κλεισμενα λοιπον!
Και πεστε στον γερο με το μουσι κατω στην Ιασωνος(ολοι τον ξερετε)
ωραια η "πωληση" με την γκομενα να εχει ανοιχτη την πορτα και να "φορτωνει" δονητη στο πραμα της.
Ζαχαρωναν ολοι,ααααααααααα ωραια χωρις να σηκωνομαι απο την καρεκλα τα μαθαινω!
 

KATHREPTOFILOS123

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Παντως την τσαρκα δεν θα την κοψω ποτε,ειναι ακινδυνη κωμωδια,ολα κι ολα!Τωρα βγαζει και περισσοτερο γελιο απο παλια!
Αντε να δουμε τι θα δουμε ακομα!
 

KATHREPTOFILOS123

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Που πηγε η Σαντρα;θα απαντησει;μαλλον τηλεμεταφερθηκε Γερμανια!
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Ειδα κι'εγω (κατα τυχη) λιγο απο απο αυτη την παπαρια με τον εβραιακο τον σροιτερ!
Ολο μαλακιες ελεγαν!

Παει χαλασε η πιατσα απο τοτε που ηρθαν στην Ελλαδα οι μουναρες Ρουμανες-ρωσιδες κλπ!

Ναι μωρη καριολα εγω ξενες μουναρες θελω να γαμαω και γι'αυτο πληρωνω,για Ελληνιδες ουτε 3 ευρω δε δινω!

Παει χαλασε η πιατσα γιατι τωρα οι πελατες θελουν να γαμανε καλα!

Ειμαι γαμιας και θελω να γαμαω καλα και με ανεση και το κανω,σε οσες ιεροδουλες δεν αρεσει αυτο που κανουν τοτε δρομο,τζαμπα λεφτα εμεις δε δινουμε!

Παει χαλασε η πιατσα τωρα οι πελατες εχουν και βιτσια!
Ναι μωρη καριολα ειμαι καυτος γαμιας και βιτσιοζος,ποδολαγνος κλπ!
Εχεις κανενα προβλημα?
Ολες οι πουτανες περνανε καλα μαζι μου,εχεις κανα προβλημα?

Οσες πουτανες βαριεστε,δε σας αρεσει αυτο που κανετε και θελετε να αρπαζετε τα λεφτα του καθενα χωρις να κανετε τιποτα καλυτερα να τα παρατησετε τωρα!
 

KATHREPTOFILOS123

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Εμενα οι Ελληνιδες παντως μου αρεσαν πιο πολυ απο ολες αλλα τοτε ξερανε να γαμιουνται,τωρα μαλακιζονται στο φεισμπουκ
με στημενες φωτο,αν παντρευτειτε να παρετε Ελληνιδα παντως κατ'εμε,παπουτσι απο τον τοπο σου κι ας ειναι και μπαλωμενο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom