Νέα

Ο Σρόιτερ έχει live πουτάνες στην tν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
να κατεβει σαν αυτονομο κωμμα στις εκλογες και να κερδισει ακομα και αυτο ,τον σαμαρα και την πολιτικη ανοιξη στην δησυ της νεας δημοκρατιας...γκεκε?

Το κόσεπτ είναι ενδιαφέρον, αλλά η ορθογραφία χάλια! :grin: :grin:


Κόμμα ρε γαγώτο! Ούτε κώμα ούτε κώμμα...
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

Διαφωνώ.
Τα δημόσια πρόσωπα στρογγυλεύουν τον λόγο τους υπό το βάρος συγκεκριμένων επιδιώξεων, σκοπών, εξαρτήσεων και σκοπιμοτήτων.
Το ίδιο ίσως γίνεται και εδώ, το μόνο που διαφέρει είναι ότι δεν έχουμε "πρόσωπο" μερικοί-μερικοί.
Αλλά και πάλι οι ανευ "προσώπου" είναι ελάχιστοι.
Μετά από τόσα χρόνια όλοι λίγο πολύ έχουμε γνωριστεί μεταξύ μας.
Δεν υπάρχει ιδιωτικότητα. Από σπόντα μπορείς να μάθεις πολλά πράγματα για διάφορους
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ενταξει η Δις Σαντρα ειπε ενα ψεματακι και ?
Τοσα ψεμματα που τρωμε στην μουρη απο το καθε λαμογιο που μας εχει καταστρεψει κι εμας και τις επομενες γενιες δεν μας πειραξαν και μας πειραξε η Σαντρα.....

Χωρις να θελω να παρω το μερος της, τι θα θελατε να πει δηλαδη ?
Μερικα πραγματα δεν λεγονται ετσι ευκολα, ειδικα ανοιχτα στο γυαλι
Η δουλεια της ειναι αυτη και καπως πρεπει να την προστατεψει, προστατευοντας και τον εαυτο της οσο μπορει.
Καθε δουλεια εχει τα στραβα της .....
Εσεις δηλαδη εχετε δει πολλους σε καθε κλαδο, να λενε τα στραβα της δουλειας τους ανοικτα ?
Η αναγνωρισιμοτητα της την τρωει τωρα, επειδη μερικα πραγματα δεν κρυβονται ......
Και πολυ κακως για την ιδια, που πεταχτηκε να μιλησει εδω .....
Να τα αποτελεσματα τωρα... να σχολιαζεται απο τον καθεναν για πλακα
Αν ημουν στην θεση της, δεν θα μιλουσα καν, ουτε θα ασχολιομουν με το φορουμ και τον καθε καμμενο

Παντως αυτο που διαπιστωνω, ειναι οτι πολλοι εχετε ορεξη να αρπαχτειτε, η να προσβαλετε τον καθεναν ......

Το να την εκθετετε δεν σας ανεβαζει σε εκτιμηση, ουτε και μειωνει κι εκεινη φανταζομαι....


Γνωμη μου.

 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
Τώρα αν αυτός ο βιασμός με επακόλουθο εγγυμοσύνη έχει όντως συντελεσθεί δεν είναι αστείο, ούτε για να κάνουμε πλάκα.

Η κάθε ιερόδουλη δουλεύει μέσα στα πλαίσια που έχει η ίδια ορίσει. Ο βιασμός μπορεί να ισχύσει ΚΑΙ για εκδιδόμενες.
Ρωτήστε και τον Στρος-Καν που κατηγορείται για βιασμό ιεροδούλου στην Γαλλία και που φαίνεται πως ήταν τόσο μαλάκας και ανώμαλος που όλα τα διάσημα κωκ γκερλς της Ν. Υόρκης τον ήξεραν και τον απέφευγαν...
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Ενταξει η Δις Σαντρα ειπε ενα ψεματακι και ?
Τοσα ψεμματα που τρωμε στην μουρη απο το καθε λαμογιο που μας εχει καταστρεψει κι εμας και τις επομενες γενιες δεν μας πειραξαν και μας πειραξε η Σαντρα.....

Χωρις να θελω να παρω το μερος της, τι θα θελατε να πει δηλαδη ?
Μερικα πραγματα δεν λεγονται ετσι ευκολα, ειδικα ανοιχτα στο γυαλι
Η δουλεια της ειναι αυτη και καπως πρεπει να την προστατεψει, προστατευοντας και τον εαυτο της οσο μπορει.
Καθε δουλεια εχει τα στραβα της .....
Εσεις δηλαδη εχετε δει πολλους σε καθε κλαδο, να λενε τα στραβα της δουλειας τους ανοικτα ?
Η αναγνωρισιμοτητα της την τρωει τωρα, επειδη μερικα πραγματα δεν κρυβονται ......
Και πολυ κακως για την ιδια, που πεταχτηκε να μιλησει εδω .....
Να τα αποτελεσματα τωρα... να σχολιαζεται απο τον καθεναν για πλακα
Αν ημουν στην θεση της, δεν θα μιλουσα καν, ουτε θα ασχολιομουν με το φορουμ και τον καθε καμμενο

Παντως αυτο που διαπιστωνω, ειναι οτι πολλοι εχετε ορεξη να αρπαχτειτε, η να προσβαλετε τον καθεναν ......

Το να την εκθετετε δεν σας ανεβαζει σε εκτιμηση, ουτε και μειωνει κι εκεινη φανταζομαι....


Γνωμη μου.


[/quo
δεν βγαινεις φιλε μου καθολου να μιλησεις η και αν βγεις αυτα που λες ειναι μετρημενα και δεν το παιζεις παρθενα και να λες επιλεγω τους πςλατες και χςρισ προφυλακτικο δεν τους βαζω στο δωματιο και τους εκανε και μαθηματα να τουσ πει τι ειναι το σωστο και τι το λαθος το επαιζε και ψυχολογος.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
δεν βγαινει να απαντηση γιατι δεν εχει τι να πει.σκουπα το κοριτσι δεν αφηνε τιποτα χαμενο το γυαλιζε
Τι κερδιζετε τωρα εσεις οι δυο με το να την εκθετετε ετσι ?

Δεν την ξερω την Δις Σαντρα αλλα μου φαινεται πολυ χοντρο αυτο που κανετε τωρα



Δεν εχω λογια να χαρακτηρισω την πραξη αυτη ......
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
δεν βγαινεις φιλε μου καθολου να μιλησεις η και αν βγεις αυτα που λες ειναι μετρημενα και δεν το παιζεις παρθενα και να λες επιλεγω τους πςλατες και χςρισ προφυλακτικο δεν τους βαζω στο δωματιο και τους εκανε και μαθηματα να τουσ πει τι ειναι το σωστο και τι το λαθος το επαιζε και ψυχολογος.
Σωστο αυτο που λες και εγω μαζι σου ειμαι σε αυτο, αλλα με το να την εκθετεις ετσι και ειδικα ο αλλος ποσταροντας και βιντεο με την εγκυμοσυνη της μετα απο βιασμο μαλιστα...... ειναι παρα πολυ ασχημο.... καθως δειχνει μικροψυχια.

Απορω λοιπον τι κερδος εχετε εσεις, απο ολο αυτο ?
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Σωστο αυτο που λες και εγω μαζι σου ειμαι σε αυτο, αλλα με το να την εκθετεις ετσι και ειδικα ο αλλος ποσταροντας και βιντεο με την εγκυμοσυνη της μετα απο βιασμο μαλιστα...... ειναι παρα πολυ ασχημο.... καθως δειχνει μικροψυχια.

Απορω λοιπον τι κερδος εχετε εσεις, απο ολο αυτο ?
Ακουμε. Εγω προσωπικα δεν την ξερω και δεν με ενδιαφερει το τι κανει και πως το κανει!
Απλα προσπάθησα να πω στους αγαπουληδες εδω μεσα να μην πιστευουν οσα ακουνε!!!!!!!!!
Δες και το αλλο μου ποστ ποιο πανω απο το βιντεο!
Σου φτανει αυτο?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ακουμε. Εγω προσωπικα δεν την ξερω και δεν με ενδιαφερει το τι κανει και πως το κανει!
Απλα προσπάθησα να πω στους αγαπουληδες εδω μεσα να μην πιστευουν οσα ακουνε!!!!!!!!!
Δες και το αλλο μου ποστ ποιο πανω απο το βιντεο!
Σου φτανει αυτο?
Η Ιεροδουλος ειναι περιεργο επαγγελμα και νταραβεριζεται με πολλα και ποικιλης νοοτροπιας και υφους ατομα .... Συνεπως λοιπον σε αυτο το επαγγελμα το ψεμμα επιββαλεται αναγκαστικα ....

Αυτο φανταζομαι εξυπακουεται !!!!!!!
Καθε λογικος το ξερει αυτο.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
Προσωπικά επιμένω πως το θέμα του βιασμού (αν υπήρξε τέτοιος βέβαια) είναι πολύ σοβαρό για να το λοιδωρούμε.

Τώρα το θέμα με την Σάντρα είναι πως έχει καταντήσει μαϊντανός στην τηλεόραση.
Επειδή έχει ούτως ή άλλως "εκτεθεί" με την τσόντα, σου λέει "Ας βγω σε όποια εκπομπή σχετικά με τον αγοραίο έρωτα με καλούνε, τί έχω να χάσω;"
Τη σοβαρότητά σου έχεις να χάσεις κοπελιά μου!
Εκτός αν πιστεύεις πως οι ιερόδουλες την έχουν χαμένη από χέρι. Εγώ πάντως δεν το πιστεύω...
 

Επισκέπτης
Τώρα αν αυτός ο βιασμός με επακόλουθο εγγυμοσύνη έχει όντως συντελεσθεί δεν είναι αστείο, ούτε για να κάνουμε πλάκα.

Η κάθε ιερόδουλη δουλεύει μέσα στα πλαίσια που έχει η ίδια ορίσει. Ο βιασμός μπορεί να ισχύσει ΚΑΙ για εκδιδόμενες.
Ρωτήστε και τον Στρος-Καν που κατηγορείται για βιασμό ιεροδούλου στην Γαλλία και που φαίνεται πως ήταν τόσο μαλάκας και ανώμαλος που όλα τα διάσημα κωκ γκερλς της Ν. Υόρκης τον ήξεραν και τον απέφευγαν...

αυτό προκύπτει μόνο και που ήταν φίλος του Γιωργάκη! :2funny:
 

Επισκέπτης
Προσωπικά επιμένω πως το θέμα του βιασμού (αν υπήρξε τέτοιος βέβαια) είναι πολύ σοβαρό για να το λοιδωρούμε.

Τώρα το θέμα με την Σάντρα είναι πως έχει καταντήσει μαϊντανός στην τηλεόραση.
Επειδή έχει ούτως ή άλλως "εκτεθεί" με την τσόντα, σου λέει "Ας βγω σε όποια εκπομπή σχετικά με τον αγοραίο έρωτα με καλούνε, τί έχω να χάσω;"
Τη σοβαρότητά σου έχεις να χάσεις κοπελιά μου!
Εκτός αν πιστεύεις πως οι ιερόδουλες την έχουν χαμένη από χέρι. Εγώ πάντως δεν το πιστεύω...

δεν κατάλαβα που είναι το κακό που έδωσε συνέντευξη? :think: εδώ σε λίγο θα δώσει η αρχιτσουλάρα η Βίκυ Σταμάτη!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
δεν κατάλαβα που είναι το κακό που έδωσε συνέντευξη? :think: εδώ σε λίγο θα δώσει η αρχιτσουλάρα η Βίκυ Σταμάτη!

Ρε σύ δεν το καταλαβαίνει πως γίνεται "νούμερο" για να κάνει ο κάθε μαλάκας δημοσιογράφος νούμερα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom