Νέα

Ο Σρόιτερ έχει live πουτάνες στην tν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μια χαρά ήσουνα και εσύ και όλες, και μια χαρά τα λέγατε. Οι άλλες δυο ηλίθιες λέγανε βλακείες κυρίως (Πιπιλή κι η άλλη η ομορφούλα του ΠΑΣΟΚ), αλλά καλή εκπομπή γενικώς, νταξ.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: αυτή δε του ΠΑΣΟΚ η Γιαννακοπούλου είναι κλασσική παρθενοπιπίτσα :pipa1: :fuck1: :2on1:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
H πρόεδρος του ΚΕΕΛΠΝΟ απλά τραγική στο τέλος.
Δεν δώσανε λεει εκείνοι τα αποτελέσματα των ελέγχων στην Αστυνομία, και ούτε έγιναν για προεκλογικούς σκοπούς οι έλεγχοι.
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
καλησπερα ,στην παρεα ... ημουνα για καλό όλων μας στην εκπομπη οχι να πουλαω μουρη
για ποιο καλο ρε σαντρα.εσυ δεν ησουν αυτη που εκανες ακαποτα τσιμπουκια και τελειωμα στο στομα οταν δουλευες θυσεως.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
για ποιο καλο ρε σαντρα.εσυ δεν ησουν αυτη που εκανες ακαποτα τσιμπουκια και τελειωμα στο στομα οταν δουλευες θυσεως.
Αληθεια? Για πες...
Αυτα δεν τα ειπανε χθες. :s&m_1:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Τι να πει μωρέ η ξεπατωμένη λούγκρα; Ότι έχει περάσει το μισό Πακιστάν από την αχόρταγη κωλοτρυπίδα της; :fuck2: :2funny:
ετσι ακριβως.και το χειροτετο ειναι οτι το παιζει καποια και ειναι σαπια τελειως ασε η μποχα που σε περνει.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
καλησπερα ,στην παρεα ... ημουνα για καλό όλων μας στην εκπομπη οχι να πουλαω μουρη

Έλα τώρα ρε Σάντρα αφού φοφάς για το "γυαλί" και για σώου!


Την προηγούμενη φορά δεν είχες πάει στην Κοτιάνα (Τατιάνα) και μυξοκλαιγόσουν πως σε είχαν σπρώξει μικρή στην πορνεία.
Τόσα χρόνια που πέρασαν ακόμα να "συνέλθεις" από εκείνο το "σπρώξιμο" :grin: :grin:...
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Έλα τώρα ρε Σάντρα αφού φοφάς για το "γυαλί" και για σώου!


Την προηγούμενη φορά δεν είχες πάει στην Κοτιάνα (Τατιάνα) και μυξοκλαιγόσουν πως σε είχαν σπρώξει μικρή στην πορνεία. ΄
Τόσα χρόνια που πέρασαν ακόμα να "συνέλθεις" από εκείνο το "σπρώξιμο" :grin: :grin:...
σαν μεγαλη πορνοσταρ επρεπε να ηταν εκει το σουργελο
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
οταν δουλευε θυσεως ακαποτο στοματικο τελειςτικο το πηγεναι κουρσα και μας λεει τωρα μαλακιες.
Εχθες ειπε επι λεξη οτι οι αντρες παλια ρωτουσαν και για να ακουμπησουν το χερι της ιεροδουλης ενω τωρα ζητανε φιλια στο στομα στοματικα χωρις προφυλακτικο και ελευθερο σεξ. Αυτη που ειναι υπευθυνη φυσικα δεν τα κανει αυτα απο οτι ειπε. Περιμενουμε απαντηση απο την ιδια. Ας τοποθετηθει, να μας πει αν ειναι αληθεια η ψεμματα ολα αυτα.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
Πάντως αυτό το ελεύθερο στοματικό με τελείωμα (αν το έκανε, διότι δεν την έχω γνωρίσει την κοπέλα) δεν το βρίσκω και κανένα "κακούργημα".
Ούτε και πρωτότυπο φυσικά.
Όλα τα σιτιτούρια το κάνουν αβέρτα (άλλο που το χρεώνουν έξτρα) καθώς και οι περισσότερες λόκαλ call girls, "κυρίες" και μή, συχνά μετά καταπόσεως! ;)
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Μενω καταπληκτος!!!!!!!!!
Λενε ψεμματα οι ιερόδουλες?
:headbang: :headbang:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
Εχθες ειπε επι λεξη οτι οι αντρες παλια ρωτουσαν και για να ακουμπησουν το χερι της ιεροδουλης ενω τωρα ζητανε φιλια στο στομα στοματικα χωρις προφυλακτικο και ελευθερο σεξ. Αυτη που ειναι υπευθυνη φυσικα δεν τα κανει αυτα απο οτι ειπε.


Έχω καταλάβει πως αν βγεις στο γυαλί γίνεσαι υποκριτής και λες ασύστολα ψέματα! Ακριβώς σαν τους πολιτικούς...
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Πάντως αυτό το ελεύθερο στοματικό με τελείωμα (αν το έκανε, διότι δεν την έχω γνωρίσει την κοπέλα) δεν το βρίσκω και κανένα "κακούργημα".
Ούτε και πρωτότυπο φυσικά.
Όλα τα σιτιτούρια το κάνουν αβέρτα (άλλο που το χρεώνουν έξτρα) καθώς και οι περισσότερες λόκαλ call girls, "κυρίες" και μή, συχνά μετά καταπόσεως! ;)
ουτε εγω φιλε μου γιατι ολες το κανουν απλα την κοροιδεια δεν δεχομαι και την υποκρισια.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εχθες ειπε επι λεξη οτι οι αντρες παλια ρωτουσαν και για να ακουμπησουν το χερι της ιεροδουλης ενω τωρα ζητανε φιλια στο στομα στοματικα χωρις προφυλακτικο και ελευθερο σεξ. Αυτη που ειναι υπευθυνη φυσικα δεν τα κανει αυτα απο οτι ειπε. Περιμενουμε απαντηση απο την ιδια. Ας τοποθετηθει, να μας πει αν ειναι αληθεια η ψεμματα ολα αυτα.
Το ωραίο ηταν οτι ειπε πως παλια στο μπουρδελο πηγαιναν οι αντρες για σεξ που ηταν για 5 με 7 λεπτά το πολυ και δεν τις ακουμπουσαν κιόλας, αλλα προσφεραν λουλουδια στις πουτανες.

Τωρα που ξυπνησαν δηλαδη οι μαλακες και δεν ικανοποιουνται σε αερογαμήσι των 5 λεπτων, αλλα εχουν απαιτηση να καθονται πολυ ωρα και να γαμανε σαν ανθρωποι, χαλασε η πιάτσα!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
Σε γυαλί είμαστε και εδώ Συναγωνιστή   :coffee:

Εδώ δεν μας βλέπει κανείς ρε σύ και δεν ξέρει και ποιος κρύβεται πίσω από το νικ κανένας εκτός από όσους εσύ ο ίδιος διάλεξες να το ξέρουν.

Αυτό φυσικά μας δίνει την δυνατότητα να πούμε ότι μαλακία και ψέμα γουστάρουμε και χωρίς να υπάρξει ο κίνδυνος να μας την πουν, όπως στην Σάντρα.
Από την άλλη όμως αν δεν λες και ανώνυμα αλήθειες πότε σκατά θα τις πεις;

Για παράδειγμα έστω πως εγώ ήμουν χθες καλεσμένος στον κόπανο. Ήταν πολύ πιθανό να μιλήσω επώνυμα και ενώπιον όλης της Ελλάδας για τις εμπειρίες μου στον αγοραίο έρωτα;
Το πολύ πολύ (για να μην νοιώθω εντελώς υποκριτής) να έλεγα για την ελευθερία που οφείλει να έχει ο όποιος (όχι συγκεκριμένα εγώ βέβαια ;)) επιθυμεί να ασχολείται με το θέμα, ταυτόχρονα με την προστασία της υγείας του, για την οποία οφείλει να μεριμνεί τόσο ο ίδιος, όσον και οι αρμόδιες υγειονομικές αρχές.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.255
Like
10.204
Πόντοι
2.606
ρε παιδιά,αυτό το θρεντ που ανοίξατε, τί συνέχεια μπορεί να έχει μετά από σήμερα το βράδυ????
να κατεβει σαν αυτονομο κωμμα στις εκλογες και να κερδισει ακομα και αυτο ,τον σαμαρα και την πολιτικη ανοιξη στην δησυ της νεας δημοκρατιας...γκεκε?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
ουτε εγω φιλε μου γιατι ολες το κανουν απλα την κοροιδεια δεν δεχομαι και την υποκρισια.

Εδώ σου λέω πως την συγκεκριμένη την έχω ακούσει να λέει δακρύβρεκτες ιστορίες για το πως εξαναγκάσθηκε, παρά την θέλησή της να βγει στην πορνεία και θα βρίσκεται στο χώρο καμιά 30αριά χρόνια!
Οι λεπτομέρειες σε χάλασαν;

Μου φαίνεται πως αν λες κάποια ανοησία συχνά, στο τέλος την πιστεύεις κι ο ίδιος.
Ήξερα μία που επέμενε πως αν και έκανε αυτή τη δουλειά ΔΕΝ ήταν πουτάνα, διότι "ένοιωθε πως δεν την έκανε η ίδια, αλλά κάποια άλλη στην θέση της"!! :jerking:  
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom