Νέα

Ο Σρόιτερ έχει live πουτάνες στην tν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μα καλη μου, γιατι βγηκες και τα ειπες ολα αυτα? Ειναι λογικο οτι θα σε σχολιαζανε. Αφου ειχες βιασθει οπως λες και λυπαμαι γιαυτο θα επρεπε να το κρατησεις για τον εαυτο σου και να μην το πεις στα καναλια. Αυτο ειναι κατι πολυ προσωπικο και δεν το λεμε παρα εξω. Εκτος κι αν δεν σε ενδιαφερει οτι θα σχολιαστει. Καταλαβαινω οτι μπορει να ενοχληθηκες η και να πληγωθηκες ακομα απο αυτα που διαβασες εδω. Ομως οταν βγαινουμε και μιλαμε δημοσια δεχομαστε και κριτικη. Το καλυτερο ειναι να αποφευγεις λοιπον τις δημοσιες συζητησεις γιατι δεν ξερεις τι θα πουν οι αλλοι αφου σε ενοχλει. Εγω παντως δεν ανεφερα κατι κακο για σενα.
Το να πει κανεις κατι προσωπικο του ανοικτα ειναι κατι που βγαινει αυθορμητα και ειναι περισσοτερο ξεσπασμα ψυχης παρα κατι συνειδητο...
Ειναι μια ανθρωπινη αναγκη να εξωτερικευει κανεις οτι τον ποναει, τον βασανιζει, τον προβληματιζει και δεν θα πρεπει να κρινεται γιαυτο....
Οπως και να το κανουμε ολοι εχουμε τα καναλια μας στην ζωη και αν κραταμε τα παντα μεσα μας, αυτο παλι δεν ειναι καλο
Το να σχολιασει κανεις αυτο το ξεσπασμα ψυχης κακοπροεραιτα, χλευαζοντας, η χτυπωντας τον αλλον εκει που ποναει, δειχνει αρκετα για το ατομο που το πρατει και το ποιον του.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Το να πει κανεις κατι προσωπικο του ανοικτα ειναι κατι που βγαινει αυθορμητα και ειναι περισσοτερο ξεσπασμα ψυχης παρα κατι συνειδητο...
Ειναι μια ανθρωπινη αναγκη να εξωτερικευει κανεις οτι τον ποναει, τον βασανιζει, τον προβληματιζει και δεν θα πρεπει να κρινεται γιαυτο....
Οπως και να το κανουμε ολοι εχουμε τα καναλια μας στην ζωη και αν κραταμε τα παντα μεσα μας, αυτο παλι δεν ειναι καλο
Το να σχολιασει κανεις αυτο το ξεσπασμα ψυχης κακοπροεραιτα, χλευαζοντας, η χτυπωντας τον αλλον εκει που ποναει, δειχνει αρκετα για το ατομο που το πρατει και το ποιον του.
Τα προσωπικα σου δεν τα λες στην τηλεοραση αλλα σε ανθρωπους που σε καταλαβαινουνε και σε αγαπανε. Αλλιως δινεις την εντυπωση οτι μεσω αυτου επιζητας τη δημοσιοτητα. Αφου λοιπον δεν σεβεσαι εσυ την προσωπικη σου ζωη, γιατι να την σεβαστουν οι αλλοι? Αυτο συναγεται οταν βγαινουν ευαισθητα προσωπικα δεδομενα στη φορα. Επιπλεον, ειναι προφανες οτι θα ακουστουν κακεντρεχη σχολια. Ειναι κανονας στη δημοσια ζωη. Αλλες φορες δικαιολογημενα και αλλες αδικαιολογητα. Εσυ πρεπει να εισαι εξυπνος και να αποφυγεις οτιδηποτε μπορει να σε βλαψει. Γιαυτο ζυγιζεις τι θελεις να ακουστει παραεξω και τι οχι. Εχω αδικο?
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
ok,omos den xreasti na vriseis ton alon h na ton mprosvalis ....mporeis kai alo dropo na peis thn gnomh sou .na eistai kala
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
Σάντρα μου προσωπικά δεν σε έβρισα και γενικά δεν βρίζω (εκτός αν πρώτα με βρίσουν).
Αλλά επιμένω να σου συνιστώ να μην ξαναπάς σε τέτοιες εκπομπές. Αυτοί κάνουν νούμερα, κι εσύ εκτίθεσαι, θέλοντας και μή.
 

χήνος

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Σάντρα μου προσωπικά δεν σε έβρισα και γενικά δεν βρίζω (εκτός αν πρώτα με βρίσουν).
Αλλά επιμένω να σου συνιστώ να μην ξαναπάς σε τέτοιες εκπομπές. Αυτοί κάνουν νούμερα, κι εσύ εκτίθεσαι, θέλοντας και μή.
ε αυτο θελει κι αυτη. να γινει νουμερο, να κανει νουμερα.
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
lathos eisai χήνος den mpeika na kano noumera ,ala telos panton ksero egw giati leipame pou merikous edw den to exoun katalabei ....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τα προσωπικα σου δεν τα λες στην τηλεοραση αλλα σε ανθρωπους που σε καταλαβαινουνε και σε αγαπανε. Αλλιως δινεις την εντυπωση οτι μεσω αυτου επιζητας τη δημοσιοτητα. Αφου λοιπον δεν σεβεσαι εσυ την προσωπικη σου ζωη, γιατι να την σεβαστουν οι αλλοι? Αυτο συναγεται οταν βγαινουν ευαισθητα προσωπικα δεδομενα στη φορα. Επιπλεον, ειναι προφανες οτι θα ακουστουν κακεντρεχη σχολια. Ειναι κανονας στη δημοσια ζωη. Αλλες φορες δικαιολογημενα και αλλες αδικαιολογητα. Εσυ πρεπει να εισαι εξυπνος και να αποφυγεις οτιδηποτε μπορει να σε βλαψει. Γιαυτο ζυγιζεις τι θελεις να ακουστει παραεξω και τι οχι. Εχω αδικο?
ΔΕΝ εχεις καθολου αδικο σε οτι λες, αλλα η συναισθηματικη φορτιση τις περισσοτερες φορες δεν ελεγχεται.
Οι δημοσιογραφοι πολλες φορες παιζουν και τον ρολο του ψυχολογου, με ερωτησεις που σε ξεκλειδωνουν ωστε να επιτυχουν τις δακρυβρεχτες απαντησεις προς χαρην της ακροαματικοτητας..... (η δουλεια τους ειναι αυτη)
Το παραπονο που μπορει να εχει κανεις μεσα του και οι δυσκολιες που πιθανον εχει περασει μεσα απο καταστασεις, τον καθιστουν ευαλωτο και ευαισθητο σε πολλα.....

Αυτο που ειπες..... ''να μιλησεις σε ανθρωπους που σε αγαπουν και σε καταλαβαινουν'' ..... ειναι πολυ σχετικο και ποτε δεν μπορεις να ξερεις, αν ο καθενας εχει και αυτους τους ανθρωπους που λες πλαι του.....
Δεν θα υπηρχε και ολη αυτη η φαση στο νετ, αν ηταν ολα οπως τα φανταζομαστε ..... (η μοναξια βλεπεις υπαρχει παντου στην σημερινη εποχη, καθως οι ανθρωποι εχουν αποξενωθει πλεον)

Σιγουρα θα κριθει απο πολλους, ειτε καλως, ειτε κακως..... (οι λογοι ειναι παρα πολλοι και περιλαμβανουν απο προσωπικες διαφορες, μεχρι ψυχολογικες διαταραχες με αναλογα ξεσπασματα και ανταγωνισμο σε πολλα επιπεδα)
Αν δεις και αυτους που κρινουν ετσι ευκολα και κακοπροεραιτα απο κοντα, θα καταλαβεις πολλα.....
Συνηθως η ''κακοπροεραιτη κριση'' γινεται απο αποσταση και απροσωπα τις περισσοτερες φορες, γιατι μεχρι εκει φτανει η δειλια και η κακομοιρια τους....
Στο να βγαλουν τα απωθημενα τους ξεσπωντας σε τριτους, που δεν τους εχουν πειραξει κιολας !!!!!!


Ναι σιγουρα υπαρχουν πολλοι που επιζητουν την προσοχη, η και την προβολη μεσω αυτου, ειτε ηθελημενα, ειτε ασυναισθητα...
Τι πρεπει να κανουμε δηλαδη ?
Να τους χτυπαμε εκει που πονανε ?
Εμεις τι κερδιζουμε δηλαδη ?
Αναγνωριση στο μπου ?   :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


Υγ. Ειδε κανεις την Δις Σαντρα να χλευαζει η να ενοχλει καποιον ?
Εγω τοσα χρονια που γραφω εδω, δεν επεσε κατι κακο στην αντιλληψη μου, απο μερους της
Εξηγω οτι δεν την γνωριζω την γυναικα και απλα αγανακτισα (τα ΜΑΛΑ) με τα οσα διαβασα ....
Κουβεντα κανουμε και δεν εχω διαθεση να την ''πω'' σε κανεναν....
 

gkroverakias

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι off topic και sorry αλλα ψαχνω το βιντεακι του σροιτερ απο την προχθεσινη εκπομπη στα αδυτα των σπιτιων  :fuck2: και δεν μπορω να το βρω..!μηπως κανα καλοπαιδο εχει κανα link..?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom