Νέα

Ο Παντρεμένος πουτανιάρης τι χρειάζεται ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxAnnotator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Τεχνικως την εχω κερατωσει κανονικα... ευτυχως γιατι με βλεπω στο μιστερ μαλακας 2017
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.079
Like
3.818
Πόντοι
456
1.  θυμιζεις στην εκαστοτε γκομενα να μην ερθει με αρωμα.  αν ερθει, δεν την φιλας στο αμαξι αλλα μονο οταν εισαι γυμνος στο ξενοδοχειο. το θεμα ειναι τα ρουχα να μην μυριζουν.  γυμνος δεν σε νοιαζει, κανεις μπανιο στο ξενοδοχειο.
2. απαγορευονται ρουφηγματα, δαγκωματα, γρατζουνιες.
3. τα παραπανω τονιζονται στην φιλη μας με περισσεια διακριτικοτητα.  ειπαμε να γαμησουμε με ασφαλεια, αλλα να μην γινουμε και ξεφτυλες.
4. παντα μια 2η καρτα SIM. 
5. σβηνουμε ολα τα αρχεια, φωτος, ιστορικο, cookies, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ η και πιο ΣΥΧΝΑ!!!  κωδικους παντα μα ΠΑΝΤΑ τους πληκτρολογουμε ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ και ΠΟΤΕ δεν τους αποθηκευουμε.
6. αν παρολαυτα θελουμε να εχουμε αρχεια απο τηλεφωνα, φωτογραφιες, βιντεο κλπ, φτιαχνουμε ενα κρυφο mail, facebook, κλπ και τα ανεβαζουμε ΟΛΑ εκει. 
7. εχουμε μια λιστα ενεργειων στα προχειρα μηνυματα του κινητου μας, για αμεση δικαιολογια, για παραδειγμα, 1.χαλασε το αμαξι και τρεχω εκτακτως με οδικη βοηθεια στο συνεργειο, 2.με πηρε ο φιλος μου ταδε για καφε, 3.εχω δουλεια, 4.παω γηπεδο, 5.παω με φιλους σε καφετερια να δω το ντερμπυ, κλπ.  (εγω το εχω βαφτισει χαριτολογωντας, Εγχειριδιο Παρανομιας)
8. το σεναριο δικαιολογιας το εχουμε επεξεργαστει απο ΠΡΙΝ και πολυ καλα, το εχουμε ΑΦΟΜΟΙΩΣΕΙ και ΑΠΟΣΤΗΘΙΣΕΙ σαν να εχει συμβει πραγματικα. 

ΥΓ - οτι αλλο σκεφτω θα το παραθεσω και επισης οποιος θελει οπως εγραψα και νωριτερα, μου στελνει ΠΜ για τηλεφωνικη επικοινωνια.  αλλωστε και εγω εχω αναγκη την ανταλλαγη αποψεων με σκοπο την Μεγιστη για Ολους τους παντρεμενους-πουτανιαρηδες Καλυψη και Ασφαλεια.
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Παιδια εχεις....??? Βασικο...
Αν ναι... πες μας το μυστικο... :grin:
Αν οχι... περιιιμενε..... ;)
Ναι εχω παιδια
Το μυστικο ειναι , μολις πας να βαρεθεις στο κρεβατι, να σκεφτεσε κατι καινουργιο .Φυσικα και η ιδια να μην λεει ποτε οχι στη δοκιμες .
Αμα ειναι δυσκολακι, η ιδεα σου , το πας λαου λαου . Ανοιχτα μυαλα να υπαρχουν , τα αλλα ειναι θεμα καυλας.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.092
Πόντοι
18.565
1.  θυμιζεις στην εκαστοτε γκομενα να μην ερθει με αρωμα.  αν ερθει, δεν την φιλας στο αμαξι αλλα μονο οταν εισαι γυμνος στο ξενοδοχειο. το θεμα ειναι τα ρουχα να μην μυριζουν.  γυμνος δεν σε νοιαζει, κανεις μπανιο στο ξενοδοχειο.
2. απαγορευονται ρουφηγματα, δαγκωματα, γρατζουνιες.
3. τα παραπανω τονιζονται στην φιλη μας με περισσεια διακριτικοτητα.  ειπαμε να γαμησουμε με ασφαλεια, αλλα να μην γινουμε και ξεφτυλες.
4. παντα μια 2η καρτα SIM. 
5. σβηνουμε ολα τα αρχεια, φωτος, ιστορικο, cookies, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ η και πιο ΣΥΧΝΑ!!!  κωδικους παντα μα ΠΑΝΤΑ τους πληκτρολογουμε ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ και ΠΟΤΕ δεν τους αποθηκευουμε.
6. αν παρολαυτα θελουμε να εχουμε αρχεια απο τηλεφωνα, φωτογραφιες, βιντεο κλπ, φτιαχνουμε ενα κρυφο mail, facebook, κλπ και τα ανεβαζουμε ΟΛΑ εκει. 
7. εχουμε μια λιστα ενεργειων στα προχειρα μηνυματα του κινητου μας, για αμεση δικαιολογια, για παραδειγμα, 1.χαλασε το αμαξι και τρεχω εκτακτως με οδικη βοηθεια στο συνεργειο, 2.με πηρε ο φιλος μου ταδε για καφε, 3.εχω δουλεια, 4.παω γηπεδο, 5.παω με φιλους σε καφετερια να δω το ντερμπυ, κλπ.  (εγω το εχω βαφτισει χαριτολογωντας, Εγχειριδιο Παρανομιας)
8. το σεναριο δικαιολογιας το εχουμε επεξεργαστει απο ΠΡΙΝ και πολυ καλα, το εχουμε ΑΦΟΜΟΙΩΣΕΙ και ΑΠΟΣΤΗΘΙΣΕΙ σαν να εχει συμβει πραγματικα. 

ΥΓ - οτι αλλο σκεφτω θα το παραθεσω και επισης οποιος θελει οπως εγραψα και νωριτερα, μου στελνει ΠΜ για τηλεφωνικη επικοινωνια.  αλλωστε και εγω εχω αναγκη την ανταλλαγη αποψεων με σκοπο την Μεγιστη για Ολους τους παντρεμενους-πουτανιαρηδες Καλυψη και Ασφαλεια.
Το κυριωτερο ειναι να διαγραφουμε απο τη μνημη μας τα παντα μολις περασουμε το κατωφλι του σπιτιου μας.
Επινοουμε βλαβη του αυτοκινητου σε "αθωο" χρονο, ωστε να μπορεσουμε να το χρησιμοποιησουμε σε περιπτωση αναγκης, ειτε θελοντας να αργησουμε, ειτε σε καποια στραβη που η γκομενα θα φοραει αρωμα (μου ειχε τυχει 2-3 φορες, οποτε πασαλειψα τα χερια μου και το πουκαμισο με βενζινα και μαυριλα απο τα λαστιχα του αυτοκινητου, και πηγα κατευθειαν στο μπανιο οταν γυρισα σπιτι, χωρις να πλησιασω τη γυναικα μου :grin:)
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.079
Like
3.818
Πόντοι
456
Το κυριωτερο ειναι να διαγραφουμε απο τη μνημη μας τα παντα μολις περασουμε το κατωφλι του σπιτιου μας.
Επινοουμε βλαβη του αυτοκινητου σε "αθωο" χρονο, ωστε να μπορεσουμε να το χρησιμοποιησουμε σε περιπτωση αναγκης, ειτε θελοντας να αργησουμε, ειτε σε καποια στραβη που η γκομενα θα φοραει αρωμα (μου ειχε τυχει 2-3 φορες, οποτε πασαλειψα τα χερια μου και το πουκαμισο με βενζινα και μαυριλα απο τα λαστιχα του αυτοκινητου, και πηγα κατευθειαν στο μπανιο οταν γυρισα σπιτι, χωρις να πλησιασω τη γυναικα μου :grin:)
 

εισαι της ιδιας Σχολης καλε μου φιλε...  ευγε για την εφευρετικοτητα!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Το κυριωτερο ειναι να διαγραφουμε απο τη μνημη μας τα παντα μολις περασουμε το κατωφλι του σπιτιου μας.
Επινοουμε βλαβη του αυτοκινητου σε "αθωο" χρονο, ωστε να μπορεσουμε να το χρησιμοποιησουμε σε περιπτωση αναγκης, ειτε θελοντας να αργησουμε, ειτε σε καποια στραβη που η γκομενα θα φοραει αρωμα (μου ειχε τυχει 2-3 φορες, οποτε πασαλειψα τα χερια μου και το πουκαμισο με βενζινα και μαυριλα απο τα λαστιχα του αυτοκινητου, και πηγα κατευθειαν στο μπανιο οταν γυρισα σπιτι, χωρις να πλησιασω τη γυναικα μου :grin:)
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
ρε Πικερ!!βλεπεις τι γινεται εδω μεσα?εκκωφαντικη η σιωπη σου.ξεδιαντροποι παραβατες τους νομου εφευρισκουν ολο και πιο απιθανες δικαιολογιες για να γαμησουν στα κρυφα :S :S και συ κοιτας πως θα γαμησεις 208-209 φορες το χρονο. :S :S :S
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ (PART 2)
- Τα υπέρ και τα κατά της παντρεμένης και της ανύπαντρης γκόμενας -
Α. ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ
Υπέρ
1. Έχει άντρα (και πιθανόν και παιδιά) οπότε δεν έχει πολλές απαιτήσεις (για εξόδους, εκδρομές κτλ).
2. Στο ραντεβού θα έρθει πάντα μες την καλή χαρά. Ντυμένη άψογα, βαμμένη, χτενισμένη στην τρίχα, και κυρίως πάντα με διάθεση.
3. Στο σεξ δεν πρόκειται να πει όχι σε τίποτα (που δεν αφήνει σημάδια).
4. Δεν πρόκειται να σε ενοχλήσει σε ώρες που δεν πρέπει (είπαμε , έχει κι αυτή άντρα...).
5. Κόστος ελάχιστο (μόνο ξενοδοχείο και , πιθανόν, προφυλακτικά) σε σχέση με επί πληρωμή έρωτα.
6. Είναι συνειδητοποιημένη, οπότε υπάρχει μικρή μόνο πιθανότητα ατυχημάτων (να σε ερωτευθεί).
Κατα
1. Έχει άντρα (κι αν σας πιάσει την έκατσες).
2. Δεν είναι διαθέσιμη όποτε είσαι εσύ.
Β. ΑΝΥΠΑΝΤΡΗ
Υπέρ
1. Είναι διαθέσιμη 24/24, 7/7.
Κατά
Όλα τα υπέρ της προηγούμενης περίπτωσης ...
... TO BE CONTINUED...
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Αποκτηστε "προβληματικο" κινητο . Μια-δυο φορες την εβδομαδα να κλεινει μονο του . Φυσικα χρειαζεται συνεπεια απο εσας και νευρα γιατι τοσα λεφτα δωσατε και το ατιμο κλεινει εκει που δεν το περιμενεις.
Μια αλλαξια με εσωρουχα-μπλουζα  κρυμενα στη ρεζερβα του αυτοκινητου ,μπορει να σας σωσει.
Το KGB keyboard spy  μπορει να σας δωσει μια εικονα για το αν σας παρακολουθει ή αν σας κερατωνει

 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Αποκτηστε "προβληματικο" κινητο . Μια-δυο φορες την εβδομαδα να κλεινει μονο του . Φυσικα χρειαζεται συνεπεια απο εσας και νευρα γιατι τοσα λεφτα δωσατε και το ατιμο κλεινει εκει που δεν το περιμενεις.
Μια αλλαξια με εσωρουχα-μπλουζα  κρυμενα στη ρεζερβα του αυτοκινητου ,μπορει να σας σωσει.
Το KGB keyboard spy  μπορει να σας δωσει μια εικονα για το αν σας παρακολουθει ή αν σας κερατωνει

Κλίνω ευλαβικά το γόνυ , μπροστά στον τρισμέγιστο και τιτανοτεράστιο συναγωνιστή. Ο James Bond ωχριά μπροστά στο μεγαλείο του ανδρός... :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Κοίτα θα σου πω τι γίνεται απο τη δική μου οπτική. Δεν ξέρω αν είσαι παντρεμένος αλλά για εμένα τα πράγματα δεν είναι άσπρο - μαύρο
Τη γυναίκα μου τη λατρεύω . Έχουμε υπέροχα παιδιά , με έχει στηρίξει στα δύσκολα και την έχω στηρίξει και εγω. Απλώς καθώς τα χρόνια περνούν , η αρχική φλόγα, το πάθος , η καύλα δίνουν τη θέση τους στη συντροφικότητα.
Πολλές φορές αισθάνομαι ότι θέλω να κάνω βρώμικο , πρόστυχο σέξ και κακά τα ψέματα. Η σύζυγος ενός άντρα δεν μπορεί να ξαναγίνει πουτάνα , τουλάχιστον με τον άντρα της , με άλλον μπορεί .
Είναι δύσκολες ισορροπίες, το έχω ψάξει πολύ μέσα μου αλλά και με κολλητούς . Ένα τσουλάκι είναι το αλατοπίπερο. Δε σημαίνει ότι πρέπει να διαλύσεις το σπίτι σου

Οπα, γιατι δεν μπορεις να κανεις πιο πιπερατο σεξ με τη γυναικα σου?
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Ο σωστος παντρεμενος πρωτα φροντιζει να εχει απο κατω τη συζυγο: Τουτεστιν δεν της επιτρεπει ποτε να ξερει τα οικονομικα του, ποσα βγαζει, ποσα χαλαει. Δεν την αφηνει να εχει κουμαντο στα λεφτα. Αμα παραβεις αυτους τους κανονες δεν εισαι αντρας εισαι σκυλακι και αυτη που θα πηδιεται με αλλους ειναι η γυναικα σου γιατι τι να κανει το δικο σου σπερμα.

Για οποιον ειναι σωστος σαν αντρας ειναι ευκολο να νοικιασει γκαρσονιερα και να πιασει ερωμενη. Το κλασσικο αλαθητο συστημα των πατεραδων μας.

Χαχαχα, ειναι γελοια αυτα που λες
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
1
Like
1.208
Πόντοι
216
Παρε ενα CG .Επιλογες πολλες στην αγορα.  Ειναι η πιο ασφαλης λυση για παντρεμενους ουτε αγαπες ουτε δεσμευσεις . Ενα τηλεφωνο την προηγουμενη μερα . Ενα μηνυμα για επιβεβαιωση του ραντεβου και μια εφαρμοφη οπως το call block  στο κινητο για μην συμβει το κακο. Μια με μιαμιση ωρα , μια φορα τον μηνα ή  το δίμηνο. Αλλα να εχεις στο μυαλο σου οτι η λυση αυτη αποτελλει οτι και  μεθαδονη για τους ναρκομανεις. Sex οπως εκανες με την γυναικα σου πριν κανει τα παιδια δεν προκειται να ξαναβρεις με αισθημα και παθος και απο τους δυο σας .Θα το βρεις μονο εαν κανεις σχεση παραλληλη στον γαμο επιλογη που εχει πολλα ρισκα
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Παρε ενα CG .Επιλογες πολλες στην αγορα.  Ειναι η πιο ασφαλης λυση για παντρεμενους ουτε αγαπες ουτε δεσμευσεις . Ενα τηλεφωνο την προηγουμενη μερα . Ενα μηνυμα για επιβεβαιωση του ραντεβου και μια εφαρμοφη οπως το call block  στο κινητο για μην συμβει το κακο. Μια με μιαμιση ωρα , μια φορα τον μηνα ή   το δίμηνο. Αλλα να εχεις στο μυαλο σου οτι η λυση αυτη αποτελλει οτι και  μεθαδονη για τους ναρκομανεις. Sex οπως εκανες με την γυναικα σου πριν κανει τα παιδια δεν προκειται να ξαναβρεις με αισθημα και παθος και απο τους δυο σας .Θα το βρεις μονο εαν κανεις σχεση παραλληλη στον γαμο επιλογη που εχει πολλα ρισκα
Ότι πιο σωστό έχω διαβάσει εδώ μέσα τον τελευταίο καιρό. Respect ....
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Yparxei tetoio application? To epaxsa kai den to bgazei
αμα το googliσεις βγαινει
Η επισημη ομομασια πλεον ειναι REFOG Keylogger
Το freeware  ειναι για ενα μηνα.Χρονος αρκετος για να εχεις ολα τα passwords και να εχεις δει αν σου κανει ερευνα. Το μονο προβλημα ειναι μη σου πει οτι το προγραμμα ειναι ηδη εγκατεστημενο !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Το κυριωτερο ειναι να διαγραφουμε απο τη μνημη μας τα παντα μολις περασουμε το κατωφλι του σπιτιου μας.
Επινοουμε βλαβη του αυτοκινητου σε "αθωο" χρονο, ωστε να μπορεσουμε να το χρησιμοποιησουμε σε περιπτωση αναγκης, ειτε θελοντας να αργησουμε, ειτε σε καποια στραβη που η γκομενα θα φοραει αρωμα (μου ειχε τυχει 2-3 φορες, οποτε πασαλειψα τα χερια μου και το πουκαμισο με βενζινα και μαυριλα απο τα λαστιχα του αυτοκινητου, και πηγα κατευθειαν στο μπανιο οταν γυρισα σπιτι, χωρις να πλησιασω τη γυναικα μου :grin:)

:rockon: :rockon: :rockon:  εχω μπει μεσα στα νευρα στο σπιτι γιατι το γαμημενο το αμαξι κατι επαθε (μπαταρια , λαδια , λαστιχο , φωτα, ) και εγινα σκατα μεχρι να το φτιαξω....τι και αν το αμαξι ειναι καινουριο ευτυχως που οι ποιο πολλες γυναικες δεν εχουν ιδεα ....))))))))
Εχω στο αμαξι μια πετσετα μεγαλη θαλλασης χυμα στο πορτ μπαγκαζ και καλα για να μην λερωνουν τα δερματινα καθισματα πισω τα παιδια οταν μπαινουν απο διαφορες δραστηριοτητες , ενα σπρευ με αρωμα δικο μου , κωδικο στο ταμπλετ , λαπτοπ , pc , κινητο που ΜΟΝΟ εγω ξερω .... και εχω καθιερωσει καθε 10 -15 μερες μεσημεριανη κραιπαλη με τους φιλους ( εναν μονο ξερει , τον μιλημενο) μεχρι αργα το απογευμα......
και οποτε μου ερθει καμια καλη ιδεα για καλυψη την ενσωματωνω σιγα σιγα στο ολο προγραμμα για να μην ψυλιαστει τιποτα η γυναικα......
πιστευω τα παω καλα ))))))))))))))))))))) :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom