Νέα

Ο Παντρεμένος πουτανιάρης τι χρειάζεται ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxAnnotator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

teokouklosvolvofh

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
εγω θα σου προτεινα να μην χωρισεις , ενα περιστασιακο δεν εινια ποτε κακο , αρκει να μην γινεται συνεχεια.. υπαρχουν λυσεισ καιαποτελεσματα αρκει να το ψαξεις...!! υπαρχουν και τα στουντιο.. μεχρι να βρεισ κατι αξιολογο!!
 
OP
OP
xxxAnnotator

xxxAnnotator

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
τυπε με τους 'κολλητους' πως το εψαξες :think:
Εϊναι και οι 2 κολλητοί μου σε αντίστοιχο mode και τα συζητάμε. Σκέψου ότι για ένα διάστημα όταν τα παιδιά ήταν μικρά συναντιόμασταν μόνο σε παιδικά πάρτυ και παιδότοπους. Αυτά γίνονται όταν η παρέα παντρεύεται σε κοντινά διαστήματα
 

KINGKARL996

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Χωρίς να έχω πρόθεση να ερμηνεύσω τα γραφόμενα του φίλου, τα λόγια του μου "είπαν" ένα πολύ βασικό πράγμα: ένας άντρας, ο οποίος έχει κάνει τα "χιλιόμετρα", του βρίσκεται πλέον σε μια εντελώς διαφορετική φάση ζωής, την οποία τυγχάνει να γνωρίζω πολύ καλά και δοθείσας  μιας απλοϊκής αφορμής, ξαφνικά συνειδητοποιεί (και αναπολεί) το "ποιος πραγματικά είναι", σαν χαρακτήρας και σαν φύση, μαζί με άλλα δευτερεύοντα, όπως το πώς έγινε η ζωή του (πχ jumbo) κτλ.

Πιστεύω ακράδαντα πως το "πρόβλημα" δεν είναι στη (συγκεκριμένη) γυναίκα του ή οτιδήποτε ανάλογο, αλλά σ'αυτήν ακριβώς τη φύση του ανθρώπου, που προανέφερα. Αυτός που γουστάρει τη "βρωμιά" (όπου "βρωμιά", από μια πίπα σε κάποιο ξεκωλάκι μέχρι ένα απλό φλερτ όπου σταθεί) θα τη γουστάρει πάντα, είτε μόνος είτε παντρεμένος με τη Σκλεναρίκοβα. Ο "στόχος" δεν είναι το ίδιο το γαμήσι ή οτιδήποτε τέτοιο, αλλά το "παιχνίδι", το τριπάκι, η κατάκτηση, το μυστικό που μοιράζεσαι μόνο με τον εαυτό σου, η "ολιγόωρη" απ'την καθημερινότητα σου, η εγρήγορση και τα απαιτούμενα αντανακλαστικά.

Όντας ο ίδιος στην ίδια φάση με τον φίλο και έχοντας αρκετά βαρύ "ποινικό μητρώο" πριν τον γάμο, βρήκα ως "λύση" μου την εξής:παντρεμένες/δεσμευμένες, σε ανάλογη κατάσταση με μένα.
Ποτέ δεν πολυγούσταρα τις πουτάνες, για τον απλούστατο λόγο ότι μου τη δίνει αφόρητα το "ρολόι", ακόμα και του μυαλού, χωρίς να τις απορρίπτω, ως λύση και προφανώς στην ηλικία αυτή των γύρω στα 40, λέγοντας πουτάνες εννοώ τα cg, όχι κάτι χαμηλότερου επιπέδου.

Η "λύση" της παντρεμένης, πάντα με ξεκάθαρους όρους, θεωρώ ότι είναι από τις καλύτερες, για πολλούς λόγους. Όμως ας μην αυταπατώμαστε, όπως καθετί, έτσι κι αυτή είναι εντελώς υποκειμενική και θέμα προσωπικών επιλογών. Οικονομικά, μεγάλη διαφορά δεν υπάρχει, το ξενοδοχείο είναι ξενοδοχείο και το οτιδήποτε εξτρα της επαγγελματία, στην άλλη περίπτωση θα δαπανηθεί με άλλο τρόπο. Από υγειονομικής άποψης, η παντρεμένη προφανώς υπερτερεί ενώ από άποψη ασφάλειας, ΕΑΝ έχουν τηρηθεί κάποιοι απλοί αλλά συγκεκριμένοι κανόνες, δε νομίζω ότι υπάρχει κανένα πρόβλημα (πχ, αφήστε το ριμάδι του facebook να καίει κοσμάκη και να κλείνει σπίτια, τα γαμήσια είναι έξω, παντού γύρω μας, αρκεί να έχεις μάτια ανοιχτά, στοιχειώδη γνώση του "αθλήματος" και όσο το δυνατόν λιγότερους ρουφιάνους γύρω σου, ηλεκτρονικούς και μη)

Τεχνικά (αναφορικά με τους τρόπους επικοινωνίας κτλ), πλέον τα πράγματα είναι πολύ απλούστερα και πολύ εύκολα ο καθένας μπορεί να βρει αυτό ακριβώς που του ταιριάζει, δε νομίζω ότι αυτός είναι σημαντικός παράγοντας.

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.574
Κριτικές
36
Like
34.931
Πόντοι
18.565
Μακαρι να μπορουσαμε να τιθασευσουμε τα παθη μας και να εξηγησουμε καποια πραγματα με τη λογικη. Ειμαι 36 χρονια παντρεμενος και εχω κανει σεξ με τη γυναικα μου πανω απο τρεις με τρισημισυ χιλιαδες φορες. Πως μπορεις να νιωθεις το ιδιο μετα απο τοσες φορες; Και εγω αλλα και εκεινη, κανουμε αγγαρεια. (Ειδικα απο τοτε που της κοπηκε και η περιοδος)Πως μπορεις να μην πας με αλλες για να ξανανιωσεις οτι υπαρχεις. Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν την αγαπαω και δεν με αγαπαει και εκεινη.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ο σωστος παντρεμενος πρωτα φροντιζει να εχει απο κατω τη συζυγο: Τουτεστιν δεν της επιτρεπει ποτε να ξερει τα οικονομικα του, ποσα βγαζει, ποσα χαλαει. Δεν την αφηνει να εχει κουμαντο στα λεφτα. Αμα παραβεις αυτους τους κανονες δεν εισαι αντρας εισαι σκυλακι και αυτη που θα πηδιεται με αλλους ειναι η γυναικα σου γιατι τι να κανει το δικο σου σπερμα.

Για οποιον ειναι σωστος σαν αντρας ειναι ευκολο να νοικιασει γκαρσονιερα και να πιασει ερωμενη. Το κλασσικο αλαθητο συστημα των πατεραδων μας.

 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Μακαρι να μπορουσαμε να τιθασευσουμε τα παθη μας και να εξηγησουμε καποια πραγματα με τη λογικη. Ειμαι 36 χρονια παντρεμενος και εχω κανει σεξ με τη γυναικα μου πανω απο τρεις με τρισημισυ χιλιαδες φορες. Πως μπορεις να νιωθεις το ιδιο μετα απο τοσες φορες; Και εγω αλλα και εκεινη, κανουμε αγγαρεια. (Ειδικα απο τοτε που της κοπηκε και η περιοδος)Πως μπορεις να μην πας με αλλες για να ξανανιωσεις οτι υπαρχεις. Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν την αγαπαω και δεν με αγαπαει και εκεινη.


ρισπεκτ  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Κοίτα θα σου πω τι γίνεται απο τη δική μου οπτική. Δεν ξέρω αν είσαι παντρεμένος αλλά για εμένα τα πράγματα δεν είναι άσπρο - μαύρο
Τη γυναίκα μου τη λατρεύω . Έχουμε υπέροχα παιδιά , με έχει στηρίξει στα δύσκολα και την έχω στηρίξει και εγω. Απλώς καθώς τα χρόνια περνούν , η αρχική φλόγα, το πάθος , η καύλα δίνουν τη θέση τους στη συντροφικότητα.
Πολλές φορές αισθάνομαι ότι θέλω να κάνω βρώμικο , πρόστυχο σέξ και κακά τα ψέματα. Η σύζυγος ενός άντρα δεν μπορεί να ξαναγίνει πουτάνα , τουλάχιστον με τον άντρα της , με άλλον μπορεί .
Είναι δύσκολες ισορροπίες, το έχω ψάξει πολύ μέσα μου αλλά και με κολλητούς . Ένα τσουλάκι είναι το αλατοπίπερο. Δε σημαίνει ότι πρέπει να διαλύσεις το σπίτι σου
παντως από τα τρια που αναφερες μπουρδελο στουντιο call girl εγω θα σου προτεινα αφου θες να ζησεις τη φαση να βρεις μια 20 χρονη γκομενιτσα και να το παιζεις διπλο ταμπλο.σε ρδελο και στουντιο τι να χορτασεις μεσα σε 15 λεπτα ηδονης δε θα σε καλυψει και με τα call girls θα σκας χοντρα για μια ωρα σεξ συν ότι εκει μπορει να σε τσακωσει η γυναικα σου με τα τηλεφωνα κλπ .όπως και με τη γκομενα το ιδιο απλα αν σε χωρισει η γυναικα σου εχεις καβατζα τη γκομενα ενώ αν σε χωρισει με το call girl εκει εμεινες μπουκαλα.παντως αν πας με ιεροδουλες η σεξουαλικη σου ζωη με τη γυναικα σου απλα δεν θα υπαρχει και αυτή θα ξενερωσει συν μπορει και να στη κανει με κανα παιδαρα.εγω 28 χρονων ελευθερος τυπε και ζω τη ρδελοζωη χωρις γυναικες και γαμους κλπ.ως γνήσιος μπουρδελιαρης σου λεω όταν εκανα σχεσεις και αρχιζα τη ρδελοζωη ταυτόχρονα χωρις να ξερουν οι γκομενες ότι παω στα μπουρδελα με χωριζαν.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
παντως από τα τρια που αναφερες μπουρδελο στουντιο call girl εγω θα σου προτεινα αφου θες να ζησεις τη φαση να βρεις μια 20 χρονη γκομενιτσα και να το παιζεις διπλο ταμπλο.σε ρδελο και στουντιο τι να χορτασεις μεσα σε 15 λεπτα ηδονης δε θα σε καλυψει και με τα call girls θα σκας χοντρα για μια ωρα σεξ συν ότι εκει μπορει να σε τσακωσει η γυναικα σου με τα τηλεφωνα κλπ .όπως και με τη γκομενα το ιδιο απλα αν σε χωρισει η γυναικα σου εχεις καβατζα τη γκομενα ενώ αν σε χωρισει με το call girl εκει εμεινες μπουκαλα.παντως αν πας με ιεροδουλες η σεξουαλικη σου ζωη με τη γυναικα σου απλα δεν θα υπαρχει και αυτή θα ξενερωσει συν μπορει και να στη κανει με κανα παιδαρα.εγω 28 χρονων ελευθερος τυπε και ζω τη ρδελοζωη χωρις γυναικες και γαμους κλπ.ως γνήσιος μπουρδελιαρης σου λεω όταν εκανα σχεσεις και αρχιζα τη ρδελοζωη ταυτόχρονα χωρις να ξερουν οι γκομενες ότι παω στα μπουρδελα με χωριζαν.
τυπε παραβιαζεις κατα συρροη τον νομο του Πικερ :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
βλεπω τον πικερ να με στελνει στο απόσπασμα.
τυπε απο δω και περα δεν προκειται να ξανακανεις σχεση,θα πηγαινει ο Πικερ και θα σε καρφωνει.πως σου φαινεται,σε χαλουλου? :S :S :S
 
OP
OP
xxxAnnotator

xxxAnnotator

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
παντως από τα τρια που αναφερες μπουρδελο στουντιο call girl εγω θα σου προτεινα αφου θες να ζησεις τη φαση να βρεις μια 20 χρονη γκομενιτσα και να το παιζεις διπλο ταμπλο.σε ρδελο και στουντιο τι να χορτασεις μεσα σε 15 λεπτα ηδονης δε θα σε καλυψει και με τα call girls θα σκας χοντρα για μια ωρα σεξ συν ότι εκει μπορει να σε τσακωσει η γυναικα σου με τα τηλεφωνα κλπ .όπως και με τη γκομενα το ιδιο απλα αν σε χωρισει η γυναικα σου εχεις καβατζα τη γκομενα ενώ αν σε χωρισει με το call girl εκει εμεινες μπουκαλα.παντως αν πας με ιεροδουλες η σεξουαλικη σου ζωη με τη γυναικα σου απλα δεν θα υπαρχει και αυτή θα ξενερωσει συν μπορει και να στη κανει με κανα παιδαρα.εγω 28 χρονων ελευθερος τυπε και ζω τη ρδελοζωη χωρις γυναικες και γαμους κλπ.ως γνήσιος μπουρδελιαρης σου λεω όταν εκανα σχεσεις και αρχιζα τη ρδελοζωη ταυτόχρονα χωρις να ξερουν οι γκομενες ότι παω στα μπουρδελα με χωριζαν.
Σεβαστή η γνώμη σου αλλά στη δική μου περίπτωση μια μόνιμη παράλληλη σχέση και με εικοσάχρονη όπως λες θα έκανε περίπλοκα τα πράγματα.
Ψέμα , αγωνία να μην εκτεθούν τα ψέματα , αγωνία μηπως σαλτάρει η 20άχρονη και δεν θέλει να περιορισθεί στο ρόλο της γκόμενας , μήπως ρίξει κανένα "ανώνυμο τηλέφωνο" . Πολλές παραμέτροι . Δεν αξίζει.
Νομίζω η ευτυχία προσεγγίζεται απο ισορροπίες. Και το σπίτι σου να έχεις και το κάτι άλλο , μέτρο πάντα.
Στο συστήνω και εσένα . Καλή η μπουρδελοζωή αλλά στερείσαι πράγματα απέχοντας απο το γάμο και τη μόνιμη σχέση. Ξέρω θα με κοροιδεύεις που στο λέω . Ίσως τελικά είμαι φαταούλας και τα θέλω όλα ;  :erection:
Ίδομεν
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Σεβαστή η γνώμη σου αλλά στη δική μου περίπτωση μια μόνιμη παράλληλη σχέση και με εικοσάχρονη όπως λες θα έκανε περίπλοκα τα πράγματα.
Ψέμα , αγωνία να μην εκτεθούν τα ψέματα , αγωνία μηπως σαλτάρει η 20άχρονη και δεν θέλει να περιορισθεί στο ρόλο της γκόμενας , μήπως ρίξει κανένα "ανώνυμο τηλέφωνο" . Πολλές παραμέτροι . Δεν αξίζει.
Νομίζω η ευτυχία προσεγγίζεται απο ισορροπίες. Και το σπίτι σου να έχεις και το κάτι άλλο , μέτρο πάντα.
Στο συστήνω και εσένα . Καλή η μπουρδελοζωή αλλά στερείσαι πράγματα απέχοντας απο το γάμο και τη μόνιμη σχέση. Ξέρω θα με κοροιδεύεις που στο λέω . Ίσως τελικά είμαι φαταούλας και τα θέλω όλα ;  :erection:
Ίδομεν
τυπε ο Πικερ ξερει τι πας να κανεις :think:
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Κοίτα θα σου πω τι γίνεται απο τη δική μου οπτική. Δεν ξέρω αν είσαι παντρεμένος αλλά για εμένα τα πράγματα δεν είναι άσπρο - μαύρο
Τη γυναίκα μου τη λατρεύω . Έχουμε υπέροχα παιδιά , με έχει στηρίξει στα δύσκολα και την έχω στηρίξει και εγω. Απλώς καθώς τα χρόνια περνούν , η αρχική φλόγα, το πάθος , η καύλα δίνουν τη θέση τους στη συντροφικότητα.
Πολλές φορές αισθάνομαι ότι θέλω να κάνω βρώμικο , πρόστυχο σέξ και κακά τα ψέματα. Η σύζυγος ενός άντρα δεν μπορεί να ξαναγίνει πουτάνα , τουλάχιστον με τον άντρα της , με άλλον μπορεί .
Είναι δύσκολες ισορροπίες, το έχω ψάξει πολύ μέσα μου αλλά και με κολλητούς . Ένα τσουλάκι είναι το αλατοπίπερο. Δε σημαίνει ότι πρέπει να διαλύσεις το σπίτι σου
Δηλαδη συγνωμη τωρα αλλα το συζητησες με τον κολλητο σου και ΤΙ περιμενες να σου πει; "Ναι ρε μανωλη με την κατερινα  κανουμε παρτουζες και δακτυλιασματα!.Χτες να την εβλεπες που την ειχα δεμενη 8 ωρες στο κρεβατι την εχυνα στη μαπα  και την κατουρουσα....ΝΑι ναι.Ελατε αυριο για καφε αυριο να παιξουν τα παιδια και να τα πουμε!!"
Φυσικα και μπορεις να την κανεις πουτανα.ΘΕΛΕΙ να την κανεις πουτανα. Αλλα θελει κοπο και τροπο . Για υτο μπουρδελιαζες τοσα χρονια.Για να εχεις μια εμπειρια στο θεμα .Να πιανεις τις λεπτομεριες στις "γεματες εκπληξη" απαντησεις της ,οταν θα τις λες αν θελει να τις κανεις το ενα και το αλλο .
Αμα ελεγα στο κολητο τι κανω με τη γυναικα μου αυριο θα ερχονταν με τους δαυλους ολοι οι γνωστοι να καψουν τους ανωμαλους!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Δηλαδη συγνωμη τωρα αλλα το συζητησες με τον κολλητο σου και ΤΙ περιμενες να σου πει; "Ναι ρε μανωλη με την κατερινα  κανουμε παρτουζες και δακτυλιασματα!.Χτες να την εβλεπες που την ειχα δεμενη 8 ωρες στο κρεβατι την εχυνα στη μαπα  και την κατουρουσα....ΝΑι ναι.Ελατε αυριο για καφε αυριο να παιξουν τα παιδια και να τα πουμε!!"
Φυσικα και μπορεις να την κανεις πουτανα.ΘΕΛΕΙ να την κανεις πουτανα. Αλλα θελει κοπο και τροπο . Για υτο μπουρδελιαζες τοσα χρονια.Για να εχεις μια εμπειρια στο θεμα .Να πιανεις τις λεπτομεριες στις "γεματες εκπληξη" απαντησεις της ,οταν θα τις λες αν θελει να τις κανεις το ενα και το αλλο .
Αμα ελεγα στο κολητο τι κανω με τη γυναικα μου αυριο θα ερχονταν με τους δαυλους ολοι οι γνωστοι να καψουν τους ανωμαλους!!!
τυπε αν τα κανουν αυτα οι γυναικες μας ο ΜΑΣΑΖ ΑΘΗΝΑ τι θα κανει,θα πεινασει? :S :S :S :S
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως ολοι οι αντρακλες λενε οτι οι γκομενες ειναι χαζες και χωρις εγκεφaλο κλπ κλπ  ,αλλα οταν ερχετε η ωρα να τις  "εκπορνευσουν" ,να βγαλουν γουστα ρε παιδi μου ,εκει γινονται υσχιρογνωμονες και ξερορες καριολες.
Giati απλα βαριουνται να ασχοληθουνε. Αλλα αμα βρουνε κανα καλο γκομενακι ,στελνουν μυνηματακια πονηρα, τρεχουν σε 15 sex shop να βρουν το καταλληλο εσωρουχο , μιλανε με τις ωρες για τι τους γκαυλωνει κλπ κλπ . Τι γυναικα την εχουν στανταρ οτι θα αρνηθει ,τα παντα. Ξερο γαμησι και TV .
Η πουτανα ειναι το αλατοπιπερο της ζωης ,αλλα προτιμω να το ριχνω στο κυριως πιατο μου.Γινετε νοστιμοτερο....
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Ακόμα και παιδιά να είχα θα χώριζα αν δεν με καύλωνε η γυναίκα μου. Για εμένα αγάπη και σεξ πάνε μαζί. Αν δεν με καυλώνει η άλλη δεν αντέχω την παρουσία της. Θα την προσβάλλω, θα την βρίσω και θα την στείλω στο διάολο αν δεν μου κάνει τα κόλπα που θέλω  :s&m_2:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.642
Κριτικές
42
Like
25.277
Πόντοι
25.846
Ακόμα και παιδιά να είχα θα χώριζα αν δεν με καύλωνε η γυναίκα μου. Για εμένα αγάπη και σεξ πάνε μαζί. Αν δεν με καυλώνει η άλλη δεν αντέχω την παρουσία της. Θα την προσβάλλω, θα την βρίσω και θα την στείλω στο διάολο αν δεν μου κάνει τα κόλπα που θέλω  :s&m_2:
Οποιος είναι έξω από το χώρο πολλους σκοπούς χορεύει...
Μιλάμε για άνθρωπο που έχεις κοινό βίο αδερφέ. Τον διαλέξες και τον ξεχωρισες, το ίδιο και αυτός για να βαδισετε μαζί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom