Νέα

Ο Παντρεμένος πουτανιάρης τι χρειάζεται ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxAnnotator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Corrupter91

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
0
Φαντάζομαι ότι όλα αυτά που έχουν ειπωθεί σε αυτό το νήμα γίνεται αντιληπτό ότι go both ways. Δηλαδή είναι αποδεκτό ότι και η γυναίκα με τη σειρά της, μετα από κάποια χρόνια γάμου και ρουτίνας, μπορεί να επιζητήσει την σαρκική απόλαυση εκτός του συζυγικού πλαισίου. Και σύμφωνα με τα παραπάνω αυτό είναι απόλυτα θεμιτό εφόσον υπάρχουν συναισθηματικές δικλείδες και κανόνες υγιεινής. Όπως ακριβώς δηλαδή συμβαίνει και με τους άντρες καθώς τα δύο φύλα είναι ισότιμα.

ΥΓ1. Όλα τα παραπάνω τα γράφω δίχως καμία περιπαικτική διαθεση αλλα ως ένα εύλογο συμπερασμα σε μια συχρονη κοινωνια.
ΥΓ2. Προς όλους τους παντρεμενους μπουρδελιάρηδες τα παραπάνω μπορεί να αποτελούν ένα σενάριο ή και την πραγματικότητα, το αναγνωρίζετε έτσι? :cheesy:
 
OP
OP
xxxAnnotator

xxxAnnotator

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Εχεις δίκιο !! Είμαι ''σεντονακιας'' !!! :grin: :grin:

Το θέμα που συζητάμε όμως είναι αρκετά σύνθετο !!

Αν κάποιους τα posts μου τους κουράζουν τα παραλείπουν. Απλό είναι !! :hi:
Προσωπικά μου αρέσουν οι αναλύσεις σου αν και δεν γνωριζόμαστε. Δεν έχω εμβαθύνει βέβαια τόσο πολύ για εμένα τα πράγματα είναι πιο απλά . Ένα κωλαράκι σε κάνει να ξαναγίνεσαι νέος και να ξανασυναντάς τα νιάτα σου. Αυτό είναι όλο
 
OP
OP
xxxAnnotator

xxxAnnotator

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Φαντάζομαι ότι όλα αυτά που έχουν ειπωθεί σε αυτό το νήμα γίνεται αντιληπτό ότι go both ways. Δηλαδή είναι αποδεκτό ότι και η γυναίκα με τη σειρά της, μετα από κάποια χρόνια γάμου και ρουτίνας, μπορεί να επιζητήσει την σαρκική απόλαυση εκτός του συζυγικού πλαισίου. Και σύμφωνα με τα παραπάνω αυτό είναι απόλυτα θεμιτό εφόσον υπάρχουν συναισθηματικές δικλείδες και κανόνες υγιεινής. Όπως ακριβώς δηλαδή συμβαίνει και με τους άντρες καθώς τα δύο φύλα είναι ισότιμα.

ΥΓ1. Όλα τα παραπάνω τα γράφω δίχως καμία περιπαικτική διαθεση αλλα ως ένα εύλογο συμπερασμα σε μια συχρονη κοινωνια.
ΥΓ2. Προς όλους τους παντρεμενους μπουρδελιάρηδες τα παραπάνω μπορεί να αποτελούν ένα σενάριο ή και την πραγματικότητα, το αναγνωρίζετε έτσι? :cheesy:
Φυσικά και γίνεται απλώς για τις γυναίκες είναι εντελώς διαφορετικός ο "μηχανισμός" απιστίας και φυσικά η βαρύτητα της "αμαρτίας". Κατά τη γνώμη μου φυσικά
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.312
Πόντοι
28.786
Προσωπικά μου αρέσουν οι αναλύσεις σου αν και δεν γνωριζόμαστε. Δεν έχω εμβαθύνει βέβαια τόσο πολύ για εμένα τα πράγματα είναι πιο απλά . Ένα κωλαράκι σε κάνει να ξαναγίνεσαι νέος και να ξανασυναντάς τα νιάτα σου. Αυτό είναι όλο
:hi: :hi:

Για να αποκτησει καποιος αυτο που λεγεται γνωση πρεπει να μπορει να πηγαινει απο το γενικο στο ειδικο, κσι απο το απλο στο συνθετο και παλι πισω στο γενικο και στο απλο αρκετες φορες. Και καθε φορα που το κανει κατι παραπανω κερδιζει.

Σχηματικα αυτο καποιοι φιλοσοφοι το παρομοιαζουν με το σχημα της κλεψυδρας. Που απο το ευρυ στη βαση γινεται στενο στο κεντρο και παλι ευρυ στο τελος.

Οποιος δουλευει το μυαλο του και σκαβει τη ψυχη του βρισκει.

Απλα και το σκαψιμο για να γινει αποδοτικο  χρειαζεται τη τεχνη του !!  :grin:

Να εισαι καλά  :hi:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Προσωπικά μου αρέσουν οι αναλύσεις σου αν και δεν γνωριζόμαστε. Δεν έχω εμβαθύνει βέβαια τόσο πολύ για εμένα τα πράγματα είναι πιο απλά . Ένα κωλαράκι σε κάνει να ξαναγίνεσαι νέος και να ξανασυναντάς τα νιάτα σου. Αυτό είναι όλο
Πες τα, χρυσόστομε!
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Πιστεύω ότι οταν η γυναίκα/γκομένα/σύντροφος, σου δινεται ερωτικώς ολοκληρωτικά, δεν έχεις την ανάγκη για περαιτέρω στον τομέα αυτόν.

Οι άντρες που έχουν μια ολοκληρωμένη ερωτική σχέση ειναι συνήθως και οι πιο δημιουργικοί και ίσως και πιο ευτυχισμένοι.

Π
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Πιστεύω ότι οταν η γυναίκα/γκομένα/σύντροφος, σου δινεται ερωτικώς ολοκληρωτικά, δεν έχεις την ανάγκη για περαιτέρω στον τομέα αυτόν.

Οι άντρες που έχουν μια ολοκληρωμένη ερωτική σχέση ειναι συνήθως και οι πιο δημιουργικοί και ίσως και πιο ευτυχισμένοι.

Π
Για μικρό χρονικό διάστημα, ναι. Μετά βαριέσαι και θέλεις κι άλλες εμπειρίες.
 

mihalis77

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2016
Μηνύματα
126
Like
39
Πόντοι
1
για πειτε ρε μαστορες...

παιζει κονε μεσω τσατ με μια παλια ιστορια και φαινεται οτι ερχεται και συναντηση στα κοντα...

παιδευω το μυαλο μου για το πως θα το οργανωσω για να ειναι "πιστευτη" η εξοδος που θα κανω απο το σπιτι και στην επιστροφη να μη κινησω υποψιες. το εχω κανει πιο παλια αλλα οταν ηταν εκτος πολης η δικια μου. τωρα δεν φευγει :)

τι δουλευει πιο πιστευτά, τι κανω οταν γυριζω; δεν εχω κανεναν φιλο για να τον "χρησιμοποιω" σαν "παρεα" στην εξοδο και 1-2 ατομα που εχω στο μυαλο δεν θελω να τους το ζητησω. θα νιωθω καπως μετα αν ξερουν..

ΥΓ επισης αν παω σε ct κανεις κανονικα μπανιο στο ξενοδοχειο αφου τελειωσεις;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
για πειτε ρε μαστορες...

παιζει κονε μεσω τσατ με μια παλια ιστορια και φαινεται οτι ερχεται και συναντηση στα κοντα...

παιδευω το μυαλο μου για το πως θα το οργανωσω για να ειναι "πιστευτη" η εξοδος που θα κανω απο το σπιτι και στην επιστροφη να μη κινησω υποψιες. το εχω κανει πιο παλια αλλα οταν ηταν εκτος πολης η δικια μου. τωρα δεν φευγει :)

τι δουλευει πιο πιστευτά, τι κανω οταν γυριζω; δεν εχω κανεναν φιλο για να τον "χρησιμοποιω" σαν "παρεα" στην εξοδο και 1-2 ατομα που εχω στο μυαλο δεν θελω να τους το ζητησω. θα νιωθω καπως μετα αν ξερουν..

ΥΓ επισης αν παω σε ct κανεις κανονικα μπανιο στο ξενοδοχειο αφου τελειωσεις;
Να το κάνεις και εσύ όταν θα πάει η συζηγος επίσκεψη στην "φίλη" της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom