Νέα

Ο Παντρεμένος πουτανιάρης τι χρειάζεται ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxAnnotator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ρε mind γράψε κάποιο βιβλίο ρε φίλε με τις σκέψεις σου, ή άνοιξε ένα blog ξέρω 'γω...Είναι μαλακία αυτή η σοφία και η εμπειρία ζωής να μη μεταδίδεται και μοιραία κάποια στιγμή να χαθεί...

Μια απάντηση θα σου δώσω για όσα έγραψες, λακωνική όμως:

Και μόνο που διάβασα τι θα πρέπει να κάνει ένας σωστός και πνευματικά υγιής παντρεμένος...κουράστηκα!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :hi: :hi: :hi: :hi:

Για αυτό γράφω εδώ !! Για να μεταφέρω την εμπειρία μου και να τεστάρω την αποψή μου  !!

Οταν μια άποψή σου ''στέκεται'' στο πεζοδρόμιο το πανεπιστήμιο το έχει για πλάκα !!! :grin: :grin:

Οσο για το γάμο έχεις δίκιο είναι εξαιρετικά επίπονος θεσμός !! Θέλει ιδιαίτερες αντοχές, αλλά και τέχνη!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Για αυτό γράφω εδώ !! Για να μεταφέρω την εμπειρία μου και να τεστάρω την αποψή μου  !!

Οταν μια άποψή σου ''στέκεται'' στο πεζοδρόμιο το πανεπιστήμιο το έχει για πλάκα !!! :grin: :grin:

Οσο για το γάμο έχεις δίκιο είναι εξαιρετικά επίπονος θεσμός !! Θέλει ιδιαίτερες αντοχές, αλλά και τέχνη!!! :2funny: :2funny: :2funny:

If you know what I mean...!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πάντως σοβαρά συγκέντρωσέ τα κάπου αυτά που γράφεις....έστω και σε ένα νήμα εδώ.Οργάνωσέ τα, τίτλησέ τα και άστα να υπάρχουν.Περισσότερο από ένα απόγευμα δε θα σου φάει.Έτσι κι αλλιώς τα ταξιδιωτικά σου είναι ξεχωριστά νήματα από μόνα τους.Αλλιώς θα χαθούν μέσα στη σαχλαμαρολογία.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Προσωπικά πιστεύω επιγραμματικά τα παρακάτω.

Πρώτον. Η οικογένεια είναι αντικειμενικά το μέχρις στιγμής καλύτερο περιβάλλον που έχει η κοινωνία εφεύρει για να μεγαλώσουν παιδιά. Αρα αν θέλεις να κάνεις παιδιά και αυτά να είναι ευτυχισμένα καλό θα ήταν αυτά να μεγαλώσουν σε ένα οικογενειακό περιβάλλον. Αν όμως τελικά επιλέξεις να χωρίσεις να μην ξεχνάς ποτέ ότι γονέας θα είσαι για πάντα. Είναι προσωπική σου ευθύνη αυτό.

Δεύτερον. Δεν υπάρχει περίπτωση ένας άντρας να ζήσει όλη τη ζωή του με μια γυναίκα και να μην τη βαριέται σε κάποιες φάσεις. Είτε σεξουαλικά, είτε σαν άνθρωπο γενικότερα.

Και αυτό δεν έχει να κάνει με τη συγκεκριμένη γυναίκα που έχει δίπλα του. Εδώ σε κάποιες φάσεις όταν είναι κάποιος μόνος του βαριέται το ίδιο του τον εαυτό, και περιέρχεται σε αυτή τη κατάσταση που λέγεται ''Τρώγεται με τα ρούχα του''. Η του φταίει και ο αέρας που αναπνέει. Είναι λοιπόν δυνατόν να μην βαρεθείς ένα άλλο άνθρωπο όταν είσαι συνέχεια μαζί του ?? Μέσα στην οικογένεια λοιπόν ό άντρας πρέπει να έχει και ένα βαθμό ανεξαρτησίας τον οποίο πρέπει απο την αρχή να οριοθετήσει, και η σύντροφός του να τον αποδεχθεί.

Παράδειγμα. Πρέπει και η γυναίκα να καταλάβει ότι ό σύντροφός της γουστάρει να βλέπει σε κάποιες φάσεις ποδόσφαιρο πίνοντας μπύρες με τους φίλους του, και δεν γουστάρει να πηγαίνει βόλτες στα μαγαζιά όπου εκείνη θα δοκιμάσει 78 φορέματα για να αγοράσει ένα. Ας το κάνει αυτό με τις δικές της φίλες. Δεν είναι ανάγκη να απαιτεί να τον τραβολογάει μαζί της.

Οι πολύ έξυπνες γυναίκες όταν αισθάνονται ότι η σχέση με τον άντρα τους δεν πάει και τόσο καλά κάνουν κάποια προφανή πράγματα. Πρώτον απομακρύνονται διακριτικά και του δίνουν χώρο ώστε να μην νοιώθει ''δεμένος''. Δεύτερον φροντίζουν να γίνουν πιο θελκτικές. Τα τσόκαρα αντίθετα, κολλάνε πάνω στον άντρα τους σαν στρείδια και πνίγουν πρώτα αυτόν και μετά το γάμο τους.

Το λαικό γνωμικό ''Η γυναίκα και ο σκύλος είναι όπως τα μάθεις'' μπορεί να ακούγεται ρατσιστικό αλλά έχει βάση , και παραπέμπει στη παραπάνω οριοθέτηση ανάμεσα στο τί κάνουμε μαζί σαν ζευγάρι και τι κάνει ο καθένας σαν άτομο μόνος του.

Αν συνεχίσω μπορώ να γράψω σελίδες ολόκληρες μια και το θέμα είναι πραγματικά ευρύ. Θα σταματήσω εδώ δίνοντας δυο προσωπικές μου γενικές απόψεις.

Εν κατακλείδι. Ο γάμος και η οικογένεια θέλει και κόπο και κυρίως τρόπο. Το αν αξίζει η όχι να το κάνει κανείς και πότε έχει να κάνει με δυο παράγοντες.

Πρώτος. Αν και πότε έχει φτάσει κάποιος σε ένα επίπεδο ωριμότητας για να καταλάβει κάποια πράγματα, μερικά από τα οποία παραπάνω αναφέρω. Το να διαβάσουμε και κάποια απο τα χιλιάδες βιβλία γύρω απο αυτό το θέμα που πραγματικά είναι σημαντικό στη ζωή μας είναι μάλλον απαραίτητο.

Δεύτερον και κυριότερο. Αν και όποτε βρεί κάποια γυναίκα με την οποία ξέρει ότι σε επίπεδο χαρακτήρων, στόχων ζωής, και κυρίως τρόπου ζωής, έχει κάποια σχετική συμβατότητα.

Ευτυχώς που ήσουν επιγραμματικός. Αν δεν ήσουν δηλαδή , τι θα έγραφες; Τους Αθλίους του Βίκτωρος Ουγκό;;;;;;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ευτυχώς που ήσουν επιγραμματικός. Αν δεν ήσουν δηλαδή , τι θα έγραφες; Τους Αθλίους του Βίκτωρος Ουγκό;;;;;;

Εχεις δίκιο !! Είμαι ''σεντονακιας'' !!! :grin: :grin:

Το θέμα που συζητάμε όμως είναι αρκετά σύνθετο !!

Αν κάποιους τα posts μου τους κουράζουν τα παραλείπουν. Απλό είναι !! :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Εχεις δίκιο !! Είμαι ''σεντονακιας'' !!! :grin: :grin:

Το θέμα που συζητάμε όμως είναι αρκετά σύνθετο !!

Αν κάποιους τα posts μου τους κουράζουν τα παραλείπουν. Απλό είναι !! :hi:

σεντονι με ουσια ομως :hi:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Εχεις δίκιο !! Είμαι ''σεντονακιας'' !!! :grin: :grin:

Το θέμα που συζητάμε όμως είναι αρκετά σύνθετο !!

Αν κάποιους τα posts μου τους κουράζουν τα παραλείπουν. Απλό είναι !! :hi:
Αν θίχτηκες φίλε μου, σου ζητώ συγγνώμη. Δεν είχα καμία πρόθεση να σε προσβάλλω. Απλά , όταν αρχικά γράφεις πως θα είσαι επιγραμματικός και ακολουθούν 2 σελίδες, μου δίνεις κι εμένα το δικαίωμα να κάνω πλάκα. Και πάλι απολογούμαι εάν πιστεύεις πως θίχτηκες... δεν είχα τέτοια πρόθεση.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αν θίχτηκες φίλε μου, σου ζητώ συγγνώμη. Δεν είχα καμία πρόθεση να σε προσβάλλω. Απλά , όταν αρχικά γράφεις πως θα είσαι επιγραμματικός και ακολουθούν 2 σελίδες, μου δίνεις κι εμένα το δικαίωμα να κάνω πλάκα. Και πάλι απολογούμαι εάν πιστεύεις πως θίχτηκες... δεν είχα τέτοια πρόθεση.

Δεν θιχθηκα φίλε !!! Δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη !! Δίκιο έχεις !!!

Απλά μου ξέφυγε το ''επιγραματικός' στην αρχή του ποστ απο ένα άλλο σχετικό κείμενο που είχα παλιά γράψει.

Οταν γράφεις ''σεντόνια'' όλο και κάτι θα ξεφύγει !! :grin: :grin:

Χρόνια πολλά εύχομαι, να είσαι καλά !!  :hi: :hi:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Δεν θιχθηκα φίλε !!! Δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη !! Δίκιο έχεις !!!

Απλά μου ξέφυγε το ''επιγραματικός' στην αρχή του ποστ απο ένα άλλο σχετικό κείμενο που είχα παλιά γράψει.

Οταν γράφεις ''σεντόνια'' όλο και κάτι θα ξεφύγει !! :grin: :grin:

Χρόνια πολλά εύχομαι, να είσαι καλά !!  :hi: :hi:

Καλά Χριστούγεννα και καλή χρονιά να έχουμε...
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
453
Ρε mind γράψε κάποιο βιβλίο ρε φίλε με τις σκέψεις σου, ή άνοιξε ένα blog ξέρω 'γω...Είναι μαλακία αυτή η σοφία και η εμπειρία ζωής να μη μεταδίδεται και μοιραία κάποια στιγμή να χαθεί...

Μια απάντηση θα σου δώσω για όσα έγραψες, λακωνική όμως:

Και μόνο που διάβασα τι θα πρέπει να κάνει ένας σωστός και πνευματικά υγιής παντρεμένος...κουράστηκα!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :hi: :hi: :hi: :hi:


οντως ειναι ικανοτατος στη γραφη ο mind....οσο για τα υπολοιπα ...κλαιω :2funny:
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
( ΣΥΝΕΧΕΙΑ )
Ολοι λοιπόν μέσα στο γάμο παίζουν το ρόλο τους σε μια καλοστημένη παράσταση. Τα προβλήματα προκύπτουν όταν κάποιοι δεν αντιλαμβάνονται τον ρόλο η τους ρόλους. Τότε προκύπτουν τα απρόοπτα.

Να το δούμε λίγο πιο απλά ??
Αν το καλοσκεφτείς η όλη ''κατάσταση'' ανάμεσα σε ένα  άντρα και μια γυναίκα από τη πρώτη στιγμή μια ''παράσταση'' δεν είναι ??

Αν πας σε μια γυναίκα που πρωτογνωρίζεις και αρχικά σε έλκει και της πείς '' Μου αρέσεις πολύ, θέλω να σε γαμήσω !'' ποια φαντάζεσαι θα είναι η κατάληξη ?? Ομως αρχικά αυτό ακριβώς αισθάνεσαι !!! Η '' στεγνή αλήθεια'' σε αυτό το ''παιχνίδι '' δεν βοηθάει !!! Χρειάζεται να παίξεις το ρόλο σου στα πλαίσια ενός φλερταρίσματος και το ξέρεις.

Αν η γυναίκα γυρίσει και σου πει όταν εσύ ευγενικά τη πρωτο - προσεγγίσεις '' Τώρα σου γυάλισα, γκάβλωσες,  και θέλεις να με γαμήσεις ?? η μπορώ να σου εμπνεύσω και κάτι παραπάνω ??'' Ποιά θα ήταν η αντίδρασή σου ?? ( αν και για τα εκλεκτά μέλη του bou.com δεν είμαι και πολύ βέβαιος !!!   :grin: :grin:   )
Η ''στεγνή αλήθεια'' σε αυτό το ''παιχνίδι '' δεν βοηθάει !!! Χρειάζεται να παίξει και η γυναίκα το ρόλο της !!!

Η όλη λοιπόν ''ιστορία'' ανάμεσα σε ένα άντρα και μια γυναίκα δεν εξυπηρετείται σε καμία φάση της από την ''στεγνή αλήθεια''. Το στοιχείο της παράστασης και των ρόλων που απαιτούνται σε αυτή είναι απαραίτητο. Και αυτό αν και αρχικά δεν φαίνεται, αποδεικνύεται ντε φάκτο ότι απαιτείται σε όλη τη ζωή ενός ζευγαριού !!!

Για να το κάνουμε ακόμα πιο απλό !!! Υπάρχει περίπτωση κάποιος να πεί στη γυναίκα του την ''στεγνή αλήθεια'' σχετικά με το πόσο καλά παρκάρει ?? Η απάντηση είναι κατηγορηματικά όχι !!!  ''Ρητώς και δια ροπάλου,ΟΧΙ'' !!! Κάτι αντίστοιχο ''παίζει'' και στο κομμάτι σεξ - αλήθεια ως αποτέλεσμα του θεσμικού πλαισίου που ζούμε.

Καταλήγοντας !! Ούτε θέλω ούτε και μπορώ να δώσω συμβουλές για το τι πρέπει και για το τι δεν πρέπει να κάνει κάποιος με αυτό το θέμα. Είναι προσωπικό θέμα του καθενός. Εδώ κάποια στοιχειώδη ανάλυση κάνουμε και δίνουμε τροφή για σκέψη. Ο κάθε άνθρωπος είναι αρχιτέκτονας της δικής του ζωής !!

Αυτά από εμένα, και τέλος !! Να είστε όλοι καλά !!!  Καλές Γιορτές !!      :hi: :hi:



Mindreader έγραψες πάλι ......Ωραίες απόψεις , όμορφα γραμμένες , με πολλά νοήματα .......Νάσαι καλά .....
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Κύριο καλημέρα σας και Χρόνια Πολλά...  Το μουνί (και ακόμα καλύτερα το κωλί)ειναι τα πιο γλυκά πραγματα στον κόσμο....Το Θέμα ειναι απλό  .........Είσαι παντρεμένος ? Δε παραμελείς σε τιποτα την οικογένειά σου, παιδιά και κυρίως την Γυναίκα σου και οποτε σου δωθεί ευκαιρία (ειτε πουτάνα ειτε γκομενα ) γαμεις με μία βασική προυποθεση:   ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ  ΡΙΣΚΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ......ΧΤΥΠΑΣ ΣΑΝ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ που λέμε .........Αν δε μπορείς τοτε αστο.  Κατσε με τη γυναίκα σου ή χώρησε και τράβα για αλλα ...Καταρχήν τα εκτός γαμου, σχεσεις,ραντεβού,τηλεφωνα κλπ με γκομενες ειναι πολυ ψυχοφθορα ....Μπορεί το ρισκο σ'αυτο να εχει την καύλα του απο την αλλη ομως η φθορά στην υγεία ειναι τεράστια ...Και οι κινδυνοι αμα σε ανακαλύψει η γυναίκα ...ΠΟΛΛΟΙ...Λίγοι ειναι αυτοι που ξερουν να παιζουν το παιχνίδι αυτο με ασφάλεια ...Εγώ δεν ανηκω σε αυτούς ......Αν κατι τυχη εκτός γαμου ....Εκτελειτε χωρις δευτερη κουβεντα εφοσον υπαρχει απολυτη εχεμύθεια ..Διαφορετικά να ειναι καλά οι καταδρομικές συχνα πυκνά στην Αθήνα με τις απαραίτητες προφυλάξεις παντα (και μην ξεχνάμαι:το σεντονάκι απαραίτητο αξεσουαρ ;) ;) ;))...Καλές Γιορτές με Υγεία και................. ΚΑΛΑ ΞΕΣΚΙΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ..........
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
1
Like
1.208
Πόντοι
216
Κύριο καλημέρα σας και Χρόνια Πολλά...  Το μουνί (και ακόμα καλύτερα το κωλί)ειναι τα πιο γλυκά πραγματα στον κόσμο....Το Θέμα ειναι απλό  .........Είσαι παντρεμένος ? Δε παραμελείς σε τιποτα την οικογένειά σου, παιδιά και κυρίως την Γυναίκα σου και οποτε σου δωθεί ευκαιρία (ειτε πουτάνα ειτε γκομενα ) γαμεις με μία βασική προυποθεση:   ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ  ΡΙΣΚΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ......ΧΤΥΠΑΣ ΣΑΝ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ που λέμε .........Αν δε μπορείς τοτε αστο.  Κατσε με τη γυναίκα σου ή χώρησε και τράβα για αλλα ...Καταρχήν τα εκτός γαμου, σχεσεις,ραντεβού,τηλεφωνα κλπ με γκομενες ειναι πολυ ψυχοφθορα ....Μπορεί το ρισκο σ'αυτο να εχει την καύλα του απο την αλλη ομως η φθορά στην υγεία ειναι τεράστια ...Και οι κινδυνοι αμα σε ανακαλύψει η γυναίκα ...ΠΟΛΛΟΙ...Λίγοι ειναι αυτοι που ξερουν να παιζουν το παιχνίδι αυτο με ασφάλεια ...Εγώ δεν ανηκω σε αυτούς ......Αν κατι τυχη εκτός γαμου ....Εκτελειτε χωρις δευτερη κουβεντα εφοσον υπαρχει απολυτη εχεμύθεια ..Διαφορετικά να ειναι καλά οι καταδρομικές συχνα πυκνά στην Αθήνα με τις απαραίτητες προφυλάξεις παντα (και μην ξεχνάμαι:το σεντονάκι απαραίτητο αξεσουαρ ;) ;) ;))...Καλές Γιορτές με Υγεία και................. ΚΑΛΑ ΞΕΣΚΙΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ..........


Σωστος !!!!!! respect !!!!!
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Κύριο καλημέρα σας και Χρόνια Πολλά...  Το μουνί (και ακόμα καλύτερα το κωλί)ειναι τα πιο γλυκά πραγματα στον κόσμο....Το Θέμα ειναι απλό  .........Είσαι παντρεμένος ? Δε παραμελείς σε τιποτα την οικογένειά σου, παιδιά και κυρίως την Γυναίκα σου και οποτε σου δωθεί ευκαιρία (ειτε πουτάνα ειτε γκομενα ) γαμεις με μία βασική προυποθεση:   ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ  ΡΙΣΚΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ......ΧΤΥΠΑΣ ΣΑΝ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ που λέμε .........Αν δε μπορείς τοτε αστο.  Κατσε με τη γυναίκα σου ή χώρησε και τράβα για αλλα ...Καταρχήν τα εκτός γαμου, σχεσεις,ραντεβού,τηλεφωνα κλπ με γκομενες ειναι πολυ ψυχοφθορα ....Μπορεί το ρισκο σ'αυτο να εχει την καύλα του απο την αλλη ομως η φθορά στην υγεία ειναι τεράστια ...Και οι κινδυνοι αμα σε ανακαλύψει η γυναίκα ...ΠΟΛΛΟΙ...Λίγοι ειναι αυτοι που ξερουν να παιζουν το παιχνίδι αυτο με ασφάλεια ...Εγώ δεν ανηκω σε αυτούς ......Αν κατι τυχη εκτός γαμου ....Εκτελειτε χωρις δευτερη κουβεντα εφοσον υπαρχει απολυτη εχεμύθεια ..Διαφορετικά να ειναι καλά οι καταδρομικές συχνα πυκνά στην Αθήνα με τις απαραίτητες προφυλάξεις παντα (και μην ξεχνάμαι:το σεντονάκι απαραίτητο αξεσουαρ ;) ;) ;))...Καλές Γιορτές με Υγεία και................. ΚΑΛΑ ΞΕΣΚΙΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ..........
Τα ειπες όπως πρέπει
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Εχεις δίκιο !! Είμαι ''σεντονακιας'' !!! :grin: :grin:

Το θέμα που συζητάμε όμως είναι αρκετά σύνθετο !!

Αν κάποιους τα posts μου τους κουράζουν τα παραλείπουν. Απλό είναι !! :hi:
 Πολυ  ωραιο το ποστ  σου φιλε Mindreader , εγω  δεν το  βρηκα μεγαλο  σεντονι  παντως ,  διοτι  οταν  αρκετες  φορες θελουμε  να  γραψουμε  την  γνωμη  μας για  ενα c-girl  η  καποιο  αλλο  θεμα  του σαιτ ,  αν  πρεπει να  γραψουμε κατι  σφαιρικο και κατι πληρες ,  πρεπει  να  εχει αρχη   μεση  και τελος , και με τα παραδειγματα του στο θεμα και με τα ολα του ,  διοτι  οι απλοι  και σκετοι  σχολιασμοι  εχουν πολλες προεκτασεις κι εκει καπου το  χανουν  μερικοι , αλλωστε  ο καθενας απ τον  γραπτο  λογο  βγαζει  την  δικη  του εικονα ,  δεν εχουμε  ολοι τον  ιδιο επεξεργαστη ;) ;) ;) , για  μενα ειναι  πολυ  πληρες το ποστ  σου και δεν το  βρηκα και τρελο  σεντονι , αλλωστε  χαιρομαι  οταν  ποσταρεις και παντα σε διαβαζω οταν  γραφεις ... εχουμε  και κοινα  γουστα αλλωστε  μουλατες και κορμια απο εβενο , αυτα   τα ολιγα  περι  ποστ  και σινδονες  Καλες  Γιορτες  σε ολους  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Το καλύτερο thread του site!!! :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom