Νέα

Ο Παντρεμένος πουτανιάρης τι χρειάζεται ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxAnnotator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.964
Κριτικές
33
Like
6.940
Πόντοι
3.496
Κουραγιο θελει ορεξη,κ προσοxη.Μπορει καποιος να ξεκινησει απο τους οικους με δυνατοτητα ντους,ακομη κ στουντιο.Για να σβηνουν πιο ευκολα τα ιχνη.Τα κολ γκερλς δινουν στιγμα'δηλαδη τηλ,σμς,κτλπ.Ομως ποτε δεν ειναι αργα για περιπετειες,η zωη ειναι τωρα.Εδω συγγενεις μ,ξεκινησαν τον εγγαμο βιο στα 46 κ στα 51 ετη,κ σημερα ολα μια xαρα.Οποτε η ημερομηνια ληξεως ισxυει μονο για τις γυναικες.Γι αυτο,προχωρα μπροστα..
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
3.776
Πόντοι
456
ολα τα τηλεφωνα τα εχω σε μια καρτα SIM  που βαζω-βγαζω καθε μερα στο τηλεφωνο πολλα χρονια τωρα.  μεθοδικοτητα θελει.  οποιος συν-παντρεμενος θελει αλλες χρηστικες πληροφοριες, ευχαριστως να του τις δωσω τηλεφωνικα γιατι βαριεμαι να γραφω εδω.
στειλτε Προσωπικο Μηνυμα.
ευχαριστω.


ΥΓ-γαματε γιατι χανομαστε...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Με τη γυναικα μετα απο καποια χρονια γινεστε συγγενεις. Ειναι σαν να γαμας την μανα σου.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.642
Κριτικές
42
Like
25.277
Πόντοι
25.846
Κουραγιο θελει ορεξη,κ προσοxη.Μπορει καποιος να ξεκινησει απο τους οικους με δυνατοτητα ντους,ακομη κ στουντιο.Για να σβηνουν πιο ευκολα τα ιχνη.Τα κολ γκερλς δινουν στιγμα'δηλαδη τηλ,σμς,κτλπ.Ομως ποτε δεν ειναι αργα για περιπετειες,η zωη ειναι τωρα.Εδω συγγενεις μ,ξεκινησαν τον εγγαμο βιο στα 46 κ στα 51 ετη,κ σημερα ολα μια xαρα.Οποτε η ημερομηνια ληξεως ισxυει μονο για τις γυναικες.Γι αυτο,προχωρα μπροστα..
Στην σύγχρονη εποχή των smartphones... μπορείς και με μέηλ μέσω του κινητού να κάνεις την δουλειά, χωρίς να χρειαστει να δώσεις τον αριθμό σου... Υπάρχουν και τόσες εφαρμογές chat για κινητά επίσης.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.456
Πόντοι
9.035
Χαιρετώ όλο το φόρουμ. Ύστερα απο μακρόχρονη απουσία λόγω 10ετούς (περίπου)  γάμου , μια χριστουγεννιάτικη εορταστική μέρα και ενώ περίμενα στη σειρά ταμείων του Jumbo μαζί με την οικογένεια και τα δώρα , η ματιά μου απρόσμενα καρφώθηκε σε ένα 20άχρονο κωλαράκι με τατουάζ στη μέση που ήταν στη δίπλα γραμμη.

Ξαφνικά αφυπνίστηκα . Που είχαν πάει 10 χρόνια; Εϊμαι πια 40 plus , οικογένεια , σκοτούρες , οικονομικά και επαγγελματικά προβλήματα ,άγχος και χλιαρό συζυγικό σέξ ύστερα απο ραντεβού και αφού παραλάβουν οι γιαγιάδες τα παιδιά .

Δεν έχω παράπονο απο το γάμο και τη ζωή μου αλλά πραγματικά .. αναρωτήθηκα ... εγώ δεν ήμουν έτσι . Κάποτε απολάμβανα το επαγγελματικό στουντιακό σέξ , τις καλύτερες πουτάνες , εμπειρίες και καλά γαμήσια .

Τώρα ; Κάθομαι αγχωμένος , προβληματισμένος και γεμάτος στρές μεσα στη νύχτα , μπροστά σε ένα λαπτοπ

Απευθύνομαι περισσότερο στους παντρεμένους φίλους . Εσείς πως το αντιμετωπίζετε ; Εγώ σκέφτηκα να «επανέλθω» . Ίσως να αισθανθώ και πάλι ζωντανός .
Τι προτείνετε ;
Μπουρδέλο
Στούντιο
Μασαζ ή Call Girl ;
Για να αρχίσουμε με το νόημα : Σου τα προτείνουμε όλα. Άλλωστε ξέρεις πως δουλεύει το σύστημα, δεν άλλαξαν και πολλά στα 10 χρόνια της αποχής σου.
Βασικά εμείς ποτέ δεν φύγαμε για να επανέλθουμε. Το βασικό είναι να έχεις την οικονομική δυνατότητα να ικανοποιείς τις ορμές σου χωρίς να επιβαρύνεις ουσιαστικά την οικογένειά σου. Αν μπορείς αυτό να το κάνεις και να το ελέγξεις προχωράς, αν όχι κάθεσαι εκεί που είσαι.
Αυτά που έγραψαν μερικοί για τα ρίσκα να σε δουν γνωστοί και για τα θέματα υγείας ισχύουν όσο ισχύουν ένα σωρό άλλα τυχαία πράγματα στην καθημερινότητά μας. Τουτέστιν είναι πρακτικά απίθανό να σου συμβεί εφόσον παίρνεις βασικές προφυλάξεις της κοινής λογικής.
Το να βρεις μόνιμη σχέση μην το κοιτάς καθόλου. Βασικά και κατώτερης ποιότητας (ειδικά στο σεξ) θα είναι η φάση, και τελικά πιο πολλά θα κοστίσει, και μεγαλύτερο το ρίσκο θα είναι γιατί το μυαλό της γυναίκας είναι άβυσσος. Με τις πουτάνες, ανάλογα με τις ορέξεις και τις δυνατότητες πας με όσες θες, όποτε θες, και δεν δίνεις λογαριασμό σε κανένα.
Τα ομορφότερα κορίτσια θα τα βρεις στα μπουρδέλα, λόγο ποσότητας πάντα θα υπάρχουν κάποιες πολύ καλές.
Τα καλύτερα γαμίσια όμως θα τα κάνεις μόνον με Call girls στην άνεση και την ασφάλεια των ξενοδοχείων, εκεί το πρόγραμμα και ο έλεγχος είναι δικός σου.
Φυσικά και τα μασάζ είναι πάντα άλλη φάση, λόγω γνωριμίας και σωματικής επαφής πριν το σεξ.
Προχώρα να ξανανιώσεις... μόλις κάνεις την πρώτη επιτυχή κίνηση θα γίνεις άλλος άνθρωπος (υπάρχουν και οι φόλες στο πρόγραμμα, αλλά δεν αποθαρρυνόμαστε εμείς με αυτά)...
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Δηλαδη για να ανανεωθεις, πρεπει να πας με αλλη γυναικα ρε φιλε, αν εισαι παντρεμενος? Ποιο καλα θα περνας αμα κανεις κανα ωραιο με τη γυναικα σου (εφ'οσον ακομα γουσταρει)

Η ζωη δεν ειναι μονο να γαμας, εχει και αλλα πραγματα.

Π
 
OP
OP
xxxAnnotator

xxxAnnotator

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για όλες τις συμβουλες σας σύντροφοι! Για διαζύγιο και swing που προτάθηκε δεν παίζει αλλά μάλλον προς το cg κλίνω και εγώ .
Η έρευνα ξεκινά !
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.324
Κριτικές
16
Like
13.399
Πόντοι
5.577
Μειώνεις την πιθανότημε cg. Τα call girls ομως δίνουν το αίσθημα καθαριότητας και μετά υπάρχει το ρίσκο να κολήσεις κανά χλαμύδιο από ακάποτη πίπα και να το βρούνε στη γυναίκα σου.

τωρα μας προσγείωσες τυπε  :S
 

devo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες κάντε καμμιά πρόταση για ανεξάρτητο call girl που να έρχεται στο χώρο μου
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Χαιρετώ όλο το φόρουμ. Ύστερα απο μακρόχρονη απουσία λόγω 10ετούς (περίπου)  γάμου , μια χριστουγεννιάτικη εορταστική μέρα και ενώ περίμενα στη σειρά ταμείων του Jumbo μαζί με την οικογένεια και τα δώρα , η ματιά μου απρόσμενα καρφώθηκε σε ένα 20άχρονο κωλαράκι με τατουάζ στη μέση που ήταν στη δίπλα γραμμη.

Ξαφνικά αφυπνίστηκα . Που είχαν πάει 10 χρόνια; Εϊμαι πια 40 plus , οικογένεια , σκοτούρες , οικονομικά και επαγγελματικά προβλήματα ,άγχος και χλιαρό συζυγικό σέξ ύστερα απο ραντεβού και αφού παραλάβουν οι γιαγιάδες τα παιδιά .

Δεν έχω παράπονο απο το γάμο και τη ζωή μου αλλά πραγματικά .. αναρωτήθηκα ... εγώ δεν ήμουν έτσι . Κάποτε απολάμβανα το επαγγελματικό στουντιακό σέξ , τις καλύτερες πουτάνες , εμπειρίες και καλά γαμήσια .

Τώρα ; Κάθομαι αγχωμένος , προβληματισμένος και γεμάτος στρές μεσα στη νύχτα , μπροστά σε ένα λαπτοπ

Απευθύνομαι περισσότερο στους παντρεμένους φίλους . Εσείς πως το αντιμετωπίζετε ; Εγώ σκέφτηκα να «επανέλθω» . Ίσως να αισθανθώ και πάλι ζωντανός .
Τι προτείνετε ;
Μπουρδέλο
Στούντιο
Μασαζ ή Call Girl ;
τυπε από ότι φαινεται εχεις μπουχτισει με τη γυναικα σου η μαλλον δεν σου πολυαρεσει και ψάχνεις να βρεις τροπο διαφυγης.δικαιολογησε εν μερη, απλα να ξερεις πως αν ξεκινήσεις τη μπουρδελοζωη δε θα το κανεις μια και τελος αλλα θα γινεις μονιμος μπουρδελιαρης και αν γινεις μονιμος δεν θα θες ουτε  να τη δεις γυμνη τη γυναικα σου.απλα δεν εισαι μονογαμικος όπως οι περισσοτεροι μπουρδελιαρηδες.για μενα χωρησε τη γυναικα σου και ξεκινα τη μπουρδελοζωη που θες γιατι αν νομιζεις ότι θα τα χεις και τα δυο είναι δυσκολο η γυναικα σου θα το μυριστεί και θα σε χωρισει.μπουρδελιαρης δεν γινεσαι γεννιεσαι.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
ηταν και η γυναικα του μαζι,ας εκανε κινηση και τωρα θα τρωγαμε κολυβα.
τυπε μην εισαι αρνητικος,εδω ο αλλος ψαχνει να του πηδηξουμε και να του κρεμπεδιασουμε την γυναικα παρεα με εναν τραβελο :S :S :S
 
OP
OP
xxxAnnotator

xxxAnnotator

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
τυπε από ότι φαινεται εχεις μπουχτισει με τη γυναικα σου η μαλλον δεν σου πολυαρεσει και ψάχνεις να βρεις τροπο διαφυγης.δικαιολογησε εν μερη, απλα να ξερεις πως αν ξεκινήσεις τη μπουρδελοζωη δε θα το κανεις μια και τελος αλλα θα γινεις μονιμος μπουρδελιαρης και αν γινεις μονιμος δεν θα θες ουτε  να τη δεις γυμνη τη γυναικα σου.απλα δεν εισαι μονογαμικος όπως οι περισσοτεροι μπουρδελιαρηδες.για μενα χωρησε τη γυναικα σου και ξεκινα τη μπουρδελοζωη που θες γιατι αν νομιζεις ότι θα τα χεις και τα δυο είναι δυσκολο η γυναικα σου θα το μυριστεί και θα σε χωρισει.μπουρδελιαρης δεν γινεσαι γεννιεσαι.
Κοίτα θα σου πω τι γίνεται απο τη δική μου οπτική. Δεν ξέρω αν είσαι παντρεμένος αλλά για εμένα τα πράγματα δεν είναι άσπρο - μαύρο
Τη γυναίκα μου τη λατρεύω . Έχουμε υπέροχα παιδιά , με έχει στηρίξει στα δύσκολα και την έχω στηρίξει και εγω. Απλώς καθώς τα χρόνια περνούν , η αρχική φλόγα, το πάθος , η καύλα δίνουν τη θέση τους στη συντροφικότητα.
Πολλές φορές αισθάνομαι ότι θέλω να κάνω βρώμικο , πρόστυχο σέξ και κακά τα ψέματα. Η σύζυγος ενός άντρα δεν μπορεί να ξαναγίνει πουτάνα , τουλάχιστον με τον άντρα της , με άλλον μπορεί .
Είναι δύσκολες ισορροπίες, το έχω ψάξει πολύ μέσα μου αλλά και με κολλητούς . Ένα τσουλάκι είναι το αλατοπίπερο. Δε σημαίνει ότι πρέπει να διαλύσεις το σπίτι σου
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Κοίτα θα σου πω τι γίνεται απο τη δική μου οπτική. Δεν ξέρω αν είσαι παντρεμένος αλλά για εμένα τα πράγματα δεν είναι άσπρο - μαύρο
Τη γυναίκα μου τη λατρεύω . Έχουμε υπέροχα παιδιά , με έχει στηρίξει στα δύσκολα και την έχω στηρίξει και εγω. Απλώς καθώς τα χρόνια περνούν , η αρχική φλόγα, το πάθος , η καύλα δίνουν τη θέση τους στη συντροφικότητα.
Πολλές φορές αισθάνομαι ότι θέλω να κάνω βρώμικο , πρόστυχο σέξ και κακά τα ψέματα. Η σύζυγος ενός άντρα δεν μπορεί να ξαναγίνει πουτάνα , τουλάχιστον με τον άντρα της , με άλλον μπορεί .
Είναι δύσκολες ισορροπίες, το έχω ψάξει πολύ μέσα μου αλλά και με κολλητούς . Ένα τσουλάκι είναι το αλατοπίπερο. Δε σημαίνει ότι πρέπει να διαλύσεις το σπίτι σου
τυπε με τους 'κολλητους' πως το εψαξες :think:
 

Επισκέπτης
Κάποιους τους επισκέφτηκε το ''Πνεύμα των χριστουγέννων'' !!! :2funny: :2funny:

Πρσωπικές συστάσεις !!

Ικανοποίησε το ένστικτό σου !!! Αλλά με μέτρο !! Μην το ξεχυλώσεις !!

Μην αλλάξεις με τη καμμία τις καθημερινές σου συνήθειες. Μην αποθηκεύεις νούμερα τηλεφώνων στο κινητό σου.
Μην αφήνεις ''ίχνη'' σε υπολογιστές απο επισκέψεις σε sites η σε fb.

Μη ρισκάρεις την υγεία σου ( και εμέσως την υγεία της οικογένειας σου ) για τη κάβλα της στιγμής για κανένα απολύτως λόγο. Δεν αξίζει !!

Ικανοποίησε την ανάγκη για ''ποικιλία' στοχεύοντας σε ποιότητα όχι σε ποσότητα.

Μη μπλέξεις σε συναισθηματισμούς. Κάποιες μπορεί να το προσπαθήσουν να σε μπλέξουν αν μυριστούν ''ψητό''.

Οι Αγγλοι τα παραπάνω τα λένε όλα απλά και πρακτικά ''Keep it simple''.

Keep walking !! :hi: :hi:
έχεις υπάρξει παντρεμένος με παιδιά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom