Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
ΕΙ-ΝΑΙ                  ΤΡΕ-ΛΛΟΣ         Ο PIC-KER     O    ΘΕΟΣ....
 
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Απαντησε μου τι να κανω Picker        ...............
Κανω καταδρομικες απο Αγρινιο στη φυλης ...............Ξεσκιζω οτι μπορω εκει και
γυρναω σπιτι φουλ ερωτευμενος με την Γυναικα μου την οποια γαμαω με ποιο πολλη  παθος απο πριν ....
Γιατι να χαλασω το γαματο κλιμα και να της πω οτι πηγα στις πουτανες στην Αθηνα για να αλλαξω .....βαλβολινες ..........??????????      Ειμαι σε μεγαλο προβληματισμο συμφωνα με τα λεγομενα σου ..........

Τι να κανω Γιατρε ????.......oh sorry  ....   Picker   ???
 

Επισκέπτης
Aντζέλικα από Ιάσωνος 1Α για απόψε, ήταν ένα από τα πιο kinky γαμήσια που έχω κάνει. Συνήθως της φιλάω εγώ τα πόδια αλλά σήμερα ήθελε εκείνη να φιλήσει τα δικά μου (Νο45).

Μου έδωσε υγρό μαντηλάκι και μου είπε να τα καθαρίσω παρόλο που ήδη μοσχοβολούσαν.  :cheesy:  Ύστερα με ξάπλωσε και τα πήρε στο στόμα της φιλώντας και δαγκώνοντάς τα με πάθος.

Είχα καυλώσει και δε χρειάστηκε πίπα. Κάθησε πάνω μου σε στάση reverse cowgirl και καθώς τη γαμούσα έσκυβε και μου δάγκωνε τα δάχτυλα ενώ εγώ της έβαζα κωλοδάχτυλο.

Ύστερα ξάπλωσε εκείνη και αφού της δαχτύλιασα λίγο το μουνί, μπήκα μέσα της ιεραποστολικά και σε λίγο τελείωσα με το δέξι της πόδι μέσα σε μαύρο καλσόν να με πατάει στη μάπα.

Αντζέλικα...    :smitten:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Aντζέλικα από Ιάσωνος 1Α για απόψε, ήταν ένα από τα πιο kinky γαμήσια που έχω κάνει. Συνήθως της φιλάω εγώ τα πόδια αλλά σήμερα ήθελε εκείνη να φιλήσει τα δικά μου (Νο45).

Μου έδωσε υγρό μαντηλάκι και μου είπε να τα καθαρίσω παρόλο που ήδη μοσχοβολούσαν.  :cheesy:  Ύστερα με ξάπλωσε και τα πήρε στο στόμα της φιλώντας και δαγκώνοντάς τα με πάθος.

Είχα καυλώσει και δε χρειάστηκε πίπα. Κάθησε πάνω μου σε στάση reverse cowgirl και καθώς τη γαμούσα έσκυβε και μου δάγκωνε τα δάχτυλα ενώ εγώ της έβαζα κωλοδάχτυλο.

Ύστερα ξάπλωσε εκείνη και αφού της δαχτύλιασα λίγο το μουνί, μπήκα μέσα της ιεραποστολικά και σε λίγο τελείωσα με το δέξι της πόδι μέσα σε μαύρο καλσόν να με πατάει στη μάπα.

Αντζέλικα...     :smitten:

sta αρχιδια μας ρε μαλακα
εμεις γαμησαμε?  :jerking: :jerking:
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
picker  κατι σε ρωτησα πιο πανω .....Θα μου απαντησεις ??
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΥΠΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΣΤΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΜΑΣ ΖΗΤΗΘΕΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΡΕΣ, ΖΗΤΩ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!

:rockon:

1)Πόσο είσαι?
2)Είχες ποτέ γκόμενα?
3)Από πότε άρχισες το σπορ έτσι όπως το περιγράφεις?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220

ε μα ρε φιλε... στο πουτσο μας... να .

Πηγε γαμησε αποψε ο Πικερ και το ανακοινωνει λες και εγινε
κανα περιστατικο εθνικης σημασιας.

Σαν και αυτον ο μισος πλανητης και παραπανω γαμουσε σημερα.
 

Επισκέπτης
1)Πόσο είσαι?
2)Είχες ποτέ γκόμενα?
3)Από πότε άρχισες το σπορ έτσι όπως το περιγράφεις?

1) 34

2) Είχα συνολικά 4 σχέσεις, η μεγαλύτερη κράτησε 1 μήνα. Πάντα ένιωθα ότι οι περισσότερες γυναίκες είναι χαζές, έχουν σαφώς χαμηλότερο ΙQ, άρα η σχέση μαζί τους είναι κουραστική.

3) Από τότε που κατάλαβα ότι οι γυναίκες είναι κατώτερες από τους άντρες πνευματικά αλλά τους δίνει αξία η αυξημένη ανάγκη των αντρών για σεξ. Αν οι άντρες δεν είχαν τέτοια ανάγκη για σεξ, κανένας άντρας δεν θα έκανε παρέα με καμία γυναίκα, θα προτιμούσε να κάνει παρέα με άλλους άντρες, με τους οποίους μπορεί να κάνει συζητήσεις πολύ ανώτερου πνευματικού επιπέδου.
 

mikegr_76

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
1) 34

2) Είχα συνολικά 4 σχέσεις, η μεγαλύτερη κράτησε 1 μήνα. Πάντα ένιωθα ότι οι περισσότερες γυναίκες είναι χαζές, έχουν σαφώς χαμηλότερο ΙQ, άρα η σχέση μαζί τους είναι κουραστική.

3) Από τότε που κατάλαβα ότι οι γυναίκες είναι κατώτερες από τους άντρες πνευματικά αλλά τους δίνει αξία η αυξημένη ανάγκη των αντρών για σεξ. Αν οι άντρες δεν είχαν τέτοια ανάγκη για σεξ, κανένας άντρας δεν θα έκανε παρέα με καμία γυναίκα, θα προτιμούσε να κάνει παρέα με άλλους άντρες, με τους οποίους μπορεί να κάνει συζητήσεις πολύ ανώτερου πνευματικού επιπέδου.
εισαι λαθος φιλε μου...ισως φταιει που η μεγαλυτερη σχεση σου ειναι 1 μηνα...η γυναικες μερικες(αν οχι παντα) φορες εχουν μεγαλυτερη αναγκη απο εμας για σεξ....ιδιως αν τις χαμουρεψεις λιγο...αμα δεν το φανε ειναι κακοκεφες και μεστα νευρα....εγω εχω σχεσεις σχεδον 20 χρονια τωρα, και το ιδιο πιστευω θα σου πουν και αλλοι...απλα εχουν κερδισει το παιχνιδι, και δεν θελουν να το δειχνουν...
-σιγουρα δεν θα σου ετυχε γυναικα να σου ορμησει...βραδιατικα... :boobies:

τωρα τα περι πνευματικων και IQ..και δεν συμφωνω...και δεν βλεπω τι σχεση εχουν...
και μην νομιζεις οτι ειμαι κανας μουν_δουλος οκ?
 

Επισκέπτης
Ζείτε σε μεγάλη πλάνη. Αν οι γυναίκες ήθελαν περισσότερο το σεξ θα μας πλήρωναν εκείνες να μας γαμήσουν, θα μας την έπεφταν εκείνες στο δρόμο και άλλα πολλά. Oι γυναίκες μπορούν να μείνουν χωρίς οργασμό για απείρως μεγαλύτερο χρονικό διάστημα από ό,τι οι άντρες. Μερικοί έχετε φτιάξει τον κόσμο υποκριτικά στα μέτρα σας όπως σας βολεύει.

Picker  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
εγω εχω σχεσεις σχεδον 20 χρονια τωρα, και το ιδιο πιστευω θα σου πουν και αλλοι...απλα εχουν κερδισει το παιχνιδι, και δεν θελουν να το δειχνουν...

Τι λες ρε μεγάλε; Eίσαι κι εσύ από τους κερδισμένους;     :jerking:
 

mikegr_76

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ζείτε σε μεγάλη πλάνη. Αν οι γυναίκες ήθελαν περισσότερο το σεξ θα μας πλήρωναν εκείνες να μας γαμήσουν, θα μας την έπεφταν εκείνες στο δρόμο και άλλα πολλά. Oι γυναίκες μπορούν να μείνουν χωρίς οργασμό για απείρως μεγαλύτερο χρονικό διάστημα από ό,τι οι άντρες. Μερικοί έχετε φτιάξει τον κόσμο υποκριτικά στα μέτρα σας όπως σας βολεύει.

Picker   :sunglasses:
 ετσι νομιζεις φιλε........ετσι θελουν οι γυναικες να νομιζεις...πιασε μια συζητηση με καμια κοπελια... η μαλακια παει συννεφο με τα κοριτσακια και τις 30ρες....μπαινουν στο μπανιο και  παιζουν με το τηλεφωνο, τα αφροντουζ και οτι εχει σχημα πεους...χωρια τα αγγουρακια και τους δονητες...

εχω ακουσει απο προφυλακτικο με κιμα μεσα...εως και αποσμητικα μασχαλης...τωρα ειδικα με τα skype, msn  και τα λαπτοπ...εχουν παθει αγκυλωση τα χερακια τους....απο την μαλακια.. αμα τα πιανεις αυτα που σου λεω καλως...αλλιως αστω...μεινε στις αποψεις σου....οι ποιο πολλες γουσταρουν στα κρυφα και εχεμυθα να βγαλουν τα ματια τους, ενα καλο κρεβατι...οπως λενε...
 

mikegr_76

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Τι λες ρε μεγάλε; Eίσαι κι εσύ από τους κερδισμένους;     :jerking:
γυναικα που δεν ειναι παρθενα δεν αντεχει ουτε μηνα χωρις σεξ................... :fuck1:

και δεν θα βρεις 30αρα που δεν τρελενετε για πιπα... :pipa1:
 

Επισκέπτης
Φίλε άσ΄το. Είσαι τελείως στον κόσμο σου. Εγώ μιλάω επιστημονικά, εσύ με εντυπώσεις. Είναι ανούσια η συζήτηση μαζί σου.  :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom