Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

kinky_boy

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
το θέμα είναι ότι δεν τηρεί τις υποσχέσεις της, στην αγγελία γράφει "φιλιά με γλώσσα σαν τη γκόμενα σου, πίπα χωρίς προφυλακτικό" κλπ.. να χωσεις 150 και 200 ευρω και να κανει τα μισα απ οσα υποσχεται δεν λεει
σωστός.  :rockon:
 

panhdonisths13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Εμένα μου φάνηκε διεκπεραίωση όσα έκανε αυτή η παμελα πάντως. Και όταν λέει κάτι πρέπει να το τηρεί. Δική σας η απόφαση πάντως. Έχει πάει κανείς σε αυτή την nicolly lopez που είναι και πορνοστάρ;
 

panhdonisths13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
πως κανεις πίπα χωρις προφυλακτικό; όταν την  βαζεις , επίσης χωρις προφυλακτικό;


Εμένα με ξεκαυλωνει το προφυλακτικό στην πίπα. Όταν της το βάζεις πάντα το βάζεις με προφυλακτικό αυτό είναι άλλο. Τουλάχιστον εγώ έτσι το σκέφτομαι.
 

dante1985

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε κάτι άλλο για Beatrice?
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
και βλεπω ότι ηρθαν κι άλλες.Τι γινεται και μαζεύονται σαν τις μυγες...?
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε παιδιά?  Αυξάνουν τις τιμές. Έμαθαν για ανάπτυξη κ άρχισαν από αυτό?  250 η επίσκεψη?  Ήμαρτον.  Μαύρο παίδες
 

bingbong

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Τι έγινε ρε παιδιά?  Αυξάνουν τις τιμές. Έμαθαν για ανάπτυξη κ άρχισαν από αυτό?  250 η επίσκεψη?  Ήμαρτον.  Μαύρο παίδες

Αν δεν υπήρχαν μα#$%*%$κες που τα σκάνε για ένα χύσιμο, τι περιμένεις μετά;
 

painkiller

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Bianca Hills
My prices are not amenable to reductions and are not negotiable✔️
1h 200✔️
30min 150✔️
Quick 100✔️

Εδώ γελάνε, αλλά μάλλον κλαίνε γιατί υπάρχουν θύματα που τα πληρώνουν. Α, και προσέξτε μη τολμήσετε να κάνετε παζάρια γιατί δε τα σηκώνει με τίποτα η Bianca... Βρέ ΟΥΣΤ!
Άσε που σύμφωνα με τα λεγόμενα των συναγωνιστών λίγο πιο πίσω, και η Sara το ίδιο τιμολόγιο πάει να βάλει πλέον.

Ρίξτε μαύρο σύντροφοι, υπάρχουν Ελληνίδες με αντίστοιχες και καλύτερες υπηρεσίες σε σωστή τιμή.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
Εδώ γελάνε, αλλά μάλλον κλαίνε γιατί υπάρχουν θύματα που τα πληρώνουν. Α, και προσέξτε μη τολμήσετε να κάνετε παζάρια γιατί δε τα σηκώνει με τίποτα η Bianca... Βρέ ΟΥΣΤ!
Άσε που σύμφωνα με τα λεγόμενα των συναγωνιστών λίγο πιο πίσω, και η Sara το ίδιο τιμολόγιο πάει να βάλει πλέον.

Ρίξτε μαύρο σύντροφοι, υπάρχουν Ελληνίδες με αντίστοιχες και καλύτερες υπηρεσίες σε σωστή τιμή.
αναρωτιέμαι το quick με το 100ρικο πόση ώρα θάναι... 3 λεπτά;
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
θα της αρέσουν οι περίεργοι 25ρηδες ! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom