Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
2
Like
577
Πόντοι
81
Έχει πάει κανεις στην queen martins που φαίνεται υπερτουμπανη;
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
251
Κριτικές
16
Like
915
Πόντοι
371
Δεν παίζει τίποτα καλό πέρα από δύο τρεις. Τα ίδια και τα ίδια. Όλες είναι ίδιες.
Έχει πέσει λίγο η εισροή σε νέα αλλοδαπα αιματα. Ίσως φταίει η μπραζίλιαν μαφία που κάνει τραμπουκιες
Και έχουν ανεβάσει και τις τιμές κάποιες από τις μόνιμες... 200€ την ώρα . Έχουν έρθει όμως κάτι καλά με 100 και 150 (έχω ελέγξει)
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Οι μόνες που με ενδιαφέρουν είναι αυτές που δεν ξέρω καν αν είναι εδώ:
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
251
Κριτικές
16
Like
915
Πόντοι
371
Οι μόνες που με ενδιαφέρουν είναι αυτές που δεν ξέρω καν αν είναι εδώ:
Η πρώτη είναι bodybuilder-ας με βυζιά και μακρύ μαλλί ρε φίλε , η 2η οκ , είναι σούπερ καύλα, της έστειλα μήνυμα για να δω τι παίζει .
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Η πρώτη είναι bodybuilder-ας με βυζιά και μακρύ μαλλί ρε φίλε , η 2η οκ , είναι σούπερ καύλα, της έστειλα μήνυμα για να δω τι παίζει .
Γουστάρω εξοτικα σκηνικά. Όσο πιο περίεργο τόσο το καλύτερο. Το θέμα είναι ότι δεν έχει καν ελληνικό αριθμό και ο αριθμός της δεν υπάρχει στο whatsapp
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.411
Πόντοι
201
Γουστάρω εξοτικα σκηνικά. Όσο πιο περίεργο τόσο το καλύτερο. Το θέμα είναι ότι δεν έχει καν ελληνικό αριθμό και ο αριθμός της δεν υπάρχει στο whatsapp

Μάλλον ισχύει ό,τι έγραψε κάποιος φίλος πιο πάνω: χρησιμοποιεί το σάιτ για να προμοτάρει το ονλι φανς της. Κρίμα, γιατί είχα φτιαχτεί κι εγώ.
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, μου φαίνεται πως όχι αλλά ξέρουμε Κατή για αυτή ;
Μου αρέσει πολύ αυτό που βλέπω στις φώτο....
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Μάλλον ισχύει ό,τι έγραψε κάποιος φίλος πιο πάνω: χρησιμοποιεί το σάιτ για να προμοτάρει το ονλι φανς της. Κρίμα, γιατί είχα φτιαχτεί κι εγώ.
Ναι λογικά. Καλά την Ελλάδα βρήκε για πελατολόγιο?
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Έχει πέσει σύρμα μάλλον πως είμαστε τραβελιάρηδες και πετάμε λεφτά.
Το έχουμε τιτανοπελωρια αναγκη.
Πλάκα πλάκα η Ελλάδα για τον πληθυσμό της είναι μεγάλος προορισμός για τραβελια
 

sexairetikos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
22
Like
18
Πόντοι
0
Έχει πάει κανεις στην queen martins που φαίνεται υπερτουμπανη;
Την επισκέφθηκα πριν λίγες μέρες. Λίγο σπασμένο πρόσωπο σε σχέση με τις φωτογραφίες, αλλά Ο.Κ. όχι πολύ μακριά από αυτές. Φυσιολογική διαφορά. Κωλάρα... Οι ενεργητικοί θα γουστάρουν (υποθέτω, καθώς εγώ ζήτησα να είμαι παθητικός). Δίνει γλωσσόφιλα. Προσπαθεί φιλότιμα. Δεν βαριέται τη δουλειά... Οι πολύ προπονημένοι ίσως θέλουν κάτι πιο δυνατό. Για τους λιγότερο εκπαιδευμένους είναι σίγουρα καλή. Πάντως, μόνο και μόνο για την προσπάθεια το πρόσημο είναι θετικό.
 

Salk97

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
Έρχεται αυτό το μπουρι σε λίγες μέρες , έχει δοκιμάσει κανένας?

Εγώ πριν ενάμιση χρόνο περίπου πουβειχε ξανα ερθει είχα περασει πολυ καλα ενεργοπαθητικη με μπουρι οντως οπως λες και δεν με αφηνε να φυγω κιολας ηθελε να κατσω παραπανω ειναι καλη περίπτωση!!
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
251
Κριτικές
16
Like
915
Πόντοι
371
Έρχεται αυτό το μπουρι σε λίγες μέρες , έχει δοκιμάσει κανένας?

Εγώ 2 φορές πέρυσι και προπερσι .
Την 1η καλή την 2η λίγο ξεπετα, λίγο βαριοταν ούτε φιλιά ούτε τίποτα . Αλλά το καυλι , καυλάρα ... Χοντρόπουτσα .
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
το ts dating κωλησε !!!!!τ λει τ μωρο να φανταστω 150 200 3000 ???θα κανω τ προσπαθεια παντως !!
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
251
Κριτικές
16
Like
915
Πόντοι
371
Να ρωτήσω, ξέρει κανείς αν είναι εδώ η Brittney Kade στην Αθήνα ; Γιατί μου την έβγαλε το Instagram ως Lisa Johnson - ανοίξαμε κουβέντα - και μου λέει ότι είναι όντως αυτή και πως βρίσκεται στην Πλάκα για γυρίσματα (!?) Και ότι κάνει και ραντεβού .Μου έβγαλε και τιμοκατάλογο του πώς και τι ...Με λογικές τιμές!
Είναι απάτη ;
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
251
Κριτικές
16
Like
915
Πόντοι
371
Να ρωτήσω, ξέρει κανείς αν είναι εδώ η Brittney Kade στην Αθήνα ; Γιατί μου την έβγαλε το Instagram ως Lisa Johnson - ανοίξαμε κουβέντα - και μου λέει ότι είναι όντως αυτή και πως βρίσκεται στην Πλάκα για γυρίσματα (!?) Και ότι κάνει και ραντεβού .Μου έβγαλε και τιμοκατάλογο του πώς και τι ...Με λογικές τιμές!
Είναι απάτη ;
Παραθέτω το μήνυμα με τις τιμές . Sexting with Nudes and videos:€37
Dropbox: €42 Facetime naked: €46
Cumshots in video :€46
Quick visit with massage :€44
Quick visit Head only: €92
Sex only for 1hour: ,€110
Sex and head for 1 hour: €136
Sex and head for 2 hour:€183
Sex and head for 3 hour:€256
Overnight : €320
Three some: €320
Friend with benefits package: €456 anytime you want me .Thats my rate honey, how long do you want me
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
480
Like
1.751
Πόντοι
201
Να ρωτήσω, ξέρει κανείς αν είναι εδώ η Brittney Kade στην Αθήνα ; Γιατί μου την έβγαλε το Instagram ως Lisa Johnson - ανοίξαμε κουβέντα - και μου λέει ότι είναι όντως αυτή και πως βρίσκεται στην Πλάκα για γυρίσματα (!?) Και ότι κάνει και ραντεβού .Μου έβγαλε και τιμοκατάλογο του πώς και τι ...Με λογικές τιμές!
Είναι απάτη ;
Αυτή είναι αυτή η Γιαπωνέζα? Με τις βυζάρες? Έστω κ για μασάζ αξίζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom