Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
60
Κριτικές
12
Like
376
Πόντοι
290
Η οποία Isabella έρχεται λέει για 1 εβδομάδα μόνο, χάρη μας κάνει δηλαδή...:2funny:

Δεν με ακουτε!!! Επαναλαμβανω: Η κοπελλα ερχεται για μια εβδομαδα οχι γιατι μας κανει χαρη, αλλα γιατι ειναι …αυστηρα business. Τι απο αυτο που μολις ειπα δεν ειναι ξεκαθαρο ; Business σημαινει business. Πεστο αρπαχτη, αν προτιμας, αλλα περι αυτου προκειται διοτι προφανως υπαρχει αρκετη ζητηση (οχι απο εμενα παντως) που να δικαιολογει την 1 εβδομαδα. Που θα παει, καποτε θα στερεψει αυτη η ζητηση για την εν λογω.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Δεν με ακουτε!!! Επαναλαμβανω: Η κοπελλα ερχεται για μια εβδομαδα οχι γιατι μας κανει χαρη, αλλα γιατι ειναι …αυστηρα business. Τι απο αυτο που μολις ειπα δεν ειναι ξεκαθαρο ; Business σημαινει business. Πεστο αρπαχτη, αν προτιμας, αλλα περι αυτου προκειται διοτι προφανως υπαρχει αρκετη ζητηση (οχι απο εμενα παντως) που να δικαιολογει την 1 εβδομαδα. Που θα παει, καποτε θα στερεψει αυτη η ζητηση για την εν λογω.
Για τη συγκεκριμένη υπάρχει τρομερή ζήτηση από παθητικούς οπότε σου λέει θα έρθω 10 μέρες να μαζέψω 4-5 χιλιάρικα (μπορεί να λέω και λίγα) και γεια σας.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.413
Πόντοι
201
Για τη συγκεκριμένη υπάρχει τρομερή ζήτηση από παθητικούς οπότε σου λέει θα έρθω 10 μέρες να μαζέψω 4-5 χιλιάρικα (μπορεί να λέω και λίγα) και γεια σας.
Να δούμε αν θα μαζέψει όσα μάζευε, βέβαια με τις νέες τιμές.

Η αλήθεια είναι πως είναι τόσο μεγάλος ο πούτσος της και τόσο επιθετική η συμπεριφορά της στο κρεβάτι που το ημίωρο υπό φυσιολογικές συνθήκες αρκεί και παραπάνω. Η Ιζαμπέλα δεν είναι από τις τρανς που τις αντέχει κάνεις μέσα του για πολλή ώρα.

Αλλά διάολε, το ημίωρο είναι ημίωρο. Όλα γίνονται με άγχος. Δεν ξέρω, ποτέ δεν το πήρα με καλό μάτι και με 150 πας με άλλες πολύ αξιόλογες για μία ώρα χωρίς να είσαι με την ψυχή στο στόμα.
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
2
Like
577
Πόντοι
81
Να δούμε αν θα μαζέψει όσα μάζευε, βέβαια με τις νέες τιμές.

Η αλήθεια είναι πως είναι τόσο μεγάλος ο πούτσος της και τόσο επιθετική η συμπεριφορά της στο κρεβάτι που το ημίωρο υπό φυσιολογικές συνθήκες αρκεί και παραπάνω. Η Ιζαμπέλα δεν είναι από τις τρανς που τις αντέχει κάνεις μέσα του για πολλή ώρα.

Αλλά διάολε, το ημίωρο είναι ημίωρο. Όλα γίνονται με άγχος. Δεν ξέρω, ποτέ δεν το πήρα με καλό μάτι και με 150 πας με άλλες πολύ αξιόλογες για μία ώρα χωρίς να είσαι με την ψυχή στο στόμα.
Ετσι ακριβώς ειναι. Κι εγω πολλές φορές έχω καθισει λιγότερο απο την ώρα που συνήθως πληρωνω(όχι μόνο στη συγκεκριμένη), γιατί το μισάωρο ειναι αγχωτικό και περιοριστικό. Το 250 ειναι απαγορευτικό για πολλούς λόγους
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Να δούμε αν θα μαζέψει όσα μάζευε, βέβαια με τις νέες τιμές.

Η αλήθεια είναι πως είναι τόσο μεγάλος ο πούτσος της και τόσο επιθετική η συμπεριφορά της στο κρεβάτι που το ημίωρο υπό φυσιολογικές συνθήκες αρκεί και παραπάνω. Η Ιζαμπέλα δεν είναι από τις τρανς που τις αντέχει κάνεις μέσα του για πολλή ώρα.

Αλλά διάολε, το ημίωρο είναι ημίωρο. Όλα γίνονται με άγχος. Δεν ξέρω, ποτέ δεν το πήρα με καλό μάτι και με 150 πας με άλλες πολύ αξιόλογες για μία ώρα χωρίς να είσαι με την ψυχή στο στόμα.
Υπάρχει αρκετός κόσμος που θα δώσει τα 150 και τα 200 φίλε Daeva,η συγκεκριμένη είναι όνειρο για έμπειρους και μη οπότε μια χαρά θα τα βγάλει τα λεφτά της.

Εγώ όταν είχα πρωτοπάει πάντως αν και άπειρος στο παθητικό μια χαρά με πήγε :truce:
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.413
Πόντοι
201
Υπάρχει αρκετός κόσμος που θα δώσει τα 150 και τα 200 φίλε Daeva,η συγκεκριμένη είναι όνειρο για έμπειρους και μη οπότε μια χαρά θα τα βγάλει τα λεφτά της.

Εγώ όταν είχα πρωτοπάει πάντως αν και άπειρος στο παθητικό μια χαρά με πήγε :truce:
Ποια 200; 200 λαστ γίαρ.

Πλέον το 200άρι θα το δεις στο ημίωρο την επόμενη φορά που θα ξαναέλθει :-D
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Ποια 200; 200 λαστ γίαρ.

Πλέον το 200άρι θα το δεις στο ημίωρο την επόμενη φορά που θα ξαναέλθει :-D
Καλά ναι αλλά όπως σου είπα είναι αρκετοί αυτοί που θα τα δώσουν. Καλά τα λέμε και γκρινιάζουμε εμείς εδώ σε ένα σαιτ όμως υπάρχει κόσμος που την κάβλα του την πληρώνει άνετα.
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
60
Κριτικές
12
Like
376
Πόντοι
290

Sensopuro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες εχουμε καμια κριτικη για ivy braz? Φαινεται πολυ δυνατο μωρο.
 

sexairetikos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
22
Like
18
Πόντοι
0
Μαγκες εχουμε καμια κριτικη για ivy braz? Φαινεται πολυ δυνατο μωρο.
Με την Ivy Braz βρέθηκα την προηγούμενη εβδομάδα. Διαμέρισμα κοντά στο Caravel, σε πολύ ωραία πολυκατοικία. Πήγα στο ραντεβού ακριβώς στην ώρα μου, αλλά μου είπε "I need three minutes baby". Νόμιζα οτι είχε αργήσει να τελειώσει με τον προηγούμενο, αλλά αυτή απλώς... έλειπε... Μετά από λίγο εμφανίστηκε παρέα με τη Cinderella Delvecchio, η οποία με αναγνώρισε και με χαιρέτησε (έχουμε ένσημα και μ' αυτή...).
Στα σημαντικά:
Ωραίο μωρό, κοντό και τούμπανο... Όμορφο. Λίγα Αγγλικά, αρκετά για να συνεννοηθείς, αλλά όταν την ώρα του αγώνα της λες "what are you doing to me baby?" και βάζει τον translator στο κινητό και μάλιστα ανησυχεί μήπως το λες επειδή ΔΕΝ σου αρέσει (:cheesy::cheesy::cheesy:)... Ε! είναι λίγο σπαστικό. Τέσπα...
Παρόλο που μου έκανε κλικ για να την πηδήξω, επέλεξα να είμαι εγώ ο παθητικός. Προσπάθησε αρκετά και φιλότιμα, αλλά δεν κατάφερε να με "ζορίσει" πολύ. Γλωσσόφιλα, πολύ συγκρατημένα και μόνο αφού έβλεπε οτι επέμενα να τα ψάχνω. Με πήδηξε σε διάφορες στάσεις και συνεχώς μου έλεγε "I like you". Όχι οτι το πίστεψα, αλλά είναι ωραίο να το ακούς (ενδεχομένως ήταν η μόνη Αγγλική φράση με την οποία αισθανόταν άνετα...). Αυτό που με χάλασε ήταν οτι την ώρα που ήμουν έτοιμος να χύσω, σταμάτησε εντελώς... Ακίνητη... Τσολιάς στον Άγνωστο Στρατιώτη... Προφανώς ετοιμαζόταν να χύσει και επέλεξε να το αποφύγει. Αναγκάστηκα να τελειώσω μόνος μου με μια αίσθηση ανικανοποίητου. Αν ήταν λίγο διαφορετικό το τελείωμα, θα έλεγα οτι ήταν μια καλή συνάντηση, σίγουρα όμως όχι κορυφαία.
Αν θα την ξαναέβλεπα;
Χμμμ... Ίσως να δοκίμαζα την παθητική εκδοχή της, διότι είναι όντως ωραίο μωρό.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
256
Κριτικές
16
Like
921
Πόντοι
371
Με την Ivy Braz βρέθηκα την προηγούμενη εβδομάδα. Διαμέρισμα κοντά στο Caravel, σε πολύ ωραία πολυκατοικία. Πήγα στο ραντεβού ακριβώς στην ώρα μου, αλλά μου είπε "I need three minutes baby". Νόμιζα οτι είχε αργήσει να τελειώσει με τον προηγούμενο, αλλά αυτή απλώς... έλειπε... Μετά από λίγο εμφανίστηκε παρέα με τη Cinderella Delvecchio, η οποία με αναγνώρισε και με χαιρέτησε (έχουμε ένσημα και μ' αυτή...).
Στα σημαντικά:
Ωραίο μωρό, κοντό και τούμπανο... Όμορφο. Λίγα Αγγλικά, αρκετά για να συνεννοηθείς, αλλά όταν την ώρα του αγώνα της λες "what are you doing to me baby?" και βάζει τον translator στο κινητό και μάλιστα ανησυχεί μήπως το λες επειδή ΔΕΝ σου αρέσει (:cheesy::cheesy::cheesy:)... Ε! είναι λίγο σπαστικό. Τέσπα...
Παρόλο που μου έκανε κλικ για να την πηδήξω, επέλεξα να είμαι εγώ ο παθητικός. Προσπάθησε αρκετά και φιλότιμα, αλλά δεν κατάφερε να με "ζορίσει" πολύ. Γλωσσόφιλα, πολύ συγκρατημένα και μόνο αφού έβλεπε οτι επέμενα να τα ψάχνω. Με πήδηξε σε διάφορες στάσεις και συνεχώς μου έλεγε "I like you". Όχι οτι το πίστεψα, αλλά είναι ωραίο να το ακούς (ενδεχομένως ήταν η μόνη Αγγλική φράση με την οποία αισθανόταν άνετα...). Αυτό που με χάλασε ήταν οτι την ώρα που ήμουν έτοιμος να χύσω, σταμάτησε εντελώς... Ακίνητη... Τσολιάς στον Άγνωστο Στρατιώτη... Προφανώς ετοιμαζόταν να χύσει και επέλεξε να το αποφύγει. Αναγκάστηκα να τελειώσω μόνος μου με μια αίσθηση ανικανοποίητου. Αν ήταν λίγο διαφορετικό το τελείωμα, θα έλεγα οτι ήταν μια καλή συνάντηση, σίγουρα όμως όχι κορυφαία.
Αν θα την ξαναέβλεπα;
Χμμμ... Ίσως να δοκίμαζα την παθητική εκδοχή της, διότι είναι όντως ωραίο μωρό.

Με την Ivy Braz βρέθηκα την προηγούμενη εβδομάδα. Διαμέρισμα κοντά στο Caravel, σε πολύ ωραία πολυκατοικία. Πήγα στο ραντεβού ακριβώς στην ώρα μου, αλλά μου είπε "I need three minutes baby". Νόμιζα οτι είχε αργήσει να τελειώσει με τον προηγούμενο, αλλά αυτή απλώς... έλειπε... Μετά από λίγο εμφανίστηκε παρέα με τη Cinderella Delvecchio, η οποία με αναγνώρισε και με χαιρέτησε (έχουμε ένσημα και μ' αυτή...).
Στα σημαντικά:
Ωραίο μωρό, κοντό και τούμπανο... Όμορφο. Λίγα Αγγλικά, αρκετά για να συνεννοηθείς, αλλά όταν την ώρα του αγώνα της λες "what are you doing to me baby?" και βάζει τον translator στο κινητό και μάλιστα ανησυχεί μήπως το λες επειδή ΔΕΝ σου αρέσει (:cheesy::cheesy::cheesy:)... Ε! είναι λίγο σπαστικό. Τέσπα...
Παρόλο που μου έκανε κλικ για να την πηδήξω, επέλεξα να είμαι εγώ ο παθητικός. Προσπάθησε αρκετά και φιλότιμα, αλλά δεν κατάφερε να με "ζορίσει" πολύ. Γλωσσόφιλα, πολύ συγκρατημένα και μόνο αφού έβλεπε οτι επέμενα να τα ψάχνω. Με πήδηξε σε διάφορες στάσεις και συνεχώς μου έλεγε "I like you". Όχι οτι το πίστεψα, αλλά είναι ωραίο να το ακούς (ενδεχομένως ήταν η μόνη Αγγλική φράση με την οποία αισθανόταν άνετα...). Αυτό που με χάλασε ήταν οτι την ώρα που ήμουν έτοιμος να χύσω, σταμάτησε εντελώς... Ακίνητη... Τσολιάς στον Άγνωστο Στρατιώτη... Προφανώς ετοιμαζόταν να χύσει και επέλεξε να το αποφύγει. Αναγκάστηκα να τελειώσω μόνος μου με μια αίσθηση ανικανοποίητου. Αν ήταν λίγο διαφορετικό το τελείωμα, θα έλεγα οτι ήταν μια καλή συνάντηση, σίγουρα όμως όχι κορυφαία.
Αν θα την ξαναέβλεπα;
Χμμμ... Ίσως να δοκίμαζα την παθητική εκδοχή της, διότι είναι όντως ωραίο μωρό.
Φίλε λες ότι εμφανίστηκε με την Cinderella Delvecchio ?
Μήπως εννοείς την Yara Ventura ?
Η Cinderella (Thayna το κανονικό της όνομα) μένει απέναντι - σχεδόν - Φορμίωνος .
Παρακαλώ διευκρίνισε γιατί με ενδιαφέρει αν κάνει τρίο Ivy με Cinderella (Thayna)
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
256
Κριτικές
16
Like
921
Πόντοι
371
Φίλε λες ότι εμφανίστηκε με την Cinderella Delvecchio ?
Μήπως εννοείς την Yara Ventura ?
Η Cinderella (Thayna το κανονικό της όνομα) μένει απέναντι - σχεδόν - Φορμίωνος .
Παρακαλώ διευκρίνισε γιατί με ενδιαφέρει αν κάνει τρίο Ivy με Cinderella (Thayna)

Με την Ivy Braz βρέθηκα την προηγούμενη εβδομάδα. Διαμέρισμα κοντά στο Caravel, σε πολύ ωραία πολυκατοικία. Πήγα στο ραντεβού ακριβώς στην ώρα μου, αλλά μου είπε "I need three minutes baby". Νόμιζα οτι είχε αργήσει να τελειώσει με τον προηγούμενο, αλλά αυτή απλώς... έλειπε... Μετά από λίγο εμφανίστηκε παρέα με τη Cinderella Delvecchio, η οποία με αναγνώρισε και με χαιρέτησε (έχουμε ένσημα και μ' αυτή...).
Στα σημαντικά:
Ωραίο μωρό, κοντό και τούμπανο... Όμορφο. Λίγα Αγγλικά, αρκετά για να συνεννοηθείς, αλλά όταν την ώρα του αγώνα της λες "what are you doing to me baby?" και βάζει τον translator στο κινητό και μάλιστα ανησυχεί μήπως το λες επειδή ΔΕΝ σου αρέσει (:cheesy::cheesy::cheesy:)... Ε! είναι λίγο σπαστικό. Τέσπα...
Παρόλο που μου έκανε κλικ για να την πηδήξω, επέλεξα να είμαι εγώ ο παθητικός. Προσπάθησε αρκετά και φιλότιμα, αλλά δεν κατάφερε να με "ζορίσει" πολύ. Γλωσσόφιλα, πολύ συγκρατημένα και μόνο αφού έβλεπε οτι επέμενα να τα ψάχνω. Με πήδηξε σε διάφορες στάσεις και συνεχώς μου έλεγε "I like you". Όχι οτι το πίστεψα, αλλά είναι ωραίο να το ακούς (ενδεχομένως ήταν η μόνη Αγγλική φράση με την οποία αισθανόταν άνετα...). Αυτό που με χάλασε ήταν οτι την ώρα που ήμουν έτοιμος να χύσω, σταμάτησε εντελώς... Ακίνητη... Τσολιάς στον Άγνωστο Στρατιώτη... Προφανώς ετοιμαζόταν να χύσει και επέλεξε να το αποφύγει. Αναγκάστηκα να τελειώσω μόνος μου με μια αίσθηση ανικανοποίητου. Αν ήταν λίγο διαφορετικό το τελείωμα, θα έλεγα οτι ήταν μια καλή συνάντηση, σίγουρα όμως όχι κορυφαία.
Αν θα την ξαναέβλεπα;
Χμμμ... Ίσως να δοκίμαζα την παθητική εκδοχή της, διότι είναι όντως ωραίο μωρό.
Μίλησα με την Ivy και μου έγραψε αν μπορώ να διευκρινίσω πως δεν γνωρίζει την Cinderella Delvecchio (THayna Louzada παλιό επαγγελματικό όνομα) και πως μένει με την Yara Ventura - όπως όλοι γνωρίζουμε και κάνει duo με εκείνη .
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Σκέφτομαι σήμερα να πάω πρώτη φορά για παθητικός. Η μόνη απόπειρα που έχω κάνει ήταν με την Babi honey αλλά η κοπέλα έχει πολύ χοντρό καυλί. Έχετε να προτείνετε καμιά άλλη;

Υ.γ. Η Babi είναι φοβερή για παθητική για όσους γουστάρουν σιλικονούχα βυζιά και κώλο. Δοτική και πρόθυμη να κάνει τα πάντα.
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
352
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Σκέφτομαι σήμερα να πάω πρώτη φορά για παθητικός. Η μόνη απόπειρα που έχω κάνει ήταν με την Babi honey αλλά η κοπέλα έχει πολύ χοντρό καυλί. Έχετε να προτείνετε καμιά άλλη;

Υ.γ. Η Babi είναι φοβερή για παθητική για όσους γουστάρουν σιλικονούχα βυζιά και κώλο. Δοτική και πρόθυμη να κάνει τα πάντα.
Πήγαινε με την Άννα.
Επίσης συμφωνώ για Babi honey. Η καλύτερη Μ εμπειρία ήταν μαζί της
 

Neos1995

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
113
Πόντοι
0

Το συγκεκριμένο προφίλ που δήλωνε Αθήνα πριν μερες (και υποτίθεται έρχεται παλι αυριο) είναι προφίλ για extortion. Cam κλπ, reverse τον αριθμό σας, SE, κτλ. Αναφέρετε το παντού και μην πέσετε θύματα. Το ts-dating ως γνωστόν είναι παντελώς άχρηστο ως ιστοτοπος επομένως μην περιμένετε κάτι.

Γενικά, και ειδικά, ποτέ μην επιλέγετε cam service, γίνεται ένας μικρός χαμός με τα sextortions.
 
Τελευταία τροποποίηση:

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
προφανος σε απυλει μετα την επαφη !!!!!!που θ ειναι μεσο καμερας????
 

Neos1995

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
113
Πόντοι
0
προφανος σε απυλει μετα την επαφη !!!!!!που θ ειναι μεσο καμερας????

Ναι. Δηλώνει μοντέλο cam, επιχειρεί βίντεο κλήση με πιθανο πελάτη, εσύ λογικά βλέπεις ήδη καταγεγραμενο βίντεο, στη συνέχεια σου στέλνουν απειλητικό μυνημα κτλ. Κάνουν απόπειρα reverse τον αριθμό σου για να βρουν σοσιαλ.

Επομένως, προσοχή.

EDIT: Δεν βρίσκεται καν στην Ελλάδα λογικά, δεν τουράρει. Συμβαίνει και με κοπέλες (όχι τς) γραφείων (και καλα) σε ιστοτοπους βλ. distintas, κανεσεξ κτλ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom