Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
εγω ειμαι σθεναρος υποστηρικτης των εγχωριων κοριτσιων.
κοριτσια που μπορω να τα δω σημερα, αυριο και του χρονου.
ετσι μπορω να κρινω, να μιλαω εδω και να τις αξιολογουμε. απλα στις επισκεπτριες δεν μπορεις ευκολα να εχεις σφαιρικη γνωμη για τον επαγγελματισμο τους.
οχι για το ρατσιστικο του πραγματος.
ουτως η αλλως δε μου ταιριαζει.
απλα αν ειναι να επισκεφτω τουριστρια και γω συνηθως προτιμω βραζιλιανες.
εγώ πάλι όχι, και περί επαγγελματισμού (πλην ελάχιστων εξαιρέσεων) να μη σχολιάσω καλύτερα, άστο φίλε μου....
 

sexfasdim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2018
Μηνύματα
32
Like
28
Πόντοι
0
ρε φιλε η 4η που λεει georgia, μπορεις να δωσεις κανενα link γιατι αυτο που εβαλες δεν υπαρχει?
Πήγα και εγώ χθες με αυτήν. Ψηλή όντως, μέτρια πίπα. Το εργαλείο της για κανένα λόγο δεν είναι όσο λέει. Πήγα μόνο για αλληλοτσιμπούκωμα 40 λεπτά. Εξηντάρι πήγε....Τα δωσα. Δε μιλούσε καθόλου σχεδόν... Επίσης έγραφε στο κινητό όσο έκανα δουλειά και με ξενέρωσε...
 

sexfasdim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2018
Μηνύματα
32
Like
28
Πόντοι
0

Μήπως έχει κάποιος Πατρινός δοκιμάσει;;; Σκέφτομαι να πάω πριν φύγει από Πάτρα...
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86

Καλησπέρα φίλοι, ακυρώθηκε το ραντεβού μου με γνωστή μιλφώ και επέλεξα καταδρομική σε τρανς. Δε θα γράψω κριτική για την κοπέλα και δεν έχω τίποτα εναντίον της και ελπίζω να βοηθήσω.

Είναι καθαρά ενεργητική και χρεώνει συν πενήντα αν θες να είναι παθητική. Είναι καθαρά PSE, δε θέλει GFE. Πήγα για να την γαμησω σα να μην έχει αύριο και μου έσκασε το έξτρα στα μισά του ραντεβού. Εμφανισιακά τσιμπήθηκα παιδιά και το ίδιο και αυτή. Δεν ξέρω τι είναι, έχει τρελή ενέργεια το άτομο. Καλυτερα που δεν τα βρήκαμε στους ρόλους γιατί θα πήγαινα κάθε βδομάδα. Πρωτάρηδες μακριά παιδιά.
Είναι ανώμαλη:confused:
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1

Καλησπέρα φίλοι, ακυρώθηκε το ραντεβού μου με γνωστή μιλφώ και επέλεξα καταδρομική σε τρανς. Δε θα γράψω κριτική για την κοπέλα και δεν έχω τίποτα εναντίον της και ελπίζω να βοηθήσω.

Είναι καθαρά ενεργητική και χρεώνει συν πενήντα αν θες να είναι παθητική. Είναι καθαρά PSE, δε θέλει GFE. Πήγα για να την γαμησω σα να μην έχει αύριο και μου έσκασε το έξτρα στα μισά του ραντεβού. Εμφανισιακά τσιμπήθηκα παιδιά και το ίδιο και αυτή. Δεν ξέρω τι είναι, έχει τρελή ενέργεια το άτομο. Καλυτερα που δεν τα βρήκαμε στους ρόλους γιατί θα πήγαινα κάθε βδομάδα. Πρωτάρηδες μακριά παιδιά.
Καλημέρα φίλε. Επειδή δε κατάλαβα τον λόγο... Γιατί εμείς οι πρωτάρηδες δε πρέπει να την προτιμήσουμε;
 

georst

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
213
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1

Μήπως έχει κάποιος Πατρινός δοκιμάσει;;; Σκέφτομαι να πάω πριν φύγει από Πάτρα...
tin synantises telika tin samira?
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1

Μήπως έχει κάποιος Πατρινός δοκιμάσει;;; Σκέφτομαι να πάω πριν φύγει από Πάτρα...
Εχω δοκιμασει φιλε..Πριν εναν μηνα π ειχε ξανα ερθει..Μικρο εργαλειο και αντροφερνει αρκετα..Βεβαια φταιω κ εγω γιατι μ εκανε εξυπηρετηση.Πηγα στις 12.30 το βραδυ κ ηταν αβαφη απεριποιητη..Στα του αγωνα καλη ηταν ..Οχι κατι εντυπωσιακο..Δεν θα κλαψεις και τα λεφτα σου.Αν ησουν Αθηνα θα σ ελεγα πως υπαρχουν ακρως ανωτερες!!!
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Εχω δοκιμασει φιλε..Πριν εναν μηνα π ειχε ξανα ερθει..Μικρο εργαλειο και αντροφερνει αρκετα..Βεβαια φταιω κ εγω γιατι μ εκανε εξυπηρετηση.Πηγα στις 12.30 το βραδυ κ ηταν αβαφη απεριποιητη..Στα του αγωνα καλη ηταν ..Οχι κατι εντυπωσιακο..Δεν θα κλαψεις και τα λεφτα σου.Αν ησουν Αθηνα θα σ ελεγα πως υπαρχουν ακρως ανωτερες!!!
Εσυ φιλος μηπως δοκιμασες αυτο;;
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
Πήγα και εγώ χθες με αυτήν. Ψηλή όντως, μέτρια πίπα. Το εργαλείο της για κανένα λόγο δεν είναι όσο λέει. Πήγα μόνο για αλληλοτσιμπούκωμα 40 λεπτά. Εξηντάρι πήγε....Τα δωσα. Δε μιλούσε καθόλου σχεδόν... Επίσης έγραφε στο κινητό όσο έκανα δουλειά και με ξενέρωσε...
ψηνομαι να παω...απο εμφανιση ειναι σαν τις φωτο? πιπα εδωσε/πηρε με καποτα η χωρις?
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
https://kanesex.com/transsexual/transsexuals-psaxnoun-gia-antres/samira-6907902530_i1260296
πολυ καυλα προσωπο, σωμα αδυνατο αγοριστικο χωρις βυζι πολυ μικρο πουλι που μισοσηκωθηκε οταν μου επερνε πιπα ,την γαμησα στα 4 , μου φανηκε περιεργο που δεν ηθελε αλλαγη στασης και ηταν σαν αγγουρι, μολις εχυσα εβγαλα τον πουτσο μου και καταλαβα γιατι.φουλ μερεντα. στο μελλον αν κατσει ισως να ξαναδοκιμασω μια φορα κ αν ειναι μια απτα ιδια αντε γεια
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Καλημέρα μαν, από αυτές για τη Ναταλί έχουν ακουστεί καλούτσικα πράγματα. αλλά γιατί δεν δοκιμάζεις την Αννα που είναι για μένα πάπα πολύ καλή?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Παίδες, όμως, αυτό το νήμα είναι για τις αλλοδαπές τρανς.
Δεν είναι ανάγκη να τα κάνουμε όλα μαζί σούπα...
 

sexfasdim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2018
Μηνύματα
32
Like
28
Πόντοι
0
ψηνομαι να παω...απο εμφανιση ειναι σαν τις φωτο? πιπα εδωσε/πηρε με καποτα η χωρις?
Είναι ίδια με τις φώτο. Όμορφη. Πολύ μικρός κώλος βέβαια (ανύπαρκτος θα λεγα...) Και έδωσε και πήρε πίπα χωρίς. Ολιγομίλητη θα λεγα
 

sexfasdim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2018
Μηνύματα
32
Like
28
Πόντοι
0
Εχω δοκιμασει φιλε..Πριν εναν μηνα π ειχε ξανα ερθει..Μικρο εργαλειο και αντροφερνει αρκετα..Βεβαια φταιω κ εγω γιατι μ εκανε εξυπηρετηση.Πηγα στις 12.30 το βραδυ κ ηταν αβαφη απεριποιητη..Στα του αγωνα καλη ηταν ..Οχι κατι εντυπωσιακο..Δεν θα κλαψεις και τα λεφτα σου.Αν ησουν Αθηνα θα σ ελεγα πως υπαρχουν ακρως ανωτερες!!!
Δυστυχώς δεν την πρόλαβα...
 

sexfasdim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2018
Μηνύματα
32
Like
28
Πόντοι
0
Θα προσπαθήσω μήπως την προλάβω αύριο... Την ξέρει κανείς;;;;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
Θα προσπαθήσω μήπως την προλάβω αύριο... Την ξέρει κανείς;;;;
φιλε δεν νομιζω οτι ειναι αλλοδαπη αυτη
 

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
188
Πόντοι
0
Μηπως εχει καποιος προσφατη εμπειρια με τη Lohany γιατι οι κριτικες που διαβαζω ειναι παλιες ,να πει 3-4 πραγματα για εμφανιση και υπηρεσιες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom