Νέα

Να κοιτας πως πηδανε τη γυναικα σου ή να ειναι μαζι ενας ακομη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Θυμασαι εκπομπη Ασκητη; Που ελεγε συνεχεια μονογαμια-μονοτονια και προβαλλε το swinging και τις παρτουζες (με δυο αντρες);


τί μουσίτσα είναι αυτός....

σίγουρα μπαίνει και μας διαβάζει.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Θυμασαι εκπομπη Ασκητη; Που ελεγε συνεχεια μονογαμια-μονοτονια και προβαλλε το swinging και τις παρτουζες (με δυο αντρες);
Και ένας άντρας με δύο γυναίκες  :headbang2: παρτουζα είναι απορώ γιατί δεν αναφέρουν και αυτήν την περίπτωση
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.167
Πόντοι
24.596

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.167
Πόντοι
24.596
Αρχισαν οι μαλακιες
Ελα γεια σου τωρα
αλλοιμονο τυπε.η προταση σου να σου κρεμπεδιασουν τη γυναικα σε μουνι και κωλο διαφοροι ασχετοι χωρις να ζητας καν εξετασεις ειναι εντελως σοβαρη  :S :S :S
 

a-aprilios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2012
Μηνύματα
380
Κριτικές
4
Like
377
Πόντοι
21

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
αλλοιμονο τυπε.η προταση σου να σου κρεμπεδιασουν τη γυναικα σε μουνι και κωλο διαφοροι ασχετοι χωρις να ζητας καν εξετασεις ειναι εντελως σοβαρη  :S :S :S

Μπορει να θελει να την ξεκανει με HIV, ηπατίτιδες και εμπολα  :zombie: για να την κληρονομήσει τυπε.  :S :S :S  :priest: :priest: :priest:
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Παιδια ειναι πολύ στην μόδα αυτό ... ξερώ πολλούς που τους αρέσει να τους γαμάνε την γυναίκα...  :rockon:
 

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
15
Like
1.962
Πόντοι
2.477
Πολλές φορές νιώθω οτι υπάρχουν πολλοί οι οποίοι είναι κολλημένοι . Τί θα πει σωστό και λάθος; Αν κάτι το γουστάρουν και οι δυο τότε τέρμα ! Ναι και εγω θα γούσταρα να δω την γυναίκα μου να γαμιέται με άλλον! Να γουστάρει τρελά να ουρλιάζει και να την γαμάμε μια ο ένας και μια ο άλλος. Δηλαδή το να δέχεται μια γυναίκα να γαμήσει ο άντρας της μια άλλη είναι οκ και το αντίθετο δεν είναι; Εμείς το έχουμε συζητήσει άπειρες φορές και καυλώνει τρελά απλά δεν έχει τύχει να γίνει πράξη .Μια φορά είχαμε πάει ένα ταξίδι στο εξωτερικό και παραλίγο να γίνει η φάση. Ζητήσαμε μασερ να έρθει στο δωμάτιο και αν ήταν καλός θα προχωράγαμε αλλα δυστυχώς ήταν κουνιστή του κερατα!!!

 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
381
Κριτικές
3
Like
589
Πόντοι
21
Πολλές φορές νιώθω οτι υπάρχουν πολλοί οι οποίοι είναι κολλημένοι . Τί θα πει σωστό και λάθος; Αν κάτι το γουστάρουν και οι δυο τότε τέρμα ! Ναι και εγω θα γούσταρα να δω την γυναίκα μου να γαμιέται με άλλον! Να γουστάρει τρελά να ουρλιάζει και να την γαμάμε μια ο ένας και μια ο άλλος. Δηλαδή το να δέχεται μια γυναίκα να γαμήσει ο άντρας της μια άλλη είναι οκ και το αντίθετο δεν είναι; Εμείς το έχουμε συζητήσει άπειρες φορές και καυλώνει τρελά απλά δεν έχει τύχει να γίνει πράξη .Μια φορά είχαμε πάει ένα ταξίδι στο εξωτερικό και παραλίγο να γίνει η φάση. Ζητήσαμε μασερ να έρθει στο δωμάτιο και αν ήταν καλός θα προχωράγαμε αλλα δυστυχώς ήταν κουνιστή του κερατα!!!
Καλά ρε μεγάλε κι εγώ γιατί είμαι εδώ! Οτι θέλεις εδώ!!!!
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
μια ερωτηση αυτος ο λιλας που τον αναφερετε συνεχεια εδω αλλα  και σε αλλα θεματα τι φρουτο ειναι 
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
μια ερωτηση αυτος ο λιλας που τον αναφερετε συνεχεια εδω αλλα  και σε αλλα θεματα τι φρουτο ειναι  


Ο ίδιος δηλώνει και πούστης και cuckold.

Προσωπικά τον εκτιμώ ως νικ, κι ας μην του πήδηξα την γυναίκα.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.167
Πόντοι
24.596
μια ερωτηση αυτος ο λιλας που τον αναφερετε συνεχεια εδω αλλα  και σε αλλα θεματα τι φρουτο ειναι 
τυπε θα παρεις την απαντηση,απλα θα ειναι μια φωτο με ενα τυπο με ενα κορμο πλατανου στην πατουρα του :S :S :S
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Ετσι ακριβώς συμφωνώ μαζί σου

Πολλές φορές νιώθω οτι υπάρχουν πολλοί οι οποίοι είναι κολλημένοι . Τί θα πει σωστό και λάθος; Αν κάτι το γουστάρουν και οι δυο τότε τέρμα ! Ναι και εγω θα γούσταρα να δω την γυναίκα μου να γαμιέται με άλλον! Να γουστάρει τρελά να ουρλιάζει και να την γαμάμε μια ο ένας και μια ο άλλος. Δηλαδή το να δέχεται μια γυναίκα να γαμήσει ο άντρας της μια άλλη είναι οκ και το αντίθετο δεν είναι; Εμείς το έχουμε συζητήσει άπειρες φορές και καυλώνει τρελά απλά δεν έχει τύχει να γίνει πράξη .Μια φορά είχαμε πάει ένα ταξίδι στο εξωτερικό και παραλίγο να γίνει η φάση. Ζητήσαμε μασερ να έρθει στο δωμάτιο και αν ήταν καλός θα προχωράγαμε αλλα δυστυχώς ήταν κουνιστή του κερατα!!!
 

gjorje

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
εγω με τη γυναίκα μου εχουμε κανει παρα πολλες φορες τριο με αλλη γυναικα .
Μια φορα τριο με αλλον αντρα και αλλη μια με ζευγαρι.Μπορω να πω πως όλες οι εμπειριες ηταν εξισου καλες και καυλωτικες και για τους δυο μας.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Της το είπα και θύμωσε τι να κάνω
 

baur

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
:wanker:
Το εχω ζησει αρκετες φορες μονο οπτικα. Σπουδαζα Uk και συχνα τυχαινε να πετυχω συμφοιτητες να γαμανε γκομενες και να βλεπω. Οι φοιτητικες εστιες ειναι αρκετα χυμα. Δεν προχωρησα ποτε σε συμμετοχη μονο σε ματι και πολυ μαλακια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom