Νέα

Να κοιτας πως πηδανε τη γυναικα σου ή να ειναι μαζι ενας ακομη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Δ
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
φίλε νομίζω οτι τοκκαλυτερο ειναι να κανεις γλυφομουνι στην γυναίκα σου και ο τριτος να σε καρφώνει στον κωλο μετα να βγαλει την πουτσα του ο γαμιασ σου να τον πιπώσεις  ;)
τυπε εισαι μεγαλος ΜΑΛΑΚΑΣ και δεν καθολου αστειος
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Να σου γαμαει την γυναίκα και εσύ την δικιά του και το καλύτερο άντρες γυναίκες ένα κουβάρι . Η bi φάση είναι η καλύτερη και η μόνη φυσιολογική .
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
437
Like
72
Πόντοι
1
Να σου γαμαει την γυναίκα και εσύ την δικιά του και το καλύτερο άντρες γυναίκες ένα κουβάρι . Η bi φάση είναι η καλύτερη και η μόνη φυσιολογική .
bi φαση φυσιολογικη τι εννοεις
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
437
Like
72
Πόντοι
1
παίζεις με άντρες και γυναίκες ταυτόχρονα. Δεν παρτουζωνεις γυναίκα και φοβάσαι μην ακουμπήσεις τον άλλον γιατί χάνεις όλη την απόλαυση
ο καθενας εχει σαφως τα ορια του αλλα ναι ολοι μαζι ειναι ωραια !!
 

tsampikosgamikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Να πηδάμε εμείς τη γυναίκα άλλου και να κοιτάει ;
 

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Συμφωνώ μάγκες η bi φάση είναι η τέλεια...Αλλά εγώ να μου την γαμουσα ε κ εγώ απλά να την επεζα βλέπω τας την δεν θα με χαλουσε
 

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Σας εχει τυχει ή το εχετε κανει;;
να ειστε παντρεμενοι να εχετε βαρεθει ή οχι και να οταν κανετε σεξ με τη γυναικα σας να φανταζεστε ειτε οτι υπαρχει ενας ακομη και την παιρνει απο πισω (ενω αυτη ειναι απο πανω σας) ειτε να ειστε σε μια θεση μεσα στο χωρο και να παρακολουθεις τη γυναικα σου να πηδιεται με εναν ξενο....και εσυ να τον πααααιζεις..
τοβθεμα οσο αστειο, χαζο, μπορει να φαινεται  αλλο υοσο σοβαρο ειναι και γουστοζικο γι αυτο απαντηστε ειλικρινα
αδερφέ αχουμε τα ίδια μυαλά... Το έχω σκεφτεί πολλές φορές αυτό κ χύνω... Επίσης φτιάχνουμε πολύ όταν την γαμαω με τον δονητη...
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ολα αυτα πηγαζουν απο το γεγονος οτι ο ανθρωπος ειναι πολυγαμηκο ον..βεβαια πολλοι εδω μεσα κανουν χαβαλε
αλλα ας πω κατι απλο
80%+ απατανε ο ενας τον αλλον
αλλα αμα πεις ελα να γαμηθεις με αλλον/αλλη θα σοκαρειστε ο κερατας χαχα

σε περιπτωση βεβαια που δεν υπαρχουν κερατα κτλπ και μιλαμε για υγιη σχεση αλλαζει το πραμα
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
αδερφέ αχουμε τα ίδια μυαλά... Το έχω σκεφτεί πολλές φορές αυτό κ χύνω... Επίσης φτιάχνουμε πολύ όταν την γαμαω με τον δονητη...
παντρεμενος εισαι; εχεις γαμησει αλλος τη γυναικα σου και εσυ κοιταγες; εσυ φιλη της και αυτη να σε κοιταει;;
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Σας εχει τυχει ή το εχετε κανει;;
να ειστε παντρεμενοι να εχετε βαρεθει ή οχι και να οταν κανετε σεξ με τη γυναικα σας να φανταζεστε ειτε οτι υπαρχει ενας ακομη και την παιρνει απο πισω (ενω αυτη ειναι απο πανω σας) ειτε να ειστε σε μια θεση μεσα στο χωρο και να παρακολουθεις τη γυναικα σου να πηδιεται με εναν ξενο....και εσυ να τον πααααιζεις..
τοβθεμα οσο αστειο, χαζο, μπορει να φαινεται  αλλο υοσο σοβαρο ειναι και γουστοζικο γι αυτο απαντηστε ειλικρινα

Ειναι πολυ "προχωρημένη" φαντασίωση παίκτη, αυτή. Ειδικα αν η γυναίκα σου ειναι καβλιαρα και γουστάρει το σεξ γενικά. Πιστευω ειναι μεγάλη καβλα να την πάρεις με ενα τρίτο και κατα προτίμηση άγνωστο και στους δυο. Ακομα και να την δεις να γαμιεται μπροστά σου σαν να μην ειςαι εκει. Δυστυχώς οι περισσότεροι εδώ μεςα δεν εχουν αρκετα βιώματα να φθάσουν σε αυτο το επίπεδο. Το κοντέρ τους εχει γράψει λίγα χλμ και οταν γαμάνε τους ενδιαφέρει μονο η πάρτη τους. Νομιζω θα ηταν καλο να το συζητήσεις μαζι της μπορεις να εκπλαγείς ευχάριστα αν βέβαια ειναι "ανοικτό μυαλο" . Το να γαμησει καποιος αλλος τη γυναίκα σου οταν ειςαι παρών  δε σημαινει το ειςαι λιγότερο άντρας η οτι ο αλλος ειναι υπεργαμιας. Το εχω συζητήσει με γκομενα και τα μάτια της "έλεγαν ναι" πριν μου το επιβεβαιώσει.
 

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
παντρεμενος εισαι; εχεις γαμησει αλλος τη γυναικα σου και εσυ κοιταγες; εσυ φιλη της και αυτη να σε κοιταει;;
Είμαι παντρεμένος....Δεν έγινε ποτέ αλλά θα ήθελα.... Πάνω στο γαμηση που της το λέω μέσα στην καύλα της μου λέει ναι αλλά σε συζητηση απλή δυσκολεύεται
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Είμαι παντρεμένος....Δεν έγινε ποτέ αλλά θα ήθελα.... Πάνω στο γαμηση που της το λέω μέσα στην καύλα της μου λέει ναι αλλά σε συζητηση απλή δυσκολεύεται

Απόλυτα λογικο. Εχει μια φυσιολογική αναστολή που θελει χρονο να την αποβάλλει. Συνέχισε να το συζητάς και ιςως "ξεκλειδώσει" Ενδεχομένως μια επίσκεψη σε ενα swinger club αρχικά μονο για να δείτε τι παιζει μπορει να βοηθήσει. Δεν ειναι ανάγκη να κάνετε κατι απο την πρωτη φορα. Απλα εχει σημασία να βρεθεί σε φάση που να θελει και να γουστάρει. Μη γινει καταπιεστικά γιατι τοτε και δεν θα υπαρχει επανάληψη και θα αφήσει κουσούρι. Ξέρω περίπτωση ατομου που η γυναίκα του ήθελε λεσβιακό και αυτός δοκίμασε να φέρει δυο φορες call girl που δεν ανταποκρινόταν και απλα μια φαντασίωση της απομυθοποιήθηκε με απόλυτο ξενέρωμα γιατι ο τύπος δεν έδωσε προσοχή στη λεπτομέρεια.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
θα ηταν χρησιμο αν ο φιλος που ανεβασε το θεματακι μας ελεγε την ηλικια του

θα ηταν χρησιμο να καλαβαιναμε εμεις της παλιας γεννιας...

παντως εχω ακουσει το σκηνικο αυτο να συμβαινει σε σημερινους 30ηδες στην πολη μου

γουσταρει ο τυπος να του ξεσκιζουν την γυναικα....

παραξενα γουστα τα οποια δεν μπορω να καταλαβω...
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
810
Κριτικές
104
Like
5.357
Πόντοι
17.436
Συγνώμη ρε μάγκες αλλά πραγματικά αυτά τα θέματα έχουν ουσία δηλαδή θα κάθομαι και θα βλέπω την γυναίκα μου να την γαμάνε και εγώ θα καυλώνω..... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
Μήπως πρέπει να δείτε κανένα γιατρό ... τι είναι αυτά ρε μάγκες  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Sorry κιόλας άποψή μου αλλά έλεος μην λέτε ότι μας φταίνε οι άλλοι για αυτά που μας κάνουν!!!
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
τυπε η ηλικια μου δεν εχει πραγματικά καποιο νοημα...το ολο θεμα εγκειται στο γουστο του καθενος...ο polax τα χει πει οπως τα σκεφτομαι..λογικα..
ακομη δεν ειπε κάνεις οτι θελω να ξεσκισει καποιος τη γυναικα μου...
 

marinos marin

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2016
Μηνύματα
116
Like
16
Πόντοι
1
δεν εχω εμπειρια μιας και δεν είμαι παντρεμένος, αλλα δεν νομιζω να είναι ευχαριστο και καυλωτικο για έναν συζυγο να του γαμανε την γυναικα εμπρος του!!!

εκτος και είναι μια ανωμαλια στο μυαλο του συζυγου.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2015
Μηνύματα
110
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Συγνώμη ρε μάγκες αλλά πραγματικά αυτά τα θέματα έχουν ουσία δηλαδή θα κάθομαι και θα βλέπω την γυναίκα μου να την γαμάνε και εγώ θα καυλώνω..... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
Μήπως πρέπει να δείτε κανένα γιατρό ... τι είναι αυτά ρε μάγκες  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Sorry κιόλας άποψή μου αλλά έλεος μην λέτε ότι μας φταίνε οι άλλοι για αυτά που μας κάνουν!!!
ακριβώς :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom