Νέα

Να κοιτας πως πηδανε τη γυναικα σου ή να ειναι μαζι ενας ακομη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Εμένα πάντως με καυλώνει αυτό... Γτ και με τον δονητη της όταν την βλέπω το φτιάχνω στο μυαλό μου ότι την πηδάει άλλος και μ φτιάχνει.... Και η ίδια αυτό μου λέει "σκευτεσαι άλλη πουτσα να με γαμαει και σου αρέσει να το βλέπεις αυτό?" Δεν ξέρω για τις δικές σας αλλά η δικιά μου μάλλον θέλει να δοκιμάσει και κάτι παραπάνω... Γενικά στον σεξ που γίνεται σχεδόν σε καθημερινή βάση έχουμε πλούσιο περιεχόμενο πολλά εσώρουχα και ερωτικά βοηθήματα... Απλά έχουμε κάνει τα πάντα και μάλλον έμεινε να κάνουμε κ αυτό!!
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Εμένα πάντως με καυλώνει αυτό... Γτ και με τον δονητη της όταν την βλέπω το φτιάχνω στο μυαλό μου ότι την πηδάει άλλος και μ φτιάχνει.... Και η ίδια αυτό μου λέει "σκευτεσαι άλλη πουτσα να με γαμαει και σου αρέσει να το βλέπεις αυτό?" Δεν ξέρω για τις δικές σας αλλά η δικιά μου μάλλον θέλει να δοκιμάσει και κάτι παραπάνω... Γενικά στον σεξ που γίνεται σχεδόν σε καθημερινή βάση έχουμε πλούσιο περιεχόμενο πολλά εσώρουχα και ερωτικά βοηθήματα... Απλά έχουμε κάνει τα πάντα και μάλλον έμεινε να κάνουμε κ αυτό!!


Ακριβώς. Η χρήση δονητων στη γυναίκα  ως προκαταρκτικό μου αρεσει πολυ και το εξασκώ καποιες φορες (οχι παντα). Το θεωρω πολυ καβλωτικο  να βλεπω τη γυναίκα να γουστάρει με τον δονητή. Ο καθένας εχει το δικο του γούστο. Για παραδειγμα εγω δε γουστάρω να μου κάνουν γλυφοκωλι, δε γουστάρω την ουρολόγνεια, δε γουστάρω να παω με ΤS όπως αλλοι συναγωνιστες που ταυτόχρονα πανε με CG δεν θα γαμουςα  αντρικό κωλο, δεν θα έχυνα γλύφοντας πατούσες. Αντιςτοιχα Καποιος δεν θα καβλωσες να έβλεπε να του γαμάνε τη γυναίκα και αυτο επειδη υποσυνείδητα τη θεωρεί αποκλειστικότητα. Ο καθένας εχει τα βίτσια του
 

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
991
Κριτικές
2
Like
3.186
Πόντοι
726
Πολλά σκηνικά παίζουν πάνω σ αυτό το θέμα και συνήθως όχι μόνο με έναν άντρα αλλά 3-4-5 μαζί.Πολλές φορές το πάρτι γίνεται με 5-6 ζευγαρια και 10-15 άντρες. Από τις αρχες του 2000 συμμετέχω σε παρόμοιες φάσεις και μπορώ να πω ότι σε πολλά ζευγάρια η σύζυγος είναι αντάξια τον μεγαλύτερων πορνοστάρ.  
 

shadowfox

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
135
Κριτικές
9
Like
306
Πόντοι
281
υπαρχουν αρκετα ζευγαρια που γουσταρουν τετοια φαση, προσωπικα το εχω κανει μερικες φορες με καποια ζευγαρια και απο οτι εχω καταλαβει ειναι κατι που ερεθιζει και τον αντρα και την γυναικα και φυσικα για να το κανουν σημαινει οτι το εχουν συζητησει πρωτα και εχουν συμφωνησει
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Σας εχει τυχει ή το εχετε κανει;;
να ειστε παντρεμενοι να εχετε βαρεθει ή οχι και να οταν κανετε σεξ με τη γυναικα σας να φανταζεστε ειτε οτι υπαρχει ενας ακομη και την παιρνει απο πισω (ενω αυτη ειναι απο πανω σας) ειτε να ειστε σε μια θεση μεσα στο χωρο και να παρακολουθεις τη γυναικα σου να πηδιεται με εναν ξενο....και εσυ να τον πααααιζεις..
τοβθεμα οσο αστειο, χαζο, μπορει να φαινεται  αλλο υοσο σοβαρο ειναι και γουστοζικο γι αυτο απαντηστε ειλικρινα


αδερφε, εχω οικογενιακο φιλο που την εκανε την εξυπναδα και μετα δε μπορουσε να κοιμηθει στο ιδιο κρεβατι με τη γυναικα του(μετα προφανως τη χωρισε). ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν ενεργεις σε αυτου του ιδους τις φαντασιωσεις με ατομο το οποιο μοιραζεται οχι μονο τη ζωη σου αλλα και το πορτοφολι σου
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
αδερφε, εχω οικογενιακο φιλο που την εκανε την εξυπναδα και μετα δε μπορουσε να κοιμηθει στο ιδιο κρεβατι με τη γυναικα του(μετα προφανως τη χωρισε). ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν ενεργεις σε αυτου του ιδους τις φαντασιωσεις με ατομο το οποιο μοιραζεται οχι μονο τη ζωη σου αλλα και το πορτοφολι σου

Μην ειςαι τοσο απόλυτος.
Ο φίλος σου θα χώριζε απο σεξουαλικη ανία ετσι και αλλιώς. Σεξουαλικα ειχε αδειάσει και έψαχνε κατι καινούριο και τονωτικό, απλα δεν ηταν τοσο "άνετος" οςο φανταζόταν και δεν ειχε τα @@ να το διαχειριστεί..
Τόσοι swinger γιατι καλοπερνάνε ?
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Πολλά σκηνικά παίζουν πάνω σ αυτό το θέμα και συνήθως όχι μόνο με έναν άντρα αλλά 3-4-5 μαζί.Πολλές φορές το πάρτι γίνεται με 5-6 ζευγαρια και 10-15 άντρες. Από τις αρχες του 2000 συμμετέχω σε παρόμοιες φάσεις και μπορώ να πω ότι σε πολλά ζευγάρια η σύζυγος είναι αντάξια τον μεγαλύτερων πορνοστάρ. 

Αυτο που γραφεις ειναι αληθεια. Εχω εμπειρια σε σκηνες της Ευρωπης γιατι ζουσα Βελγιο και Γερμανια για αρκετα χρονια και εχω δει μια πιο ανοιχτη νοοτροπια. Οι αντρες δεν πανε να γαμησουν λυσασμενοι εκει, υπαρχει σεβασμος στα θελω του αλλου και δεν γινεται τιποτα που να ενοχλει κανεναν. Εχω ειναι λιγο ταμπου ολες αυτες οι φασεις και δυσκολη η αγορα. Πανε να γινουν μερικες κινησεις αλλα δεν ειναι σωστα υλοποιημενες και ναυαγουν. Ελπιζω να μην εισαι εδω για να πουλησεις κατι :)
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
τελικα το τί καβλωνει τον καθενα μας ειναι πολυ προσωπικο ρε παιδια

αλλος την βρισκει να του σκιζουν τον κωλο...

αλλος να του σκιζουν την γυναικα μπροστα του...

τί να πω...γερασα μου φαινεται και ειμαι ξεπερασμενων αντιληψεων

 

trisantis

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
για παντρεμενους που θελουν να μεινουν παντρεμενοι:
Μερικες φαντασιωσεις πρεπει να μενουν φαντασιωσεις, ή καντε τες με τη γκομενα σας. Γιατί να παιξετε το γαμο στα ζαρια?, τοσες κυκλοφορουν που ψαχνονται.
Αυτά.-
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Όποιος δεν το έκανε δεν μπορεί να φανταστεί τι καυλα παράγει .
Ακόμα πιο προχωρημένο να παίρνεις μαζί με την γυναίκα σου πίπα, να  γλυφεις μουνι και αρχιδια μαζί, να πιπωνονται οιαντρες και να παρακολουθούν οι γυναίκες, δοκιμάστε νέα πράγματα να καυλωσετε ωραία .
Εκτός από τον πούτσο και το μουνι υπαρχει και ο κωλος για άντρες γυναίκες αν και δεν το γουστάρουν όλοι και όλες, ο κωλος είναι κοινός και για τα δύο φυλα
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Φαντασιώνομαι να ειμαι εγω με πολλά μουνια
:orchestra:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Όποιος δεν το έκανε δεν μπορεί να φανταστεί τι καυλα παράγει .
Ακόμα πιο προχωρημένο να παίρνεις μαζί με την γυναίκα σου πίπα, να  γλυφεις μουνι και αρχιδια μαζί, να πιπωνονται οιαντρες και να παρακολουθούν οι γυναίκες, δοκιμάστε νέα πράγματα να καυλωσετε ωραία .
Εκτός από τον πούτσο και το μουνι υπαρχει και ο κωλος για άντρες γυναίκες αν και δεν το γουστάρουν όλοι και όλες, ο κωλος είναι κοινός και για τα δύο φυλα
:S :S :S :S
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Μην ειςαι τοσο απόλυτος.
Ο φίλος σου θα χώριζε απο σεξουαλικη ανία ετσι και αλλιώς. Σεξουαλικα ειχε αδειάσει και έψαχνε κατι καινούριο και τονωτικό, απλα δεν ηταν τοσο "άνετος" οςο φανταζόταν και δεν ειχε τα @@ να το διαχειριστεί..
Τόσοι swinger γιατι καλοπερνάνε ?
δεν εχω τη προσωπικη εμπειρια των swingers(δε γνωριζω καποιον που να το δοκιμασε και να μη χωρισε, ητε σε σχεση ητε σε γαμο) αλλα φανταζομαι οτι η σχεση εχει χτιστει γυρω απο αυτες τις βασεις. Δεν εχεις αδικο σε αυτο που λες για το τυπο.
 

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
991
Κριτικές
2
Like
3.186
Πόντοι
726
Αυτο που γραφεις ειναι αληθεια. Εχω εμπειρια σε σκηνες της Ευρωπης γιατι ζουσα Βελγιο και Γερμανια για αρκετα χρονια και εχω δει μια πιο ανοιχτη νοοτροπια. Οι αντρες δεν πανε να γαμησουν λυσασμενοι εκει, υπαρχει σεβασμος στα θελω του αλλου και δεν γινεται τιποτα που να ενοχλει κανεναν. Εχω ειναι λιγο ταμπου ολες αυτες οι φασεις και δυσκολη η αγορα. Πανε να γινουν μερικες κινησεις αλλα δεν ειναι σωστα υλοποιημενες και ναυαγουν. Ελπιζω να μην εισαι εδω για να πουλησεις κατι :)
Με σιγουριά σου λέω ότι δεν πουλάω τίποτα, απλά αναφέρω ότι συμβαίνουν αυτά στην Ελλάδα εδώ και πολύ καιρό. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom