Νέα

Να κοιτας πως πηδανε τη γυναικα σου ή να ειναι μαζι ενας ακομη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
να τη σκιζουν ολοι ενω εχεις μαθει οτι στα φοραει...κ να της κανονιζεις σκουπιδιασμα
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
357
Like
2.023
Πόντοι
441
δεν υπαρχει γυναικα που να μην θελει παρτουζωμα
οποια το λεει απλα λεει ψεματα η φοβαται μην την πουνε πουτανα θελουν παρακαλια
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Κατ' αρχάς στο σεξ δεν υπάρχουν αναστολές και ο καθένας τη βρίσκει όπως του αρέσει, με όποιον και με όσους του αρέσει. Βασική προϋπόθεση ότι γίνεται να γίνεται με την ομόφωνη συγκατάθεση όσων συμμετέχουν.

Πάμε παρακάτω. Με το να βλέπεις να σου πηδάνε τη γυναίκα (επαναλαμβάνω γυναίκα, όχι γκόμενα, φίλη κλπ) με τη θέλησή σου και τη θέλησή της χάνεις κάθε ίχνος αυτοεκτίμησης και είναι η χειρότερη μορφή ξεφτίλας που μπορεί να σου τύχει αφού παραδέχεσαι ότι εσύ δεν είσαι σε θέση να την ικανοποιήσεις σεξουαλικά και επίσης η γυναίκα σου σε έχει γραμμένο στα απόκρυφά της και σίγουρα θα λέει στις φίλες της για τον μαλάκα (στην κυριολεξία) που έχει στο σπίτι και της φέρνει γκόμενους να πηδιέται.

Όταν αποφασίσεις να παντρευτείς μια γυναίκα το κάνεις γιατί έχεις καταλήξει ότι ικανοποιεί όλες ή έστω τις περισσότερες απαιτήσεις που έχεις από ένα σύντροφο και επειδή θέλεις να κάνεις παιδιά. Προφανώς το ίδιο ισχύει και για τη γυναίκα. Όταν φτάσεις σε σημείο να σκέφτεσαι να βάλεις τρίτους, τέταρτους κλπ στο κρεβάτι με τον έναν ή άλλον τρόπο καλύτερα να χωρίζεις και να κάνει ο καθένας τη ζωή του όπως γουστάρει. Ειδικά αν υπάρχουν και παιδιά στο γάμο...
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
357
Like
2.023
Πόντοι
441
Κατ' αρχάς στο σεξ δεν υπάρχουν αναστολές και ο καθένας τη βρίσκει όπως του αρέσει, με όποιον και με όσους του αρέσει. Βασική προϋπόθεση ότι γίνεται να γίνεται με την ομόφωνη συγκατάθεση όσων συμμετέχουν.

Πάμε παρακάτω. Με το να βλέπεις να σου πηδάνε τη γυναίκα (επαναλαμβάνω γυναίκα, όχι γκόμενα, φίλη κλπ) με τη θέλησή σου και τη θέλησή της χάνεις κάθε ίχνος αυτοεκτίμησης και είναι η χειρότερη μορφή ξεφτίλας που μπορεί να σου τύχει αφού παραδέχεσαι ότι εσύ δεν είσαι σε θέση να την ικανοποιήσεις σεξουαλικά και επίσης η γυναίκα σου σε έχει γραμμένο στα απόκρυφά της και σίγουρα θα λέει στις φίλες της για τον μαλάκα (στην κυριολεξία) που έχει στο σπίτι και της φέρνει γκόμενους να πηδιέται.

Όταν αποφασίσεις να παντρευτείς μια γυναίκα το κάνεις γιατί έχεις καταλήξει ότι ικανοποιεί όλες ή έστω τις περισσότερες απαιτήσεις που έχεις από ένα σύντροφο και επειδή θέλεις να κάνεις παιδιά. Προφανώς το ίδιο ισχύει και για τη γυναίκα. Όταν φτάσεις σε σημείο να σκέφτεσαι να βάλεις τρίτους, τέταρτους κλπ στο κρεβάτι με τον έναν ή άλλον τρόπο καλύτερα να χωρίζεις και να κάνει ο καθένας τη ζωή του όπως γουστάρει. Ειδικά αν υπάρχουν και παιδιά στο γάμο...



ξεχασες να γραψεις οτι αυτο ειναι η γνωμη σου
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
ξεχασες να γραψεις οτι αυτο ειναι η γνωμη σου

Φίλε μου στην πρώτη παράγραφο γράφω ξεκάθαρα ότι σέβομαι τις προτιμήσεις καθενός για το πως και με ποιόν - ποιούς θα μοιραστεί το κρεβάτι του.

Από εκεί και πέρα είναι αυτονόητο ότι γράφω τη γνώμη μου για το συγκεκριμένο θέμα...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ρε παιδια,εμενα μου εχει συμβει το εξης.Πηδαγα μια σερβιτορα αλλοδαπη σ'ενα ξενοδοχειο που δουλευαμε μαζί.Μετα απο καποια χρονια πηγα σ'ενα μπαρακι που συχναζαμε μπας καιτην βρω και τις ριξω κανενα μανικι.Αυτη δεν ειχε εμφανιστει εκεινο το βραδυ,αλλά ητανε ενα ζευγαρι που εκανε διακοπες εκει και ηταν γνωστοι της απο την πατριδα της.Εκει που αραζα κι επινα την μπυρα μου και λεγαμε καμμια μαλακία με τον μπαρμπα και την γυναικα του,ο τυπος με κερναει μπυρα.Ητανε λιγο πιωμα ο μπαρμπας,δεν ηθελα να τον προσβαλω,ηπια την μπυρα και μολις νταγκλαρισε ο τυπος με πιανει στο μπουρου μπουρου η θειτσα.Με τα πολλα με τα λιγα,ηθελε να με παει στο τζιπ το μερσεντες που εχουνε να μου δειξει το υπεργαμιστερο κιβωτιο των ταχυτητων που εχει το μερσεντες.Αλλα ητανε και γρια και χοντρη κι εγω δεν ειχα μεθυσει τοσο ωστε να κανω την ηρωα βραδυατικα.Απ'οτι καταλαβαινω στο εξωτερικο πρεπει να ειναι πολυ διαδεδομενη η φαση του cuckold
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
357
Like
2.023
Πόντοι
441
Φίλε μου στην πρώτη παράγραφο γράφω ξεκάθαρα ότι σέβομαι τις προτιμήσεις καθενός για το πως και με ποιόν - ποιούς θα μοιραστεί το κρεβάτι του.

Από εκεί και πέρα είναι αυτονόητο ότι γράφω τη γνώμη μου για το συγκεκριμένο θέμα...
[/qu

απαντησες σαν να ειναι το μονο που ισχυει
ξεκινα το τι θες να πεις χρησιμοποιοντας και τις αναλογες εκφρασεις στην τελικη αν δεν σου αρεσει η κουβεντα φυγε
το βιτσιο που εχετε ορισμενοι να γραφετε σε θρεντ που δεν σας αρεσει η φαση και να θελετε να επιβληθει και η γνωμη σας ειναι παροιμοιωδεις
με αυτα και με αυτα γινονται ολες οι υποθεσεις σουπα
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
απαντησες σαν να ειναι το μονο που ισχυει
ξεκινα το τι θες να πεις χρησιμοποιοντας και τις αναλογες εκφρασεις στην τελικη αν δεν σου αρεσει η κουβεντα φυγε
το βιτσιο που εχετε ορισμενοι να γραφετε σε θρεντ που δεν σας αρεσει η φαση και να θελετε να επιβληθει και η γνωμη σας ειναι παροιμοιωδεις
με αυτα και με αυτα γινονται ολες οι υποθεσεις σουπα

Το παρόν είναι ένα ανοιχτό forum και φιλοξενεί όλες τις απόψεις έχοντας ορισμένους κανόνες.
Στους κανόνες αυτούς δεν αναγράφεται πουθενά ότι για να συμμετέχεις σε ένα θέμα θα πρέπει να συμφωνείς απαραίτητα με αυτό. Εκτός αν μου έχει ξεφύγει κάτι οπότε ενημέρωσε με σχετικά.
Μέχρι τότε προσωπικά θεωρώ σαν βίτσιο κάποιος να αρνείται να ακούσει αντίθετη από αυτόν άποψη διώχνοντας τον από ένα θέμα....
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
357
Like
2.023
Πόντοι
441
Το παρόν είναι ένα ανοιχτό forum και φιλοξενεί όλες τις απόψεις έχοντας ορισμένους κανόνες.
Στους κανόνες αυτούς δεν αναγράφεται πουθενά ότι για να συμμετέχεις σε ένα θέμα θα πρέπει να συμφωνείς απαραίτητα με αυτό. Εκτός αν μου έχει ξεφύγει κάτι οπότε ενημέρωσε με σχετικά.
Μέχρι τότε προσωπικά θεωρώ σαν βίτσιο κάποιος να αρνείται να ακούσει αντίθετη από αυτόν άποψη διώχνοντας τον από ένα θέμα....


αρχισαμε παλι τα ιδια και τα ιδια
για εμενα βιτσιο να ακουω την γνωμη σου για εσενα οχι συγχαρητηρια
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
αρχισαμε παλι τα ιδια και τα ιδια
για εμενα βιτσιο να ακουω την γνωμη σου για εσενα οχι συγχαρητηρια

Φίλε μου δεν έχει νόημα να συνεχίσουμε αυτήν την (αντι)παράθεση στην παράθεση.
Είναι κατανοητό ότι σου αρέσει να μοιράζεσαι την γυναίκα σου και είναι απόλυτα σεβαστό από τη μεριά μου.
Σου εύχομαι ειλικρινά και χωρίς κανένα ίχνος ειρωνείας να περνάς καλά κάνοντας αυτό που σου αρέσει!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Εγω παντως ρε παληκαρια ψαχνω εναν τυπο να καταφερει να την ψησει να πηδηχτουν (πολυ δυσκολο να το καταφερει) να την βγαλει 2 φωτο και να την χωρισω


τυπε αμα θες να σε χωρισει η γυναικα σου υπαρχει και πιο ευκολη λυση που δεν θα σου κοστισει και τιποτα.να το παιξεις δροσερος για λιγο   :grin: :grin: :grin: :effemine: :gay:


 

Συνημμένα

  • λιλας γκαρνταρομπα.jpg
    λιλας γκαρνταρομπα.jpg
    80,6 KB · Εμφανίσεις: 43

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
τυπε αμα θες να σε χωρισει η γυναικα σου υπαρχει και πιο ευκολη λυση που δεν θα σου κοστισει και τιποτα.να το παιξεις δροσερος για λιγο   :grin: :grin: :grin: :effemine: :gay:

το καλο το πουσταριπαλληκαρι ξερει κι αλλο μονοπατι τυπε :grin: :gay: :grin:
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
357
Like
2.023
Πόντοι
441
Φίλε μου δεν έχει νόημα να συνεχίσουμε αυτήν την (αντι)παράθεση στην παράθεση.
Είναι κατανοητό ότι σου αρέσει να μοιράζεσαι την γυναίκα σου και είναι απόλυτα σεβαστό από τη μεριά μου.
Σου εύχομαι ειλικρινά και χωρίς κανένα ίχνος ειρωνείας να περνάς καλά κάνοντας αυτό που σου αρέσει!
[/


ειπα πουθενα αυτο το πραγμα????
το google εισαι και τα ξερεις ολα????
γιατι δεν αποδεχεσαι τα θελω του αλλου και προασπαθεις να φτιαξεις εφανταστες απαντησεις????
κατα τον ιδιο τροπο θα μπορουσα να σου πω οτι και εσενα σου αρεσει να το πνιγεις το κουνελι
να ξερουμε και τι λεμε
χαλαμε την κουβεντα που γινεται εδω και πολυ καιρο ειλικρινα εισαι η δευτερη περιπτωση ανθρωπου εδω μεσα αλλα μαλλον δεν αξιζουν ουτε τα 2 λεπτα για να γραψεις το μηνυμα
 

MakeMyDay_

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η πρώην μου στο κρεββάτι για να χύσει έλεγε ότι το μουνί της ήθελε 2 όργανα για να ξεκαυλώσει. Στην αρχή πήρα δονητή, μεγάλο μέγεθος και χοντρό, τον έτρωγε όλο και δεν της έφτανε.
Αγόρασα διπλό δονητή για να καλύπτει 2 τρύπες, μετά από καιρό μάταιο. Δεν αρκούσε.

Μια μέρα μου είπε πως θα έφερνε ένα τύπο, να τον φάει και μετά και οι 2 ταυτόχρονα. Έκλεισε σε ένα ξενοδοχείο και δεν σου κρύβω ότι μέχρι εκείνη την στιγμή, δεν πιστεύα  ότι θα φτάσει εκεί η κατάσταση. Όταν μπήκαμε μέσα άνοιξα το νερό του υδρομασάζ και πήγα στο μπάνιο να πλύθω και να φέρω λίγο αφρόλουτρο για το υδρομασάζ.

Χτύπησε η πόρτα και νόμιζα πως θα ήταν κάποιος του ξενοδοχείου, αντίθετος ήταν ένας τύπος που μου συστήθηκε με το όνομα του και ζήτησε να περάσει μέσα.

Η όλη κατάσταση έδειχνε πως γνώριζε ο ένας τον άλλο. Πάγωσα. Άρχισε το παιχνίδι όπως συμβαίνει σε όλους.
Αφού πέρασε η ώρα, ο τύπος έφυγε, και αυτή έκανε σαν ήταν μια φυσιολογική στιγμή.

Η εξέλιξη ήταν ότι αργότερα τον έτρωγε συνέχεια. Ασταμάτητα και ο τύπος που είχε έρθει, ήταν ένας παλιός γκόμενους με μεγάλο καυλί.

Όποιος θέλει να το δοκιμάσει, είναι μια εμπειρία σε άλλο επίπεδο, αλλά αν είναι γυναίκα σου η έχεις συναισθήματα για αυτή, τότε άλλαξε πλανήτη διότι όχι μόνο ια νιώθεις, αλλά θα συστήνεσαι ως ο μεγαλύτερος μλκας του πλανήτη.

Κλείνω με το οτι η άλλη θα το κάνει σύστημά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom