Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Η Λάρα είναι πολύ ωραίο παιδί και έχει όμορφο - γλυκό μουτράκι, σωματάκι τέλειο και μουνάκι καλοσχηματισένο σαν ζωγραφιά!!Είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή την στιγμή στην περιοχή!!Έχει μια πορεία στο χώρο και είναι Σταθερή αξία.

Η Πάολα, πιστεύω είναι ένα πυροτέχνημα της στιγμής, όταν ξεθυμάνει ο αρχικός ενθουσιασμός και κάβλα των πελατών, Σε λίγο καιρό θα ξεχαστεί, όπως έγινε και με την Ήρα.

η Λαρα δεν ειναι πιο ομορφη ουτε απο την Παολα ουτε απο την Ηρα μιας και ανεφερες και τις δυο αυτες κοπελες. μην τα ισωπεδωνουμε ολα, εγω δεν την πληρωνω με τιποτα την Λαρα 60 ευρω για προγραμμα με ακαποτη πιπα και ποσο μαλλον οταν δεν δινει και γλωσσοφιλα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
παπας βενεδικτος θ' εχεις πολλα να μαθεις. παντως γελασα πολυ με το οτι η Λαρα ειναι τσουβαλα. και οχι δεν θα συμφωνησο στην αποψη οτι για σενα ειναι τσουβαλα. να τα λες τα πραματα με το ονομα τους.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
παπας βενεδικτος θ' εχεις πολλα να μαθεις. παντως γελασα πολυ με το οτι η Λαρα ειναι τσουβαλα. και οχι δεν θα συμφωνησο στην αποψη οτι για σενα ειναι τσουβαλα. να τα λες τα πραματα με το ονομα τους.

μαλλον καποιοι δεν πιασατε το υφος της υπερβολης μου, οταν ο αλλος λεει οτι δεν του εκανε κλικ εμφανισιακα η Παολα τοτε και εγω ειπα με υφος ειρωνικο πηγαινε στο τσουβαλακι σου την Λαρα.

πιστευω να το επιασες τωρα το υφος μου.

 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
μαλλον καποιοι δεν πιασατε το υφος της υπερβολης μου, οταν ο αλλος λεει οτι δεν του εκανε κλικ εμφανισιακα η Παολα τοτε και εγω ειπα με υφος ειρωικο πηγαινε στο τσουβαλακι σου την Λαρα.

πιστευω να το επιασες τωρα το υφος μου.

Σορρυ ρε φιλε που δεν πιασαμε το υφος σου απο τον υπολογιστη. Οσο για τα γλωσσοφιλα, ποσες φορες εχεις παει με την Λαρα? Γιατι αυτο που ειπες δεν ισχυει.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Σορρυ ρε φιλε που δεν πιασαμε το υφος σου απο τον υπολογιστη. Οσο για τα γλωσσοφιλα, ποσες φορες εχεις παει με την Λαρα? Γιατι αυτο που ειπες δεν ισχυει.

ησχυει και παρα ησχυει σε εμενα γλωσσοφιλα δεν εκανε. κανει επιλεκτικα σε οποιους θελει μονο

δυο φορες περασα και δεν σκοπευω να περασω ξανα. ειχα ακουσει καλα λογια απο συναγωνιστες και πηγα να την δοκιμασω την πρωτη φορα λεω ενταξει ισως την επομενη που θα με δει ξανα θα δωσει γλωσσοφιλα αλλά ματαια.

δεν δινω 60 για να παω ξανα μαζι της. μπορει αλλοι συναγωνιστες να περνανε καλα μαζι της εγω με τιποτα ξανα

Υ.Γ. αν δεις τις κριτικες μου σε ολες οσες εγραψα εκανα με ολες γλωσσοφιλα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
ησχυει και παρα ησχυει σε εμενα γλωσσοφιλα δεν εκανε. κανει επιλεκτικα σε οποιους θελει μονο

δυο φορες περασα και δεν σκοπευω να περασω ξανα. ειχα ακουσει καλα λογια απο συναγωνιστες και πηγα να την δοκιμασω την πρωτη φορα λεω ενταξει ισως την επομενη που θα με δει ξανα θα δωσει γλωσσοφιλα αλλά ματαια.

δεν δινω 60 για να παω ξανα μαζι της. μπορει αλλοι συναγωνιστες να περνανε καλα μαζι της εγω με τιποτα ξανα

Υ.Γ. αν δεις τις κριτικες μου σε ολες οσες εγραψα εκανα με ολες γλωσσοφιλα

Απαντησες μονος σου. 2 φορες και περιμενεις η αλλη να σου κανει και γλωσσοφιλα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Απαντησες μονος σου. 2 φορες και περιμενεις η αλλη να σου κανει και γλωσσοφιλα.

ναι γιατι πρεπει να της αφησω μια περιουσια για να μου κανει γλωσσοφιλα;  :jerking:

κανονικα με την πρωτη πρεπει καποια κοπελα που κανει γλωσσοφιλα να κανει. αυτο το θεωρω λαμογιστικη συμπεριφορα απο μερους της που κανει σε καποιους τακτικους πελατες και οχι σε καποιους που πηγαν μια ή δυο φορες.  :headbang:

αλλά θα μου πεις βουλγαρα δεν ειναι τι να περιμενεις απο μια γυφτο βουλγαρα;  :jerking:

ολες οι υπολοιπες που κανουν γλωσσοφιλα με το πρωτο ραντεβου που δεν χρειαζεται να τις αναφερω ποιες ειναι γιατι λιγο πολυ ειναι γνωστες,  ειναι χαζες; και η Λαρα ειναι η εξυπνη;
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Εδω συναδελφοι θα σας πω εγω για λαρα.Απο τοτε που πατησε το ποδι της στην πολη,πριν κανα 5-6 χρονια περιπου την εχω παρει σιγουρα πανω απο 25 φορρες, ποτε μα ποτε δεν μου εχει δωσει γλωσσοφιλα μονο κατι πεταχτα φιλια.Παντα τα τελευταια χρονια με το απλο ομως, παλιοτερα και στις αρχες (λα φαμ) επαιρνα και καποια προγραμματα.Τωρα τα εχω κοψει γενικα, γιατι περυσι ειχα καποια θεματα και ετρεχα σε γιατρους.Ειμαι νεος,σχετικα ωραιος και κανω καλο σεξ! :grin: οποτε η λαρα και η καθε λαρα ασχετα αν μ'αρεσει εμενα, αν νομιζει οτι θα την πληρωσω παραπανω για να μου δωσει καποια εξτρα ειναι γελασμενη..εγω αυτα τα θεωρω αντιεπαγγελματικα εκτος και αν σου πουνε ξερεις κατι εχω 50 ευρω προγραμμα (λεμε μια τιμη τυχαια)και σε αυτην κανω εκτος απο γυμνο και γλωσσοφιλα τοτε ενταξει λες οτι φερεται σωστα στον πελατη.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εδω συναδελφοι θα σας πω εγω για λαρα.Απο τοτε που πατησε το ποδι της στην πολη,πριν κανα 5-6 χρονια περιπου την εχω παρει σιγουρα πανω απο 25 φορρες, ποτε μα ποτε δεν μου εχει δωσει γλωσσοφιλα μονο κατι πεταχτα φιλια.Παντα τα τελευταια χρονια με το απλο ομως, παλιοτερα και στις αρχες (λα φαμ) επαιρνα και καποια προγραμματα.Τωρα τα εχω κοψει γενικα, γιατι περυσι ειχα καποια θεματα και ετρεχα σε γιατρους.Ειμαι νεος,σχετικα ωραιος και κανω καλο σεξ! :grin: οποτε η λαρα και η καθε λαρα ασχετα αν μ'αρεσει εμενα, αν νομιζει οτι θα την πληρωσω παραπανω για να μου δωσει καποια εξτρα ειναι γελασμενη..εγω αυτα τα θεωρω αντιεπαγγελματικα εκτος και αν σου πουνε ξερεις κατι εχω 50 ευρω προγραμμα (λεμε μια τιμη τυχαια)και σε αυτην κανω εκτος απο γυμνο και γλωσσοφιλα τοτε ενταξει λες οτι φερεται σωστα στον πελατη.

χαιρομαι συναδελφε που με επιβαιβεωνεις σ' αυτα που εγραψα και εγω για την Λαρα.  :hi:

η τυπισσα εχει ακρως λαμογιστικη συμπεριφορα κατ' εμε οπως και οι περισσοτερες βουλγαρες ιεροδουλες.

Υ.Γ. εδωσες πληροφορια για Μελινα για γλωσσοφιλα την τιμησα και χορτασα γλωσσοφιλα για ενα χρονο  ;)
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
χαιρομαι συναδελφε που με επιβαιβεωνεις σ' αυτα που εγραψα και εγω για την Λαρα.  :hi:

η τυπισσα εχει ακρως λαμογιστικη συμπεριφορα κατ' εμε οπως και οι περισσοτερες βουλγαρες ιεροδουλες.

Υ.Γ. εδωσες πληροφορια για Μελινα για γλωσσοφιλα την τιμησα και χορτασα γλωσσοφιλα για ενα χρονο  ;)
Συναδελφε να ξεκαθαρισω,μιλαμε για τα γλωσσοφιλα μονο..αλλιως η λαρα πλεον εχει αλλαξει πολυ προς το καλο τον τελευταιο χρονο.Απλα αν εκανε γλωσσοφιλα σ'ενα συχνο πελατη η σ'ενα που τον βρισκει ωραιο..πιστευω θα εκανε και σε εμενα οποτε το παει στα μεγαλυτερα προγραμματα η το αλλο σε αυτους που οντως τα σκανε χοντρα σε αυτην και ειναι συνεχεια εκει δλδ περισσοτερες απο 1-2 φορρες το μηνα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Συναδελφε να ξεκαθαρισω,μιλαμε για τα γλωσσοφιλα μονο..αλλιως η λαρα πλεον εχει αλλαξει πολυ προς το καλο τον τελευταιο χρονο.Απλα αν εκανε γλωσσοφιλα σ'ενα συχνο πελατη η σ'ενα που τον βρισκει ωραιο..πιστευω θα εκανε και σε εμενα οποτε το παει στα μεγαλυτερα προγραμματα η το αλλο σε αυτους που οντως τα σκανε χοντρα σε αυτην και ειναι συνεχεια εκει δλδ περισσοτερες απο 1-2 φορρες το μηνα.

μονο για τα γλωσσοφιλα αναφερομαι και εγω, σε ολα υπολοιπα ειναι μια χαρα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
ρε τι κολλήσατε έτσι με τα γλωσσόφιλα ;;; έχετε απωθημένα να σας αγαπήσουν;;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Πηγα κι εγω στην Παολα να δω γιατι τοσο hype. Ομορφη ειναι ,δεν ειναι μουναρος, εχουν περσει πολυ πιο ομορφες κοπελες κατα καιρους. Εχει ωραιο κωλο, εχει λιγο χαλαρη κοιλιτσα οπως την πηδουσα στα ορθια και την χαιδευα. Γλωσσοφιλα οντως μου ορμηξε αυτη και τα επεδιωξε, πιπα με προφυλακτικο εκανε στα 40 που αναφερθηκε οτι σε καποια φαση δεν ηταν στο μενου. Δε νομιζω να ξαναεδινα 40 για τη συγκεκριμενη.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.286
Πόντοι
10.647
Η Λαρα ειναι ενα καλο μουνακι, η εικονα της μπρουμητα ειναι μαγεια.!!! Εχει και καλο βυζακι, σε σχεση με την παολα, η παολα υστερει στο βυζι, στο προσωπο η παολα ειναι ποιο ομορφη εχει ποδαρες, και στα μπρουμητα παιζουν στα ισα με την Λαρα. Εχοντας παρει καμποσες φορες την Λαρα και 1 φορα την Παολα, η 2η την νικα κατα κρατος και με μεγαλη διαφορα στο σερβις.
Η Λαρα δεν ειναι σταθερη στην αποδοση της, αναλογα που θα κοιτανε τα μουνοχειλα της οταν ξυπνησει, και μαλλον κανει διακρισεις απο πελατη σε πελατη, Βουλγαρα οπως υποθηκε παραπανω, ανεμενομενο απο κρυοκωλες βουλγαρες. Και να πω οταν ειχε φυγει απο λαφαμ, δουλεψε βιλες για λιγο και μετα στο λαςβεγκας, οταν πηγε λαςβεγκας ελεγε τα χειροτερα για τους...''γερμανους'' στις βιλες και οτι δεν ξαναγυρναει σε αυτους, τωρα για ποιον δουλευει.???
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Η Λαρα ειναι ενα καλο μουνακι, η εικονα της μπρουμητα ειναι μαγεια.!!! Εχει και καλο βυζακι, σε σχεση με την παολα, η παολα υστερει στο βυζι, στο προσωπο η παολα ειναι ποιο ομορφη εχει ποδαρες, και στα μπρουμητα παιζουν στα ισα με την Λαρα. Εχοντας παρει καμποσες φορες την Λαρα και 1 φορα την Παολα, η 2η την νικα κατα κρατος και με μεγαλη διαφορα στο σερβις.
Η Λαρα δεν ειναι σταθερη στην αποδοση της, αναλογα που θα κοιτανε τα μουνοχειλα της οταν ξυπνησει, και μαλλον κανει διακρισεις απο πελατη σε πελατη, Βουλγαρα οπως υποθηκε παραπανω, ανεμενομενο απο κρυοκωλες βουλγαρες. Και να πω οταν ειχε φυγει απο λαφαμ, δουλεψε βιλες για λιγο και μετα στο λαςβεγκας, οταν πηγε λαςβεγκας ελεγε τα χειροτερα για τους...''γερμανους'' στις βιλες και οτι δεν ξαναγυρναει σε αυτους, τωρα για ποιον δουλευει.???

μπραβο ρε αρχηγε και αλλος που με επιβεβαιωνει.  :hi:

η παολα σε σχεση με την Λαρα υστερει μονο στο βυζι, σε ολα τα υπολοιπα η Παολα την κερδιζει κατα κρατος την Λαρα.

και εγω εχω πει οτι εχω ριξει ακυρο και δεν παω στην παολα μεχρι να αλλαξει η τσατσα

καποιος που δεν ξερει τις κοπελες μονο το δικο σου ποστ να διαβασει εχει σχηματισει πληρη και σαφη εικονα.

ευγε  :hi:

 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πάντως η Λάρα έχει βελτιωθεί πολύ εδώ και κάνα χρόνο ....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.446
Πόντοι
12.525
Ωραία αυτά που λέτε αλλά εγώ συμπλήρωσα ένα μήνα αποχής από τα μπουρδελα και ησυχασα  :grin:  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom