Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.132
Πόντοι
216
Σαν το Σοφάκι δεν έχει....
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
ησχυει και παρα ησχυει σε εμενα γλωσσοφιλα δεν εκανε. κανει επιλεκτικα σε οποιους θελει μονο

δυο φορες περασα και δεν σκοπευω να περασω ξανα. ειχα ακουσει καλα λογια απο συναγωνιστες και πηγα να την δοκιμασω την πρωτη φορα λεω ενταξει ισως την επομενη που θα με δει ξανα θα δωσει γλωσσοφιλα αλλά ματαια.

δεν δινω 60 για να παω ξανα μαζι της. μπορει αλλοι συναγωνιστες να περνανε καλα μαζι της εγω με τιποτα ξανα

Υ.Γ. αν δεις τις κριτικες μου σε ολες οσες εγραψα εκανα με ολες γλωσσοφιλα
΄

Εντάξει πάτερ, καλά σου είπε και ο Barbara. Εσύ τι θέλεις δηλαδή με δυο φορές που πήγες όλο και όλο (και έδωσες σύνολο 120 ευρώ) να την αγοράσεις κιόλας την κοπέλα... Η Λάρα είναι πολύ super  και ξηγημένη κοπέλα!! Μην είσαι τόσο απόλυτος στις απόψεις σου.. Και οι κοπέλες άνθρωποι είναι, δεν είναι μηχανές, έχουν τις καλές και τις κακές τους μέρες, τις συμπάθειες και τις αντιπάθειες τους.

Δηλαδή εάν ήσουν εσύ ζιγκολό,  με όλες τις γυναίκες που θα έρχονταν μαζί σου επί πληρωμή (πελάτισσές σου) θα είχες την ίδια απόδοση ή και την ίδια διάθεση και θα τις γλωσσοφίλαγες όλες 20αρες, τριαντάρες,40άρες, 50άρες 60αρες, 70άρες,κοντές ψηλές, χοντρές λεπτές,όμορφες, άσχημες καθαρές, βρώμικες... Γιατί έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέμε όλοι μας.

Με τα λεφτά σου τον παρά σου επιλέγεις την Πάολα, το καταλάβαμε, και δικαίωμα σου...αλλά ούτε και σε αυτήν πας λόγω τσατσάς..

 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Ωραία αυτά που λέτε αλλά εγώ συμπλήρωσα ένα μήνα αποχής από τα μπουρδελα και ησυχασα  :grin:  :grin:

Γιατί έτσι al pacino, εσύ ήσουν ο σημαιοφόρος μας με τις αναλυτικότατες και κατατοπιστικές ενημερώσεις σου. Την βγάζεις Blue Iguana ή τα βαρέθηκες όλα
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
η Λαρα δεν ειναι πιο ομορφη ουτε απο την Παολα ουτε απο την Ηρα μιας και ανεφερες και τις δυο αυτες κοπελες. μην τα ισωπεδωνουμε ολα, εγω δεν την πληρωνω με τιποτα την Λαρα 60 ευρω για προγραμμα με ακαποτη πιπα και ποσο μαλλον οταν δεν δινει και γλωσσοφιλα

Η Λάρα κάνει πίπα με προφυλακτικό  στα 40 ευρώ , ενώ στο Πρόγραμμα της Πάολας και της τσατσάς της όπως είπαν - ανέφεραν αρκετοί συναγωνιστές στα 40 ευρώ έχει μόνο σκέτο sex χωρίς πίπα... αυτό που το πας.... αυτά είναι λαμογιές και όχι της Λάρας το πρόγραμμα!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Η Λάρα κάνει πίπα με προφυλακτικό  στα 40 ευρώ , ενώ στο Πρόγραμμα της Πάολας και της τσατσάς της όπως είπαν - ανέφεραν αρκετοί συναγωνιστές στα 40 ευρώ έχει μόνο σκέτο sex χωρίς πίπα... αυτό που το πας.... αυτά είναι λαμογιές και όχι της Λάρας το πρόγραμμα!
Μεγάλη λαμογια!
 

kostaras345

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Παιδιά, πάντως και γω μόνο 2 φορές έχω περάσει με τη Λάρα, και την δεύτερη σίγουρα πέσανε γλωσσόφιλα.Την πρώτη φορά δε θυμάμαι καθόλου.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
΄

Εντάξει πάτερ, καλά σου είπε και ο Barbara. Εσύ τι θέλεις δηλαδή με δυο φορές που πήγες όλο και όλο (και έδωσες σύνολο 120 ευρώ) να την αγοράσεις κιόλας την κοπέλα...

δλδ θα πρεπει με το σκεπτικο σου να της αφησω κανενα εκατομυριο ευρω για να με συμπαθησει. Ρε μαυρο που θελουν μερικες για να βαλουν μυαλο. για εσενα μπορει να ειναι εξηγημενη για εμενα ομως οχι. ειπαμε γουστα και προτημησεις ειναι αυτες αλλά παιζει μεγαλο ρολο και η χημεια στο σεξ. εγω με βουλγαρες ποτέ δεν τα πηγαινα καλα.
φυσικα και δεν προκειται να γινω τακτικος πελατης σε μια κοπελα με την προυποθεση οτι θα παρω γλωσσοφιλα ως τακτικος και να παω
να ακουμπαω τα 60αρια καθε τρεις και λιγο,  διοτι δεν υπαρχουν μεσοβεζικες λυσεις πανω στο σεξ ή κανει μια κοπελα γλωσσοφιλα ή οχι.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Η Λάρα κάνει πίπα με προφυλακτικό  στα 40 ευρώ , ενώ στο Πρόγραμμα της Πάολας και της τσατσάς της όπως είπαν - ανέφεραν αρκετοί συναγωνιστές στα 40 ευρώ έχει μόνο σκέτο sex χωρίς πίπα... αυτό που το πας.... αυτά είναι λαμογιές και όχι της Λάρας το πρόγραμμα!

μπερδευσαι τυπε εκει τις λαμογιες δεν τις κανει η Παολα αλλά η προβληματικη τσατσα. γι' αυτο και εριξα ακυρο λογο τσατσας με την Παολα δεν εχω κατι γιατι ειναι και μουναρα και καλο σερβις παρεχει σε σχεση με την υπερεκιμημενη Λαρα
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
152
Like
150
Πόντοι
1
Καλημέρα....νέος στην Σαλονίκη... έρχομαι από τη όμορφη Πάφο...θέλω μία καλή τώρα το πρωί για να κάνω μια αρχή...τοπία προτείνεται;;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.513
Πόντοι
2.046
χαιρομαι συναδελφε που με επιβαιβεωνεις σ' αυτα που εγραψα και εγω για την Λαρα.  :hi:

η τυπισσα εχει ακρως λαμογιστικη συμπεριφορα κατ' εμε οπως και οι περισσοτερες βουλγαρες ιεροδουλες.

Υ.Γ. εδωσες πληροφορια για Μελινα για γλωσσοφιλα την τιμησα και χορτασα γλωσσοφιλα για ενα χρονο  ;)
Δε στα επιβεβαιωνω εγω ομως επιλεκτικα η οχι οπως λες γυναικα ειναι στην τελικη και με οποιον θελει θα το κανει αν εσυ στη τελικη τη βλεπεις σαν ενα κομματι κρεας τη να σου πω
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.513
Πόντοι
2.046
Συναδελφε να ξεκαθαρισω,μιλαμε για τα γλωσσοφιλα μονο..αλλιως η λαρα πλεον εχει αλλαξει πολυ προς το καλο τον τελευταιο χρονο.Απλα αν εκανε γλωσσοφιλα σ'ενα συχνο πελατη η σ'ενα που τον βρισκει ωραιο..πιστευω θα εκανε και σε εμενα οποτε το παει στα μεγαλυτερα προγραμματα η το αλλο σε αυτους που οντως τα σκανε χοντρα σε αυτην και ειναι συνεχεια εκει δλδ περισσοτερες απο 1-2 φορρες το μηνα.
Συναδελφε λες σε προηγουμενο ποστ εισαι νεος ωραιος κτλ σκεφτηκες καθολου οτι με εσενα μπορει να μη της βγαινει οπως ειπα στην τελικη ειναι γυναικα και επιλεγει αυτη με ποιον θελει να κανει το οτιδηποτε
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δε στα επιβεβαιωνω εγω ομως επιλεκτικα η οχι οπως λες γυναικα ειναι στην τελικη και με οποιον θελει θα το κανει αν εσυ στη τελικη τη βλεπεις σαν ενα κομματι κρεας τη να σου πω

τι κομματι κρεας  βλεπω λες  :dunno:, μην χαρακτηριζεις καποιον που δεν γνωριζεις πως φερεται στις εργαζομενες κοπελες εγω σεβομαι την δουλεια που κανουν οι κοπελες. αλλά με τις βουλγαρες δεν το εχω γενικα. ειναι μεγαλα λαμογια οι βουλγαρες

αν εσυ περνας καλα μαζι της μπραβο και μαγκια σου εγω μαζι της δεν πληρωνω να παω ουτε ενα ευρω.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Συναδελφε λες σε προηγουμενο ποστ εισαι νεος ωραιος κτλ σκεφτηκες καθολου οτι με εσενα μπορει να μη της βγαινει οπως ειπα στην τελικη ειναι γυναικα και επιλεγει αυτη με ποιον θελει να κανει το οτιδηποτε

αρα καταληγουμε σ' αυτο που ειπαν οι περισσοτεροι συναγωνιστες, οτι κανει επιλεκτικο παιχνιδι και σ' αυτους που ειναι τακτικοι αιμοδοτες της και τα ακουμπανε χοντρα σε τακτικη βαση με +60 προγραμματα. αν δεν ειναι λαμογιστικη συμπεριφορα αυτη ποια ειναι;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
50
Like
5.674
Πόντοι
7.636
Καλημέρα....νέος στην Σαλονίκη... έρχομαι από τη όμορφη Πάφο...θέλω μία καλή τώρα το πρωί για να κάνω μια αρχή...τοπία προτείνεται;;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Τώρα το πρωί δεν έχει κάτι αδερφέ...
Απόγευμα έχει φαγάκι καλό!!!
Αλλιώς πας σε άλλες κοπελίτσες...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.513
Πόντοι
2.046
τι κομματι κρεας  βλεπω λες  :dunno:, μην χαρακτηριζεις καποιον που δεν γνωριζεις πως φερεται στις εργαζομενες κοπελες εγω σεβομαι την δουλεια που κανουν οι κοπελες. αλλά με τις βουλγαρες δεν το εχω γενικα. ειναι μεγαλα λαμογια οι βουλγαρες

αν εσυ περνας καλα μαζι της μπραβο και μαγκια σου εγω μαζι της δεν πληρωνω να παω ουτε ενα ευρω.
Εσυ γιατι βγαζεις συμπερασματα για τη Λαρα ενω δε την ξερεις το ειπες και μονος σου 2 φορες πηγες μαζι της ολο κι ολο μετα απο αυτα που λες τη θες να σε πω λες και ειναι αναγκαστικο να σε φιλησει επειδη την πληρωσες θα στο πω ξανα ειναι επιλογη της καθε γυναικας να κανει οτι αυτη θελει με οποιον επιλεγει ε με σενα δε της βγηκε ισως αν συνεχισεις να πηγαινεις και σε γνωρισει να της βγει ισως και οχι.Τελος να σου πω για αυτην που εξυμνεις την Παολα εγω σου λεω οτι με τον καιρο θα γινει σαν την Ελενα τη Ρουμανα στην αρχη αστερι μετα ξεπετα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εσυ γιατι βγαζεις συμπερασματα για τη Λαρα ενω δε την ξερεις το ειπες και μονος σου 2 φορες πηγες μαζι της ολο κι ολο μετα απο αυτα που λες τη θες να σε πω λες και ειναι αναγκαστικο να σε φιλησει επειδη την πληρωσες θα στο πω ξανα ειναι επιλογη της καθε γυναικας να κανει οτι αυτη θελει με οποιον επιλεγει ε με σενα δε της βγηκε ισως αν συνεχισεις να πηγαινεις και σε γνωρισει να της βγει ισως και οχι.Τελος να σου πω για αυτην που εξυμνεις την Παολα εγω σου λεω οτι με τον καιρο θα γινει σαν την Ελενα τη Ρουμανα στην αρχη αστερι μετα ξεπετα

μην σωσει ποτέ και  δωσει γλωσσοφιλα αφου δεν προκειται να ξανα παω. ξερεις ποσο καηκαν τα αρχιδια μου αν δινει η λαρα φιλια ή οχι. χεστικα στην τελικη εχει και αλλες κοπελες παραπερα. γι' αυτο και δεν γλυφω καμια. 

ουτε εξυμνω καμια κοπελα, απλα αναφερω ποια κοπελα κανει παιχνιδι καλο στο δωματιο και συναμα να δινει γλωσσοφιλα.

αλλά για να καταλαβω το σκεπτικο σου λες οτι πηγα δυο φορες στην Λαρα, δλδ τι επρεπε να κανω να στησω αντισκινο απ' εξω και καθε μερα να παω και να της τα ακουμπαω της γυφτο βουλγαρας.

ειπαμε αν εσυ περνας καλα πηγαινε, αλλά μπορω ελευθερα να πω την γνωμη μου και την αποψη μου για την κοπελα.
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
26
Πόντοι
6
μην σωσει ποτέ και  δωσει γλωσσοφιλα αφου δεν προκειται να ξανα παω. ξερεις ποσο καηκαν τα αρχιδια μου αν δινει η λαρα φιλια ή οχι. χεστικα στην τελικη εχει και αλλες κοπελες παραπερα. γι' αυτο και δεν γλυφω καμια. 

ουτε εξυμνω καμια κοπελα, απλα αναφερω ποια κοπελα κανει παιχνιδι καλο στο δωματιο και συναμα να δινει γλωσσοφιλα.

αλλά για να καταλαβω το σκεπτικο σου λες οτι πηγα δυο φορες στην Λαρα, δλδ τι επρεπε να κανω να στησω αντισκινο απ' εξω και καθε μερα να παω και να της τα ακουμπαω της γυφτο βουλγαρας.

ειπαμε αν εσυ περνας καλα πηγαινε, αλλά μπορω ελευθερα να πω την γνωμη μου και την αποψη μου για την κοπελα.
Δοκίμασες να της πας τίποτα σοκολατάκια που ξέρεις μπορεί να πιασει :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom