Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
μην σωσει ποτέ και  δωσει γλωσσοφιλα αφου δεν προκειται να ξανα παω. ξερεις ποσο καηκαν τα αρχιδια μου αν δινει η λαρα φιλια ή οχι. χεστικα στην τελικη εχει και αλλες κοπελες παραπερα. γι' αυτο και δεν γλυφω καμια. 

ουτε εξυμνω καμια κοπελα, απλα αναφερω ποια κοπελα κανει παιχνιδι καλο στο δωματιο και συναμα να δινει γλωσσοφιλα.

αλλά για να καταλαβω το σκεπτικο σου λες οτι πηγα δυο φορες στην Λαρα, δλδ τι επρεπε να κανω να στησω αντισκινο απ' εξω και καθε μερα να παω και να της τα ακουμπαω της γυφτο βουλγαρας.

ειπαμε αν εσυ περνας καλα πηγαινε, αλλά μπορω ελευθερα να πω την γνωμη μου και την αποψη μου για την κοπελα.
Να πεις την αποψη σου μετα απο καποιο χρονικο διαστημα που θα πας ναι θα ειναι αποδεκτη εσυ θες να αποδεχτω την αποψη σου με τις 2 φορες που την ειδες αν εσυ περιμενεις απο την πρωτη δευτερη φορα να πεσει πανω σου να σε ρουφηξει τη να σε πω η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα οσον αφορα τις βουλγαρες ναι εχεις δικιο οι περισσοτερες ειναι συμφεροντολογες και εκμεταλευτριες αλλα μη τις βαζεις ολες στον ιδιο σακο τελος ουτε εγω γλυφω καμμια αλλα τη Λαρα την ξερω πολλα χρονια εσυ δε την ξερεις καθολου και ειναι μια απο τις ελαχιστες καλες της πολης τωρα επειδη εσενα δεν επεσε πανω σου να σε ρουφηξει απο την πρωτη δευτερη φορα δε χρειαζετε να βγαζεις χολη γιατι αυτο βγαζεις πραγματικα στο ειπα και πριν ασχετα με τη δουλεια της ειναι και ΓΥΝΑΙΚΑ αν δε της το εβγαλες δε σε φιλησε ισως με τον καιρο το κανει ισως και οχι.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Να πεις την αποψη σου μετα απο καποιο χρονικο διαστημα που θα πας ναι θα ειναι αποδεκτη εσυ θες να αποδεχτω την αποψη σου με τις 2 φορες που την ειδες αν εσυ περιμενεις απο την πρωτη δευτερη φορα να πεσει πανω σου να σε ρουφηξει τη να σε πω η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα οσον αφορα τις βουλγαρες ναι εχεις δικιο οι περισσοτερες ειναι συμφεροντολογες και εκμεταλευτριες αλλα μη τις βαζεις ολες στον ιδιο σακο τελος ουτε εγω γλυφω καμμια αλλα τη Λαρα την ξερω πολλα χρονια εσυ δε την ξερεις καθολου και ειναι μια απο τις ελαχιστες καλες της πολης τωρα επειδη εσενα δεν επεσε πανω σου να σε ρουφηξει απο την πρωτη δευτερη φορα δε χρειαζετε να βγαζεις χολη γιατι αυτο βγαζεις πραγματικα στο ειπα και πριν ασχετα με τη δουλεια της ειναι και ΓΥΝΑΙΚΑ αν δε της το εβγαλες δε σε φιλησε ισως με τον καιρο το κανει ισως και οχι.

κάπου πρέπει να το κλείσουμε αυτό διότι πολύ αξία δώσαμε σε κάτι το οποίο δεν αξίζει τόσης προσοχής.

επειδή εγώ είμαι και νέος και όμορφος και όχι κανένα γερο χούφταλο με σάπια δόντια  :2funny: είχα την απαίτηση από την Λάρα τουλάχιστον να πάρω κάτι το οποίο το παίρνω από άλλες κοπέλες με λιγότερα ευρώ και στο πρώτο ραντεβού γνωριμίας. εξάλλου σου το είπε και ο yakuza ότι και αυτός που είναι νέο παιδί και εμφανίσιμο δεν έλαβε και αυτός τις ανάλογες υπηρεσίες που περίμενε να πάρει.

προς θεού γενικά δεν είναι του χαρακτήρα μου να βγάλω χολή για καμιά κοπέλα διότι σέβομαι απεριόριστα την δουλειά που κάνουν αλλά δεν μπορούν όμως κάποιες κοπέλες να εξαπατούν την νοημοσύνη μας.

γενικά οι Βουλγάρες και όχι μόνο η Λάρα εν προκειμένο που βρίσκονται στο επάγγελμα δεν έχουν ούτε σωστή συμπεριφορά αλλά και οι υπηρεσίες τους είναι επιλεκτικές και όταν εννοώ επιλεκτικές λέω ότι βγάζουν γούστα μόνο στους αιμοδότες τους και τους υπόλοιπους περιστασιακούς πελάτες τους έχουν χεσμένους στην κυριολεξία. Αν δεν είναι αυτό λαμογίστικη συμπεριφορά τότε ποιο είναι;
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
κάπου πρέπει να το κλείσουμε αυτό διότι πολύ αξία δώσαμε σε κάτι το οποίο δεν αξίζει τόσης προσοχής.

επειδή εγώ είμαι και νέος και όμορφος και όχι κανένα γερο χούφταλο με σάπια δόντια  :2funny: είχα την απαίτηση από την Λάρα τουλάχιστον να πάρω κάτι το οποίο το παίρνω από άλλες κοπέλες με λιγότερα ευρώ και στο πρώτο ραντεβού γνωριμίας. εξάλλου σου το είπε και ο yakuza ότι και αυτός που είναι νέο παιδί και εμφανίσιμο δεν έλαβε και αυτός τις ανάλογες υπηρεσίες που περίμενε να πάρει.

προς θεού γενικά δεν είναι του χαρακτήρα μου να βγάλω χολή για καμιά κοπέλα διότι σέβομαι απεριόριστα την δουλειά που κάνουν αλλά δεν μπορούν όμως κάποιες κοπέλες να εξαπατούν την νοημοσύνη μας.

γενικά οι Βουλγάρες και όχι μόνο η Λάρα εν προκειμένο που βρίσκονται στο επάγγελμα δεν έχουν ούτε σωστή συμπεριφορά αλλά και οι υπηρεσίες τους είναι επιλεκτικές και όταν εννοώ επιλεκτικές λέω ότι βγάζουν γούστα μόνο στους αιμοδότες τους και τους υπόλοιπους περιστασιακούς πελάτες τους έχουν χεσμένους στην κυριολεξία. Αν δεν είναι αυτό λαμογίστικη συμπεριφορά τότε ποιο είναι;
Φιλε αυτο φαινετε οτι βγαζεις χολη αλλα θα στο πω για τελευταια φορα και θα κλεισουμε εκει γιατι σπαμαρουμε το νημα ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΒΓΑΛΕΣ ΔΕ ΤΟ ΠΗΡΕΣ αυτο ισχυει και για τον Yakuza δεν σου εξαπατησε καποια νοημοσυνη και ουτε ειναι υποχρεομενη να σε φιλησει για σεξ πληρωνεις σεξ παιρνεις τα φιλια καποιες τα δινουν απλοχερα καποιες θελουν να τους το βγαλεις για να δωσουν αν εσενα σε εχει τσατισει αυτο δικαιωμα σου να μη πας ξανα δε μπορεις να απαιτεις για κατι που δεν ειναι υποχρεομενη να σου δωσει και ας εισαι και η θεα Αφροδιτη στο θεμα της ομορφιαςοσο για τις Βουλγαρες σου ειπα οι περισσοτερες ειναι λαμογια συμφωνω οχι ομως ολες στην προκειμενη περιπτωση η Λαρα δεν ειναι καθολου λαμογιο ισως παλια να ηταν κομοδινο πλεον ομως ειναι ενα απο τα ελαχιστα αστερια της χαβουζας του πληρωμενου ερωτα της Θεσσαλονικης
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
μην σωσει ποτέ και  δωσει γλωσσοφιλα αφου δεν προκειται να ξανα παω. ξερεις ποσο καηκαν τα αρχιδια μου αν δινει η λαρα φιλια ή οχι. χεστικα στην τελικη εχει και αλλες κοπελες παραπερα. γι' αυτο και δεν γλυφω καμια.  

ουτε εξυμνω καμια κοπελα, απλα αναφερω ποια κοπελα κανει παιχνιδι καλο στο δωματιο και συναμα να δινει γλωσσοφιλα.

αλλά για να καταλαβω το σκεπτικο σου λες οτι πηγα δυο φορες στην Λαρα, δλδ τι επρεπε να κανω να στησω αντισκινο απ' εξω και καθε μερα να παω και να της τα ακουμπαω της γυφτο βουλγαρας.

ειπαμε αν εσυ περνας καλα πηγαινε, αλλά μπορω ελευθερα να πω την γνωμη μου και την αποψη μου για την κοπελα.




Πάτερ , μην πολεμάς την κοπέλα (Λάρα), την είπες τσουβαλάκι έστω και για πλάκα, στα καλά καθούμενα και στο άσχετο κάνοντας σύγκριση με την Πάολα και μην την κακοχαρακτηρίζεις - βρίζεις (το έκανες δυο φορές) δεν σου φταίει σε τίποτα η Λάρα. Τι φταίνε οι ράτσες, δηλαδή οι Ουκρανέζες και οι Ρωσίδες είναι καλύτερες?? Νομίζω βγάζεις  κόμπλεξ και χολή που είπε και ο Ράπτορας. Επίσης δεν σου είπε κανείς να δώσεις μια περιουσία, αλλά από τα εξήντα ευρώ που έδωσες, ξέρεις πολύ καλά ότι οι κοπέλες παίρνουν απειροελάχιστα, καθώς παίρνει το μαγαζί, παίρνει η τσα2. κλπ.κλπ.κ.λ.π. Αφού είσαι και ομορφόπαιδο όπως λες,πας στο Μαρκίζ, χτυπάς μία γκόμενα one night stand, το ξεπερνάς, πας παρακάτω, και τελειώνει η ιστορία και όλα οκ. Αλλά εσύ βλέπω κολλάς που δεν σε φίλησε,το λες το ξαναλές, μήπως την γουστάρεις πολύ πολύ την Λάρα   και θίχτηκε ο εγωισμός σου??? Ή μήπως διαφημίζεις με τον τρόπο σου την μικρή κοπέλα από την Φρίξου... Φιλικά πάντα στα λέω χωρίς διάθεση για κόντρα, μην με παρεξηγάς. Όλοι συναγωνιστές και συνάδελφοι είμαστε όχι ανταγωνιστές.
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Συμφωνώ με Ράπτορα και επαυξάνω. Η Λάρα είναι ένα ΔΙΑΜΑΝΤΙ και ξηγιέται ντόμπρα και σπαθάτα!! Και όσο λάσπη να ρίχνουν ορισμένοι στο ΔΙΑΜΑΝΤΙ, το ΔΙΑΜΑΝΤΙ παραμένει ΔΙΑΜΑΝΤΙ και ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΛΑΜΠΕΙ!!!!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Συμφωνώ με Ράπτορα και επαυξάνω. Η Λάρα είναι ένα ΔΙΑΜΑΝΤΙ και ξηγιέται ντόμπρα και σπαθάτα!! Και όσο λάσπη να ρίχνουν ορισμένοι στο ΔΙΑΜΑΝΤΙ, το ΔΙΑΜΑΝΤΙ παραμένει ΔΙΑΜΑΝΤΙ και ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΛΑΜΠΕΙ!!!!!
Eτσι ειναι οπως τα λες η Λαρα ειναι διαμαντι για την ωρα τουλαχιστον
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
εντάξει ρε μάγκες σας θίξαμε την αγαπητικιά σας την Λάρα και λέει ο ράπτορας βγάζω χολή λέει ο anti πάνε στο μαρκίζ να ψωνίσεις γκόμενα λέτε επίσης ότι πρωμοτάρω την Πάολα ενώ το έχω γράψει ότι έχω ρίξει άκυρο λόγο τσατσάς και δεν πάω.  :idiot:

εντάξει θα πάρετε free fuck εσείς οι αγαπούληδες που υποστηρίζετε την κοπέλα ενώ τόσα μέλη εδώ μέσα έχουν την ίδια άποψη με την δικιά μου ότι προσφέρει κατ' επιλογήν υπηρεσίες στους αιμοδότες της.  :grin:

γιατί την πέφτετε σ' εμένα; και στα υπόλοιπα μέλη που έχουμε την ίδια άποψη δεν μπαίνετε σε αντιπαράθεση; γιατί με στοχοποιείτε; μήπως γιατί σας πειράζουν οι αλήθειες που λέω για την Λάρα;  :dunno:

γιατί ψέματα είναι ότι μ' εσάς τους αιμοδότες βγάζει γούστα και το πιστεύω ότι σας κάνει καλό παιχνίδι διότι της τα ακουμπάτε σε τακτική βάση ενώ σε εμάς που έχουμε πάει μια ή δυο φορές φάγαμε φόλα. γιατί αν επιτρέπετε;

στην τελική για να το κλείσουμε εδώ να την χαίρεστε την αγαπητικιά σας και μπράβο σας  :heavymetalbig:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
και κάτι για διευκρίνηση εγώ το είπα καθαρά ειρωνικά το τσουβαλάκι για την Λάρα κάτι που δεν ισχύει διότι απάντησα στον ράπτορα που είπε δεν του έκανε κλικ η μουνάρα Πάολα και του αρέσει η Λάρα. το ποιος είναι στημένος ή προμότορας εδώ μέσα φαίνεται ξεκάθαρα. α και κάτι ακόμα επειδή ο anti είπε και για την Ήρα οτί θα ξεφτύσει στην πορεία να μας πεί από που πηγάζει αυτό το συμπέρασμα. το καταλάβαμε ρε μάγκες ότι η Λάρα είναι η αρχή του σύμπαντος για σας δεν χρειάζεται να την γλύφετε άλλο γιατί καρφώνεστε  ;)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Η Πάολα, πιστεύω είναι ένα πυροτέχνημα της στιγμής, όταν ξεθυμάνει ο αρχικός ενθουσιασμός και κάβλα των πελατών, Σε λίγο καιρό θα ξεχαστεί, όπως έγινε και με την Ήρα.

από που πηγάζει το συμπέρασμα σου αυτό;  :think:

γελάνε και οι πέτρες.  :2funny:

μην το κάνετε τόσο επιδεικτικά διότι καρφώνεστε  ;)
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
από που πηγάζει το συμπέρασμα σου αυτό;  :think:

γελάνε και οι πέτρες.  :2funny:

μην το κάνετε τόσο επιδεικτικά διότι καρφώνεστε  ;)

Κάτσε, βρε πάτερ,δεν σου την πέφτουμε, συζήτηση κάνουμε. Η Πάολα (δεν έχω τίποτα με την κοπέλα, προς θεού) είναι νεοεμφανιζόμενη κοπέλα, μην βιάζεσαι, κάτσε να δούμε τι απήχηση στους πελάτες θα έχει η κοπέλα  μετά από 2-3 μήνες, σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα των πελατών και τις καλές κριτικές. Κάτσε να αντέξει 6 χρόνια σε αυτόν τον πολύ ανταγωνιστικό και αδηφάγο χώρο,  και οι πελάτες να την ζητάνε ακόμα...Απλά είπα μια προσωπική άποψη - εκτίμηση...άρα και υποκειμενική.. Σε βάθος χρόνου όλοι κρινόμαστε... στην αρχή όλοι καλοί είμαστε..
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
στην αρχή όλοι καλοί είμαστε..
Σ' αυτό με το χρόνο δεν ισχύει πάντα για τα κορίτσια.. πόσες έχουμε δει στην αρχή να είναι κομοδίνα και μετά να στρώνουν..;! Ή και το αντίθετο, στην αρχή να είναι αστέρια, να καβαλάνε τον αμανέ και να βγάζουν φουλ τουπέ και ύφος καρδιναλλίων..;!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Κάτσε, βρε πάτερ,δεν σου την πέφτουμε, συζήτηση κάνουμε. Η Πάολα (δεν έχω τίποτα με την κοπέλα, προς θεού) είναι νεοεμφανιζόμενη κοπέλα, μην βιάζεσαι, κάτσε να δούμε τι απήχηση στους πελάτες θα έχει η κοπέλα  μετά από 2-3 μήνες, σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα των πελατών και τις καλές κριτικές. Κάτσε να αντέξει 6 χρόνια σε αυτόν τον πολύ ανταγωνιστικό και αδηφάγο χώρο,  και οι πελάτες να την ζητάνε ακόμα...Απλά είπα μια προσωπική άποψη - εκτίμηση...άρα και υποκειμενική.. Σε βάθος χρόνου όλοι κρινόμαστε... στην αρχή όλοι καλοί είμαστε..

καταρχην δεν ξερουμε αν κατσει οπως λες 6 χρονια στην δουλεια, γιατι μπορει καποια στιγμη να βρει εναν φραγκατο πελατη και να τον παντρευτει.

λεω ενα ενδεχομενο, μπορει να μαζεψει πολυ χαρτι και να σταματησει δευτερο ενδεχομενο

δεν μπορουμε να ξερουμε τι θα γινει. ισως σε 6 χρονια θα ξερουμε με σιγουρια
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
και κάτι για διευκρίνηση εγώ το είπα καθαρά ειρωνικά το τσουβαλάκι για την Λάρα κάτι που δεν ισχύει διότι απάντησα στον ράπτορα που είπε δεν του έκανε κλικ η μουνάρα Πάολα και του αρέσει η Λάρα. το ποιος είναι στημένος ή προμότορας εδώ μέσα φαίνεται ξεκάθαρα. α και κάτι ακόμα επειδή ο anti είπε και για την Ήρα οτί θα ξεφτύσει στην πορεία να μας πεί από που πηγάζει αυτό το συμπέρασμα. το καταλάβαμε ρε μάγκες ότι η Λάρα είναι η αρχή του σύμπαντος για σας δεν χρειάζεται να την γλύφετε άλλο γιατί καρφώνεστε  ;)
Ποιος σου ειπε εσενα οτι η Παολα σου που ειναι η αρχη του συμπαντος για σενα οπως λες τη Λαρα για μενα δε μου αρεσε εγω ειπα απλα οτι δε μου εκανε το κλικ να περασω μπορει να παω να τη δω ξανα και να μου κανει το κλικ και να περασω φαντασου ποση χολη βγαζεις ρε τυπε και λες οτι να ναι 
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Κάτσε, βρε πάτερ,δεν σου την πέφτουμε, συζήτηση κάνουμε. Η Πάολα (δεν έχω τίποτα με την κοπέλα, προς θεού) είναι νεοεμφανιζόμενη κοπέλα, μην βιάζεσαι, κάτσε να δούμε τι απήχηση στους πελάτες θα έχει η κοπέλα  μετά από 2-3 μήνες, σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα των πελατών και τις καλές κριτικές. Κάτσε να αντέξει 6 χρόνια σε αυτόν τον πολύ ανταγωνιστικό και αδηφάγο χώρο,  και οι πελάτες να την ζητάνε ακόμα...Απλά είπα μια προσωπική άποψη - εκτίμηση...άρα και υποκειμενική.. Σε βάθος χρόνου όλοι κρινόμαστε... στην αρχή όλοι καλοί είμαστε..
Τζαμπα καθεσαι και συζητας φαντασου ποσο τον πειραξε που δε τον φιλησε η Λαρα και δες πως το δειχνει εδω λεει εμας οτι την προμοταρουμε που εγω εχω θαψει γκομενες που καποτε ηταν αστερια γιατι χαλασαν
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ποιος σου ειπε εσενα οτι η Παολα σου που ειναι η αρχη του συμπαντος για σενα οπως λες τη Λαρα για μενα δε μου αρεσε εγω ειπα απλα οτι δε μου εκανε το κλικ να περασω μπορει να παω να τη δω ξανα και να μου κανει το κλικ και να περασω φαντασου ποση χολη βγαζεις ρε τυπε και λες οτι να ναι  

καλα εσυ το βιολι σου ρε τυπε, μαζουτ καις ρε μαστορα;

ποια αρχη του συμπαντος η Παολα, εγω πηγαινω σε πολλες κοπελες των στουντιο αλλά καμια δεν γλυφω με τετοιο τροπο που κανεις εσυ για την Λαρα οταν ηδη υπαρχουν αρνητικα σχολια απο πολλους εδω μεσα για την Λαρα.

μου μιλας παλι οτι βγαζω χολη ποια χολη να βγαλω ρε τυπε την ξερω και απο χθες ή θελω να τσιμπισω κανενα free fuck οπως εσυ; την αληθεια λεω οτι σε εσας τους αιμοδοτες σας κανει καλο παιχνιδι γιατι τα σκατε συχνα πυκνα τα 60αρια. γιατι σ' ενοχλει η αληθεια αραγε θελεις να τσιμπησεις κανενα free fuck απο την Λαρα;  :think:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Τζαμπα καθεσαι και συζητας φαντασου ποσο τον πειραξε που δε τον φιλησε η Λαρα και δες πως το δειχνει εδω λεει εμας οτι την προμοταρουμε που εγω εχω θαψει γκομενες που καποτε ηταν αστερια γιατι χαλασαν

εσυ αυτο καταλαβες απο ολα αυτα που εγραψα. καλα λεω οτι καις μαζουτ και δεν πιανεις τι γραφω.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
καλα εσυ το βιολι σου ρε τυπε μαζουτ καις ρε μαστορα;

ποια αρχη του συμπαντος η Παολα, εγω πηγαινω σε πολλες κοπελες των στουντιο αλλά καμια δεν γλυφω με τετοιο τροπο που κανεις εσυ για την Λαρα οταν ηδη υπαρχουν αρνητικα σχολια απο πολλους εδω μεσα για την Λαρα.

μου μιλας παλι οτι βγαζω χολη ποια χολη να βγαλω ρε τυπε, την αληθεια λεω οτι σε εσας τους αιμοδοτες σας κανει παιχνιδι γιατι τα σκατε συχνα πυκνα τα 60αρια. γιατι σ' ενοχλει η αληθεια αραγε θελεις να τσιμπησεις κανενα free fuck απο την Λαρα;  :think:
To μαζουτ φαινετε ποιος το καιει τυπε και δε χρειαζομαι free fuck απο καμμια εγω αυτα που λεω τα λεω γιατι την ξερω χρονια οχι τις 2 φορες που πηγες εσυ και αν χαλασει εξου και το οτι ειναι διαμαντι ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ εγω θα ειμαι απο τους πρωτους που θα τη θαψω γιατι οπως σου ειπα την ξερω χρονια και με ξερει και ξερει και το nickname μου οποτε ξερει ποιος τα γραφει αυτα που γραφω τωρα εσενα παντος φαινετε ποοοοοοοοοοοοοσο σε πειραξε που δε σε φιλησε οσο και να λες το αντιθετο
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
εσυ αυτο καταλαβες απο ολα αυτα που εγραψα. καλα λεω οτι καις μαζουτ και δεν πιανεις τι γραφω.
Ασε ρε τυπε τις μπουρδες σου μια χαρα εχω καταλαβει γιατι εχεις λυσσαξει τοση ωρα με τη Λαρα και με μας που τη υπερασπιστηκαμε
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ασε ρε τυπε τις μπουρδες σου μια χαρα εχω καταλαβει γιατι εχεις λυσσαξει τοση ωρα με τη Λαρα και με μας που τη υπερασπιστηκαμε

στην τελική χέστηκα για την Λάρα ρε τύπε, ας το κλείσουμε εδώ γιατί πολύ αξία πήρε από αυτά που γράψαμε γι' αυτήν εδώ.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
στην τελική χέστηκα για την Λάρα ρε τύπε, ας το κλείσουμε εδώ γιατί πολύ αξία πήρε από αυτά που γράψαμε γι' αυτήν εδώ.
Την αξια της την ξερει και απο μονη της απο την πελατεια που εχει δε χρειαζετε εμας τυπε και συμφωνω ας κλεισει εδω το θεμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom