Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Πέρασμα από Πάολα...
Όμορφη κοπέλα!! Λέει η τσατσα το πρόγραμμα.. 40€ νορμάλ σεξ (Αρχίζω να σκέφτομαι ύποπτη ορολογία..) μετά ακούω 50€ σεξ και πίπα με προφυλακτικό.. Μεταβολή και έξω. Ερώτηση για όσους την πήραν... Στα 40€ είχε πίπα με προφυλακτικό ή όχι;; Κρατάω μόνο μια επιφύλαξη να μην έγινε συνεννόηση της προκοπής με την τσατσα

Δηλαδή το βρίσκω αδιανόητο να πληρώσει κάποιος εξτρά για να έχει μαζί με σεξ και πίπα. Αν είναι έτσι να χρεώνουν και οι ταβέρνες το λάδι στη σαλάτα εξτρά. Πάμε καλά;;
πίπα στα 40 δεν έχει...Στα 50 έχει και αυτή με προφυλακτικό...πηγα χθες για βόλτα και μόνο π δεν την έσφαξα...Σας γαμαει η παολα ρεεεεεεεε πρόβατα...
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
361
εχει κανεις αποψη για την αδελινα στη πετρ.ερημιτη την ιταλιδα με τη κολαρα και το σημαδι στο αριστερο κωλομερι??το σκεφτομαι για το αλλο σαββατο...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.286
Πόντοι
10.647
Εγω παντως 50€ ακαποτη πληρωσα και πηρα στην παολα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
εχει κανεις αποψη για την αδελινα στη πετρ.ερημιτη την ιταλιδα με τη κολαρα και το σημαδι στο αριστερο κωλομερι??το σκεφτομαι για το αλλο σαββατο...

Μάπα το καρπούζι
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
361
οταν λες μαπα το καρπουζι ειναι και αυτη της κατηγοριας μη και μη??
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
εχει κανεις αποψη για την αδελινα στη πετρ.ερημιτη την ιταλιδα με τη κολαρα και το σημαδι στο αριστερο κωλομερι??το σκεφτομαι για το αλλο σαββατο...
Αν πάς τέρμα καυλωμένος ίσως και να περάσεις καλά, αν όχι μη περιμένεις και πολλά πολλά, την πήρα μια φορά και πέρασα καλά, αλλά αν θα την ξαναέπερνα θα ήταν για την κολάρα της μόνο και μόνο και για τίποτα άλλο.
Κάθεται και τον τρώει κανονικά αλλά μέχρι εκεί, μηδέν συμμετοχή αλλά είναι μουνάρα όπως και να το κάνουμε και η κολάρα είναι κολάρα.  :fuck1:
 

Stavriadis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
πίπα στα 40 δεν έχει...Στα 50 έχει και αυτή με προφυλακτικό...πηγα χθες για βόλτα και μόνο π δεν την έσφαξα...Σας γαμαει η παολα ρεεεεεεεε πρόβατα...

Άρα βαράμε στο ψαχνό και όποιος τσιμπίσει... Γ...μησε τα
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Είναι ψηλή και λίγο μονοκόμματη... δεν μου πολύ αρέσει... αλλά τον εξαφανίζει πραγματικά

Ναι έχεις δίκιο φιλαράκι, είναι λίγο μονοκομματη αλλά όχι ατσουμπαλη, είναι πολύ όμορφη αλλά όχι πρόσχαρη, είναι εντυπωσιακή με την πρώτη ματιά αλλα το στήθος δεν είναι ανάλογο του σωματοτυπου της, εγώ αν θα ξαναπάω θα πάω για την τσατσά, μου άρεσε πολύ και είναι και συνομήλικη μου :takethis:
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
πίπα στα 40 δεν έχει...Στα 50 έχει και αυτή με προφυλακτικό...πηγα χθες για βόλτα και μόνο π δεν την έσφαξα...Σας γαμαει η παολα ρεεεεεεεε πρόβατα...
Συναδελφε εισαι πολυ λαθος εδω.Η παολα και η καθε κοπελα που δουλευει στα στουντιο δεν φταινε για τις τιμες η αν η τσα2 τα χει λιγο χαμενα και λεει οτι να ναι.Σιγουρα τα 40 (κανει πιπα)ειναι πολλα για την εποχη που ζουμε..αλλα αν σκεφτεις οτι πολλες κοπελες στην πολη μας που ξεκινανε με 40 ειναι κομοδινα ε τοτε λες οτι υπαρχει και καποια που αυτα τα λεφτα τα τιμαει.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Συναδελφε εισαι πολυ λαθος εδω.Η παολα και η καθε κοπελα που δουλευει στα στουντιο δεν φταινε για τις τιμες η αν η τσα2 τα χει λιγο χαμενα και λεει οτι να ναι.Σιγουρα τα 40 (κανει πιπα)ειναι πολλα για την εποχη που ζουμε..αλλα αν σκεφτεις οτι πολλες κοπελες στην πολη μας που ξεκινανε με 40 ειναι κομοδινα ε τοτε λες οτι υπαρχει και καποια που αυτα τα λεφτα τα τιμαει.

ολη την φαση την χαλαει η τσατσα η Παολα ειναι σουπερ το μωρο.

αν αλλαξει η τσατσα ενημερωσε να παω γιατι μ' αυτη την υπηρεσια δεν προκειται να ξανατησω το ποδι μου.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
ολη την φαση την χαλαει η τσατσα η Παολα ειναι σουπερ το μωρο.

αν αλλαξει η τσατσα ενημερωσε να παω γιατι μ' αυτη την υπηρεσια δεν προκειται να ξανατησω το ποδι μου.
Συναδελφε τοσα χρονια στα μπουρδελα και τα στουντιο με εχουν κανει αρκετα σκηνικα η τσατσαδες..αλλα ξερεις κατι, αν μ'αρεσει η κοπελα και γνωριζω οτι ειναι καλη και στο δωματιο ε τοτε την τσα2 τη γραφω @@ και περναω μεσα. 
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Συναδελφε τοσα χρονια στα μπουρδελα και τα στουντιο με εχουν κανει αρκετα σκηνικα η τσατσαδες..αλλα ξερεις κατι, αν μ'αρεσει η κοπελα και γνωριζω οτι ειναι καλη και στο δωματιο ε τοτε την τσα2 τη γραφω @@ και περναω μεσα. 

οκ σεβαστο αυτο που λες, αλλά ενημερωσε αν αλλαξει η υπηρεσια  ;)

δεν γουσταρω να παω ξανα μ' αυτη την υπηρεσια.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
2η βάρδια μεσημέρι προς απόγευμα.
Τι να την κανεις αυτη ρε φιλε; Εγω αυτη την γαμουσα το 2009 στην ανδρεου γεωργιου στο λα φαμ. Καθοταν και την εγλυφα καλα. Ειχε φοβερο κωλο....Τωρα δεν εχει περασει η μπογια της;
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
παίδες ξέρει κανείς εαν η Ντόνα που δουλευει στο λας βεγκας γύρισε?και τι βαρδια?μου λείπει :'( :'( :'( :'( :think: :think:
Τι να την κανεις αυτη ρε φιλε; Εγω αυτη την γαμουσα το 2009 στην ανδρεου γεωργιου στο λα φαμ. Καθοταν και την εγλυφα καλα. Ειχε φοβερο κωλο....Τωρα δεν εχει περασει η μπογια της;
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
361
Αν πάς τέρμα καυλωμένος ίσως και να περάσεις καλά, αν όχι μη περιμένεις και πολλά πολλά, την πήρα μια φορά και πέρασα καλά, αλλά αν θα την ξαναέπερνα θα ήταν για την κολάρα της μόνο και μόνο και για τίποτα άλλο.
Κάθεται και τον τρώει κανονικά αλλά μέχρι εκεί, μηδέν συμμετοχή αλλά είναι μουνάρα όπως και να το κάνουμε και η κολάρα είναι κολάρα.  :fuck1:
επειδη ειμαι των προκαταρτικων το θεμα ειναι να καθεται να τρωει γλυψιματακι
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
26
Πόντοι
6
Τι να την κανεις αυτη ρε φιλε; Εγω αυτη την γαμουσα το 2009 στην ανδρεου γεωργιου στο λα φαμ. Καθοταν και την εγλυφα καλα. Ειχε φοβερο κωλο....Τωρα δεν εχει περασει η μπογια της;

Έγλυφες και κωλοτρυπιδι; :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom