Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.290
Πόντοι
10.647
Γειά σου και σένα συνοδοιπόρε της μπουρδελοζωής  :rockon:

Ναι στο 1β είναι η γνωστή Αφροδίτη, η Κωλέτη έχει κλείσει πλέον... Βέβαια χθες ήταν κλειστό και το 1β αλλά ίσως λόγω αργίας όπως και πολλά άλλα

Καλως, λογικα το ωραριο της ειναι οπως παλια μεχρι της 7 το απογευμα αν θυμαμαι καλα. Θα παω μια βολτα και αν ειναι εκει....μπηκα.!!!  :knockinb: 

Αλλιως για Σοφια με βλεπω ή Γκαμπριελα.
 

billmi

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Συνάδελφοι,εχει δοκιμασει κανενας την ιζαμπελα την ρωσιδα απο το βιλα εροτικα ή την καινουρια τη σαντρα?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Καλημερα σε ολους τους γκαυλιαρηδες και φυσικα ξεχωριστα στον game και στον al.!!  :rockon: :rockon:

Σημερα ειμαι Σαλονικα και λεω να κυληστω στους δρομους της πληρωμενης ιδωνης.!! :knockinb:

Για βοηθηστε τωρα τον αναπηρο.!! :grin: σκεφτομαι για Αφροδιτη μετα απο χρονια τελευταια μαζι της, μιας και στις βιλες το προγραμμα ειναι χλωμο, εκτος απο Γκαμπριελα,ισως, και η Σοφια βλεπω...την Αφροδιτη που την βρησκουμε.?? Κωλετη.?? ή στο καινουριο Ν.Ουρανου 1Β που βλεπω μια νεα κριτικη, της Αφροδιτης ειναι ή αλλο φρουτο.??


Καλώστονα κι ας άργησε :rockon: :rockon:

Δεν ήρθες σε καλό μομέντουμ μιας που στην πρωινή βάρδια το μόνο δυνατό χαρτί αυτή τη στιγμή είναι η Τσαρίνα.

Στο las vegas από  την τριπλέτα Ιωάννα-Ελένη-Μαρία δεν παίζει καμία από αυτές με την τελευταία ίσως και να μην ξαναγυρίσει.
Επίσης απουσιάζει και η Βικτώρια από το Φρίξου 13.

Παρόλα αυτά είσαι παλιός και την άκρη θα την βρεις

Καλώς ήρθες bro :rockon: :rockon:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.290
Πόντοι
10.647
Καλώστονα κι ας άργησε :rockon: :rockon:

Δεν ήρθες σε καλό μομέντουμ μιας που στην πρωινή βάρδια το μόνο δυνατό χαρτί αυτή τη στιγμή είναι η Τσαρίνα.

Στο las vegas από  την τριπλέτα Ιωάννα-Ελένη-Μαρία δεν παίζει καμία από αυτές με την τελευταία ίσως και να μην ξαναγυρίσει.
Επίσης απουσιάζει και η Βικτώρια από το Φρίξου 13.

Παρόλα αυτά είσαι παλιός και την άκρη θα την βρεις

Καλώς ήρθες bro :rockon: :rockon:

Που ειναι οι καλες παλιες εποχες.??? Που υπηρχαν Επιλογες, εκανες τσαρκα και αλλαζες 10 φορες γνωμη που θα προτωπας....το ζησαμε και αυτο. Η ορεξη για μπουρδελοτσαρκα που εχει ξεφτισει, ειναι ισως κατι μου μου λειπει...γυναικες-ιεροδουλες που περασαμε απο τα σεντονια τους και εχουν αλλαξει σελιδα στην ζωη τους...ενα κομματι απο την δικια μας, που δεν το ξερουν ομως...

Πηγα απογευμα στην Αφροδιτη και μου χαρισε ενα τελειο 20λεπτο, δυναμικη και χαμογελαστη οπως παντα ακουραστη εργατρια του σεξ...10 χρονια σχεδον πριν την γνωρισα και παραμενει το ιδιο οπως την γνωρισα, σαφως ο χρονος περναει απο πανω της οπως και σε ολους μας, και στην περιπτωση της τα εχει καλα μαζι του, σωματαρα.!! καμια σχεση για τα χρονια της, τελος μου φανηκε ποιο ομορφη απο ποτε...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
757
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Πόσο χρονών είναι η Αφροδίτη? Μια φορά που την ρώτησα μου είπε 35....
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.235
Πόντοι
746
Παιδια γεια σας. Συγνωμη αν φανει χαζη η ερωτηση αλλα τελικα φουλ προγραμμα τι σημαινει;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Παιδια γεια σας. Συγνωμη αν φανει χαζη η ερωτηση αλλα τελικα φουλ προγραμμα τι σημαινει;
Καλή ερώτηση , εγω αν και συνηθως παίρνο το απλό η το απλό + γλειφομούνι , φουλ πρόγραμμα λογικά σημαίνει να παρεις το πρόγραμμα εκείνο στο οποίο η κοπέλα θα σου κάνει όλα αυτά που κάνει στο απλό συν αυτά που χρεώνει εξτρά , δηλαδη γλειφομούνι , ακάπωτο τσιμπούκι , πρωκτικό , περισσότερη ώρα ίσως .. δεν ξερω αν ξεχνάω και κάτι ακόμα , απλά επειδή δεν τα κάνουν όλες όλα αυτά που γράφω πιό πάνω , αρα απο κοπέλα σε κοπέλα προφανως το φουλ πρόγραμμα δεν σημαίνει τα ίδια πράματα. Με την ευκαιρία απο αυτά που διαβάζω στο φόρουμ , έχω την εντύπωση οτι στην αθήνα πολλά απο αυτά τα οποία σε εμας τα χρεωνουν , εκεί αν τα κάνει η κοπέλα δεν χρεώνει παραπάνω (εκτός μάλλον απο την περισσότερη ωρα) δηλαδή στην φυλής και στο μετάξι , στα στούντιο μάλλον είναι όπως και εδω.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.235
Πόντοι
746
Ευχαριστω φιλε Σαββα. Το ρωταω γιατι εχω ακουσει διαφορα. Κ οταν ρωτησα την κοπελα που μου ειπε για φουλ 60ευρω τι περιλαμβανει μου ειπε οταν θα ρθεις να το κανουμε θα δεις!!! Κ λεω μη φαω καμια φολα. Σημειωση: Αυτο εγινε Βεροια.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Καντε ρε παιδια καμια προταση για τωρα το βραδυ... ειδε κανεις αν ειναι η μιρα σημερα;
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους!!!
Παιδια υπαρχει καμια τωρα στην βραδινη που να τα παιρνει στο στομα;;;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Καλησπερα σε ολους!!!
Παιδια υπαρχει καμια τωρα στην βραδινη που να τα παιρνει στο στομα;;;

Μόνο στην Αθήνα τυπε,εδώ έχουμε ντιβοπαρθενες που δεν πρέπει ούτε να τους το πεις αυτό το πράγμα!!!
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Χαχαχαχα
Ευχαριστω ρε φιλαρακι αζαζελ για την πληροφορια!!!!
 

misterkauliaris69

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
στο στομα τα παιρνει  η Ηλιάνα η ουκρανεζα που κανει και καλο τσιμπουκι στο  Μινωταύρου 3
 

Randall

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
88
Κριτικές
9
Like
35
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Που μπορώ να βρω τις βάρδιες στα στούντιο?

Ευχαριστώ
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Καλησπέρα,

Που μπορώ να βρω τις βάρδιες στα στούντιο?

Ευχαριστώ
Καλησπέρα , είχα κάνει ένα ποστ πριν λίγο καιρό σχετικά με τις βάρδιες , κάποια απο τα στουντιο βέβαια που είναι στα γνωστα δυο σάιτ (γκρισλειντιζ.κομ και φαιντγκερλζ.τζιαρ) μπορεις να δεις απο εκεί ακριβως τις ωρες , στα υπόλοιπα νομίζω ισχύει πανω-κατω το πόστ μου


 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
10
Like
4.837
Πόντοι
4.895
Μόνο στην Αθήνα τυπε,εδώ έχουμε ντιβοπαρθενες που δεν πρέπει ούτε να τους το πεις αυτό το πράγμα!!!
azazel δεν περιμενα τετοιο απο εσενα...υπαρχουν καποιες και το ξερεις. ολα θελουν τον τροπο τους...και σε καποιες την τιμη τους
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
azazel δεν περιμενα τετοιο απο εσενα...υπαρχουν καποιες και το ξερεις. ολα θελουν τον τροπο τους...και σε καποιες την τιμη τους
Αν δεν κάνω λάθος,αυτή την εποχή είναι μια η δύο που το έχουν στο πρόγραμμα τους και οι υπόλοιπες ίσως και άμα γίνεις πελάτης και γενικά βάζουν πολλούς όρους για κάτι τόσο απλό και αποδεκτό από τις περισσότερες γυναίκες στο Ελλαδιστάν!!!
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Καλησπερα στη παρεα. Οταν συμπλειρωνεις κριτικη το σαιτ εχει την επιλογη "sex show" στη λιστα των προγραμματων. Δεν εχω ακουσει καμια να το προσφερει, το εχει ζητησει ποτε κανεις? Φανταζομαι στριπτιζ η κατι παρομοιο θα ειναι, ετσι?

Επισης γενικα εχετε ζητησει παιχνιδια εκτος του καταλογου, custom δηλαδη, απο κοπελες? Πως αντεδρασαν οταν ρωτησατε? Γενικα εχω παρει μια ιδεα απο το thread οτι οι κοπελες εδω στη θεσσαλονικη μαλλον δεν κανουν ενδιαφεροντα πραγματα, η να δινουν προσπαθεια πανω απο το μινιμουμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom