Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Live αυτή τη στιγμή....

-Τρίδυμα 2.Εβελινα
-Τρίδυμα 3.Ρεγκινα ουκρανη ωραίο κορμί,στα 70ε κώλο
-Φρίξου 15.Βανεσσα ουκρανη η γνωστή
-Φρίξου 14.Σαντρα ρωσσιδα
-Φρίξου 14α.Χριστινα ρουμανα βυζαρου
-Φρίξου 12.Ελενα ουκρανη, η κουκλίτσα νταρντανα
-Νικ.Ουρανού 1α.η γιαγιά Τανια με τις βυζαρες αλλά μάπα μέσα
-Νικ.Ουρανού 1β.Ουκρανη κουκλίτσα κορμαρα, καινούρια είπε η τσατσα αλλά κάτι μου θυμίζει
-Free house 1.H Ανια η ουκρανη... Εδώ θα επεκταθώ αύριο για το θέμα της τσατσας γιατί κάπου υπάρχει και ένα όριο
-Νικ.Ουρανού 28. Η γνωστή ρουμανα Ελενα
-Ερημίτη 3.η Ρεμπεκα όμορφη κοπέλα αλλά σχολιάζει αν δε μπεις
-Μινωταύρου 16.αθηνά Ελληνίδα μπαζο αλλά στα 50ε κώλο
-Μινωταύρου 14.Ελενα μελαχρινή νταρντανα με μεγάλα βυζια και μπόλικη τρέλα στο σαλόνι
-Las Vegas 1.η Βαλεντινα από τα παλιά, ωραίο μουνάκι έγινε
-Las Vegas 2.Μανταλενα μελαχρινή σχετικά νταρντανα με πολύ όμορφο βυζακι έξω
Las Vegas 3.την ξέχασα εντελώς τώρα θα τη θυμηθώ αργότερα
-Νικ.Ουρανού 24.Λορενα ένα ξανθό εντελώς αδιάφορο κορίτσι
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
46
Like
3.213
Πόντοι
3.820
Γεια σας
Επειδή τα site των studio δεν είναι έγκυρα πολλές φορές ξέρετε μήπως τα fb από τανεσπου για να τις βρίσκουμε κάπου αν έχετε και ξέρετε ότι δεν θα τους πειράζει να τα δώσετε στείλε pm
έχω διευθύνσεις τους αν θελεις. Χτυπάς κουδούνι και Ρωτάς...
 
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα τυποι , θελω τα φωτα σας. Κοιταξα λιγο το φορουμ για το τι παιζει στην θεσσαλονικη καθως επισης κ μια σελιδα απο θεσσαλονικη οπου εχει αναλυτικα τα στουντιο και τις κοπελες.

Θελω να σας κανω μερικες ερωτησεις καθοτι σκοπευουμε να ερθουμε για ενα βραδυ στα γρηγορα 2-3 φιλοι και να φυγουμε παλι για εκτος πολης.

α) απο οτι καταλαβα στην βραδυνη βαρδια υπαρχει μονο μια κοπελα , υπαρχει καποιο μαγαζι που να εχει περισσοτερες ωστε να μην χρειαστει να χωριστουμε ?

β) ακομα καλυτερα υπαρχει μαγαζι τυπου στριπτιτζαδικο ωστε πρωτα να πιουμε ποτο , και μετα να παρουμε καποια κοπελα ? (αρα ενα τετοιο μαγαζι θα εχει κ ποιο πολλα κοριτσια μεσα.)

γ) ιδανικα καποιο μαγαζι με πολλα κοριτσια κ τζακουζι ?

δ) μεχρι 100 ευρω budget ποιο ειναι το καλυτερο γουστο που μπορει να κανει καποιος στην πολη? τζακουζι ? παρτουζα ? τιποτα ? :cheesy:

ε) τα αξιζουν τα λεφτα οι κοπελες ? γενικα πιστευω οτι οταν περνεις το μαπα προγραμμα δεν πολυγουσταρουν κ αυτες γιαυτο λεμε να δωσουμε κατι παραπανω

ζ) οι φωτογραφιες εχοθν καμια σχεση με την πραγματικοτητα ???

παρακαλω μην αρχισετε να κραζετε γιατι γενικα ειμαστε πρωταρηδες στην φαση στουντιο , εχουμε παει σε κωλομπαρα κ στριπτιτζαδικα και σε κατι σπιτακια ποιο παλια αλλα ηταν μουφα.

 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
καλημερα τυποι , θελω τα φωτα σας. Κοιταξα λιγο το φορουμ για το τι παιζει στην θεσσαλονικη καθως επισης κ μια σελιδα απο θεσσαλονικη οπου εχει αναλυτικα τα στουντιο και τις κοπελες.

Θελω να σας κανω μερικες ερωτησεις καθοτι σκοπευουμε να ερθουμε για ενα βραδυ στα γρηγορα 2-3 φιλοι και να φυγουμε παλι για εκτος πολης.

α) απο οτι καταλαβα στην βραδυνη βαρδια υπαρχει μονο μια κοπελα , υπαρχει καποιο μαγαζι που να εχει περισσοτερες ωστε να μην χρειαστει να χωριστουμε ?

β) ακομα καλυτερα υπαρχει μαγαζι τυπου στριπτιτζαδικο ωστε πρωτα να πιουμε ποτο , και μετα να παρουμε καποια κοπελα ? (αρα ενα τετοιο μαγαζι θα εχει κ ποιο πολλα κοριτσια μεσα.)

γ) ιδανικα καποιο μαγαζι με πολλα κοριτσια κ τζακουζι ?

δ) μεχρι 100 ευρω budget ποιο ειναι το καλυτερο γουστο που μπορει να κανει καποιος στην πολη? τζακουζι ? παρτουζα ? τιποτα ? :cheesy:

ε) τα αξιζουν τα λεφτα οι κοπελες ? γενικα πιστευω οτι οταν περνεις το μαπα προγραμμα δεν πολυγουσταρουν κ αυτες γιαυτο λεμε να δωσουμε κατι παραπανω

ζ) οι φωτογραφιες εχοθν καμια σχεση με την πραγματικοτητα ???

παρακαλω μην αρχισετε να κραζετε γιατι γενικα ειμαστε πρωταρηδες στην φαση στουντιο , εχουμε παει σε κωλομπαρα κ στριπτιτζαδικα και σε κατι σπιτακια ποιο παλια αλλα ηταν μουφα.

Άμα είναι να πας μια φορά,τζάμπα όλο το κατεβατό που έγραψες.Και τζάμπα το χρόνο που αφιέρωσες για να δημιουργήσεις το λογαριασμό στο σαιτ.Κάνεις τη γύρα σου,βλέπεις ποια σου αρέσει και περνάς.Τόσο απλά,χωρίς πολλά πολλά...Είναι τεράστιο λάθος αυτό που κάνετε εσείς οι αρχάριοι να το βλέπετε αναλυτικά...Πάντως για να σου απαντήσω σε δυο βασικά που ρωτάς,όλα τα στούντιο εδώ στη Θεσσαλονίκη έχουν μια κοπέλα και οι φωτογραφίες που βλέπεις στα άλλα σαιτ,μερικές είναι παραπλανητικές...Κατά τ άλλα καλό είναι να ενημερωθείς από τις κριτικές,γιατί οι περισσότεροι αρχάριοι βλέπουν μια κοπέλα πολύ δυνατή σε εμφάνιση και αμέσως περνάνε.Και γι αυτό το λόγο πολλές είναι ψυχρές μέσα στο δωμάτιο
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Επίσης το συγκεκριμένο άθλημα είναι ακριβό σπορ.Δίνεις 30€ μίνιμουμ για 10-15 λεπτά και δεν υπάρχει σεβασμός από τις περισσότερες κοπέλες.Σ αυτό φταίνε και οι περισσότεροι πελάτες βέβαια,που πάνε απλά για να ξεδώσουν και αν η άλλη είναι κομοδίνο δεν θα τους νοιάξει καν
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Περασμα χθες απο τον Βαρδαρη! Καθως περπατουσα εξω απο το μπουρδελο της Τανταλου 9 καθοντουσαν 2 θειτσες, μπορω να πω αξιογαμευσιμες! :grin:
Αν υπαρχει κ κοπελα μεσα... την επομενη φορα που θα περασω θα σκασω προταση για gangbang με ολες! :cum: :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Περασμα χθες απο τον Βαρδαρη! Καθως περπατουσα εξω απο το μπουρδελο της Τανταλου 9 καθοντουσαν 2 θειτσες, μπορω να πω αξιογαμευσιμες! :grin:
Αν υπαρχει κ κοπελα μεσα... την επομενη φορα που θα περασω θα σκασω προταση για gangbang με ολες! :cum: :grin:

Που να δεις τι γίνεται στην Αθήνα,θα σου τρέχουν τα σάλια...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
-Free house 1.H Ανια η ουκρανη... Εδώ θα επεκταθώ αύριο για το θέμα της τσατσας γιατί κάπου υπάρχει και ένα όριο
Εδω θελω να σταθω λιγο...
Μπαινω βλεπω την κοπελα,λεω ευχαριστω οπως παντα και κανω κινηση να φυγω...οποτε και αρχιζει η τσατσα να μου λεει με εντονο υφος γιατι δεν μπαινεις...αφου σου λεω ειναι καλη...και ολοι ετσι κανετε και κατι μαλακιες
Λεω τι θες δηλαδη,στην πρωτη κοπελα που θα δουμε να μπουμε κιολας?
Μου λεει ηρθαν πριν λιγο δυο παιδια απο τη Γερμανια και μπηκαν κατευθειαν...εσεις οι Ελληνες ερχεστε 2-3 μαζι μονο κοιτατε και φευγετε

Λεω σε εντονο υφος τι εννοεις...τοσο κακοι ειναι οι Ελληνες?...και παιρνει ρε παιδια ενα υφος...με μισος να το πω?με αηδια?σα να μιλουσε για τον εχθρο της?και λεει ναι σε πολυ επιθετικο υφος...
Το θεωρησα πολυ προσβλητικο γιατι εγω απ'οσο ξερω και απ'οσο καταλαβαινω το 90% της πελατειας των μπουρδελων της Θεσσαλονικης προφανως ειναι Ελληνες και αρα αυτα τα συγχρονα στουντιο χτιστηκαν και συντηρουνται απο Ελληνες
Κανω να φυγω και τη ρωταω σε φιλικο υφος για να ριξουμε και τους τονους αν δουλευει τα πρωινα Η Νταϊανα...τι το'θελα??
Παιρνει ενα υφακι ειρωνικο,υποτιμητικο...κουναει και το χερι της σα να μου λεει ελα μωρε...ποια Νταϊανα?η ιδια το εχει ξανακανει πριν μηνες οταν την ειχα ρωτησει παλι για την Νταϊανα

Λοιπον το Free House ειναι ενα αγαπημενο μου στουντιο,εχω γραψει πολλες θετικες κριτικες και δουλευουν 3 απο τις πιο αγαπημενες μου κοπελες και φιρμες πρωτης γραμμης.
Και επειδη λογικα μας διαβαζουν οπως και τα περισσοτερα στουντιο τους λεω ξεκαθαρα οτι υπαρχει προβλημα με τη συγκεκριμενη τσατσα και πρεπει να γινει κατι...αν τοσο πολυ σιχαινεται τους Ελληνες ας επιστρεψει πισω στη Γεωργια ή στο Καζακσταν ή απ'οπου αλλου μας προεκυψε η αντιαισθητικη της παρουσια και ας δουλεψει με κεινους που ειναι καλοι ανθρωποι...
Επισης δεν εχω ξανακουσει τσατσα να υποτιμα τοσο φανερα κοπελα της προηγουμενης βαρδιας του ιδιου μαγαζιου...στην ουσια δυσφημει το ιδιο το μαγαζι
Και μπορει η Ανια να ειναι ενα πολυ ωραιο γκομενακι με θετικες κριτικες ομως με αυτη την τσατσα λογικα χανει πελατεια

Να ληφθουν σοβαρα αυτα λοιπον απο το μαγαζι διοτι δεν αξιζει σε αυτο το μαγαζι μια τετοια τσατσα και να την αντικαταστησουν αμεσα.




 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Ας μου λύσει κάποιος μια απορία που έχω καιρό.Βέβαια,είναι τυπική...Διαβάζω σε πολλές κριτικές,μερικοί αναφέρουν ότι το σύστημα δεν τους επιτρέπει να βάλουν μεγαλύτερη βαθμολογία.Ποτέ δεν θυμάμαι να ήθελα να βάλω υψηλή βαθμολογία και να μην μ άφηνε εμένα το σύστημα.Αυτό έχει να κάνει μ αυτούς που είναι στο site ως κανονικά μέλη και έχουν περιορισμένες δυνατότητες,έτσι;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ας μου λύσει κάποιος μια απορία που έχω καιρό.Βέβαια,είναι τυπική...Διαβάζω σε πολλές κριτικές,μερικοί αναφέρουν ότι το σύστημα δεν τους επιτρέπει να βάλουν μεγαλύτερη βαθμολογία.Ποτέ δεν θυμάμαι να ήθελα να βάλω υψηλή βαθμολογία και να μην μ άφηνε εμένα το σύστημα.Αυτό έχει να κάνει μ αυτούς που είναι στο site ως κανονικά μέλη και έχουν περιορισμένες δυνατότητες,έτσι;
στις πρωτες 2-3 κριτικες δεν σε αφηνει να βαλεις 9ρια και 10ρια μην εισια κανενας προμοτορας διαφημιστης.
εσυ μπορει να μην εβαλες στις πρωτες κριτικες μεγαλους βαθμούς οποτε δεν σε μπλοκαρε με τετοιο μηνυμα
 

billmi

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Συνάδελφοι,μηπως γνωριζετε αν υπάρχει καμιά γυμνασμενη ομορφη κοπέλα?μολις γυρισα απο στρατο
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
270
Πόντοι
290
Συνάδελφοι,μηπως γνωριζετε αν υπάρχει καμιά γυμνασμενη ομορφη κοπέλα?μολις γυρισα απο στρατο
Καλός πολίτης φίλε. Γυμνασμένη είναι η Νατάσα με τέλειο σώμα, αλλά όχι τόσο όμορφη στο πρόσωπο.
139 και σήμερα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Σε ενα ιδανικο για μπουρδελοτσαρκα μεσημερι κι ενω ολοι τρεξανε στην εξοχη και τρωνε τις καταιγιδες απανωτες,πηγα ξεκωλιασα τη μιλφ Ειρηνουλα στο Νικ.Ουρανου 26 που ειχα μηνες να τη δω και οσο μεγαλωνει τοσο μας καυλωνει ηταν και χωρις τσατσα και κατσαμε 40 λεπτα γεματα και τα καναμε ολα οπως παντα...
Βγαινοντας δε μπορουσα να παρω τα ποδια μου αλλα θυσιαστηκα και παλι και εκανα και τσαρκα για να ενημερωσω και τα υπολοιπα μελη

-Free House.Η αγαπημενη μας Τσαρινα Νατασα
-Νικ.Ουρανου 24.Η Ρουμανα Σαντρα με τον απιστευτο κωλο τον οποιο δινει για 80ε.Εμενα δε μου ειχε αρεσει οταν τη γαμησα
-Μινωταυρου 3.η Ουγγαρεζα μιλφ Συλβια με την οποι εχω ριξει καλα ξεκωλιασματα,θα ειναι και αυριο και μεθαυριο σιγουρα ειπε
-Μινωταυρου 12 γωνια.το κοντοπουτανο Αγγελικη με την επισης πανεμορφη κωλαρα
-Ερημιτη 2α.Νατασα Ρουμανα μια νταρντανουλα με φαρδυ κωλο,μελαγχολικο υφος και γενικα αδιαφορη
-Ερημιτη 5.Αλβανιδα μιλφ Χριστινα
-Φριξου 14α.η ομορφη ξανθια Βιολετα αλλα με αρνητικα σχολια δυστυχως ενω μου αρεσει πολυ
-Φριξου 14β.η μιλφ Μονικα η μεξικανα,περουβιανη και ο,τι αλλο δηλωνει,την εχω γαμησει παλιοτερα με μετριες εντυπωσεις αλλα τα κανει ολα
-Φριξου 12.η παλια Βανεσα η ρωσσιδα απο Προμηθεως 25 για οσους θυμουνται...καποτε ηταν δυναμιτης μεσα,μετα τη λεγανε Νατασα,τωρα μου συστηθηκε Σουζανα νομιζω  :think: αλλα εχει παχυνει παρα πολυ και φοραει και μια γελοια περουκα
-Φριξου 15α.η Μπια το βαρελακι,κοντουλα,χοντρουλα,αδιαφορη
-Φριξου 15β.η Τζουλια το καλο πιντί  :grin: τσιγγανακι ομορφο και ευγενικο,παλιοτερα περνουσα καλα μαζι της και πρεπει να επανελθω καποια στιγμη
-Νικ.Ουρανου 8.Αναστασια Ουκρανη,ενα πολυ ομορφο και γλυκο κοριτσι με καπως φαρδια περιφερεια απ'οσο διεκρινα κατω απ'τα ρουχα της

Και πολλα σπιτια κλειστα οπως και χθες τη νυχτα που επιχειρησα να παω στα λιγα που δε πηγα την Παρασκευη τη νυχτα για να συμπληρωσω και την ενημερωση αλλα δυστυχως με επιασε η καταιγιδα και εφυγα.
Επισης εχω ξαναγραψει οτι στα σπιτια που διαφημιζονται απο το αλλο σαϊτ δηλαδη τα παραμαγαζα των Villa ειναι παντα ενημερωμενο το προγραμμα τους οποτε καποιος μπορει να το δει απο κει και αρα δεν εχει νοημα να παω και δεν εχω και καμια περιεργεια για να πω την αληθεια με εξαιρεση τη Νεφελη που μου αρεσε πολυ στο σαλονι

 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
την καλύτερη ώρα πήγες. Μάγκας...
όλο το πεδίο ελευθερο για την πάρτη σου!
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Σε ενα ιδανικο για μπουρδελοτσαρκα μεσημερι κι ενω ολοι τρεξανε στην εξοχη και τρωνε τις καταιγιδες απανωτες,πηγα ξεκωλιασα τη μιλφ Ειρηνουλα στο Νικ.Ουρανου 26 που ειχα μηνες να τη δω και οσο μεγαλωνει τοσο μας καυλωνει ηταν και χωρις τσατσα και κατσαμε 40 λεπτα γεματα και τα καναμε ολα οπως παντα...
Βγαινοντας δε μπορουσα να παρω τα ποδια μου αλλα θυσιαστηκα και παλι και εκανα και τσαρκα για να ενημερωσω και τα υπολοιπα μελη

-Free House.Η αγαπημενη μας Τσαρινα Νατασα
-Νικ.Ουρανου 24.Η Ρουμανα Σαντρα με τον απιστευτο κωλο τον οποιο δινει για 80ε.Εμενα δε μου ειχε αρεσει οταν τη γαμησα
-Μινωταυρου 3.η Ουγγαρεζα μιλφ Συλβια με την οποι εχω ριξει καλα ξεκωλιασματα,θα ειναι και αυριο και μεθαυριο σιγουρα ειπε
-Μινωταυρου 12 γωνια.το κοντοπουτανο Αγγελικη με την επισης πανεμορφη κωλαρα
-Ερημιτη 2α.Νατασα Ρουμανα μια νταρντανουλα με φαρδυ κωλο,μελαγχολικο υφος και γενικα αδιαφορη
-Ερημιτη 5.Αλβανιδα μιλφ Χριστινα
-Φριξου 14α.η ομορφη ξανθια Βιολετα αλλα με αρνητικα σχολια δυστυχως ενω μου αρεσει πολυ
-Φριξου 14β.η μιλφ Μονικα η μεξικανα,περουβιανη και ο,τι αλλο δηλωνει,την εχω γαμησει παλιοτερα με μετριες εντυπωσεις αλλα τα κανει ολα
-Φριξου 12.η παλια Βανεσα η ρωσσιδα απο Προμηθεως 25 για οσους θυμουνται...καποτε ηταν δυναμιτης μεσα,μετα τη λεγανε Νατασα,τωρα μου συστηθηκε Σουζανα νομιζω  :think: αλλα εχει παχυνει παρα πολυ και φοραει και μια γελοια περουκα
-Φριξου 15α.η Μπια το βαρελακι,κοντουλα,χοντρουλα,αδιαφορη
-Φριξου 15β.η Τζουλια το καλο πιντί  :grin: τσιγγανακι ομορφο και ευγενικο,παλιοτερα περνουσα καλα μαζι της και πρεπει να επανελθω καποια στιγμη
-Νικ.Ουρανου 8.Αναστασια Ουκρανη,ενα πολυ ομορφο και γλυκο κοριτσι με καπως φαρδια περιφερεια απ'οσο διεκρινα κατω απ'τα ρουχα της

Και πολλα σπιτια κλειστα οπως και χθες τη νυχτα που επιχειρησα να παω στα λιγα που δε πηγα την Παρασκευη τη νυχτα για να συμπληρωσω και την ενημερωση αλλα δυστυχως με επιασε η καταιγιδα και εφυγα.
Επισης εχω ξαναγραψει οτι στα σπιτια που διαφημιζονται απο το αλλο σαϊτ δηλαδη τα παραμαγαζα των Villa ειναι παντα ενημερωμενο το προγραμμα τους οποτε καποιος μπορει να το δει απο κει και αρα δεν εχει νοημα να παω και δεν εχω και καμια περιεργεια για να πω την αληθεια με εξαιρεση τη Νεφελη που μου αρεσε πολυ στο σαλονι
Αλίνα απουσίαζε?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Σε ενα ιδανικο για μπουρδελοτσαρκα μεσημερι κι ενω ολοι τρεξανε στην εξοχη και τρωνε τις καταιγιδες απανωτες,πηγα ξεκωλιασα τη μιλφ Ειρηνουλα στο Νικ.Ουρανου 26 που ειχα μηνες να τη δω και οσο μεγαλωνει τοσο μας καυλωνει ηταν και χωρις τσατσα και κατσαμε 40 λεπτα γεματα και τα καναμε ολα οπως παντα...
Βγαινοντας δε μπορουσα να παρω τα ποδια μου αλλα θυσιαστηκα και παλι και εκανα και τσαρκα για να ενημερωσω και τα υπολοιπα μελη
-Free House.Η αγαπημενη μας Τσαρινα Νατασα
Ήμουν και εγώ εκεί  :rockon:  :rockon:  :rockon:
Εγώ πάλι πήγα καρφωτός και έφαγα Τσαρίνα  :rockon:
Φρέσκια και δροσερή όπως πάντοτε,  γλυκιά και ακαταμάχητη, πέρασα πολύ καλά όπως πάντοτε που την επισκέπτομαι, τα δίνει όλα,  μόνο τυχαία δεν είναι η αγαπημένη μας :rockon:

-Φριξου 12.η παλια Βανεσα η ρωσσιδα απο Προμηθεως 25 για οσους θυμουνται...καποτε ηταν δυναμιτης μεσα,μετα τη λεγανε Νατασα,τωρα μου συστηθηκε Σουζανα νομιζω  :think: αλλα εχει παχυνει παρα πολυ και φοραει και μια γελοια περουκα
Είναι παράξενο καράβι και με τις μέρες της, αν την πετύχεις στα κέφια της περνάς καλά, αλλά είναι value μιας που δίνει κώλο στα 50.

-Φριξου 15α.η Μπια το βαρελακι,κοντουλα,χοντρουλα,αδιαφορη
Και αυτή δίνει κώλο στα 50, και με 30 τα παίρνει και στο στοματάκι της, έχει πολύ απαλή επιδερμίδα αλλά δεν είναι καθόλου επικοινωνιακή, την πήρα προχθές και της τα έδωσα, για μια φορά ίσως και για δεύτερη δεν είναι άσχημη.


-Φριξου 15β.η Τζουλια το καλο πιντί  :grin: τσιγγανακι ομορφο και ευγενικο,παλιοτερα περνουσα καλα μαζι της και πρεπει να επανελθω καποια στιγμη
Και εγώ σκέφτομαι να επανέλθω, την είχα δει προχθές βγαίνοντας από την Μπία καθόταν έξω από το μπουρδέλο με την τσατσά της, έχω περάσει και εγώ καλά μαζί της παλιά.
 

billmi

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Συνάδελφοι,δυο ερωτήσεις
Η Βερα ειναι καλη?ακουω καλα λογια
Δευτερον ξερετε αν επιτρεπονται οι selfies η αν πληρωνεις κατι έξτρα?(απλα ρωταω μην αρχισετε..)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Καλημερα σε ολους τους γκαυλιαρηδες και φυσικα ξεχωριστα στον game και στον al.!!  :rockon: :rockon:

Σημερα ειμαι Σαλονικα και λεω να κυληστω στους δρομους της πληρωμενης ιδωνης.!! :knockinb:

Για βοηθηστε τωρα τον αναπηρο.!! :grin: σκεφτομαι για Αφροδιτη μετα απο χρονια τελευταια μαζι της, μιας και στις βιλες το προγραμμα ειναι χλωμο, εκτος απο Γκαμπριελα,ισως, και η Σοφια βλεπω...την Αφροδιτη που την βρησκουμε.?? Κωλετη.?? ή στο καινουριο Ν.Ουρανου 1Β που βλεπω μια νεα κριτικη, της Αφροδιτης ειναι ή αλλο φρουτο.??


Συνάδελφοι,δυο ερωτήσεις
Η Βερα ειναι καλη?ακουω καλα λογια
Δευτερον ξερετε αν επιτρεπονται οι selfies η αν πληρωνεις κατι έξτρα?(απλα ρωταω μην αρχισετε..)

Μην περιμενεις και πολλα πολλα απο την βερα, σαν σωμα εχει πολυ καλο με καλουτσικο βυζι, αλλα μεσα ειναι σχεδον αναλατη, για να φυγουν τα χοντρα καλη ειναι. Της αρεσει να εχει το πανω χερι στο γαμισι, οχι αντιδραστικη θα ελεγα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Καλημερα σε ολους τους γκαυλιαρηδες και φυσικα ξεχωριστα στον game και στον al.!!  :rockon: :rockon:

Σημερα ειμαι Σαλονικα και λεω να κυληστω στους δρομους της πληρωμενης ιδωνης.!! :knockinb:

Για βοηθηστε τωρα τον αναπηρο.!! :grin: σκεφτομαι για Αφροδιτη μετα απο χρονια τελευταια μαζι της, μιας και στις βιλες το προγραμμα ειναι χλωμο, εκτος απο Γκαμπριελα,ισως, και η Σοφια βλεπω...την Αφροδιτη που την βρησκουμε.?? Κωλετη.?? ή στο καινουριο Ν.Ουρανου 1Β που βλεπω μια νεα κριτικη, της Αφροδιτης ειναι ή αλλο φρουτο.??
Γειά σου και σένα συνοδοιπόρε της μπουρδελοζωής  :rockon:

Ναι στο 1β είναι η γνωστή Αφροδίτη, η Κωλέτη έχει κλείσει πλέον... Βέβαια χθες ήταν κλειστό και το 1β αλλά ίσως λόγω αργίας όπως και πολλά άλλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom