Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Καλησπερα στη παρεα. Οταν συμπλειρωνεις κριτικη το σαιτ εχει την επιλογη "sex show" στη λιστα των προγραμματων. Δεν εχω ακουσει καμια να το προσφερει, το εχει ζητησει ποτε κανεις? Φανταζομαι στριπτιζ η κατι παρομοιο θα ειναι, ετσι?

Επισης γενικα εχετε ζητησει παιχνιδια εκτος του καταλογου, custom δηλαδη, απο κοπελες? Πως αντεδρασαν οταν ρωτησατε? Γενικα εχω παρει μια ιδεα απο το thread οτι οι κοπελες εδω στη θεσσαλονικη μαλλον δεν κανουν ενδιαφεροντα πραγματα, η να δινουν προσπαθεια πανω απο το μινιμουμ.
βουλωμενο γράμμα διαβάζεις... Δεν ενδυκνεται η πόλη μας για τέτοιου είδους πράγματα...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.472
Πόντοι
10.326
Βραδυνη τσαρκα με το Μαυρο μελος η' Μαυρος Πητ!!! :grin: Δεν εχει νοημα να γραψω την τσαρκα με τις κοπελες οι ιδιες κ οι ιδιες.

villa prive και villa erotika ξεκινουν πλεον με (30€). :orchestra: Το περιεχομενο τους (Τζουλια κ Σαντρα) κατωτερο κ απο την πιατσα της Γιαννιτσων! :grin:

Πετρου Ερημιτη 2Α: Μιρα. Αυτη περιμενει να ξαναδει τον αζαζουλη της κ η τσατσα τα καρπουζακια του Μαυρου που της τα υποσχεθηκε απο περσι! :2funny: :2funny: :2funny:

Φριξου 14Β: Χριστινα. Με το που αντικρυζει τον Μαυρο τον εκανε λεκτικη επιθεση το μαλακισμενο κ τον απωθησε προς την εξοδο! Μαυρος: "Βρε ουστττ! Και να βαλεις στην πορτα οτι δουλευεις εσυ"! :rockon:
Μαλακισμενο: " φυγε θα φωναξω τον φυλακα κ τον εσπρωχνε"

Θα ειχε δικιο ο Μαυρος αν τα κανε Πουτανα ολα!  :headbaning2:

Τελικα ο μλκ μου πηγε να ξεθυμανει στην Αντελινα αλλα δεν του το σηκωσε το εργαλειο το γυφτακι απο την Ιταλια! :grin:

[size=20pt]Υ.Γ.: Αν ερχοταν κανενας φυλακας το πολυ πολυ να μαζευε καμια φαπα παραπανω και να πηγαινε ξανα πισω στο Μαντρι του!!![/size]
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πρόεδρε από Νικ Ουρ 1β περάσατε;; ειχε γράψει ο Αλ οτι έχει ένα καινούριο καλό μωρό, κορμάρα
 

Soloira

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Αν και παρακολουθώ το σάιτ καιρό πρώτη φορά γράφω. Για Κυριακή πρωί ποιές κοπέλες προτείνετε ;
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
Πέρασα πριν 3 μέρες στην Τζέσσυ στο παρανταις. Αρκετά αλλαγμένη, δεν ηταν η κοκκαλιάρα που ήξερα. Στο σαλόνι μου φάνηκε λίγο βαριεστημένη αλλά επειδή είχα περάζει καλά παλιά, είπα να μπω.
Και πολύ άσχημα έκανα τελικά. Η κοπέλα έχει καεί, καμιά σχέση με παλιά, τελείως αδιάφορη, δεν είχε καθόλου από εκείνη την ενεργητικότητα που σε έκανε να θές να ξαναπας... αφού κάποια στιγμή μου είπε ότι τελειώνει ο χρόνος, είχαν περάσει 10 λεπτά!! Μαύρο μαύρο μαύρο ... απο μένα, να βρει άλλα κορόιδα! ούτε για 20 ευρώ δεν αξίζει πλέον!
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
Καλησπέρα παιδιά. Αν και παρακολουθώ το σάιτ καιρό πρώτη φορά γράφω. Για Κυριακή πρωί ποιές κοπέλες προτείνετε ;
Στην Λάρα το μεσημέρι αύριο. Για πρωί δεν νομίζω να έχει κάτι καλό...
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
Η κατάσταση στη Θεσσαλονίκη πάει απο το κακό στο χειρότερο, κάποτε είχαμε τα στανταράκια και ξέραμε που να πάμε. Τώρα καμιά σχέση. Για παράδειγμα η Έφη για μένα ήταν το μεγαλύτερο στάνταρ της πόλης, με κλειστά μάτια. Λείπει πολύ από την Θεσσαλονίκη!

:(  :(
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.540
Πόντοι
12.525
ειχε γράψει ο Αλ οτι έχει ένα καινούριο καλό μωρό, κορμάρα
αμα μπω αποψε καπου γιατι σιγουρα θα κατεβω προς τα εκει,θα μπω ή σ'αυτην ή στη Βαλεντινα...Βεβαια στο 1β η γυφτοτσατσα ειπε οτι ξεκιναει απο 40ε οποτε θα εχει ενδιαφερον να ακουσω και το παρακατω,μηπως ζητανε 70-80ε για γυμνο 69 δε ξερω...

Η κατάσταση στη Θεσσαλονίκη πάει απο το κακό στο χειρότερο κάποτε είχαμε τα στανταράκια και ξέραμε που να πάμε. Τώρα καμιά σχέση.
εγω στις τελευταιες τσαρκες μου απ'αυτα που ειδα και απ'αυτα που καταλαβαινω ειναι παρα πολυ πεσμενη η κινηση και ο εκνευρισμος σε κοπελες και τσατσαδες ειναι εμφανης και πολλες απ'αυτες στον δειχνουν χωρις κανενα προβλημα οταν πας να φυγεις.
Αλλα ακους ακομα 60ε 69....80ε κωλος...οι τιμες ιδιες.
Δε συμφωνω με την αποψη πολλων οτι δεν υπαρχουν πλεον αξιολογες επιλογες αλλα πραγματι ειναι ελαχιστες και στην πρωινη και στην βραδυνη βαρδια
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Αλ στην Βαλεντίνα έκανα μια επανάληψη μετά από πολύ καιρό....η αλήθεια είναι ότι μούνεψε , αλλά πολύ πάρλα και μηχανική δουλεία ....δεν ξαναπάω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.540
Πόντοι
12.525
Αλ στην Βαλεντίνα έκανα μια επανάληψη μετά από πολύ καιρό....η αλήθεια είναι ότι μούνεψε , αλλά πολύ πάρλα και μηχανική δουλεία ....δεν ξαναπάω
εγω δε τη θυμομουν καθολου τι κανει μεσα,ξαναδιαβασα την παλια μου κριτικη και ειχα γραψει πολυ θετικα τοτε που δουλευε στο Νικ.Ουρανου 1β...και πουτσοτριψιματα και ολα...
Μου΄κανε πολλα ναζια στο σαλονι την προηγουμενη βδομαδα και λιγο με εβαλε σε πειρασμο συν οτι εγινε πολυ ωραιο μουνακι
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Τι να πω , τα ίδια είχα πάθει και με την Βέρα, μπλα μπλα,  και αυτό το ''έλα μαλάκα μου , έλα πούστη μου κλπ κλπ '' λες και πηδάς τον Βαμβακούλα ...έλεος
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
6
Like
3.441
Πόντοι
736
Βραδυνη τσαρκα με το Μαυρο μελος η' Μαυρος Πητ!!! :grin: Δεν εχει νοημα να γραψω την τσαρκα με τις κοπελες οι ιδιες κ οι ιδιες.

villa prive και villa erotika ξεκινουν πλεον με (30€). :orchestra: Το περιεχομενο τους (Τζουλια κ Σαντρα) κατωτερο κ απο την πιατσα της Γιαννιτσων! :grin:

Πετρου Ερημιτη 2Α: Μιρα. Αυτη περιμενει να ξαναδει τον αζαζουλη της κ η τσατσα τα καρπουζακια του Μαυρου που της τα υποσχεθηκε απο περσι! :2funny: :2funny: :2funny:

Φριξου 14Β: Χριστινα. Με το που αντικρυζει τον Μαυρο τον εκανε λεκτικη επιθεση το μαλακισμενο κ τον απωθησε προς την εξοδο! Μαυρος: "Βρε ουστττ! Και να βαλεις στην πορτα οτι δουλευεις εσυ"! :rockon:
Μαλακισμενο: " φυγε θα φωναξω τον φυλακα κ τον εσπρωχνε"

Θα ειχε δικιο ο Μαυρος αν τα κανε Πουτανα ολα!  :headbaning2:

Τελικα ο μλκ μου πηγε να ξεθυμανει στην Αντελινα αλλα δεν του το σηκωσε το εργαλειο το γυφτακι απο την Ιταλια! :grin:

[size=20pt]Υ.Γ.: Αν ερχοταν κανενας φυλακας το πολυ πολυ να μαζευε καμια φαπα παραπανω και να πηγαινε ξανα πισω στο Μαντρι του!!![/size]
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Αυτη η μειωση τιμων ισχύει μόνο για τα δύο στούντιο η και για τα άλλα δυο που διαφημίζονται στο ίδιο σάιτ ; Δηλαδη τα παρανταις 1 και 2 ;
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.472
Πόντοι
10.326
Αυτη η μειωση τιμων ισχύει μόνο για τα δύο στούντιο η και για τα άλλα δυο που διαφημίζονται στο ίδιο σάιτ ; Δηλαδη τα παρανταις 1 και 2 ;
Μονο για τα 2 αυτα!
Η πεινα αρχισε να θεριζει τα στουντιο κ θα τα παρει η μπαλλα ολα σε λιγο καιρο! :wanker: :wanker:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Η κοροϊδία σ'αυτη την πόλη δεν έχει τελειωμό,μια η ποιότητα των κοριτσιών,μια τα λεφτά που ζητάνε και για το αποκορύφωμα το παρακάτω λινκ της επιστροφής... :thubsdown:


http://www.*****.gr/ladies/adriana/

Η θεσσαλονίκη στα τάρταρα  :S
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
35
Like
4.523
Πόντοι
2.046
Πέρασα πριν 3 μέρες στην Τζέσσυ στο παρανταις. Αρκετά αλλαγμένη, δεν ηταν η κοκκαλιάρα που ήξερα. Στο σαλόνι μου φάνηκε λίγο βαριεστημένη αλλά επειδή είχα περάζει καλά παλιά, είπα να μπω.
Και πολύ άσχημα έκανα τελικά. Η κοπέλα έχει καεί, καμιά σχέση με παλιά, τελείως αδιάφορη, δεν είχε καθόλου από εκείνη την ενεργητικότητα που σε έκανε να θές να ξαναπας... αφού κάποια στιγμή μου είπε ότι τελειώνει ο χρόνος, είχαν περάσει 10 λεπτά!! Μαύρο μαύρο μαύρο ... απο μένα, να βρει άλλα κορόιδα! ούτε για 20 ευρώ δεν αξίζει πλέον!
To επιβεβαιωνω και εγω αυτο καμμια σχεση η τωρινη Τζεση με την παλια και στο θεμα εμφανισης και υπηρεσιων μαυρο και απο εμενα 40 ευρω χαμενα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
εγω δε τη θυμομουν καθολου τι κανει μεσα,ξαναδιαβασα την παλια μου κριτικη και ειχα γραψει πολυ θετικα τοτε που δουλευε στο Νικ.Ουρανου 1β...και πουτσοτριψιματα και ολα...
Μου΄κανε πολλα ναζια στο σαλονι την προηγουμενη βδομαδα και λιγο με εβαλε σε πειρασμο συν οτι εγινε πολυ ωραιο μουνακι

Η Βαλεντινα ειναι ενα πιπινακι που δουλευε στο Ν.Ουρανου 1Α.?? Αν ειναι αυτη την ειχε πηδηξει ο κολητος μου ενα βραδυ και μετα την εχασα...αν δουλευει Ν.Ουρανου 1Β τωρα, ναι ειναι η ευκαιρια μου.?? :think:



Κοιταζω να ριξω κατι σημερα, και τιναυταρε.??? Οι βιλες δεν εχουν τιποτα καλο, μονο αυτη την Εμμα χαλβαδιαζω λιγο, αλλα δεν γραφεται τιποτα για του λογου της. Μιας και αναφερθηκε και η Τζεσυ, δεν θυμαμαι αν το εγραψα τελευταια φορα που την πηδηξα, ηταν μολις ειχε βαλει τα βυζια, τα οποια τα θεωρω αποτυχημενη προσθετικη πανω της, σε σχεση με το σωμα της, και ειχε κανει και μια μπακα λες και ηταν λιγον μηνων εγγυως.!! :S στο δωματιο δεν την θυμαμαι τοσο θερμη...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Φίλε καραμαν η βαλεντινα είναι στο Λας Βέγκας στο 1ο δεξιά , βράδυ
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Αρε μπαγασες σας διαβαζω οσο μπορω.......

Τι να κανω που να η δουλεια και υποχρεώσεις δεν με αφηνουν να κανω τις δοκιμές περισσότερο απο παλια!!

Για μενα τουλαχιστον, νεο μωρο 22 ετων στο ερημιτη 2α.
Ρουμανα χοντρουλα αλλα με βυζαρες!!!
Γεματη στα σημεία που πρεπει κωλος,βυζια, αλλα χωρίς κυτταρίτιδα και άκρως γκαυλωτικη για εμενα!!!
Ομορφα ποδαρακια για παιχνίδι και εμφανίστηκε με ενα φορεμα που τονιζε τις βυζαρες της και με ψηλα τακουνια!!
Τι το θελα ο πουτσος καγκελο!! Έπρεπε να αδειασω κιολας και μιας που δεν διαβασα κατι για την μικρη αντε λεω να κανω μια δοκιμη!! Και ας εβγενε φολα που τελικά βγηκε αλλα δεν πειράζει!!
Με το που μπήκε στο δωματιο σακουλακι και καποτα.....
Οπα τις λεω στα αγγλικα μιας και απο ελληνικα τιποτα.!
Ασε την καποτα δεν θελω τσιμπουκι και πεξτονα!!
Σαν να παραξενευτικε λιγο αλλα καταλαβε τι ηθελα στην πορεία!!
Ειχα τον χρονο μου να χουφτωσω και να χορτασω βυζαρες! δεν την αφησα να βγαλει καποτα για δεύτερη φορα που το προσπάθησε μιας και καταλαβα οτι το μικρο οτι εκανε το έκανε μηχανικά!
Ξενερωσε λιγο αλλα δεν την αφησα περιθώριο να κανει παρα μονο αυτα που ηθελα εγω. Με βαρουσε μαλακια για αρκετη ωρα και εγω να χουφτωνω μουνι και κωλο και βυζια οσο μπορουσα!!

Στην συνεχια το γαμησι χαλια!! Να μην καθετε σωστα να μην μπορω να μπω σωστα οποτε την ξαπλωσα με το ζόρι ανασκελα με τα ποδια στα χέρια μου ανοιχτα και να ειμαι μεσα εξω όπως πρεπει.
Πουτσος καγκελο με την θεα του καθρέφτη να βλεπω τις βυζαρες πανω κατω!!
Μουνι πολυ ομορφο το μικρο και η μικρη τρυπουλα ακομα ποιο δελεαστική!  Αλλα δεν την δινει! Τι να δωσει βεβαια εδω μουνι και με το ζορι.

Δεν την αφησα παιδια περιθώριο να κανει αυτο που θελει με διαταγές!!  Να καταλαβει οτι εγω πληρωνω και θα κανω αυτο που θελω εγω!! Αλλιώς θα ηταν τελείως για πεταμα τα 30 ευρω.
Χορτασα χουφτωμα που τουλαχιστον για αυτο πηγα!!

Να μγν ξεχασω πρωινη βαρδια προχθές.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom