Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (6 μέλη και 34 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Φίλε καραμαν η βαλεντινα είναι στο Λας Βέγκας στο 1ο δεξιά , βράδυ

θενκς μαν, θα παω μαλλον να της τον δωσω, θα περασω να δω και Εμμα, και σκεφτομαι και λιγο της βυζαρες της Χριστινας της ρουμανας, αν την πετυχω, αλλα εχει ξεφυγει τελευταια που την ειχα δεν και δεν θελω να μπαζοσω σημερα...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
θενκς μαν, θα παω μαλλον να της τον δωσω, θα περασω να δω και Εμμα, και σκεφτομαι και λιγο της βυζαρες της Χριστινας της ρουμανας, αν την πετυχω, αλλα εχει ξεφυγει τελευταια που την ειχα δεν και δεν θελω να μπαζοσω σημερα...
απλά μάζεψε της την πάρλα...κουράζει
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
απλά μάζεψε της την πάρλα...κουράζει

Οντως, θυμαμαι οταν μπηκε να την πηδηξει ο κολητος μου, αυτη αναψε τσιγαρο και εκατσε στο σαλονακι και τα λεγαμε, και ο αλλος περημενε μεσα με το πουλι στο χερι...!! :2funny:

Την θυμαμαι καλο μουνακι, αν μουνεψε και αλλο... :wanker:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Αύριο πρωινή βάρδια λέω να πάω,στοχευμένα.Τσαρίνα/Αφρούλα θα είναι; Δεν θυμάμαι ποιες μέρες είναι
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Τελικα Βαλεντινα δεν βρηκα χτες, Στο LA στο πρωτο δουλευε μια μαυρομαλα με τις βυζαρες φορα παρτιδα εξω, στο 2ο αλλη μια μαυρομαλα, ωραιο κομματι ομορφουλα με ενα τατουαζ λωριδα στο δεξιο μπουτι, μου γυαλισε, θα ξαναγυριζα...Περασα απο το Ν.Ουρανου 1Β, να δω μηπως ειναι εκει η Βαλεντινα. Τσατσα η γνωριμη απο το βαρδαρη γυφτοτσατσα του πρασινου στην Τανταλου, Μορφη.!! Σαν αδυνατησμενη την ειδα.!!  :2funny: Η κοπελα και εδω μια μαυρομαλλα νταρντανα με κατι μπουτια, ειχε και κυταριτιδα.!!  :rockon: Εφυγα για Ν.Ουρανου 8 να δω την Εμμα, βγηκε μια...Μουναρα.!! μεσα σε δυχτιωτο καλτσον, την πληρωσα, σωματαρα εχει το μωρο, Ρουμανα δηλωνει, μικρο βυζακι καλοσχηματισμενο, και διαθετει ΚΩΛΑΡΑ.!!!! γενικα εχει τα ποιασηματακια της και δεν ειναι ανορεξικο το γκομενακι, σε σχεση με τις φωτογραφιες που υπαρχουν στο αλλο σαιτ, σαφως καλυτερη, στο κρεβατι, απλα τυπικα τα πραγματα, να φυγουν τα χοντρα...
θεα η τσατσα, μου φανηκε ντοπαρισμενη, με κοιτουσε λες και με σκαναριζε.!! θα σκεφτηκε αυτος αγαμητος θα πληρωσει.... :2funny:
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
για την παλιά Έμμα με το τρελό τσιμπούκι που δούλευε πριν κανα 2 χρόνια, έχουμε κανα νέο μήπως? έπαιξε καμια επιστροφή?
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Πρωϊνή τσάρκα κατά τις 11.Τα πράγματα δεν είναι καλά στη πόλη μας.Ένας Πακιστανός έκανε και αυτός τσάρκα με τα ράσα και η πλειοψηφία των τσατσάδων ήτανε ευδιάθετες.Τίποτα ληγμένα θα πήραν.Γενικά είχε κομμάτια μπορώ να πω

Πέτρου Ερημίτη 5: Μια μιλφ χωρίς τσατσά.Δεν θυμάμαι όνομα.Όχι κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά.Είχε πάντως με 50ε μισάωρο
Las Vegas: Τσέχα Λίλη στο δωμάτιο.Ψηλή μοντελέ με συλικονάτες βυζάρες :tits:
Las Vegas δεξί: Το γνωστό γυφτάκι Μανταλίνα,από εμφάνιση δυνατή.Δεν ξέρω μέσα
Las Vegas αριστερό: Ελληνίδα Ελένη,ξανθιά με σκουλαρίκι στον αφαλό με πολύ ωραίο πίσω σύστημα
Venus: Αθηνά :vomit:
Μινώταυρου 14: Έλενα με μπόλικη τρέλα στο σαλόνι.Το τσουβάλι του Μπούξου
Νικηφόρου Ουρανού 24: Ελληνίδα Τζένη,νταρντάνα με ράστα.Όπως τη κόβω μέσα θα ναι καλή.Αν κάποιος την έχει πάρει ας ενημερώσει περεταίρω.Και για την Ελένη
Godiva: Η γνωστή Σαμπρίνα με τα τατού,χωρίς τσα2
Free House 1: Μιλφ Μόνικα
Free House 2: Νταϊάνα,που την είχα στα πλάνα.Μπαίνω τη πρώτη φορά η τσα2 λέει είναι σε μισάωρο.Μετά από 20 λεπτά ξαναμπαίνω μου λέει και καλά ότι είναι σε πρόγραμμα μιας ώρας.Ρωτάω αν έχει ώρα που μπήκε και απαντάει ψωνισμένη ναι εσένα θα περιμένουμε μετά,σπίτι. Λες και έχει η μαλάκω τη Τζενα Τζειμεσον να πούμε :jerking:

Εν τέλη την έβγαλα με την εκρηκτική Άφρο,στο πράσινο Νικηφόρου Ουρανού 1Β.Τα λόγια είναι περιττά,κριτική αν και δεν χρειάζεται θα ανεβάσω να υπάρχει :grin:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Επίσης,τα τρίδυμα ήτανε ανοιχτά τα 2 πρώτα.Στο ένα ήτανε η Ρουμάνα Κλαούντια ξανθιά,ωραίο μωρό.Αναμένεται να δοκιμαστεί,την έχω σταμπάρει καιρό.Και στο άλλο ένα αγελάδι που νόμιζα ότι ήτανε η Αθηνά,γιατί πρώτα εκεί πήγα.Σηκωθήκαμε και φύγαμε αμέσως εγώ και άλλος ένας και μας αποκάλεσε ειρωνικά μοντέλα.Μισό δίκιο το χει εδώ που τα λέμε.Μόνο ο Θεσσαλονικιός μπυροκυλαράς θα πει κάποια κοπέλα φακλάνα και τα σχετικά.Κατά τ άλλα το άλλο μισό δίκιο που δεν έχει είναι ότι από τη στιγμή που πληρώνουμε,έχουμε και κάποιες απαιτήσεις και δεν είναι φυσικά μόνο οι υπηρεσίες στο δωμάτιο
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
Αύριο πρωινή βάρδια λέω να πάω,στοχευμένα.Τσαρίνα/Αφρούλα θα είναι; Δεν θυμάμαι ποιες μέρες είναι

Τσαρινα Δευτερα-Πεμπτη-Παρασκευη-Κυριακη
Αφρουλα Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη.

για Τσαρινα καλο ειναι να περνετε ενα τηλεφωνο πρωτα γιατι εγω περασα κυριακη απο εκει και ηταν κλειστα.
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.825
Κριτικές
10
Like
466
Πόντοι
3.245
andrianna red diamond πηγε κανενας τυπος να πει πως είναι??
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.536
Πόντοι
12.525
Free House 2:[/font] Νταϊάνα,που την είχα στα πλάνα.Μπαίνω τη πρώτη φορά η τσα2 λέει είναι σε μισάωρο.Μετά από 20 λεπτά ξαναμπαίνω μου λέει και καλά ότι είναι σε πρόγραμμα μιας ώρας.Ρωτάω αν έχει ώρα που μπήκε και απαντάει ψωνισμένη ναι εσένα θα περιμένουμε μετά,σπίτι. Λες και έχει η μαλάκω τη Τζενα Τζειμεσον να πούμε :jerking:
η τσατσα της Νταϊάνας είναι δυστυχώς ένα μόνιμο πρόβλημα από το Godiva ακόμα,το έχω πει και παλιότερα στην ίδια τη Νταϊάνα και πραγματικά απορώ με αυτό το δέσιμο.
Προφανώς και δεν είσαι ο μόνος που δε μπήκες λόγω τσατσας.

Αν συνυπολογισουμε σε αυτό και την βραδινή τσατσα για την οποία έγραψα πριν λίγες μέρες, τότε υπάρχει πρόβλημα με τις τσατσαδες στο συγκεκριμένο στούντιο και δεν ταιριάζουν με τις πολύ αξιόλογες κοπέλες του μαγαζιού.Δεν τους αξίζουν κιόλας
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
η τσατσα της Νταϊάνας είναι δυστυχώς ένα μόνιμο πρόβλημα από το Godiva ακόμα,το έχω πει και παλιότερα στην ίδια τη Νταϊάνα και πραγματικά απορώ με αυτό το δέσιμο.
Προφανώς και δεν είσαι ο μόνος που δε μπήκες λόγω τσατσας.

Αν συνυπολογισουμε σε αυτό και την βραδινή τσατσα για την οποία έγραψα πριν λίγες μέρες, τότε υπάρχει πρόβλημα με τις τσατσαδες στο συγκεκριμένο στούντιο και δεν ταιριάζουν με τις πολύ αξιόλογες κοπέλες του μαγαζιού.Δεν τους αξίζουν κιόλας
παντως βραδινο δεν καταφερα να το πιασω το συγκεκριμενο μαγαζι και κατεβηκα τυχαιες μερες για δυο συνεχομενες βδομαδες.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.470
Πόντοι
10.326
Αρε μπαγασες σας διαβαζω οσο μπορω.......

Τι να κανω που να η δουλεια και υποχρεώσεις δεν με αφηνουν να κανω τις δοκιμές περισσότερο απο παλια!!

Για μενα τουλαχιστον, νεο μωρο 22 ετων στο ερημιτη 2α.
Ρουμανα χοντρουλα αλλα με βυζαρες!!!
Γεματη στα σημεία που πρεπει κωλος,βυζια, αλλα χωρίς κυτταρίτιδα και άκρως γκαυλωτικη για εμενα!!!
Ομορφα ποδαρακια για παιχνίδι και εμφανίστηκε με ενα φορεμα που τονιζε τις βυζαρες της και με ψηλα τακουνια!!
Τι το θελα ο πουτσος καγκελο!! Έπρεπε να αδειασω κιολας και μιας που δεν διαβασα κατι για την μικρη αντε λεω να κανω μια δοκιμη!! Και ας εβγενε φολα που τελικά βγηκε αλλα δεν πειράζει!!
Με το που μπήκε στο δωματιο σακουλακι και καποτα.....
Οπα τις λεω στα αγγλικα μιας και απο ελληνικα τιποτα.!
Ασε την καποτα δεν θελω τσιμπουκι και πεξτονα!!
Σαν να παραξενευτικε λιγο αλλα καταλαβε τι ηθελα στην πορεία!!
Ειχα τον χρονο μου να χουφτωσω και να χορτασω βυζαρες! δεν την αφησα να βγαλει καποτα για δεύτερη φορα που το προσπάθησε μιας και καταλαβα οτι το μικρο οτι εκανε το έκανε μηχανικά!
Ξενερωσε λιγο αλλα δεν την αφησα περιθώριο να κανει παρα μονο αυτα που ηθελα εγω. Με βαρουσε μαλακια για αρκετη ωρα και εγω να χουφτωνω μουνι και κωλο και βυζια οσο μπορουσα!!

Στην συνεχια το γαμησι χαλια!! Να μην καθετε σωστα να μην μπορω να μπω σωστα οποτε την ξαπλωσα με το ζόρι ανασκελα με τα ποδια στα χέρια μου ανοιχτα και να ειμαι μεσα εξω όπως πρεπει.
Πουτσος καγκελο με την θεα του καθρέφτη να βλεπω τις βυζαρες πανω κατω!!
Μουνι πολυ ομορφο το μικρο και η μικρη τρυπουλα ακομα ποιο δελεαστική!  Αλλα δεν την δινει! Τι να δωσει βεβαια εδω μουνι και με το ζορι.

Δεν την αφησα παιδια περιθώριο να κανει αυτο που θελει με διαταγές!!  Να καταλαβει οτι εγω πληρωνω και θα κανω αυτο που θελω εγω!! Αλλιώς θα ηταν τελείως για πεταμα τα 30 ευρω.
Χορτασα χουφτωμα που τουλαχιστον για αυτο πηγα!!

Να μγν ξεχασω πρωινη βαρδια προχθές.
το μωρο το λενε Νατάσσα! :grin: Η αληθεια ειναι το σκεφτηκα λιγακι, αλλα ηθελα να παω στην Ελεναρα στο las vegas! Με ρουφηξε απο παντου το μωρο.... :wanker: :grin:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
το μωρο το λενε Νατάσσα! :grin: Η αληθεια ειναι το σκεφτηκα λιγακι, αλλα ηθελα να παω στην Ελεναρα στο las vegas! Με ρουφηξε απο παντου το μωρο.... :wanker: :grin:
Γιατί δεν μπορώ να θυμηθώ ποια Ελένη είναι αυτή? πως είναι?? 
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.470
Πόντοι
10.326

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
η τσατσα της Νταϊάνας είναι δυστυχώς ένα μόνιμο πρόβλημα από το Godiva ακόμα,το έχω πει και παλιότερα στην ίδια τη Νταϊάνα και πραγματικά απορώ με αυτό το δέσιμο.
Προφανώς και δεν είσαι ο μόνος που δε μπήκες λόγω τσατσας.

Αν συνυπολογισουμε σε αυτό και την βραδινή τσατσα για την οποία έγραψα πριν λίγες μέρες, τότε υπάρχει πρόβλημα με τις τσατσαδες στο συγκεκριμένο στούντιο και δεν ταιριάζουν με τις πολύ αξιόλογες κοπέλες του μαγαζιού.Δεν τους αξίζουν κιόλας

Να σε πω την αλήθεια,χέστηκα.Δεν με επηρέασε η τσατσά για να μη μπω.Ήμουν διατεθειμένος να περιμένω γιατί ξαναπήγα και λίγο αργότερα όπως προανέφερα.Αν δεν ήτανε σε πρόγραμμα μιας ώρας βέβαια..Εκτός αν εννοείς ότι είπε ψέματα για να με αποτρέψει.Γιατί είναι κάπως τραβηγμένο 11 η ώρα το πρωί να ναι σε μισάωρο και αμέσως μετά σε μια ώρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom