Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Για το σκ η Νταϊάνα δε δουλεύει σε άλλο σπίτι να υποθέσω; μεσοβδόμαδα δε μπορώ να έρθω Θεσσαλονίκη ρε γμτ.
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Παιδια

Η Καρινα που τα καταπινε και δουλευε νικηφορου ουρανου επεστρεψε? ή ξερει κανεις ποτε θα έρθει?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
η καρινα πριν λιγες μερες που περασα ηταν στο ποστο της κλασικα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
Στοχευμενη επισκεψη σε Μιρελα στο Νικ.ουρανου 28 εκτος οτι περασα πολλη καθως προσωπικα περναω σχεδον παντα πολλη καλα μαζι της σημερα ηταν ποιο μουναρος κι απ τους μουναρους
και εγω την ψαχνω στη φριξου...
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
56
Κριτικές
32
Like
411
Πόντοι
290
Επιασε δουλεια την προηγουμενη βδομαδα.Μολις περασα απο εκει και η γκαυλιαρα η τσατσα μου λεει ατυχος. :-Μολις τις ηρθαν τα ρουχα,κυριολεκτικα!!Μπαινοντας εγω,ειχε κλεισει τα φωτα.Τι γκαντεμια!!Και ειχα αναγκη μια αγρια Βαθεια τσιμποκοδρομια. :pipa2:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Πριν λίγες μέρες πέρασα από διάφορα σπιτάκια και απότι είδα βρισκόμαστε πάνω κάτω στο ίδιο επίπεδο.
Αυτό που μου έκανε τρομερή εντύπωση είναι το πως με αντιμετώπισαν οι τσατσάδες που για πρώτη φορά ήταν όλες ευγενέστατες, και ειδικά στο Εφόσπιτο που μαζί με το Ν. Ουρανού το πράσινο πάντα μου φέρονται άψογα. Ήταν σαν να είχαν πάρει γραμμή όλες κάπως από κάποιον να γίνουν επιτέλους κυρίες. Τι στα διάλα. Έμεινα λίγο μαλάκας. Μπράβο πάντως!

Α και στις βίλες ωραίες οι νέες αφίξεις.!! :grin:
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Καμία μπαμπάτσικια δουλεύει πουθενά αυτό το διάστημα; και για καλό αυταρχικό τι παίζει;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Καμία μπαμπάτσικια δουλεύει πουθενά αυτό το διάστημα; και για καλό αυταρχικό τι παίζει;

Μπαμπάτσικια και αυταρχικό μου φαίνεται η νταιάνα ταιριάζει αν και δεν την εχω δει καθόλου , απο τις περιγραφές εδω και απο τις κριτικές που έχει , κατα τα άλλα για καλό αυταρχικό , πάλι απο κριτικές λένε για την λορένα οτι κάνει καλό , εγω την δοκίμασα αλλα όχι σε καθαρό αυταρχικό , ήτανε κάτι σαν light domination μάλλον , χωρις strapon , επίσης και το στανταράκι μου η εβελίνα ξέρω οτι κάνει αυταρχικό άλλα ούτε σε αυτην έχω δοκιμάσει full αυταρχικό , και η αθηνά η ελληνίδα επίσης ξέρω οτι κάνει , μάλιστα η αθηνά έχει δουλέψει και στο φυλής 104 που απο οτι γράφουνε στις κριτικές ειδικεύεται στο αυταρχικό.
Λογικά κάνουνε και άλλες , ίσως θα μπορούσε να βοηθήσει περισσότερο κάποιος άλλος συναγωνιστής που κάνει και full αυταρχικό.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.090
Κριτικές
89
Like
10.532
Πόντοι
25.015
εγω περασα τις προαλλες με αμαριλλυς, οκ πραματα. ευχαριστο μωρο. ωραια στην εμφανιση.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Μόλις πήγα μαριαλενα, μέτρια πράματα...αλλά έμαθα ότι από αύριο ξεκινά η Ιωάννα.
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Χθεσινοβραδυνη επίσκεψη Κοροβαγκου. Πήγα με στόχο Λορένα αλλά πήγα και στο bad girls να δω τι είχε. Εκεί ήταν η Εμμανουέλα. Πλαστικό βυζι και ίσιος κωλος αλλά σχεδόν δίμετρη. Δεν ξέρω τι παίζει. Μπορεί να τιμηθεί κάποια στιγμή. Πάντως η Λορένα τιμήθηκε χτες. Πολύ καλή και εξυπηρετική και επίσης πολύ ευγενική η τσατσά
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Πριν λίγες μέρες πέρασα από διάφορα σπιτάκια και απότι είδα βρισκόμαστε πάνω κάτω στο ίδιο επίπεδο.
Αυτό που μου έκανε τρομερή εντύπωση είναι το πως με αντιμετώπισαν οι τσατσάδες που για πρώτη φορά ήταν όλες ευγενέστατες, και ειδικά στο Εφόσπιτο που μαζί με το Ν. Ουρανού το πράσινο πάντα μου φέρονται άψογα. Ήταν σαν να είχαν πάρει γραμμή όλες κάπως από κάποιον να γίνουν επιτέλους κυρίες. Τι στα διάλα. Έμεινα λίγο μαλάκας. Μπράβο πάντως!

Α και στις βίλες ωραίες οι νέες αφίξεις.!! :grin:

Αυτή τη Νεφέλη στο erotica μήπως την πέτυχες από κοντά? Πολύ τούμπανο φαίνεται το κορίτσι. Μήπως κανένας άλλος την είδε από κοντά...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.284
Κριτικές
169
Like
8.379
Πόντοι
10.326
Πηγα να δω Αννια απο freehouse! Δεν μου γεμισε το ματι! Μου τα χαλασε αρκετα το προσωπακι της... Παντως η κωλαρα της ειναι αρκετα γαμευσιμη!  :kissass2: και μετα μια villa erotika για να δω την Τανια ...Μιλφ πανω απο 40χρ. Με ξανθο φουντωτο μαλλι,πεσμενα βυζακια κ κωλαρακι με κυτταριτιδα! :grin: Το δερματακι της παντως ηταν ακομα μαυρισμενο κ χαριτωμενο σαλοναρισμα ειχε! Ακουγα τα προγραμματα απο την τσατσα να δω που θα φτασει. :jerking: Σε μια στιγμη φτανει με (150€) δυο εκτονωσεις με την κοπελα και ντουζακι για 1 ωρα! :jerking: [size=20pt]Δηλαδη εσεις εκει στις βιλλες θελετε να σας δωσουμε το νοικι σας της μια μερα σας σε 1 ωρα!!!"[/size] :tickedoff: :birdman:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Ναι η 'γιαννοτισα'. Κρίμα που λείπω από σαλονικα.
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Καλημέρα και από μένα.. Υπάρχει καμιά μαυρούλα σε στούντιο;;;
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Πήγα Γαλήνη εχθές το πρωί. Σταθερή αξία. Στανταράκι εδώ και 2 χρόνια. Προηγουμένως πέρασα από Νεφέλη να την δω από κοντά αλλά κάτι μου είπε να μην μπω. Δεν λέω, τούμπανο με μοντελέ σώμα, αλλά.....δεν ξέρω...μήπως μπήκε κανένας?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.300
Πόντοι
10.647
Ξερει κανεις αν γυρησε η Μιρα απο την αδεια της.??  :think: Γιατι λεω να παω να την μανικωσω σημερα.... :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom