Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Δεν ξέρω.
Περιγραφη:ξανθιά βυζαρου (σιλικόνη νούμερο 3)τσιμπουκοχειλα(υαλουρονικο)πολλές φακίδες στο κορμί και πολλά τατουάζ,στην πλάτη ένα μεγάλο και αρκετά μικρά στα δαχτυλα (χερια)
Σκουλαρίκι στη γλώσσα,αρχιδια δεν γλύφει,ρώτα  και κανένα Αθηναίο με την περιγραφή μου

Επειδη πηγα, πολυ καλη περιγραφη. Θα προσθεσω οτι το προσωπο της θυμιζει Shyla Styles στο πιο αδυνατο (και φυσικα οχι ΤΟΣΟ μουναρα), και εχει ενα σημαδι πανω απο την κωλοχωριστρα. Μαλλον κυστη κοκκιγος εκανε, τριχωτη θα ειναι!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.403
Κριτικές
216
Like
17.329
Πόντοι
35.697
Επειδη πηγα, πολυ καλη περιγραφη. Θα προσθεσω οτι το προσωπο της θυμιζει Shyla Styles στο πιο αδυνατο (και φυσικα οχι ΤΟΣΟ μουναρα), και εχει ενα σημαδι πανω απο την κωλοχωριστρα. Μαλλον κυστη κοκκιγος εκανε, τριχωτη θα ειναι!

Έχεις δίκιο,ξέχασα να αναφέρω το σημάδι  ;)
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.306
Κριτικές
169
Like
8.478
Πόντοι
10.326
Μινι τσαρκα χθες το βραδυ με τον μπακαγιοκο scorpiostelios! :rockon:

Πετρου Ερημιτη 2: Αφροδιτη. Αρκετα τουμπανο το μωρο με κωλαρα απο τις λιγες!( :kissass2:) Οσες φορες την πηρα ηταν μετρια προς κομοδινο,αλλα παντα με κολαζει για να μπω και παλι! :grin:
Πετρου Ερημιτη 2Α: Μιρα. Δεν μπηκαμε το μαθαμε στα περιξ της αλανας! :grin:
Πετρου Ερημιτη 3: Χριστινα. Μινιον που δουλευε στα Τριδυμα!
Las vegas: Μανταλινα.-Βαλεντινα.-Χριστινα. Το γυφτοβουλγαρακι με το ωραιο σωματακι και πολυ skinny το μωρο!
Μινωταυρου 14: Ελενα. Καλα που την γαμησε ο Προεδρας 2 βραδια κ ενιωσε γαμησι Σαλονικιωτικο! :tooth:
Νικ.28: Ρωξαννη. Ξανθο μωρακι αρκετα λεπτο, με κρεμασμενα τα βυζακια του! Δεν ξερω τι φαση το μωρο ακομα μεσα! Η τσατσα μας γκαβλαντισε κ τους 2 εντονα... :2funny: :2funny: Μολις τον ακουω τον αλλον να μιλαει για ρομαντικα φεγγαρια με την τσατσα. Τον λεω Ελα ρομαντικε μου παμε να δουμε κ τα αλλα!!! :happy:
Φριξου 12: Τανια. Ανοιγεις την πορτα κ ερχεται μια μποχα.... :vomit: Ηταν κ η τσατσα κρυωμενη με τις μυξες τις να τρεχουν κ να φοραει για πανωφορι ενα κοκκινο ριχταρι. Πω πω τραγωδια ολο το σκηνικο! :vomit:
Τριδυμο Νο1: Καρλα. Πηγαινε με κεφια στο δωματιο και την ξεκινησε ο μλκ μου στα γκαζια..."αντε πηγαινε κ δωσε λιγο παθος μπας κ γραψεις καμια θετικη κριτικη!" :2funny:
Τριδυμο Νο3: Αννα.( :boobies:... :kissass:)
Paradise (1): Σαρα. Ειναι καλουτσικο σε εμφανιση το αλβανακι μου....φορουσε κ εσωρουχα playboy! :grin:
Paradise (2): Σαμπρινα. Το γυφτορουμανακι που δουλευε πριν λιγο καιρο στο godiva. Τι να πεις τωρα? Το ελεος ειναι λιγο! :headbang: Πειραζε η Σαμπρινα στο σαλονι το μαλλι του μλκ μου! :grin:
Studio lux Νικ.1Α: Σονια. Εγω ως Σονια την γαμησα στις βιλλες κ εχει αλλαξει 3 ονοματα στα τελευταια σαλοναρισματα! :think: Τσουβαλακι κοκκινομαλικο που ειναι με τις μερες του στο... :zfuck:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: :rockon: :rockon:


 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Ωραιες αναφορες και απο τους δυο κυριους Καραμαν και Μπουχος, απ'οτι φαινεται η κατασταση εξακολουθει να ειναι δραματικη  :- :-
Μια ερωτηση προς ολους τους μυστες των Βιλων, ξερει κανεις την γινεται με την Αντζελα? βλεπω λειπει καιρο...  :think:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.223
Πόντοι
3.820
Μινι τσαρκα χθες το βραδυ με τον μπακαγιοκο scorpiostelios! :rockon:

Πετρου Ερημιτη 2: Αφροδιτη. Αρκετα τουμπανο το μωρο με κωλαρα απο τις λιγες!( :kissass2:) Οσες φορες την πηρα ηταν μετρια προς κομοδινο,αλλα παντα με κολαζει για να μπω και παλι! :grin:
Πετρου Ερημιτη 2Α: Μιρα. Δεν μπηκαμε το μαθαμε στα περιξ της αλανας! :grin:
Πετρου Ερημιτη 3: Χριστινα. Μινιον που δουλευε στα Τριδυμα!
Las vegas: Μανταλινα.-Βαλεντινα.-Χριστινα. Το γυφτοβουλγαρακι με το ωραιο σωματακι και πολυ skinny το μωρο!
Μινωταυρου 14: Ελενα. Καλα που την γαμησε ο Προεδρας 2 βραδια κ ενιωσε γαμησι Σαλονικιωτικο! :tooth:
Νικ.28: Ρωξαννη. Ξανθο μωρακι αρκετα λεπτο, με κρεμασμενα τα βυζακια του! Δεν ξερω τι φαση το μωρο ακομα μεσα! Η τσατσα μας γκαβλαντισε κ τους 2 εντονα... :2funny: :2funny: Μολις τον ακουω τον αλλον να μιλαει για ρομαντικα φεγγαρια με την τσατσα. Τον λεω Ελα ρομαντικε μου παμε να δουμε κ τα αλλα!!! :happy:
Φριξου 12: Τανια. Ανοιγεις την πορτα κ ερχεται μια μποχα.... :vomit: Ηταν κ η τσατσα κρυωμενη με τις μυξες τις να τρεχουν κ να φοραει για πανωφορι ενα κοκκινο ριχταρι. Πω πω τραγωδια ολο το σκηνικο! :vomit:
Τριδυμο Νο1: Καρλα. Πηγαινε με κεφια στο δωματιο και την ξεκινησε ο μλκ μου στα γκαζια..."αντε πηγαινε κ δωσε λιγο παθος μπας κ γραψεις καμια θετικη κριτικη!" :2funny:
Τριδυμο Νο3: Αννα.( :boobies:... :kissass:)
Paradise (1): Σαρα. Ειναι καλουτσικο σε εμφανιση το αλβανακι μου....φορουσε κ εσωρουχα playboy! :grin:
Paradise (2): Σαμπρινα. Το γυφτορουμανακι που δουλευε πριν λιγο καιρο στο godiva. Τι να πεις τωρα? Το ελεος ειναι λιγο! :headbang: Πειραζε η Σαμπρινα στο σαλονι το μαλλι του μλκ μου! :grin:
Studio lux Νικ.1Α: Σονια. Εγω ως Σονια την γαμησα στις βιλλες κ εχει αλλαξει 3 ονοματα στα τελευταια σαλοναρισματα! :think: Τσουβαλακι κοκκινομαλικο που ειναι με τις μερες του στο... :zfuck:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: :rockon: :rockon:
το μιρελακι μου πουθενα;που εχει χαθει και δεν το βρισκω; :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
Υ.γ μπουξε;τι λεει ο πρωθυπουργος;
 

Jura194

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κάποιος που βρίσκεται η φλωριτα
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
768
Κριτικές
14
Like
1.502
Πόντοι
496
Η Ιωάννα γύρισε τελικά?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Συναδελφοι καλησπερα!μια ομορφη πιτσιρικα (ονομα δεν θυμαμαι) στο Νικηφορου ουρανου 1Β εκει που ηταν παλια το μπουρδελακι που το λεγαμε εκκλησια, τι λεει την δοκιμασε κανεις; εθνικοτητας η ρουμανα η ουκρανεζα η κατι αλλο χαχα δεν μπορω να θυμηθω με τιποτα..αν καποιος καταλαβε ποια λεω και εχει περασει ας μας πει κατι για αυτην..απο εμφανισει καλο φαινεται.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Συναδελφοι καλησπερα!μια ομορφη πιτσιρικα (ονομα δεν θυμαμαι) στο Νικηφορου ουρανου 1Β εκει που ηταν παλια το μπουρδελακι που το λεγαμε εκκλησια, τι λεει την δοκιμασε κανεις; εθνικοτητας η ρουμανα η ουκρανεζα η κατι αλλο χαχα δεν μπορω να θυμηθω με τιποτα..αν καποιος καταλαβε ποια λεω και εχει περασει ας μας πει κατι για αυτην..απο εμφανισει καλο φαινεται.
Βανεσσα - Ουκρανια μαλλον...τι πιτσιρικα ;; κοντα στα 30 ειναι...εχω γραψει παλιοτερα ....μετρια πραγματα...αλλα δεν νομιζω οτι τα κλαις
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.306
Κριτικές
169
Like
8.478
Πόντοι
10.326

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μινι τσαρκα χθες το βραδυ με τον μπακαγιοκο scorpiostelios! :rockon:

Πετρου Ερημιτη 2: Αφροδιτη. Αρκετα τουμπανο το μωρο με κωλαρα απο τις λιγες!( :kissass2:) Οσες φορες την πηρα ηταν μετρια προς κομοδινο,αλλα παντα με κολαζει για να μπω και παλι! :grin:
Πετρου Ερημιτη 2Α: Μιρα. Δεν μπηκαμε το μαθαμε στα περιξ της αλανας! :grin:
Πετρου Ερημιτη 3: Χριστινα. Μινιον που δουλευε στα Τριδυμα!
Las vegas: Μανταλινα.-Βαλεντινα.-Χριστινα. Το γυφτοβουλγαρακι με το ωραιο σωματακι και πολυ skinny το μωρο!
Μινωταυρου 14: Ελενα. Καλα που την γαμησε ο Προεδρας 2 βραδια κ ενιωσε γαμησι Σαλονικιωτικο! :tooth:
Νικ.28: Ρωξαννη. Ξανθο μωρακι αρκετα λεπτο, με κρεμασμενα τα βυζακια του! Δεν ξερω τι φαση το μωρο ακομα μεσα! Η τσατσα μας γκαβλαντισε κ τους 2 εντονα... :2funny: :2funny: Μολις τον ακουω τον αλλον να μιλαει για ρομαντικα φεγγαρια με την τσατσα. Τον λεω Ελα ρομαντικε μου παμε να δουμε κ τα αλλα!!! :happy:
Φριξου 12: Τανια. Ανοιγεις την πορτα κ ερχεται μια μποχα.... :vomit: Ηταν κ η τσατσα κρυωμενη με τις μυξες τις να τρεχουν κ να φοραει για πανωφορι ενα κοκκινο ριχταρι. Πω πω τραγωδια ολο το σκηνικο! :vomit:
Τριδυμο Νο1: Καρλα. Πηγαινε με κεφια στο δωματιο και την ξεκινησε ο μλκ μου στα γκαζια..."αντε πηγαινε κ δωσε λιγο παθος μπας κ γραψεις καμια θετικη κριτικη!" :2funny:
Τριδυμο Νο3: Αννα.( :boobies:... :kissass:)
Paradise (1): Σαρα. Ειναι καλουτσικο σε εμφανιση το αλβανακι μου....φορουσε κ εσωρουχα playboy! :grin:
Paradise (2): Σαμπρινα. Το γυφτορουμανακι που δουλευε πριν λιγο καιρο στο godiva. Τι να πεις τωρα? Το ελεος ειναι λιγο! :headbang: Πειραζε η Σαμπρινα στο σαλονι το μαλλι του μλκ μου! :grin:
Studio lux Νικ.1Α: Σονια. Εγω ως Σονια την γαμησα στις βιλλες κ εχει αλλαξει 3 ονοματα στα τελευταια σαλοναρισματα! :think: Τσουβαλακι κοκκινομαλικο που ειναι με τις μερες του στο... :zfuck:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Καλά που τα θυμάσαι εσύ γιατί αν έγραφα εγώ αναφορές γαμησε τα. Να γράφεις όμως ολοκληρωμένες, η βόλτα ήταν και στην πιάτσα . Αιτούμαι από τον τιμημένο Αζαζελ να κάνει εκλογές φέτος για προεδρο.
 

alexxenia12

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
58
Like
36
Πόντοι
0
Μάγκες εντός ολίγου ανεβαίνω ξανά Θεσσαλονίκη έχω περάσει κάποιες κοπέλες από τα στούντιο αλλά ήθελα ν ρωτήσω εδώ τους παλαιούς συναγωνιστας τι έχετε να μου προτείνετε και απο οικομικης πλευράς αλλά κ αποδοσης ;Η εμμανουελλα Και η λαρα πως είναι; Δυστυχώς επέλεξα άλλες  (Σάρα) της προηγούμενη φορά καινακομη κλαίω το χρόνο και τα λεφτά μου επίσης ξέρει κανείς αν επέστρεψε η κατερινα;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
Απο οτι λένε εδώ σε προηγουμενες σελίδες η Λάρα έχει βελτιωθεί παρα πολύ σε σχέση με παλιά , απο πλευράς απόδοσης και συμπεριφορας δηλαδή , εγώ δεν έχω δοκιμάσει καμμία απο τις δυο, αλλά καλύτερες κριτικές έχει η αναβαθμισμένη Λάρα.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
περασα με χριστινα απο βιλλες μερικες μερες πριν χρωσταω κριτικη. Πολυ καλη! Στα του της εμφανισης μετρια πραγματα αλλα στο δωματιο περασα σουπερ. Θα κατεβω για Λαρα τωρα για τεστ ντραιβ ν2.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
768
Κριτικές
14
Like
1.502
Πόντοι
496
Η Λάρα για εμένα είναι η καλύτερη.
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281
Η Λαρα οντως εχει βελτιωθει αρκετα.Γουσταρει αυτο που κανει πλεον και περνας υπεροχα.Παλια ηταν παως μαζεμενη και λογικο,πλεον το κατεχει το αθλημα...ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΩΣ
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.534
Πόντοι
2.046
Μάγκες εντός ολίγου ανεβαίνω ξανά Θεσσαλονίκη έχω περάσει κάποιες κοπέλες από τα στούντιο αλλά ήθελα ν ρωτήσω εδώ τους παλαιούς συναγωνιστας τι έχετε να μου προτείνετε και απο οικομικης πλευράς αλλά κ αποδοσης ;Η εμμανουελλα Και η λαρα πως είναι; Δυστυχώς επέλεξα άλλες  (Σάρα) της προηγούμενη φορά καινακομη κλαίω το χρόνο και τα λεφτά μου επίσης ξέρει κανείς αν επέστρεψε η κατερινα;
Λαρα πανε μια χαρα θα περασεις
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.534
Πόντοι
2.046
Η Λαρα οντως εχει βελτιωθει αρκετα.Γουσταρει αυτο που κανει πλεον και περνας υπεροχα.Παλια ηταν παως μαζεμενη και λογικο,πλεον το κατεχει το αθλημα...ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΩΣ
Παλια δεν ηταν μαζεμενη τυπε ηταν για τον πουτσο εντελως και για πολλη ξυλο τωρα εχει κανει στροφη 360 μοιρων και εδω και αρκετο καιρο ειναι πολλη καλη στο δωμα το λεει και μονη της οτι παλια ηταν σκατα να δουμε ποσο θα κρατησει ομως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom