Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

casual55

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Η Βανέσσα θα είναι αυρίο πρωί στο Red diamond μέχρι τις 8 το βράδυ.Είναι και δικό μου στανταράκι (έχω πάει αρκετές φορές μαζί της).Πάντως δεν είναι και κάθε μέρα και μπορείς να ενημερώνεσαι απ το site των βιλλών και γι αυτήν αλλά και για όλα τα κορίτσια της αλυσίδας και στα studio που δουλεύουν με τις βάρδιες
Να πω την αλήθεια,έχω πάει με πολλές από τις βίλλες,και με τη σημερινή λίστα όπως τη βλέπω,μόνο με τη Βανέσσα θα ξαναπήγαινα :P
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
35
Like
4.389
Πόντοι
2.846

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Το απόγευμα πέρασα από την Αφροδίτη στην Κωλέττη και μου είπε κάτι που πιθανώς κάποιοι να το ξέρουν ήδη. Το μαγαζί σε 2-3 εβδομάδες μετακομίζει. Θα πάει στην Νικηφόρου Ουρανού δίπλα στο Lux. Ο νέος χώρος θα είναι πιο σύγχρονος αλλά και πιο μικρός από τον τωρινό.

Το μικρό το πράσινο δίπλα από το 1Α;
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Like
1.207
Πόντοι
201
Το μικρό το πράσινο δίπλα από το 1Α;

Μάλλον. Μου είπε ότι η διεύθυνση θα είναι Νικηφόρου Ουρανού 1. Θα έχει μόνο 2 δωμάτια αλλά σε σχέση με το τωρινό θα έχει περισσότερες ανέσεις (π.χ. τζακούζι).
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
10
Like
4.815
Πόντοι
4.895
Μολις γυρισα απο την πρωινη τσαρκα δεν εχω κατι να προσθεσω παραπανω απο τον αλ, παρα μονο οτι πηρα ποξανη απο ν.ο. 28 νομιζω 1,73-76 μικρο χαλαρο πεσμενο βυζακι 2±. Περασμα λαστιχου σε πεσμενο εργαλειο πιπα μονο το κεφαλι. Ειχα παρει απλο στα 30 οποτε τις λεω βγαλε καποτουχτεν γιατι εστι θα γλυφεις μεχρι την δευτερα παρουσια κ εδωσα ενα 10ααρικα ακομα. Ελληνικα γιοκ. Στο σεξ προσπαθει να κλεψει οσο μπορει κ να μην τον φαει ολον. Φιλια 0 μονο σαχλοχαιδεματακια.Στα τεσερα που την γαμαγα νομιζα οτι πεθανε με καμπουρα. Επισης εχει 2-3 κυστες τουμπανες μια στο αριστερο πλευρο οπισθεν κ αλλη μια κοκκιδος.Μουνακι στενο ομορφη παρουσια σε γενικες γραμμες αλλα αχαριλα
κριμα που δεν διαβασα πριν το ποστ σου. ακριβως τα ιδια κι εγω.
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
35
Like
4.389
Πόντοι
2.846
τελικα τι εγινε με την τζενουλα επι 24ωρου βασεωσ δουλευη το μωρακι χωρισ ανασα.Υ.Γ.κ μετα λεμε γιατι καιγονται τοσο γρηγορα. :think: :think:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.279
Κριτικές
169
Like
8.354
Πόντοι
10.326
τελικα τι εγινε με την τζενουλα επι 24ωρου βασεωσ δουλευη το μωρακι χωρισ ανασα.Υ.Γ.κ μετα λεμε γιατι καιγονται τοσο γρηγορα. :think: :think:
Απο επιλογη τους δουλευουν ετσι! :2on1:

"Εμεις θα τις γαμαμε και αυτες θα ΠΡΟΣΚΥΝΑΝΕ!!!" :boobies: :rockon:
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Περασμα απο τα μισα σπιτακια απογοητευτικη κατασταση καλη κινηση τιμηθηκε θεια νικολ τελειωμα φεβερ αναλυτικα αυριο αν και κατι  μου λεει οτι παρευρισκονται μελοι εδω κ θα ενημερωσουν πρωτα
 

z3rocool

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά, πρώτο μου ποστ αν και διαβάζω αρκετό καιρό τώρα το τόπικ. Μόλις σχολάσω κατά τις 6:30 θα κάνω μια τσάρκα και μάλλον με βλέπω να καταλήγω πάλι στην Ρεβέκκα αφού τέτοια ώρα 3-4 μαγαζιά είναι μόνο ανοιχτά. Πολύ καλό κορμί και καλή στο δωμάτιο αξίζει το 40άρι. Δεν ξέρω αν θα είναι η Έλενα στο γωνιακό το πράσινο οπότεθα δυσκολευτώ να διαλέξω γιατί πέρασα καλά και με τις2. Αν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο που να μην είναι ξεπέτα απλά  να σου πάρει το χρήμα και να σε στείλει, συμβουλές δεκτές.
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Συναγωνιστές η Νατάσα που δούλευε στις μέλισσες Ανδ. Γεωργίου 32 με τις βυζαρες τις συλικονατες πριν χρόνια ξέρει κανείς αν είναι ακόμα στη δουλειά και σε ποιο;;  θενξ όπως και να χει
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
10
Like
4.815
Πόντοι
4.895
Συναγωνιστές η Νατάσα που δούλευε στις μέλισσες Ανδ. Γεωργίου 32 με τις βυζαρες τις συλικονατες πριν χρόνια ξέρει κανείς αν είναι ακόμα στη δουλειά και σε ποιο;;  θενξ όπως και να χει
φρι χαουζ συνηθως πα-δε
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
αμα δουλευε και σωστα το τηλεφωνο στο free house θελω να δω για νατασσα αλλα δεν ακουγεται τιποτα οταν απαντανε
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
αμα δουλευε και σωστα το τηλεφωνο στο free house θελω να δω για νατασσα αλλα δεν ακουγεται τιποτα οταν απαντανε

Η νατασα είναι από Παρασκευή ως Δευτέρα.Τωρα αν κάποια μέρα δεν είναι,αυτό είναι άλλο θέμα.Μπορεί απλά να έτυχε ξέρω γω να μην είναι.
 

z3rocool

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά, πρώτο μου ποστ αν και διαβάζω αρκετό καιρό τώρα το τόπικ. Μόλις σχολάσω κατά τις 6:30 θα κάνω μια τσάρκα και μάλλον με βλέπω να καταλήγω πάλι στην Ρεβέκκα αφού τέτοια ώρα 3-4 μαγαζιά είναι μόνο ανοιχτά. Πολύ καλό κορμί και καλή στο δωμάτιο αξίζει το 40άρι. Δεν ξέρω αν θα είναι η Έλενα στο γωνιακό το πράσινο οπότεθα δυσκολευτώ να διαλέξω γιατί πέρασα καλά και με τις2. Αν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο που να μην είναι ξεπέτα απλά  να σου πάρει το χρήμα και να σε στείλει, συμβουλές δεκτές.
[/quote
Καλημέρα παιδιά, πρώτο μου ποστ αν και διαβάζω αρκετό καιρό τώρα το τόπικ. Μόλις σχολάσω κατά τις 6:30 θα κάνω μια τσάρκα και μάλλον με βλέπω να καταλήγω πάλι στην Ρεβέκκα αφού τέτοια ώρα 3-4 μαγαζιά είναι μόνο ανοιχτά. Πολύ καλό κορμί και καλή στο δωμάτιο αξίζει το 40άρι. Δεν ξέρω αν θα είναι η Έλενα στο γωνιακό το πράσινο οπότεθα δυσκολευτώ να διαλέξω γιατί πέρασα καλά και με τις2. Αν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο που να μην είναι ξεπέτα απλά  να σου πάρει το χρήμα και να σε στείλει, συμβουλές δεκτές.
τελικά πήρα τη Σάντρα. Και αυτή στην π. Ερημίτη ακριβώς διπλανή πόρτα. Ήταν το μόνο ανοιχτό τέτοια ώρα. Κοντό μελαχρινό όπως λέμε μικρό και θαυματουργό. Στάθηκα τυχερός γιατί πρέπει να την πέτυχα στα κέφια της. Ένα θα πω. Κάποια στιγμή που πήγα να αλλάξω στάση μου είπε "μη, συνέχισε έτσι, θέλω να χύσω κι εγώ". Μιλάμε για μεγάλη κωλοφαρδία. Όπως καταλαβαίνετε πέρασα πολύ καλά. Θα την ξανατιμήσω αν και μέχρι τώρα η πείρα μου μου έδειξε ότι τα καλά πράγματα συμβαίνουν 1 φορά μόνο.
 

dynamo

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
0
Χτες πέρασα απο τη Ραισα, Νικ.Ουρανού20 Dis9. Φοβερό μωρό και πολύ ευχάριστη. Ψηλή με τέλειο δέρμα. Το μόνο πρόβλημα ειναι η συννενόηση..άλλα΄ντάλον.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Χτες πέρασα απο τη Ραισα, Νικ.Ουρανού20 Dis9. Φοβερό μωρό και πολύ ευχάριστη. Ψηλή με τέλειο δέρμα. Το μόνο πρόβλημα ειναι η συννενόηση..άλλα΄ντάλον.

Καλό είναι να ανεβάσεις και μια κριτική πάντως...Θα πας στη καρτέλα του στούντιο και θα δεις,δεν είναι καθόλου δύσκολο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom