Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους. Αναφερθηκε μια τζενη ιταλιδα. Αλλα ειδα αλλος την πετυχε πρωινη και ο αλ το βραδυ. Τελικα τι ισχυει? Θελω να το δοκιμασω το μωρο. Μινωταυρου 14 ειναι το λεγομενο λας βεγκας? Ευχαριστω

Το γυφτακι εεεεμ την ιταλιδα ηθελα να πω την βρηκα παρασκευη βραδυ  ψηλο καλο σωμα αλλα σιγουρα θυμιζει ρομα κ οχι ρομαια. Ναι εκει ειναι φιλε μου στα δευτερο στο αριστεο χερι ακριβως απεναντι απο το μονο
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Καλημερα σε ολους. Αναφερθηκε μια τζενη ιταλιδα. Αλλα ειδα αλλος την πετυχε πρωινη και ο αλ το βραδυ. Τελικα τι ισχυει? Θελω να το δοκιμασω το μωρο. Μινωταυρου 14 ειναι το λεγομενο λας βεγκας? Ευχαριστω
Πάρε τηλ στο 2310528764
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Χθεσινή τσάρκα με 2 νέα μέλη  (θα γίνουν σίγουρα νέες εγγραφες Στο σαιτ)από τα 19 σπιτάκια που μπήκαμε άξιζαν κάπου τα 3-4 κορίτσια,στα υπόλοιπα 9 δεν ανοιγαν-Δεν κάναμε τον κόπο.
Τιμήθηκε η Μοίρα όπου το μωρό τα σπάει με πορνογυαλακια της  :cum: έκατσε στο δωμάτιο 40 λεπτά και ζήσαμε στιγμές πάθους και ηδονής...
Το ένα από τα νέα μελη (ο λατινος πορνοσταρ)ακόμα μιλάει για την Μοίρα!!!
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
Θα την βρεις στο Venus Angels στη Μινωταυρου.
Σ ευχαριστω...αλλα επειδη δεν ειχα παρει απαντησ απο κανεναν, τον επαιξα ,γλυτωσα το 30αρι+βενζινες και κοιμηθηκα...
Αν και τηλεφωνησα και σε σταθερο (δεν απαντουσανε) και στο κινητο (ηταν κλειστο)
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Χθεσινή τσάρκα με 2 νέα μέλη  (θα γίνουν σίγουρα νέες εγγραφες Στο σαιτ)από τα 19 σπιτάκια που μπήκαμε άξιζαν κάπου τα 3-4 κορίτσια,στα υπόλοιπα 9 δεν ανοιγαν-Δεν κάναμε τον κόπο.
Τιμήθηκε η Μοίρα όπου το μωρό τα σπάει με πορνογυαλακια της  :cum: έκατσε στο δωμάτιο 40 λεπτά και ζήσαμε στιγμές πάθους και ηδονής...
Το ένα από τα νέα μελη (ο λατινος πορνοσταρ)ακόμα μιλάει για την Μοίρα!!!
Σε ποιο μαγαζι θα την βρουμε
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
όχι ρε μη πατε με ελληνιδες πουτανες.
φαγανε τα φραγκα των ελληνων οι ελληνιδες τωρα θελουν να κλεψουν και το μεροκάματο από τις αλλοδαπες πουτανες! ελεος! ντροπη!
Ελεος τι αλλες φιλοσοφιες θα ακουσουμε εαν παμε μρ ρομα ΙΤΑΛΙΔΑ κομοδινο η Αλβανιδα απο την Σλοβακια κομοδινο ειναι καλα
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
Eρωτηση για admin

Γιατι σβηστηκαν οι αναρτησεις /αποριες/ενημερωση για Αλινα?Εκανα χθες ερωτηση στις 00:04,μου απαντησε συναδελφος εδω στις 01:04 και σημερα το πρωι του απαντησα ξανα..Αλλα σβηστηκαν...
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Θα την βρεις στο Venus Angels στη Μινωταυρου.

Η αλήθεια είναι πάντως το Venus Angels έχει αλλάξει αρκετές τώρα τελευταία και έχουν ένα θέμα με το να ανοίγουν πολλές φορές.Αντε να δούμε ποσο θα μείνει αυτή εκεί
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Χθεσινή τσάρκα με 2 νέα μέλη  (θα γίνουν σίγουρα νέες εγγραφες Στο σαιτ)από τα 19 σπιτάκια που μπήκαμε άξιζαν κάπου τα 3-4 κορίτσια,στα υπόλοιπα 9 δεν ανοιγαν-Δεν κάναμε τον κόπο.
Τιμήθηκε η Μοίρα όπου το μωρό τα σπάει με πορνογυαλακια της  :cum: έκατσε στο δωμάτιο 40 λεπτά και ζήσαμε στιγμές πάθους και ηδονής...
Το ένα από τα νέα μελη (ο λατινος πορνοσταρ)ακόμα μιλάει για την Μοίρα!!!
  :s&m_1: Καλά ρε δεν ντρέπεσαι;

Χτές έξω ήμουν κ γώ.
Ίδια ώρα λογικά..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.616
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.310
Πόντοι
14.565
Eρωτηση για admin

Γιατι σβηστηκαν οι αναρτησεις /αποριες/ενημερωση για Αλινα?Εκανα χθες ερωτηση στις 00:04,μου απαντησε συναδελφος εδω στις 01:04 και σημερα το πρωι του απαντησα ξανα..Αλλα σβηστηκαν...
:rolleyes:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
  :s&m_1: Καλά ρε δεν ντρέπεσαι;

Χτές έξω ήμουν κ γώ.
Ίδια ώρα λογικά..

Από τις 22:00 Μέχρι τις 01:00 ήμουν στα στέκια του πληρωμένου έρωτα.
Η.γ ο Χαλαστριανος παρακαλείται να κάνει εγγραφή και να μην είναι μόνο μέλος ανάγνωσης!!!
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
Χθεσυνοβραδυνη αναζητηση μασταριων για αρμεγμα....

Ρε παιδες,αλλον σας διαβαζει καποιος και αλλο να διαπιστωνει μονος του την αηδια που υπαρχει στη νυχτερινη βαρδυα...Πω πω...ακομη κλαιω τη βενζινη...Θα πρεπε να μας πληρωνουν οχι να πληρωνουμε για να μπουμε...'
Δεν συγκρατουσα φυσικα ονοματα αφου μολις εβλεπα τι υπαρχει,την εκανα...
Λιγες παρατηρησεις..

1.ΔΕΝ βρηκα πουθενα αυτην την Αλικη/Αλινα...
2. Πολυ ομορφο κοριτσι αυτη η Ελενα στο πρασινο γωνιακο στη Ν.Ουρανου αλλα δεν μπηκα γιατι δεν ηταν το στυλ που ηθελα (μεγαλα/τουμπανιασμενο βυζι και αδυνατη)...
3. Απο βυζια η Ρουμανα Χριστινα (παραλιγο δεν μπηκα,εχει γινε ιχαλια ) ,η Θεια Νικολ (ελεος,φτανει)
3. Στην Κοροβαγκου,στ ενα μια με ραστα και ωραιο κωλο αλλα πατημενα/πεσμενα βυζια και στο αλλο η πιο ωραια παρουσια της βραδιας ,μια ΝΙΚΟΛ,με αερα,ναζι,σωματαρα,αλλα μικρο βυζι επομενως ακυρο....Ξεχασα τιποτα? Ολα τ αλλα.... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:  Κατεληξα με πολλες καυλες σε στριπτιτζαδικο για κανενα χωρο να χυσω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Χθεσυνοβραδυνη αναζητηση μασταριων για αρμεγμα....

Ρε παιδες,αλλον σας διαβαζει καποιος και αλλο να διαπιστωνει μονος του την αηδια που υπαρχει στη νυχτερινη βαρδυα...Πω πω...ακομη κλαιω τη βενζινη...Θα πρεπε να μας πληρωνουν οχι να πληρωνουμε για να μπουμε...'
Δεν συγκρατουσα φυσικα ονοματα αφου μολις εβλεπα τι υπαρχει,την εκανα...
Λιγες παρατηρησεις..

1.ΔΕΝ βρηκα πουθενα αυτην την Αλικη/Αλινα...
2. Πολυ ομορφο κοριτσι αυτη η Ελενα στο πρασινο γωνιακο στη Ν.Ουρανου αλλα δεν μπηκα γιατι δεν ηταν το στυλ που ηθελα (μεγαλα/τουμπανιασμενο βυζι και αδυνατη)...
3. Απο βυζια η Ρουμανα Χριστινα (παραλιγο δεν μπηκα,εχει γινε ιχαλια ) ,η Θεια Νικολ (ελεος,φτανει)
3. Στην Κοροβαγκου,στ ενα μια με ραστα και ωραιο κωλο αλλα πατημενα/πεσμενα βυζια και στο αλλο η πιο ωραια παρουσια της βραδιας ,μια ΝΙΚΟΛ,με αερα,ναζι,σωματαρα,αλλα μικρο βυζι επομενως ακυρο....Ξεχασα τιποτα? Ολα τ αλλα.... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:  Κατεληξα με πολλες καυλες σε στριπτιτζαδικο για κανενα χωρο να χυσω
Επρεπε να μου ειχες στειλει πμ γιατι ειχαμε χθεσινοβραδυνη τσαρκα με αλλους 2 συναγωνιστες και απο την συζητηση η ωρα περνουσε ευχαριστα και γρηγορα. Δοκιμαστηκε η μοιρα με καλες εντυπωσεις. Θα γραφτει κριτικη μολις εχω τον διαθεσιμο χρονο.
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
Κατεββησμα χθες κατα τις 10 μπας κ βρωτπτ καλο. Πηγα στο λας βεγκας για την ιταλιδα κλειστα.
Αντι για την αλισα στο venus ηταν η αθηνα με τα κρεμσταρια ευγενικη κοπελα αλαλ θυμιζει την βλαχα την ξαδερφη.
Κ εκει που πηγαινα να φυγω εκανα το μεγα λαθος κ συνεχισα προς φριξου....
Πηγα στο μαγαζι που δουλευει πρωινη η ελενα νομιζω , ηταν μια μπιανκα βγαινει εξω με τα ρουχα χαμογελακιa ναζια κ βγαινει ηβτσατσα κ αρχιζει τα κλασικα ελα παιδαρα μου λεβεντη μου κτλ. Εκανα το λαθος κ πηρα 69 με  50.
1 φαουλ η κοπελα ηρθε για 69 χωρις να κανει μπανιο κ μολις αρχισε βαρδια πηγανα βαλω γλωσα κ ευτυχως εβαλα μυτι πρωτα. Ενιωσα τοσσο ασχημα δεν ηξερα τι να πω προσπαθησα να βαλω το χερι να μην μυριζω την σαπιομουνα της κ το ζωο μου λεει οχι χεριΑ.

2 πεντε λεπτα συληζυτιση να ανεβει πανω μου. Μολις ειχα τελειωσει απο την δουλεια μωρη καργιολα κ συ μολις ξεκινας τι με τα κανεις παγουρια? Εσυ πληρωνεις η εγω? Ενοειτο οτι αυτη η στυχομηθια εκτυλιχθηκε με την πορνη.

3 φαουλ περασμα κπαοτας σε νεκορ πεος κλασικο δεν  στεκομαι περαιτερω.

4 οχι απλα κομοδινο αλλα νεκρη μονο ηχητικα εφε αν και αληθοφανη .

5 την παρακαλαγα να κατεβει να λιγο στα εσσερα να την γαμησω σωστα με τεμπο κ εκανε τον κινεζο.

Εκει απλα σηκωθικα την εδιωξα. Πηγα στη υοηρεσια κ της τα ειπα κ ζητησα τα λεφτα μου μου ειπε δεν γινεται κ αλλες μαλακιες δεν επεμενα καλος κακος διοτι μου ειναι συμπεθεστατη η υπηρεσια. Βγαινοντας με επιασε το αφεντικο μου ζητησε συγνωμη κ μπηκαμε μεσα κ η κοπελλα με εβγαλε τρελο.
50 ευρο ελφρυτερος κ μακαι το παθημα να γινει μαθημα μαυρο στην κοπελιτσΑ απο εμενα
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.302
Κριτικές
169
Like
8.435
Πόντοι
10.326
Χθεσυνοβραδυνη αναζητηση μασταριων για αρμεγμα....

Ρε παιδες,αλλον σας διαβαζει καποιος και αλλο να διαπιστωνει μονος του την αηδια που υπαρχει στη νυχτερινη βαρδυα...Πω πω...ακομη κλαιω τη βενζινη...Θα πρεπε να μας πληρωνουν οχι να πληρωνουμε για να μπουμε...'
Δεν συγκρατουσα φυσικα ονοματα αφου μολις εβλεπα τι υπαρχει,την εκανα...
Λιγες παρατηρησεις..

1.ΔΕΝ βρηκα πουθενα αυτην την Αλικη/Αλινα...
2. Πολυ ομορφο κοριτσι αυτη η Ελενα στο πρασινο γωνιακο στη Ν.Ουρανου αλλα δεν μπηκα γιατι δεν ηταν το στυλ που ηθελα (μεγαλα/τουμπανιασμενο βυζι και αδυνατη)...
3. Απο βυζια η Ρουμανα Χριστινα (παραλιγο δεν μπηκα,εχει γινε ιχαλια ) ,η Θεια Νικολ (ελεος,φτανει)
3. Στην Κοροβαγκου,στ ενα μια με ραστα και ωραιο κωλο αλλα πατημενα/πεσμενα βυζια και στο αλλο η πιο ωραια παρουσια της βραδιας ,μια ΝΙΚΟΛ,με αερα,ναζι,σωματαρα,αλλα μικρο βυζι επομενως ακυρο....Ξεχασα τιποτα? Ολα τ αλλα.... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:  Κατεληξα με πολλες καυλες σε στριπτιτζαδικο για κανενα χωρο να χυσω
Για να βρεις την Αλικη/Αλινα( :tits:) πρεπει πλεον να βλεπεις το προγραμμα των βιλλων! :hi:
 

foivos88

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καμιά φωτογραφία από την Έλενα στη Φρίξου υπάρχει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom