Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
θα μας φυγει το 100ρικο παλι...και οσο δε θελω να πηγενω σε αυτα τα μαγαζια λογω κοστους,τελικα μονο εκει αξιζει...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
θα μας φυγει το 100ρικο παλι...και οσο δε θελω να πηγενω σε αυτα τα μαγαζια λογω κοστους,τελικα μονο εκει αξιζει...
60 εδωσα δες και κριτικη που θα ανεβει εντος ολιγου

το βραδυ μαλλον θα τιμησω τζαστιν με την λογικη οτι την καρμεν θα την πετυχω και αυριο πρωινη....

η σαρα θα ειναι λεει στην βιλα εροτικα(καλο μουνι)

εντιτ στην κριτικη απο βιασυνη ξεχασα να βαλω βαθμους και μπηκαν τα 7αρια αυτοματα

εμφανιση 7 περιπου συμμετοχη 9 παρκιν 10 τσατσα 10 δωματιο χωρος 10
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
μία απο τα ίδια με τον φίλο gl, πέρασα κι εγώ απο γαλήνη ,μαλλον πιο νωρίς.
πέρασα φανταστικά αξίζει πολύ το μωρό όντως συμφωνώ με τον gl σε όσα είπε,
στις φοτο εν τω μεταξύ νόμιζα πως ήταν πιο στρουμπουλή όμως έχει καλλίγραμο σώμα κ πιο λεπτο αποτι φαινεται
Εχω να πω οτι εκτός απο τις βυζάρες τις που ειναι τέλειες με τρέλανε η υφή της κωλοτρυπίδας τησ που οντωσ και εγώ την έγλειψα ελαφρώς :kissass2: πολύ special και στο  :knockinb: που αντέχει το μωρό εύγε!
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
ρε παιδιά θέλω να σκίσω απεριόριστα αυτήν την Αντρεα που υπάρχει στο σάιτ :s&m_3:
και που κατα πάσα πιθανότατα θα ερχόταν στα μαγαζιά.είναι στο στύλ μου 
είχα πάρει τηλ πρίν 3-4 ημέρες και δεν ηξεραν ούτε οι ίδιοι..
έχει κανείς κανα νεότερο?
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
60 εδωσα δες και κριτικη που θα ανεβει εντος ολιγου

το βραδυ μαλλον θα τιμησω τζαστιν με την λογικη οτι την καρμεν θα την πετυχω και αυριο πρωινη....

η σαρα θα ειναι λεει στην βιλα εροτικα(καλο μουνι)

εντιτ στην κριτικη απο βιασυνη ξεχασα να βαλω βαθμους και μπηκαν τα 7αρια αυτοματα

εμφανιση 7 περιπου συμμετοχη 9 παρκιν 10 τσατσα 10 δωματιο χωρος 10
εμενα το 1ο φευγει ασφαιρο φιλε..μπαμ μπαμ..εχω ενα θεμα,τελέιωνω γρηγορα..τωρα δεν ξερω αν το πατραδεχομαι μονο εγω εδω μεσα γιατι δεν το εχω δει γραμμενο απο κανεναν αλλο..

Υ.Γ συμφωνω για την Σαρα απο Σλοβακια
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Ξεκινησα φορτωμενος σημερα με σκοπο να περασω να δω τις καινουργιες στις Βιλλες (μην αρχισουμε παλι τα περι εμπαργκο, απο το να πηδαω μπαζα με 10 ευρω λιγοτερα τα προτιμω 1000 φορες). Ημουν ετοιμος να τις παρω και τις 2 αν μου αρεζαν. Περναω λοιπον πρωτα απο Καροβαγκου για Ντεζη.

Οι φωτογραφιες στο αλλο site ειναι αρκετα επεξεργασμενες. Ουτε τετοιο σωμα εχει, ουτε ωραια φατσα μπορω να πω οτι εχει. Ειναι αρκετα πιο τσουπωτη απο τις φωτογραφιες, και μεχρι και η τσατσα μου λεει "μπορει να μην ειναι μουναρα αλλα ειναι πυραυλος"

Φευγω και παω στο Red light για Γαληνη. Μπορω να πω ουτε εδω ενθουσιαστηκα. Βεβαια ηθελα να κανω τη δοκιμη και ανεβασα και κριτικη. Τωρα μας μενει και μια φορα η Παρις.

Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν ο κοσμος που πηγαινε ρε παιδια. Κατι φατσες... κατι μουρες... τι να πω.. Κατι λιγδιαρηδες, κατι τεραστιοι παχυσαρκοι, κατι που καθοταν διπλα μου στο σαλονι και μυριζαν... τι να πω. Πολλα μπραβο στις κοπελες που δε μπορουν να πουνε και οχι...
 

eeeeee

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
0
Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν ο κοσμος που πηγαινε ρε παιδια. Κατι φατσες... κατι μουρες... τι να πω.. Κατι λιγδιαρηδες, κατι τεραστιοι παχυσαρκοι, κατι που καθοταν διπλα μου στο σαλονι και μυριζαν... τι να πω. Πολλα μπραβο στις κοπελες που δε μπορουν να πουνε και οχι...

έκπτωση στα ομορφόπαιδα, επιτέλους λίγο αξιοκρατία.  ( αστειεύομαι φυσικά ).
σεβασμός στις εργαζόμενες αλλά και στον πελάτη όταν είναι και αυτός σωστός.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.296
Πόντοι
10.647
Ξεκινησα φορτωμενος σημερα με σκοπο να περασω να δω τις καινουργιες στις Βιλλες (μην αρχισουμε παλι τα περι εμπαργκο, απο το να πηδαω μπαζα με 10 ευρω λιγοτερα τα προτιμω 1000 φορες). Ημουν ετοιμος να τις παρω και τις 2 αν μου αρεζαν. Περναω λοιπον πρωτα απο Καροβαγκου για Ντεζη.

Οι φωτογραφιες στο αλλο site ειναι αρκετα επεξεργασμενες. Ουτε τετοιο σωμα εχει, ουτε ωραια φατσα μπορω να πω οτι εχει. Ειναι αρκετα πιο τσουπωτη απο τις φωτογραφιες, και μεχρι και η τσατσα μου λεει "μπορει να μην ειναι μουναρα αλλα ειναι πυραυλος"

Φευγω και παω στο Red light για Γαληνη. Μπορω να πω ουτε εδω ενθουσιαστηκα. Βεβαια ηθελα να κανω τη δοκιμη και ανεβασα και κριτικη. Τωρα μας μενει και μια φορα η Παρις.

Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν ο κοσμος που πηγαινε ρε παιδια. Κατι φατσες... κατι μουρες... τι να πω.. Κατι λιγδιαρηδες, κατι τεραστιοι παχυσαρκοι, κατι που καθοταν διπλα μου στο σαλονι και μυριζαν... τι να πω. Πολλα μπραβο στις κοπελες που δε μπορουν να πουνε και οχι...

Αυτο μπορει να παιξει υπερ μας...και οταν λεω υπερ μας, εννοω οτι εσυ και εγω και οποιος παει, πλυμενος, καθαρος, σινιαρισμενος, οπως πρεπει να πηγαινει καποιος οταν παει να συναντησει μια κοπελα και οχι επειδη πληρωνει πρεπει να παει μεσα στην απλυσια, η κοπελα πιστευω θα το εκτιμισει...

Κοπελες που δουλευανε Αθηνα και τωρα ειναι εδω, δεν ξερω αν λενε αληθεια αλλα κατα ενα μερος τις πιστευω, λενε οι συνθηκες ειναι πολυ καλυτερες εδω περα στην Σαλονικα απο οτι στην πρωτευουσα, οχι γιατι περνουν λιγοτερους πελατες, αλλα γιατι περνουν καλυτερους πελατες.....οποιος εχει κανει κουβεντα με κοπελες θα το εχει ακουσει απο τα στοματα τους..
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Κοπελες που δουλευανε Αθηνα και τωρα ειναι εδω, δεν ξερω αν λενε αληθεια αλλα κατα ενα μερος τις πιστευω, λενε οι συνθηκες ειναι πολυ καλυτερες εδω περα στην Σαλονικα απο οτι στην πρωτευουσα, οχι γιατι περνουν λιγοτερους πελατες, αλλα γιατι περνουν καλυτερους πελατες.....οποιος εχει κανει κουβεντα με κοπελες θα το εχει ακουσει απο τα στοματα τους..

Μπα ρε φιλε εγω που μιλαω με την Αλεξανδρα απο το Fever που ειναι κατω κανενα χρονο τωρα, μου λεει πανω ειναι εκμεταλλευση, δε παιζει να ανεβω ποτε για δουλεια εκει ξανα. Και να φανταστεις κατω, μενουν στο ιδιο σπιτι Αλεξανδρα, Νικολ, Μικαελα (ολες απο Fever) και μια ακομα ρουμανα, και τις εχουν ανοιξει το σπιτι 3 φορες! κι ακομα να φυγουν!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Παιδια με τα τριδυμα τι ακριβως παιζει ειναι τρια διαφορετικα μαγαζια ?

Και σε ποιο ειναι η Μονικα και τι ωρες αν ξερει καποιος ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καταθεση βραδινη στοχευμενη μετα απο 8 συναπτα ετη στην τζαστιν στο λαφαμ

γιορτασα την μερα της γυναικας με μια πραγματικη αιωνια νεα γυναικα....γυναικαρα με τα ολα της

κορμι κολαση κωλαρα αμαρτια σκετη τατου που σε αναβει διαθεση παιχνιδιαρικη φαντασια στο σεξ και καυλα

πεντακαθαρη για τις αμαρτωλες απολαυσεις της αιδιολειχιας και αφθονο παιχνιδι με το κλειτοριδακι της οπως το λεει....συμμετοχη φανταστικη και σε ολες τις στασεις δεκτικη....
Η βραδια ολοκληρωνεται στον Νοτη και την παρεα του απεναντι ακριβως στην Πυλη Αξιου οπου κανουν τελευταια εμφανιση σαν σχημα με νιβο....
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Αν και αποφευγω το Σαββατο λογω της πολυκοσμιας χθες διαμορφωθηκαν οι αναλογες καταστασεις και τσαρκαρα κατα τις 1 το βραδυ.

Κεφαλληνιας => Η Καιτη.Κοντο μελαχρινο,σχετικα γλυκο προσωπο αλλα με μυτογκα,μικρο στηθος και κωλαρα.Εχει εξτρα κιλα παντου.Την ειχα ξαναδει εκει πριν πολυ καιρο και τοτε οπως και τωρα βγηκε χαρμοσυνη στο σαλονι.Επισης φορουσε και pantyhose.

Ανδ.Γεωργιου 52 => Η Μαρα,με κοντο μαυρο μαλλι πλεον.Παραμενει στα ιδια κυβικα,δηλαδη ενα κλικ παραπανω σε κιλα απο οσο πρεπει.Χαμογελαστη στο σαλονι αλλα εχω μπει πολλες φορες στο παρελθον.Γενικα ειναι μια αξιολογη περιπτωση.

Ανδ.Γεωργιου 50 => Η Αννα.Σχετικα ψηλο μελαχρινο μωρο,προστυχοφατσα,μικρο στηθος και κωλαρα κολαση.
Ανδ.Γεωργιου 19 => Η Κατια,η πετιτ γαλλιδα απο τον δενδροποταμο.Επιτελους φορεσε και ενα διαφορετικο νταλαβερι απο τα ξενερωτικα τακουνια που φορουσε συνηθως.Χθες φορουσε ενα μποτοειδες,δε καταλαβα ακριβως τι ηταν.Οποτε ο μποτικος μυστης της ηδονης μπορει να κανει ενα περασμα να συμπερανει.
Ανδ.Γεωργιου 38 => Η Αλεξανδρα απο το Μεξικο.Ηταν μεσα στην τρελη χαρα και η κωλαρα της παραμενει κολαση.Ακουγοταν οι πορνιαρικες φωνες της μεσα απο το δωματιο. :P

Ανδ.Γεωργιου 30 => Ψηλο,αδυνατο μελαχρινο μωρο.Πρωτη φορα την εβλεπα.Ομορφο προσωπακι,μικρο στηθος και αναλογο μικρο κωλαρακι.
Ανδ.Γεωργιου 30(διπλα) => Η Μερτσυ.
Ανδ.Γεωργιου 24 => Η Χριστινα.Το ψιλονταρντανε καβλετο που ειχα δει και στις προηγουμενες τσαρκες και με ειχε ψησει ασχημα.Εκανα το κασκαντεριλικι και μου βγηκε σε πολυ καλο.Απο 25 ευρω ξεκιναει.
Πηγασος => Η Καμελια,γνωστη απο τον Βαρδαρη.Απο αποψη εμφανισης ειναι ενα μηδενικο,απο αποψη αποδοσης εχουν γραφτει στο παρελθον θετικα,αλλα ακομα και τζαμπα να με αφηναν με αυτη δεν θα περνουσα.
 
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα τη βοήθεια σας! --Ζητω συγνωμη εκ των προτερων γιατι ειμαι απο επαρχια και δεν συμμετεχω ενεργα στις συζητησεις λογω γιατι ειμαι και σχετικα φρεσκοσ στο αθλημα!-- θα βρεθω καποιες μερες στη πολη και θα ήθελα καποιες πληροφοριες! Αν και βυζολατρης  εχω ψηθει απο τις κριτικες να δοκιμασω τη γαληνη...αλλα εχω μια ερωτηση για το τι παιζει με το βαρδαρη και αν εχει καποια περιπτωση vfm γιατι το απλο στο βαρδαρη παει 20 με παζαρι και μπορω να παω 2 φορες ενω αντιθετα στη γαληνη παει 40 οποτε και το σκεφτομαι λιγο γιατι εχω χαλια οικονομικα και θα ηθελα τη γνωμη σας αν αξιζει 2χ20 βαρδαρη ή 1χ40 γαληνη! Ευχαριστω πολυ!
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
αυτη η Γαληνη δεν πρεπει να εχει κλεισει μπουτι εδω 3- 4 μερες..
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
επισκεψη στη Γαληνη,βιλα ερωτικα...χρησιμοποιησα τα πουτανοβουλγαρικα μου μετα απο καιρο..
-ντομπρε ντεν
-αλλο!,ντοπμπρε ντεν!
-κακ ση?
-ντομπρε!
-ελα ντα τε καζβαμ κολκο χουμπαβα σι...

πολυ βυζι η γκομενα...κοντουλα αλλα καλο σωμα.
περασα καλα,θα ακολουθησει κριτικη
παντως αυτα τα μαγαζια της αλυσιδας το εχουν παρει το θεμα πολυ επαγγελματικα.αλλαζουν κοπελες αρκετα συχνα με αποτελεσμα να ειναι παντα τιγκα.. το αλλο site εχει γινει διαφημιστικο τους αλλα η αληθεια ειναι οτι βοηθαει πολυ.οι ωρες ειναι παντα ενημερωμενες σωστα,οπως και οι γκομενες.το μονο αρνητικο, η τιμη που ειναι αλλου σε σχεση με τους μισθους μας πλεον.
στην γειτονια υπηρχε ησυχια και πως να μην εχει αφου ειναι οι ιδιες και οι ιδιες..απορω πως κρατανε κατι γκομενες για 3 και βαλε χρονια αφου ειναι μαπα...

Υ.Γ.Η Μιχαελα που χαθηκε ρε συναθλητες γνωριζει κανεις?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα τη βοήθεια σας! --Ζητω συγνωμη εκ των προτερων γιατι ειμαι απο επαρχια και δεν συμμετεχω ενεργα στις συζητησεις λογω γιατι ειμαι και σχετικα φρεσκοσ στο αθλημα!-- θα βρεθω καποιες μερες στη πολη και θα ήθελα καποιες πληροφοριες! Αν και βυζολατρης  εχω ψηθει απο τις κριτικες να δοκιμασω τη γαληνη...αλλα εχω μια ερωτηση για το τι παιζει με το βαρδαρη και αν εχει καποια περιπτωση vfm γιατι το απλο στο βαρδαρη παει 20 με παζαρι και μπορω να παω 2 φορες ενω αντιθετα στη γαληνη παει 40 οποτε και το σκεφτομαι λιγο γιατι εχω χαλια οικονομικα και θα ηθελα τη γνωμη σας αν αξιζει 2χ20 βαρδαρη ή 1χ40 γαληνη! Ευχαριστω πολυ!
να σου πω κι εγω τη θεωρια μου του τελευταιου καιρου??...πανε καλυτερα σε ενα στουντιο σε καποια στανταρ κοπελα,δωσε 40-50ε και σιγουρα θα το ευχαριστηθεις πιο πολυ απ'οτι αν πας στο Βαρδαρη και παρακαλας την καθε βρωμιαρα για 20ε που σιγουρα θα σου κανει πουστια με την ωρα.Για να μη μιλησουμε και για τους χωρους...

Εχεις ενα 50αρικο διαθεσιμο?...Δωστο στη Νατασα,στην Καρμεν,στη Νταϊανα,στην θεια Μονικα,στην Ειρηνη,στην Καντυ και σιγουρα θα πιασει τοπο παραπανω απο δυο 25αρια στο Βαρδαρη.
Εκτος αν σε εχει πιασει Βαρδαρισια νοσταλγια,εκει αλλαζει το πραμα  :P
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Πηγασος => Η Καμελια,γνωστη απο τον Βαρδαρη.Απο αποψη εμφανισης ειναι ενα μηδενικο,απο αποψη αποδοσης εχουν γραφτει στο παρελθον θετικα,αλλα ακομα και τζαμπα να με αφηναν με αυτη δεν θα περνουσα.
Τιιιιιι????  :new_shocked: :new_shocked: Γυρισε η Καμελια?  :bigdick: :bigdick:
Η Καμελια ειναι δυναμιτης μεσα και κανει τα παντα για οσους δε την ξερουν
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
να σου πω κι εγω τη θεωρια μου του τελευταιου καιρου??...πανε καλυτερα σε ενα στουντιο σε καποια στανταρ κοπελα,δωσε 40-50ε και σιγουρα θα το ευχαριστηθεις πιο πολυ απ'οτι αν πας στο Βαρδαρη και παρακαλας την καθε βρωμιαρα για 20ε που σιγουρα θα σου κανει πουστια με την ωρα.Για να μη μιλησουμε και για τους χωρους...

Εχεις ενα 50αρικο διαθεσιμο?...Δωστο στη Νατασα,στην Καρμεν,στη Νταϊανα,στην θεια Μονικα,στην Ειρηνη,στην Καντυ και σιγουρα θα πιασει τοπο παραπανω απο δυο 25αρια στο Βαρδαρη.
Εκτος αν σε εχει πιασει Βαρδαρισια νοσταλγια,εκει αλλαζει το πραμα  :P

Συμφωνω απολυτα με τον ΑΛ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom